Home » Не завантажена програма з App Store iPhone

Не завантажена програма з App Store iPhone

Програми App Store не оновлюються. Що робити?

У цьому посібнику я зібрав всі проблеми, відомі мені з завантаженням додатків з App Store та як їх вирішити.

завантажена, програма, store, iphone

Проблема 1. Завантажте повільно

Проблема або в App Store або в провайдері. Зокрема, глобальна проблема відбулася після виходу IOS 9.0. Заявки в дуже багато людей в Росії завантажили дуже повільно.

Ви можете спробувати вказати DNS Google (8.вісім.вісім.8, 8.вісім.4.4) або Яндекс (77.88.вісім.8, 77.88.вісім.1) У налаштуваннях:

Також простий варіант, щоб спробувати, перезавантаження маршрутизатора можна розглянути. Можливо, це якась місцева проблема з поточним підключенням.

Проблема 2. Програми не завантажуються / не оновлюються взагалі

Замість завантаження в App Store, ми постійно бачимо кільце, яке спини. На робочому столі значки нудні, а під ними написано “Очікування”.

Відповідно до досвіду у цьому випадку проблема може бути будь-яким способом. Але шляхи вирішення це очевидні. Ми робимо в порядку.

a) Ми скасовуємо в магазині додатків у розділі оновлення (або з сторінки програми) Завантажте всі програми. І спробуйте оновити / завантажити знову один за одним.

C) Якщо це не допомогло, перейдіть до App Store. Ми розділені та увійшли знову під час того ж облікового запису. Ми намагаємося знову завантажити.

Якщо проблема не є глобальною, то ці три точки повинні бути достатньо для успішного вирішення проблеми.

Проблема 3. Невиконання програми. Програма не вдалося завантажити на даний момент

Проблема настільки популярна, що я зробив це детальне рішення в окремій інструкції.

Інші проблеми, пов’язані з неможливістю для завантаження або оновлення програм

По-перше, переконайтеся, що це не глобальна проблема. Веб-сайт Apple має корисне посилання, яке показує стан всіх систем. Навпроти магазину додатків повинен бути зеленою площею.

Як правило, у всіх випадках допомагають: перезавантажте планшет, маршрутизатор та перевантаження до App Store. Але якщо це не допомогло, то спробуйте:

Налаштування головного скидання. скидання налаштувань мережі. Після цього вам доведеться переконфігурувати Wi-Fi (введіть пароль мережі).

Якщо це не вирішило проблему, то ви можете мати в’язницю та деякі налаштування втручатися? Тут ви самі ви звинувачуєте. вам може знадобитися повне миготливість.

Більше опції. спробуйте підключитися до іншої мережі Wi-Fi. Спробуйте завантажити / оновити програми, які відвідують друга (бажано з іншим постачальником Інтернет). Якщо все працює добре вдома, і ви не маєте, то це або у вашому постачальника, так і в налаштуваннях маршрутизатора.

завантажена, програма, store, iphone

Якщо ви можете перейти до 3G / LTE, спробуйте завантажити / оновити невелику заявку через стільникові мережі. Якщо все добре, то знову проблема або у провайдері, або маршрутизатор.

Що робити, якщо всі спробували, але одна конкретна програма не хоче завантажувати або оновлювати? Ви можете спробувати завантажити його / оновлення в iTunes, а потім додати до iPad / iPhone / iPod Touch через синхронізацію. Це, якщо у вас синхронізація налаштовано.

(Голосів: 1; Рейтинг: 4,00 з 5)

Як завантажувати програми (ігри) на iPhone та iPad огляд розділів App Store

Так, вони прощають нас постійним нашим читачам за цю посаду :). Багато з наших статей та навчальних матеріалів спрямовані на активні користувачі iPhone, iPad або Mac. Проте ряди шанувальників яблучного обладнання поповнюються щодня тисячами новачків. Особливо для тих, хто тільки що отримав перший ideevis, ми скажемо, як встановити перші програми на ньому, і чи можна завантажити відтворення ринку на iPhone (Google Play).

