Home » Не показує телевізор, що не пише сигнал. Як працюють цифрові канали

Не показує телевізор, що не пише сигнал. Як працюють цифрові канали

З супутникової антени триколора немає сигналу. Причин

Компанія Tricolor належить до піонерів супутникового телебачення в Росії. Вона розпочала свою роботу в 2005 році, і з тих пір кількість абонентів досягла 12 мільйонів людей

Перевірте роботу реле

Для того, щоб не перевіряти кабелі даремно, а не встановлювати антену, спочатку потрібно переконатися, що телевізійна стрічка зараз транслюється.

Як і будь.Яке обладнання, можуть виникати несправності на реле. Періодично немає сигналу на телевізорі чи цифровому префіксі через профілактичну роботу. Тому, якщо канали раніше показали, і сьогодні вони зупинилися, то спочатку перевірте, чи є помилки на телевізійному мовнику.

Ви можете дізнатися про поточну або майбутню заплановану роботу над послугою RTRS.Ru. Перейдіть за посиланням і виберіть свій регіон зверху. Після оновлення сторінки з’явиться таблиця, де записуються дата, час відключення та причина мовлення в призначених поселеннях.

Клацніть на будинок та у вікні інформації про реле, переконайтеся, що статус “трансляції” навпроти кожного мультиплексу.

Якщо принаймні один мультиплекс має статус “відключеного”, то телевізор вловить лише 10 каналів, а не 20. Якщо аналогічний статус записується для обох мультиплексів, то перемикання всього списку каналів, завжди на екрані телевізора ви побачите напис “Без сигналу”.

Якщо вежа знаходиться в хорошому стані, робота в закладі не проводиться, тоді виконайте крок.Крок.Перевірку та налаштування телевізійної системи, яка використовується в квартирі/будинку. Сприятливість реле говорить про те, що вона не показує телевізор через відсутність сигналу з антени. Більше того, ефірний приймач може обидва отримувати цифровий телевізійний сигнал, мати хороший рівень (потужність), а взагалі не ловити сигнал Також виконуються належна конфігурація антени та автоматичні або ручні пошуки каналів на телевізорі.

See also  Як передати відео з смартфону в телевізор

Дії поетапно згідно з пунктами статті нижче.

показ, телевізор, пише, сигнал, працюють, цифрові

РК.Екран зламався

Не особливо часта проблема, але. Ми вмикаємо мозок і починаємо пам’ятати, коли телевізор почав показувати:

 • Темніше, тьмяно, ніби не вистачає контрасту.
 • Різні кольори з фіолетовим, чорним, білим, червоним, синім, рожевим, зеленим кольором, загалом, усі кольори веселки.
 • .
 • Вміст відображався на половині екрана.
 • Малюнок був викладений або з’явився плями.
 • У рідкісних випадках зображення починає зняти догори дном, ніби нижче.

.

Якщо це тільки починається, ми беремо ноги в руки і починаємо в майстерні.

Телевізор пише “без сигналу”. Що робити

Проблема може полягати в ремонтних роках.

Далі вам потрібно перевірити все обладнання на службу. Якщо все регулярно, то варто перевірити якість налаштувань. Можливо, вони не ловлять антену через те, що їх збивають. У випадку, коли всі частини працюють, налаштування встановлюються правильно, і компанія не проводить жодної ремонтної роботи.

Проблема втрати сигналу вирішується поетапним планом, який вам потрібно знати, і застосувати, якщо це необхідно. Проблема може зникнути, якщо ви знаєте всі випадки, коли можлива відмова від високоякісної роботи телевізора.

Типи телевізійних антен

Звичайно, ви повинні спочатку вирішити різноманітність свого пристрою. Таким чином, можна виділити наступні моделі:

 • Хвильова канал. Що стосується специфіки, це сукупність деяких елементів: активних та пасивних. Тут слід додати одиницю на дві-, три-, семи-, одинадцять та шістнадцять грамотних компонентів. Усі вони мають різний коефіцієнт підкріплення, від 5.1 дБ до 13.5 відповідно.
 • Зрушливий вібратор. Він також має структуру, що складається з хвильових, напівхвильових, чверть.Хвильових структур
 • Петля. Його часто помічають як опорний пристрій.
 • Логоперіодичний. Основна перевага. Це можливість досягнення різноманітних частот.

Довідка. У низькому діапазоні є обмеження. Чудово у встановленні кімнат для пошуку величезної кількості каналів на телевізорі.

See also  Як вимкнути телевізор Samsung. Тріщини на телебаченні після вимкнення

Дефекти в телебаченні

Зазвичай вони приписують категорію користувачів: людина неправильно завершила стартове налаштування. Найчастіше така проблема спостерігається на етапі автоматичного пошуку каналів. Цифрові та кабельні програми розглядаються окремо, тому рекомендується бути уважним до параметрів пошуку, і краще вибрати вручну налаштування.

Щоб виключити цю опцію, достатньо перевірити можливість підключення цифрових та кабельних програм. Якщо пристрій взагалі не знаходить канали, проблема полягає в гнізді. Не намагайтеся відремонтувати це самостійно: найчастіше це закінчується повним провалом пристрою. Зателефонуйте господареві, який швидко замінить елемент.

Побудований адаптер може зазнати невдачі внаслідок фізичного пошкодження, природного зносу або частого падіння напруги в мережі. Щоб замінити його, необхідно втручатися в дизайн. Це не рекомендується робити без певних навичок та теоретичної бази.

ВАЖЛИВО: Якщо тюнер не працює на новому пристрої, можливий заводський шлюб. Ми рекомендуємо звернутися до продавця та змінити придбане обладнання.

Якщо цього не буде зроблено, техніка перестане ловити сигнал або зробить це погано. Головне. Завантажити оновлення з офіційного сайту. В іншому випадку існує ризик завантаження “піратської” версії, встановлення якої призведе до відмови пристрою.

Діагностика технічних пристроїв

Відсутність сигналу найчастіше є наслідком технічних проблем. Список можливих несправностей є великим. Пошкодження може статися в приймачі, кабелі, антенні або тарілці, телевізорі.

  Перш за все, перевірте цілісність з’єднувального кабелю. Коли він пошкоджений, сигнал може бути слабким чи ні. Переконайтесь, що цілісність ізоляційної оболонки, відсутність перерв. Пошкоджений дріт доведеться замінити. Ви можете здійснити ремонт невеликими дефектами, розірваними припою, якщо є досвід, навички.

Жодна техніка не безпечна від поломки Пошкоджені райони повинні бути припабані. Ця робота краще довіряти господареві.

Куди зателефонувати, якщо немає цифрового телевізійного сигналу

Якщо жодна з порад, зазначених у статті, не допомогла вам, зверніться до RTR за допомогою, де вас детально пояснюють люди, які роблять це професійно. Номер гарячої лінії цієї послуги-800-220-2002

See also  Як оновити LG Smart TV телевізор

Нижче наведено кілька порад, як це зробити:

 • Змінити розташування антени;
 • Створити ефект симфазіальної антенної решітки (він же CAP);
 • Зберіть двоказний підсилювач резистора своїми руками.

Тепер, коли ви знаєте багато способів усунути проблему відсутнього сигналу, ви можете спостерігати за улюбленими каналами у високій якості.