Home » Не встановлений файл APK на Android. Перезавантажте пристрій

Не встановлений файл APK на Android. Перезавантажте пристрій

Table of Contents

Що робити, якщо додаток Android не встановлено

Встановлення програми на смартфон через Play Market від Google. Елементарний процес, вимагаючи від користувача натиснути одну кнопку. В автоматизованому режимі система завантажує та розпакує файли APK. Archive виконувані файли. У деяких випадках можна встановити програми від Google Play ByPass за допомогою самостійного завантаження та розпакування таких файлів. Але що робити, якщо додаток Android не встановлено іншим способом.

Помилки, що призводять до неможливості встановлення програми через Google Play, можна розділити на 3 групи: обладнання, пов’язане з обладнанням та системою залежно від самого ринку, а також програмного забезпечення. При прямої роботи з файлами APK виникають подібні проблеми.

Завдання 1: Інтернет.З’єднання

Проблеми можуть виникнути через відсутність коштів на рахунку або нестабільну мережу. Зв’язок Wi-Fi у громадських місцях часто викликає таку помилку. Рішення: поповнити обліковий запис або підключитися до іншої мережі.

Ще одна проблема. Заборона завантаження програми під час підключення через мобільну мережу. Розчин підключення до Wi-Fi або видаліть обмеження. Ви можете це зробити в налаштуваннях з’єднання.

Проблема 2: Відсутність дозволів

Деякі джерела смартфон визнається невідомим. За відсутності дозволів на встановлення з таких джерел програмне забезпечення не завантажиться.

 • Перейдіть у налаштування системи через головне меню.
 • Знайдіть розділ “Безпека”.
 • Встановіть можливість встановлення додатків з невідомих джерел.

Файл APK не встановлений у програмі Android Game не встановлений, не завантажується не завантаження

Якщо програма не встановлена ​​на Android 9 або у версії вище, то вам потрібно дати дозвіл на певну утиліту, за допомогою якої завантажений потрібний файл. Наприклад, браузер.

Проблема 3: Програми конфліктів

Деяке програмне забезпечення, подібне до функцій, не буде встановлена, якщо інший аналог. Помилка часто виникає при завантаженні системних утиліт та антивірусів.

Інша параметр помилок. Встановити раніше існуючі. Однак після видалення деякі файли можуть бути збережені. Рішення: видалення програми з додатковими програмами, наприклад, CCleaner.

Проблема 4: Несумісність

Стартові варіанти Android можуть бути несумісними з додатками. Рішення:

 • Оновити версію операційної системи;
 • Завантажте файл APK з іншого джерела;
 • Звернення до розробника та попросити адаптувати програму для старих версій.

В останньому випадку можна розраховувати на успіх, якщо звернення будуть отримані від великої кількості користувачів.

Проблема 5: Неправильна програма та розбитий файл

Помилки у Додатку не рідко пов’язані з неналежною роботою розробника. Часто це відбувається при додаванні нових функцій. Рішення: Вкажіть автор у помилку під час завантаження та прохання відновити пакет. У деяких випадках це допомагає завантажувати з іншого джерела.

Проблеми 6: Неправильна робота Google Play

Ігровий ринок активно підтримується, покращується, а помилки видаляються швидко. Але на деяких смартфонах, проблеми з його роботою можуть бути пов’язані з системними проблемами.

Однією з проблем є вимога до введення облікового запису на активному обліковому записі. Помилка обробки даних відбувається. Рішення:

 • Потрібно перезапустити або повторно зареєструвати обліковий запис.
 • “Налаштування”. “Особисті дані”. “Облікові записи”.
 • Виберіть обліковий запис Google і натисніть Видалити.
 • Повернутися до попереднього пункту та “Додати обліковий запис Google”, дотримуйтесь інструкцій.
 • Відкрийте Google Play та знайти параметри, приховані від трьох значків смуг.
 • Натисніть на стрілку та додайте дійсний обліковий запис.

Іноді помилки виникають через довгу відсутність прибирання кешу. Ви можете зробити це, як це:

 • Відкрийте “Налаштування” та виберіть “Програми” у розділі “Системи”.
 • Знайдіть “Google Play Market” та виберіть пункт “Очистити кеш” та “Erasas Data”.
 • Повторіть дії в Google Play Services.
See also  Як видалити програму з Android Samsung. Як видалити / зупинити "незручні" програми

Якщо помилка з’явилася після оновлення ринку PLAY, ви можете повернутися до попередньої версії.

Проблема 7: Відсутність пам’яті

Якщо 10-15% вільної пам’яті залишається на смартфоні, це може бути проблемою. Наприклад, залишилося 1000 Мб, і додаток займає 250 Мб. Ви можете вирішити проблему, видалення непотрібних додатків та файлів, а також очищення програм кешу. Інший варіант полягає в тому, щоб додати більш об’ємну картку пам’яті та передачі деяких файлів до нього.