завантажена, програма, store, iphone

Спробуйте видалити та перевстановити програму

Іноді це може допомогти видалити вивантажену програму та повторне запуску завантаження. Якщо після перезавантаження програми не було очищено. спробуйте видалити його вручну. Щоб зробити це, зробіть кран, утримуючи значок, доки вони не почнуть зітхнути, натисніть на “Хрест” у верхньому лівому куті піктограми защемленої програми та підтвердити видалення.

See also  Як на кнопковому телефоні змінити мову

Якщо програма вийшла на пенсію. спробуйте знову. Якщо нічого не сталося, і значок все ще залишається на екрані. перейдіть до наступного кроку.

Проблеми з роботою додаткового магазину можуть бути викликані та неповні (неправильні) зміна облікового запису Apple ID. Спробуйте повторно ввести магазин додатків. Щоб зробити це, перейдіть до шляху конфігурації → iTunes Store та Apple Store, натисніть на Apple ID (адреса електронної пошти) у вікні, який з’явиться, виберіть Вихід, після чого ви перезавантажуєте пристрій та увійдіть знову в Apple Virtual Store, використовуючи Дані Apple ID.

Що робити, якщо нічого не допомогло

Якщо жодне з шляхів не допомогло позбутися проблеми, то одна річ залишається скидання вмісту та налаштувань. У цьому випадку ви втратите всі дані та програми, встановлені на пристрої, тому копіюйте їх заздалегідь у надійному місці. Після того, як вся необхідна інформація зберігається, перейдіть до налаштувань пристрою, у розділі “Основний” у розділі “Скидання” та виберіть функцію “Скинути вміст та налаштування”. Після завершення скидання ви отримаєте чистий пристрій, як у формі, в якій ви його подарувало в магазині, що означає, що App Store буде працювати правильно.

Не завантажені програми (Ігри) з рішення Mac App Store

Мак відомий тим, що найчастіше “просто працюю”, т.Е. Ніяких проблем з ними не дотримуються. Але є техніка, а іноді (навіть набагато рідше, ніж у вікнах). Якщо ви відчуваєте труднощі з завантаженням та встановленням програм з програми “Apple” ігор та програм для MA, прочитайте цю нотатку.

Як завжди, коли ви хочете зробити щось потенційно небезпечне з вашою масою, попередньо зареєстровано (резервне копіювання) всієї системи (наприклад, використовуючи утиліту машини часу). Строго кажучи, нічого «такого» ми не робимо, і не повинно бути ніяких проблем але, коли ми кажемо, це, очевидно, малий ризик все ще має.

Щоб вирішити проблеми з встановленням додатків від Mac App Store, є простий спосіб очищення тимчасових файлів у папці MAS. Як це зробити?

Ситуація, коли програми не завантажуються з App Store, незалежно від того, чи це гра, фільм або музична доріжка, доставляє власників сучасних гаджетів Apple багато незручностей.

Знаки та причини

  • Він не відповідає на будь-які дії користувачів, індикатор кнопки пофарбований у сірий, колесо процесу встановлення не обертається.
  • Коли ви намагаєтеся завантажити програмне забезпечення з App Store, з’являється повідомлення про помилку.

Алгоритми корекції помилок схожі на iPhone та iPad з будь-якими версіями iOS.

Перевірити літак

У ситуації, коли додатки не завантажуються на iPhone, він допомагає переключитися на режим “на літак” протягом приблизно 20 секунд.

Ця проста дія дозволить вам перезапустити SIM-картку, після чого ви можете підключитися до підключення до Інтернету та спробувати спробувати завантажити програму.

Зробити місце в пам’ять

Причиною повішення може бути перевантаження пам’яті пристрою. Щоб звільнити місце, достатньо видалити невикористані програми.

Перевірте підключення до Інтернету

Навіть якщо індикатор Wi-Fi вказує на те, що мережа функціонує у повній потужності, вона все ще варто перевірити підключення до Інтернету. Для цього користувач рекомендується перейти до браузера та відкрити будь-яку сторінку. Якщо він повністю з’являється. Підключення стабільного.

Не забудьте вимкнути обмеження

IOS надає функцію, яка вимикає деякі параметри iPhone, включаючи завантаження програм. Активація заборони завантаження може служити відповідь на запитання: “Чому програми на iPhone не оновлюються?”

