Home » Не показує монітор на комп’ютері. Невдачі при роботі операційної системи

Не показує монітор на комп’ютері. Невдачі при роботі операційної системи

Table of Contents

Коли починається комп’ютер, монітор не вмикається. Як повернути e-friend до життя

Не вмикайте екран комп’ютера може з різних причин. І ви можете визначити їх на етапах завантаження комп’ютера. Наприклад, якщо завантаження зупиняється на екрані, що обертається на екрані, тобто він взагалі не відповідає на джерело живлення, це означає, що він є серйозним пошкодженням відеокарти, або у неправильному підключенні. Якщо завантаження відбувається на етапі операційної системи, але далі з деяких причин дисплей вимкнено, а потім драйвери та відеокарти, а операційна система може бути винна. Невдачі в роботі одного з них можуть спричинити аварії та на екрані. Далі ми розглянемо більш детально, чому ви можете отримати монітор, і що робити, якщо це не працює.

Ну, тепер давайте розглянемо, чому монітор може не починати, коли комп‘ютер увімкнено, і що з ним робити.

Монітор не вмикається, коли комп’ютер увімкнено через відсутність підключення до системного блоку або мережі

З усією своєю простотою це найпоширеніша причина, для якої екран може відмовитися від роботи.

Він полягає у тритесному не пов’язаному кабелі живлення або відсутності надійного з’єднання з роз’ємом комп’ютерної відеокарти. Він характеризується проблемою або повною відсутністю ознак життя, або радіатор на екрані, який говорить, що немає відеокарти. Це пояснює, чому, коли ви вмикаєте комп’ютер, монітор не вмикається.

Щоб усунути проблему, спочатку потрібно перевірити підключення до джерела живлення. Тоді ви повинні дивитися кабель, який веде з екрана до системного блоку. Якщо кабель VGA або DVI, він зазвичай містить гвинти, з якими зберігається надійність вкладення. Потрібно переконатися, що вони обертаються і не ослаблені. Інші кабелі зазвичай просто вставляються в з’єднувач.

Коли комп‘ютер увімкнено, монітор не включається довгий час через пошкодження кабелю

Пошкодження кабелю є найбільш непередбачуваною ситуацією. Монітор іноді може працювати, іноді. Ні, залежно від положення кабелю, він не включається, а вогні не горить. Крім того, він не може показувати ознаки життя взагалі або включити, після короткого періоду часу. Перевірте, чи справді справа в кабелі, підключивши інший кабель. Сама самостійно, це малоймовірно, що VGA або DVI зможе виправити кабель, тому ви повинні змінити його до нового.

Немає сигналу на моніторі, коли комп’ютер увімкнено через пошкодження роз’ємів

Один з найбільш важких випадків. Якщо роз’єм пошкоджений на самому моніторі або самому відеокарті, то тут нічого не потрібно зробити. Ви повинні перенести його на службу або купити новий дисплей з карткою.

Dvi та VGA вилки мають тонкі контакти, і вони повинні розглядатися ретельно

Ну, якщо карта є основною, і ви можете переключити екран на вбудований. Але якщо це був єдиний порт, а також інтегровану картку, то це, безумовно, є послугою.

Комп’ютер вмикається, але жодного зображення на моніторі через пошкодження апаратного забезпечення

Обладнання проблем всередині системного блоку. Серйозна загроза. Насправді, тут може бути багато проблем, через який монітор не увімкнеться, коли комп’ютер завантажується. Навіть неправильне встановлення процесора може вплинути на нього. Але така причина рідко, ми розглянемо найчастіші проблеми.

See also  Комп'ютер перетворюється, але не показує. Нічого не допомогло

Помилка живлення

Тут ви можете умовно розділити неприємності на дві частини: джерело живлення ПК не працює взагалі, або це занадто слабке для відеокарти. У першому випадку монітор під час запуску ПК не вмикається взагалі.

При заміні відеокарти до нового, не забудьте переконатися в достатній потужності живлення

Во втором компьютер может вести себя в целом непредсказуем — либо не включается совсем, либо перезагружается при загрузке системы, либо просто вылетает в «тяжёлых» играх. У будь-якому випадку, виправте несправність може бути повністю замінена джерелом живлення.

Проблеми пам’яті

Найчастіше, монітор не включений через проблеми пам’яті після збирання або очищення комп’ютера. Зокрема, після встановлення оперативної пам’яті у своєму слоті він може бути ненадійним фіксованим, в результаті чого немає контакту. Він проявляється неповною системою завантаження.

Досить неповна закуска, щоб система не завантажилася

Тобто, мова йде про BIOS, яка витрачає самодіагнозу, знаходить несправність і не дозволяє системі в цілому. Вам потрібно просто перевірити, чи встановлений план пам’яті правильно, або витягніть його та знову вставте до замикання.

Проблеми камери

З відеокартою, ситуація схожа на оперативну пам’ять. Тобто з недостатньою щільністю підключення контактів BIOS, він також визначить несправність і не дозволить системі запускати. Технологія несправності схожа. Витягніть та знову встановіть відеокарту.