Проблема 8: Неправильний час і дата

Якщо смартфон раптово змінює дату або випадково згорнуто час на інший часовий пояс, це може призвести до проблем у роботі ринку PLAY. Рішення:

 • Якщо після перевірки часу виявилося неправильним, потрібно перейти до “Налаштування”.
 • Виберіть “Система”. “Дата та час”.
 • Увімкніть автоматичну дату та визначення часу або запустити ручну корекцію.

Перезавантажте смартфон і встановіть потрібну програму!

Проблема 9: віруси

Віруси проникають у смартфон через неперевершені програми та сайти, коли захист відключення. Щоб виявити їх, потрібно повністю перевірити телефон за допомогою антивірусної програми. Kaspersky, Avast та інших аналогів.

Проблема 10: Невдача системи

Якщо антивірус не виявив шкідливого програмного забезпечення, ви можете підозрювати глибокий плановий провал. Позбутися від них дуже важко. Вирішення проблеми: Зверніться до заводських налаштувань.

У деяких випадках відбулися невдачі через застарілий Android (особливо старше 6.0 версій). Рішення:

Увага! Важливо враховувати, що старі смартфони можуть бути “слабкими” для нової системи і будуть висять частіше.

Проблема 11: апаратне розбиття

Якщо помилка при встановленні програми супроводжується множиною інших “функцій”, то це, швидше за все, у розбитті частин. Рішення:

 • Перевірте карту пам’яті. Це не може бути доступним. Таким чином, елемент неправильно вставлений у роз’єм або зламаний.
 • Передайте телефон для діагностики. Фахівці швидко визначають, що саме було порушено.

Чому Android не встановлює програми

Перезавантажте пристрій

Перезапустіть операційну систему та пристрій дозволяє очистити оперативну пам’ять і відновити роботу на:

Перевірка решти пам’яті

Коли “забив” диск, пристрій автоматично скидає встановлення або скасувати завантаження додаткових файлів для ігор. Щоб перевірити залишок ROM:

Видалити невикористані програми, застарілі, непотрібні документи або передайте їх на картку пам’яті. Очистіть кеш-пам’ять та систем. Більше на цьому посиланні.

Зверніть увагу! Використання спеціального програмного забезпечення для очищення пам’яті, перегляньте документи, які вони видаляють. Часто список включає важливі фотографії, текстові файли тощо.

Переміщення програми на картку пам’яті

Коли програма встановлена, але помилка відмовляється запустити або відображатись, спробуйте передати програмне забезпечення до картки MicroSD, якщо це встановлено в пристрої:

Важливий! Для передачі програмного забезпечення, прошивка пристрою та програма повинні підтримувати цю функцію.

Проблеми з інтернетом

Низька швидкість або невідповідна IP стає причиною нескінченного завантаження або відмови для встановлення програмного забезпечення:

Цікавий! На веб-сайті 2IP перевірте швидкість зв’язку без завантаження додаткового програмного забезпечення.

Якщо Інтернет стабільний, але завантаження не відбувається, вам потрібно використовувати VPN. Про технології та методи зв’язку викладені в цій статті.

Видалення кешу та останньої версії Play Market

У магазині накопичує тимчасові файли, щоб швидко завантажувати сторінки. Їх надлишок призводить до невдач і помилок:

Інший варіант. Видалити обліковий запис. Це також допомагає відновити відео в Youtube. Метод викладений у відповідному матеріалі.

Очищення від вірусів

Програмне забезпечення для завантаження з сторонніх джерел або відвідування незахищених сайтів призводить до зараження вірусами:

Цікавий! У Softe для очищення сміття та кеш-.

Не встановлений APK

Коли ви намагаєтесь встановити програмне забезпечення з іншого джерела, воно може не відповісти на запуск установки або відмовитись від його відкриття. Для вирішення проблеми:

Коли при встановленні з’являється синтаксична помилка, прочитайте цю статтю.

Не встановлений APK

Встановити APK неможливо? Це протилежний Google

Незважаючи на те, що хоча Android 11 ще далеко від iOS, що не дозволяє вам поставити програмне забезпечення з сторонніх джерел, очевидно, що все поступово йде до цього. Google розуміє, що практика встановлення додатків ззовні Google Play шкодить їй. Дійсно, таким чином, по-перше, користувачі, які періодично ставляться на різні види троянів, які, у свою чергу, створюють Android репутацію як проблему ОС. І, по-друге, якщо користувачі завантажують програмне забезпечення не з Google Play, Google не отримує грошей з комісії з продажу.