See also  Як пройти на iPhone музику з комп'ютера

Працює на серверах Apple

Повідомлення про технічні події на серверах Apple регулярно відображаються в новинах. Дивлячись туди, ви можете отримати інформацію, яка пояснює причини, чому програми не завантажуються з App Store. При роботі на сервері він залишається лише чекати їх закінчення.

Не завантажено, не оновлюються або не завантажуйте програми з App Store? Є рішення!

Пристрої Apple захоплюються багатьма. Бездоганний комарний лінійний корпус, красиві інтенсивні, високоякісні програми. Але навіть власники iPhone та iPadov періодично стикаються з проблемами, що виникають, такі як звільнення Завантаження додатків з App Store. Нижче ми проаналізуємо причини, чому програми не завантажуються, а програми не завантажуються, а також прості покрокові інструкції, як справитися з ним.

Проблеми з доступом та функціональністю в App Store можуть виникнути з кількох причин, але кожен з них має свої рішення, які виправляють позицію.

Невдача з’єднання

Ця проблема часто з’являється під час завантаження нової або оновлення встановленої програми. Перш ніж шукати причину невдачі та вирішення цієї проблеми, вам потрібно переконатися, що використана версія прошивки не є бета-версією. Відомо, що бета-версії дуже часто не завершуються, і тому можуть бути причиною різних проблем функціональності пристрою в цілому. У випадку використання пробної версії, вам доведеться зачекати, доки всі можливі помилки не будуть виключені розробниками та можливість оновлення пристрою до нової модифікованої версії. Якщо повна версія прошивки встановлюється на борту пристрою, але з’єднання не дозволяє встановлювати або оновлювати програми. вам потрібно знайти причину та спосіб його усунення.

Неправильно встановлено дату та час

Рішення: Встановіть правильні дані або активуйте функцію функції автоматичного та налаштування часу. Щоб встановити дату та час вручну, вам потрібно перейти до “Налаштування” “Головна” “Дата та час” та вказати номер, місяць, рік та поточний час (або вибрати часовий пояс). Для автоматичної установки даних просто активуйте функцію “Автоматично”.

Приховані дані про серійний номер гаджета

У вкладці “На пристрої” у списку, де IMEI, версія прошивки та інші дані повинні містити серійний номер пристрою. У випадку, якщо він прихований або на своєму дисплеї, вказується будь-яка інша інформація. сервер App Store не зможе автентифікувати смартфон або планшет. Така ситуація може відбутися тільки після оновлення iOS.

Рішення: повне повне скидання налаштувань для заводу. Щоб скинути, потрібно перейти до “Налаштування” “Основні” “Скидання” “Скинути всі налаштування”. Варто зазначити, що скидання означає видалення абсолютно всіх даних даних, після чого користувач може налаштувати гаджет з нуля, як новий. Щоб не втратити важливі дані після скидання, потрібно скинути, створити резервну копію iCloud. Щоб створити резервну копію iCloud, потрібно перейти до “Налаштування” “ICLOUD” “Резервне копіювання” “Створити резервну копію”.

Також рекомендується активувати функцію “Backup to ICloud”, завдяки якій резервне копіювання даних автоматично виконується, коли пристрій підключено до Інтернету.

Після скидання налаштувань на завод можна налаштувати ваш гаджет як нові та відновити дані з резервної копії icloud.

Недійсні налаштування мережі

Якщо ви використовуєте з’єднання Wi-Fi, можливі проблеми з сигналом або з налаштуваннями Інтернету. Можливо, адміністратор мережі змінив налаштування, або доступ до Wi-Fi обмежений.

Рішення: спочатку потрібно перевірити, чи працює Інтернет, ви можете спробувати відкрити браузер для цього, після чого ви підвищите будь-яку онлайн-сторінку. Якщо нічого не сталося, вам потрібно перевірити маршрутизатор, це може вимагати перезавантаження, або взагалі не працює. Ви також можете спробувати відключити від Wi-Fi та використовувати свій мобільний Інтернет. Якщо проблема залишається. причина самого пристрою.

Я не можу завантажувати програми з appstore? Необхідна перевірка)

Запасний розчин

Є один дуже простий спосіб, що дуже часто вирішує проблему з колекцією до App Store. Використовувати його без труднощів може будь-який користувач iPhone або iPad. Завдяки йому, йому не доведеться нічого змінювати в налаштуваннях і складається з трьох кроків:

See also  Як видалити обліковий запис у телеграмі на iPhone

    Перейдіть до “Налаштування” “iTunes Store та App Store“.