Комп’ютер не бачить монітора через невдачі програмного забезпечення

Проблеми з програмного забезпечення усувають найпростіший спосіб, тому що тут ви можете впоратися з вашим. У цій формі найчастіше переважають несправності в операційній системі.

Невдача програмного забезпечення усуває найпростіше

Вони можуть бути різним характером. Порушення цілісності водіїв, вірусів або неправильно встановлених параметрів екрана. Це можна пояснити, чому монітор не вмикається, коли комп’ютер увімкнено. У будь-якому випадку, вся категорія таких проблем характеризується завантаженням до системи. Тобто Windows може почати завантаження та негайно перейти, відключіть або просто припинити відображення даних, а ПК буде продовжувати працювати.

Налаштувати монітор

Це рідкість, але тепер ви можете відповідати дисплеям, які не підтримують деякі дозволи та частоти, на яких працює відеокарта.

Що робити, якщо комп’ютер увімкнеться, але ніяке зображення на моніторі?

Отже, в такій ситуації головне. Не паніка, оскільки можна відремонтувати робочий стіл самостійно, а не маючи спеціальних навичок. Перш за все, вам потрібно мати справу з джерелом проблеми, чому на моніторі немає зображення, ви можете зробити це по-різному, ідеально використовувати донорський комп’ютер, з якого ви будете робити різні частини, щоб перевірити роботу компонентів з Ваш комп’ютер.

Отже, перевірте апаратне забезпечення, необхідне у певній послідовності, яку ми зараз описуємо. Про таку послідовність робить діагностику у всіх видах сервісних центрів, тому це найкращий спосіб вирішити таку проблему, як комп’ютер включається, але ніякого зображення на моніторі немає.

Перш за все, краще зробити найпростішу перевірку, оскільки це часто проблема, яка має дуже просто рішення. Перевірте кабель, який підключає ваш монітор до комп’ютера, а також його адаптер живлення. Ви можете зробити це різними способами, так сміливо дозволити логіці та ерудиції.

Найпростіша. Це спроба підключити системний блок на інший монітор або телевізор (майже всі сучасні випадки підтримують операцію під час підключення через кабель HDMI). Якщо у вас немає інших інших, ніж ваш монітор, спробуйте замінити кабель, за допомогою якого відбувається з’єднання. Ви можете купити новий, і якщо проблема не вирішена, то протягом 14 днів просто поверніть його та поверніть гроші, якщо хочете, те ж саме можна зробити з монітором (виберіть надійний та перевірений магазин, який забезпечує a Повноцінна гарантія).

See also  Встановлення другого жорсткого диска на комп'ютері

Загалом, якщо комп’ютер увімкнеться, але жодного зображення на моніторі не викликається тим, що шнур переривається або не вдалося монітора, то він легко виправляється заміною компонентів або їх відновлення.

Часто причина, чому комп‘ютер увімкнено, але жодне зображення на моніторі не є проблемою в налаштуванні BIOS. Це вирішується досить просто, повне скидання його налаштувань на заводу.

Але як зробити це без використання монітора? Відповідь здивує вас своєю простотою! Вам просто потрібно дістатися до материнської плати вашого персонального комп‘ютера, на ньому ви знайдете невеликий, круглий акумулятор. Звичайно, ви побачили щось подібне на годинник або на інших пристроях, тому вам потрібно витягнути його.

Коли ви витягнуте це, буквально протягом 5 хвилин, всі збережені налаштування будуть знижені, оскільки, коли відключаються від мережі BIOS, він використовує потужність акумулятора, щоб зберегти їх. Рішення також досить простий, але мало хто зазвичай знає про існування такого елемента як батареї BIOS.

Отже, для кожної конфігурації системного блоку є перевірка ефективності відеокарти. Для дискретної відеокарти. У цьому випадку вам буде легко визначити, яка проблема. Якщо ви використовуєте окрему відеокарту, а також підключіть до нього монітор, ви можете перевірити його продуктивність без проблем.

Спричинити

Шнур і кабель. Незалежно від того, наскільки сильно звучав, але комп’ютер ніколи не включиться, якщо шнур вилетів з так званого пілота або від’єднаного кабелю, який походить від монітора до сукупності.

Перевірений? Все в порядку, але монітор відмовляється насолодитися яскравим зображенням? Жити далі. Ремонт не обмежується ліквідацією лише двох причин.

Комп’ютер включається, але ніякого зображення на моніторі!Ремонт комп’ютерів.Чорний екран

показ, монітор, комп, ютері, невдачі, робот

Недоліки відеокарти

Якщо монітор подає ознаки життя, коли вона не є живленням, що постачається з вилученим інформаційним кабелем, можливо, що відеокарта є дефектною. Діагностика зовнішньої (знімної) відеокарти можна виконувати, замінюючи його. Якщо є така можливість, видаліть кришку блоку системи, зніміть відеокарту та встановіть іншу іншу. Монітор повинен буде заробляти. В іншому випадку виявляється, що проблема у відеокарті чи іншому електронному компоненті материнської плати.