See also  Як скинути шпильку на Android. Як розблокувати завантажувач

Це правильний шлях? Я думаю так. Незалежно від того, що умовно просунуті користувачі говорять там, хто не годує хліба, дозвольте мені завантажити Hackled Software від ненадійних джерел, це допоможе операційній кімнаті. Тим не менш, більшість Google Play використовує більшість для завантаження нових програм. І там, як ви знаєте, ризик спотикаючись за шкідливим програмним забезпеченням, є десятки, якщо не сотні разів нижче, ніж при використанні незалежних ресурсів, де ентузіасти можуть безкоштовно завантажувати будь-яке програмне забезпечення без попередньої перевірки.

Менеджер додатків та установка APK

Це ще один дуже простий спосіб встановлення АПК. Необхідно використовувати спеціальні програми, які дозволяють спростити встановлення файлів APK на Android з сторонніх джерел. На сайтах розміщені такими інсталяторами, з якими програми автоканації та завантаження з’явилися не тільки з Google Play, а й іншими магазинами. Це не вимагає додаткових зусиль і часу. Такий спосіб не існує недоліків, за винятком того, що вам доведеться встановити простий інсталятор.

Отже, на попередньому етапі ми переконалися, що все в порядку, а застосування та смартфон сумісні, можливо, зняті щось непотрібне, для встановлення нової гри. Під час завантаження з сторонніх джерел, найстрашніший тест залишається вибором та правильним розпакуванням кешу, але ви також можете впоратися з ним, якщо ви уважно прочитайте інструкції: виберіть правильний тип файлів, призначайте правильний шлях, щоб зберегти їх і зробити не забудьте використовувати архіватор. Крім того, не забудьте стежити за тим, де ви зберігаєте дані: знімна карта пам’яті не завжди підходить для цих цілей. Але якщо ми говоримо про Google Play, вам доведеться мати трохи більше, і тепер ми скажемо. Перш за все, ми слідуємо шляхом налаштувань. Додатків та сповіщень. Показуємо всі програми. Google Play Market. Zavatya. Тут ми повинні очистити кеш застосування та дані. Залежно від прошивки, встановленого на вашому смартфоні, цей шлях може трохи відрізнятися, але остаточний момент завжди буде однаковим. Ви не повинні боятися жахливих попереджень: Якщо магазин додатків пов’язаний з тим же обліковим записом, що і смартфон, сама система відновить усі дані. Після того, як виконані маніпуляції, не забудьте перезапустити програму Google Play. Як правило, цих дій вже достатньо, щоб вирішити більшість помилок, але якщо це не допомогло, ми переходимо до наступного методу. Ми йдемо разом із уже розробленими способами налаштувань. Додатків та сповіщень. Покажіть усі програми. Google Play Market. Зберігання, але тепер виберіть “Видалити оновлення”. Це дозволить вам повторно встановити Google Play, і якщо проблема помилки полягає в ньому. Таким чином, вирішити його. Варто також звернути увагу на іншу програму. “Послуги Google Play”. Щоб знайти його, перейдіть на вже відомий шлях (лише у випадку, якщо ми повторюємо, налаштування. Програми та сповіщення. Показати всі програми), а також очистити кеш та дані. І знову не забувайте про перезапуску ринку після всіх маніпуляцій. Найбільш радикальний шлях у цьому списку є повністю зруйнувати обліковий запис Google на смартфоні, перезавантажте та введіть дані. Ці прості кроки дозволяють вирішити більшу частину проблем, які ви зустрічаєте під час завантаження програм з Google Play. Але є більш конкретні, які вимагають спеціальних рішень. Отже, у вашій Google Play збережено кілька облікових записів, спробуйте перейти до іншого профілю або, якщо гра / програма не доступна в певному регіоні, використовуйте VPN.

Отже, ми перерахували найпоширеніші проблеми, які можуть виникнути при завантаженні та встановленні.Файли APK, а також пройшли найефективніші способи їх вирішення. Я також хочу згадати, що завантаження програм за межами гри Google може бути ризикованим, тому завантажте дані лише з тих джерел, яким ви повністю довіряєте. Напевно, наші читачі мають багато історій, пов’язаних із встановленням не надто сумісних додатків. Їм можна сказати в коментарях або нашому чаті в телеграмі. Що ж, канал труб просто ідеально підходить для перегляду цікавих новин, акцій та оновлень улюблених ігор, підпишіться.

Встановлення APK за допомогою комп’ютера

встановлений, файл, android, перезавантажте

Samsung Galaxy Note 10 смартфон підключений до ноутбука

Не всі люблять тягнути пальцем на невеликому екрані смартфона, намагаючись потрапити в потрібний лист, керований назвою програми в пошуковій системі, тому багато хто вважає за краще завантажувати все на комп’ютер. Там немає нічого складного.