Причиною таких проблем може бути в’язницями (джейлбрейк). Ви можете позбутися від в’язниці за допомогою iPhone або iPad відновлення через iTunes. Для цього:

Пошук програми не працює в App Store

Нещодавно виникають проблеми з пошуком додатків у зв’язку з технічними роботами Apple.

Під час спроби пошуку додатків у програмах App Store просто не з’являються в екстрадиції. Це стосується цього абсолютно всіх програм з соціального (Skype, Instragram,. , Telegram та інших) до служб бронювання квитків та готелів (Aviasales and OneTwoTrip).

Але є одна особливість. при відкритті “популярної” програми з’являються програми у екстрадиції, і ви можете легко завантажити їх на свій пристрій. Ви можете завантажувати програми за допомогою прямого посилання та придбані оновлені з розділу “Покупки”.

Причиною виникнення все ще невідома, але ви можете безумовно називатися глобальними, оскільки вона масово, а не в окремих випадках.

Рішення: Вам просто потрібно чекати, поки сама проблема не зникне, оскільки причиною його виникнення не пов’язано з користувачами та їх пристроями. Зазвичай очікування займає від 1 години до 2 днів.

Зупинити завантаження

Якщо завантажувальна програма залишається в режимі “Очікування для завантаження” протягом тривалого часу. це варто припинити процес завантаження.

Рішення: натисніть на етикетці програми, яка чекає завантаження, зупинивши завантаження. Натисніть на додаток ще раз, оновлюючи процес завантаження.

Режим “на літаку”

Якщо ви хочете завантажити програму, ви не можете спробувати відновити процес завантаження за допомогою режиму “Про план”.

Рішення: Витратьте знизу в екрані розблокованого пристрою та натисніть значок площини, активуючи режим. Почекайте хвилину і знову натисніть на тієї ж значку.

Перейдіть до режиму DFU

Якщо ніщо не допомогло відновити можливість завантажувати або оновлювати програми з App Store, то час спробувати режим DFU.

Рішення: Щоб використовувати режим DFU, вам потрібно:

  • Підключіть гаджет на комп’ютер і запустіть iTunes.
  • Натисніть кнопку живлення та домашню кнопку одночасно і утримуйте у цьому положенні 10 секунд (пристрій перезавантажується в цей час), доки на екрані з’явиться логотип Apple.
  • Як тільки з’явилося яблуко, вам потрібно випустити кнопку живлення, а кнопка Home продовжуватиме тримати, поки не з’явиться піктограма iTunes.

iTunes повідомлять, що смартфон / планшет знаходиться в режимі DFU (відновлення). Після цього ви можете утримувати кнопки живлення та домашні кнопки одночасно, тримайтеся приблизно за 10 секунд, перш ніж перезавантажте.

Секретний спосіб відновлення App Store

Що може бути гірше, ніж проблеми, які перешкоджають завантажувати програми? Причини несправності додаткового магазину встановлюються та існують способи їх вирішення. Але також є універсальний спосіб усунути проблеми та відновити правильну роботу інтернет-магазину Apple.

Секретний шлях мало відомий серед яблучних продуктів, але все-таки застосовується досить часто. Як ви знаєте, App Store. це інтернет-магазин додатків, і внизу внизу є кілька вкладок: вибір, найвищі діаграми, перегляди, пошук та оновлення. Але такої кнопки недостатньо, як “оновлення”, що дозволить оновити сам App Store. Але відсутність такої кнопки не означає оновлення магазину додатків не може.

Щоб оновити Інтернет-магазин App Store та його вміст, користувачеві потрібно виконати 10 послідовних клацань на будь-якій з кнопок, розташованих на нижній панелі (переглянути, шукати тощо). Завдяки цим заходам, вибраним користувачем, вкладка буде насильно перезавантажена, і вся інформація в ньому буде завантажена знову.

Використання цього методу допоможе користувачам втрачати проблеми з завантаженням описів у програмах, встановленні та оновленні різних додатків у App Store. Метод актуальним абсолютно на всіх пристроях з IOS незалежно від типу, генерації гаджета та версії прошивки.