Якщо вбудовану відеокарту присутня в дизайні ПК, перевірте працездатність зовнішньої графічної карти наступним чином:

  • Зніміть знімну відеокарту з комп’ютера.
  • Підключіть інформаційний кабель до вбудованої відеокарти.
  • Увімкніть комп’ютер.
  • Якщо зображення на моніторі з’являється. Проблема знайдена. Можливо, зовнішня відеокарта.

Якщо в цьому випадку з’являється повідомлення на екрані монітора та / або взагалі не відповідає, це може бути викликано несправностями у материнській платі або одному з електронних компонентів, підключених до нього.

Неможливості материнської плати або інші компоненти ПК

Неможливості монітора у 70% випадків відбувається через несправність самого комп‘ютера. Це може призвести до невдачі будь-якого електронного компонента ПК. На додаток до самого відеокарти існує джерело живлення, оперативної пам’яті, процесора, жорсткого диска, один з багатьох пристроїв, інтегрованих у материнську плату, або навіть зовнішні периферійні пристрої. Несправності в будь-якому з компонентів ПК, може призвести до несправедливості відеовиходу.

Єдине, що ви можете зробити вдома. Зробити комп’ютерну профілактику. Для цього кожен з електронних компонентів (до процесора) витягується з комп‘ютера з метою очищення забруднення, застосовуючи теплову пасту до нагрівальних пристроїв, мастильних матеріалів вентиляторів та інших запобіжних дій. Часто випадків, коли після простій запобігання, комп‘ютер продовжує працювати знову. Якщо з будь-якої причини це неможливо виконати, він залишається лише для того, щоб зв’язатися з сервісним центром.

See also  Samsung не бачить флеш -накопичувача в BIOS.

У деяких випадках всілякі несправності програмного забезпечення можуть призвести до несправедливості монітора. Розглянемо це питання.

Перевірте основні компоненти

Якщо нічого не допомогло, ситуація стає вже неприємною. Причиною проблеми може бути одним з основних елементів ПК. Хоча, якщо немає сигналу VGA, HDMI або DVI, але комп’ютер продовжує працювати, і ви можете почути, як він завантажує операційну систему, один з кроків був просто пропущений.

Основні компоненти не можуть бути перевірені на помилки без спеціалізованого обладнання. Однак процесор може бути намагатися підключитися до іншої материнської плати, сумісної з ним. Якщо він працює без проблем. Ви можете спробувати підключити ще одне джерело живлення.

Що стосується самої материнської плати, то вже необхідно докладно діагностувати. Слід розуміти. Відновлення материнської плати може бути дорогим, і часто купує новий, виявляється більш вигідним. Інша точка. Плата не завжди можна виправити і навіть у випадку успішного ремонту немає гарантії, що він буде працювати без проблем у майбутньому.

Монітор не винен!

Як це не було б звучати дивним, але в 9 випадках з 10 екран не має нічого спільного з розбиттям. Він продовжує працювати, кнопка живлення може спалахувати, як ніби пристрій знаходиться в режимі очікування. Але зображення не відображається на дисплеї, замість цього ви можете побачити напис: “Немає сигналу” (без сигналу). Це вказує на те, що дані не надходять із системного блоку.

Що потрібно зробити спочатку? Обов’язково перевірте з’єднання. Можливо, один із кінців кабелю VGA / DVI / HDMI випав з гнізда. А може, хтось має намір вирішити завдати вам і витягнув шнур. На жаль, це також трапляється.

Нижче наведено інші поширені причини, чому монітор не вмикається, коли комп’ютер запускається:

  • Блок живлення ПК пошкоджено (він взагалі не працює або його напруга недостатньо для забезпечення потреб системи);
  • Несправний баран;
  • Відеокадаптер не вдався (контакти можуть бути забиті);
  • “Готівка” чіпсет. Рідкісна ситуація і дуже сумна;
  • Проблема справді в моніторі.

Це все добре, але впевнений, що вас більше цікавлять конкретні кроки для усунення дефекту. Тут вам потрібно проявити особливу обережність деталей, оскільки необхідно точно визначити джерело. І це допоможе будь-яким сигналам, що комп’ютер дасть. Тепер давайте перейдемо до детального аналізу рішень.

Software Salfunctions

На додаток до чисто апаратних проблем, відсутність зображення може бути пов’язана з частиною програмного забезпечення.

Найчастіше, причиною такого виду несправностей є:

Основний ознака того, що проблема відсутності зображення полягає в програмній частині персонального комп‘ютера, є наявність зображення дисплея та його втрати при завантаженні операційної системи при запуску на екрані.

Malfur Mailfunctions

У цьому випадку при включенні, ви повинні почути чіткий звуковий сигнал (не завжди, т.До. До деяких материнських плат “Biper” йде як окреме підключене розміщення). Проблема полягає в тому, що сигнали всієї материнської плати залежать від BIOS, який встановлюється на них. Тому спочатку потрібно з’ясувати точну модель вашої материнської плати. Ми дивимося на саму дошку.

Далі, “Google”. На ньому встановлено BIOS (Quadtel, Award, AMI, Compaq, IBM, AST або PHOENIX). Після цього ми шукаємо інформацію про звукові сигнали для цього BIOS. Сама материнська плата скаже вам, що це не так.