See also  Як відкрити файл PDF на комп'ютері. Як зробити скріншот?

Вам потрібно знайти файл APK, а потім завантажити його на будь-яку папку комп’ютера. Потім слід підключитися до пристрою Android PC, до якого ви збираєтеся поставити програму. Потім, коли внутрішня пам’ять або картка пам’яті пристрою відкривається як окрема папка, перенести файл APK там. Головне. Не забувати, де він був переїхав, щоб не витрачати додатковий час у пошуках. Далі слід натиснути на завантажений файл APK, погодитися з початком встановлення та зачекайте завершення процесу. От і все!

У Інтернеті є величезна кількість джерел файлів APK. Головне. Вибрати ресурс з пристойною репутацією, щоб мінімізувати можливість зараження вірусами або завантаженням піратського програмного забезпечення. Один з цих джерел називається дзеркалом APK. Зазвичай можна безпечно і швидко завантажувати бажаний файл APK, але це краще перед завантаженням читати коментарі користувача.

Якщо ви знаєте інші перевірені джерела, і ви можете поділитися корисним досвідом інсталяції APK. Ласкаво просимо до коментарів. Не забувайте, що ви можете обговорити новини в нашому чаті Telegram.

Повне очищення смартфона від сміття

Телефон крім Kesha економить багато тимчасових файлів, які просто не використовуються. Цей гріх всі смартфони на Android. По-перше, внутрішня пам’ять телефону забита. По-друге, можуть виникнути технічні помилки. По-третє, через невдачу програми, вона може почати використовувати старі тимчасові файли, які більше не є актуальними. Тому найкраще виконати загальну тотальну прибирання. Найпростіше використовувати заявку CCleaner:

 • Завантажте програму з Play Market.
 • Відкрити та дати згоду на доступ до пам’яті.
 • Ми відмовляємося від платної версії. У нас буде достатньо вільного.
 • Натисніть кнопку “Швидке чищення”.

Встановлення від ненадійних джерел

Встановлення на Android Рекомендується з ринку PLAY. Щоб завантажити ігри та програмне забезпечення APK.Файл, вам потрібно отримати право встановити з незнайомих джерел. На вкладці «Безпека» відкрийте функцію інтересу та активуйте її.

Цей варіант часто не використовується, незважаючи на те, що після ввімкнення він відкриває ряд додаткових налаштувань та варіантів, включаючи виправлення відмови розбору пакетів.

Для активації його вмикає режим розробника. На вкладці “Про пристрій” натисніть на “Номер складання” неодноразово, перш ніж з’явиться повідомлення про те, що режим працює.

Тепер у налаштуваннях ви повинні вибрати “специфікацію. Особливості “, потім” для розробників “, а потім активуйте налагодження USB.

Дозвіл на встановлення з невідомих джерел

Невідомі джерела. Не означає, що вони обов’язково загрожують безпеці пристрою, просто Google не перевіряв їх. За даними компанії, це не заважає розподілу з інших джерел, за винятком відтворення ринку, і просто захищає пристрій від випадкових завантажень та установок, але якщо користувач хоче, він може вимкнути замок.

  У налаштуваннях ми ковзаємо значок “Пошук”, введіть “Встановлення невідомих програм” та відкрийте цей розділ.

Що таке агропромисловий комплекс

Так само, як на ПК з Windows, використовуються монтажні файли у форматі.Exe, на Android ця роль грають Агро. З їх допомогою вони завантажують програми від розробників, які відсутні на ринку PLAY, а також застарілі версії програмного забезпечення або програмного забезпечення, недоступні в країні власника смартфона.

Щоб розпочати, користувач повинен буде завантажити APK з Інтернету. Для цього рекомендується відвідати лише надійні та знайомі веб-сайти, щоб усунути ризик зараження технології з вірусами.

Розподіл завантажується на комп’ютер, а потім підключено мобільного обладнання та передайте його в будь-яку безкоштовну папку на пристрої.

Інший варіант. Завантажити його безпосередньо в пам’ять смартфона або планшета з Інтернету, не використовуючи ПК для цього.

Далі потрібно відкрити налаштування телефону, перейдіть до вкладки “Безпека” та активувати установку з невідомих джерел. Якщо ви не виконуєте цю дію, встановлення аграрного сектора на Android буде неможливим.

Після цього ви повинні відкрити папку з агро.Промисловим комплексом у мобільному гаджеті, і натисніть його, щоб розпочати процес. Буде попередження, що встановлення з неперевірених джерел виконується, вам потрібно підтвердити дію, а потім дочекатися завершення операції.