Home » Оновіть Windows на Nokia Lumia. Альтернатива для Lumia з карткою пам’яті

Оновіть Windows на Nokia Lumia. Альтернатива для Lumia з карткою пам’яті

Як встановити Windows 10 Mobile на власному смартфоні?

Щоб ефективно використовувати смартфон, який працює під управлінням Windows Phone, оновіть його до останньої версії ОС. Відповідь на запитання: Як швидко та правильно оновити телефон до Windows Phone 10, ви знайдете в цій статті.

Найпростіший спосіб дізнатися, чи підтримує ваш пристрій Windows 10 Mobile. Завантажте попередній перегляд інсайдера Windows 10 на офіційному веб.Сайті. Як тільки модель отримає підтримку останньої версії ОС, завантажте її, перейшовши під свій обліковий запис Microsoft.

HTC ONE (M8) для Windows, LG Lancet, Lumia 430, Lumia 435, Lumia 520, Lumia 521, Lumia 525, Lumia 526, Lumia 530, Lumia 532, Lumia 535, Lumia 540, Lumia 550, Lumia 620, Lumia 625, Lumia 625, Lumia 625, Lumia 625, Lumia 625, Lumia 625, Lumia 625, Lumia 625, Lumia 625, Lumia 625, Lumia 625, Lumia 625, Lumia 625, Lumia 625, Lumia 625, Lumia 625, Lumia 625, Lumia 625. Lumia 625, Lumia 625 Lumia 630, Lumia 635, Lumia 636, Lumia 638, Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 720, Lumia 730, Lumia 735, Lumia 810, Lumia 820, Lumia 822, Lumia 830, Lumia 920, Lumia 925, Lumia 928, Lumia, Lumia, Lumia, Lumia, Lumia, Lumia, Lumia, Lumia, Lumia, Lumia, Lumia. 930, Lumia 950, Lumia 950 XL, Lumia 1020, Lumia 1320, Lumia 1520, Lumia icon icon.

Гаджет повинен мати щонайменше 8 ГБ безкоштовної внутрішньої пам’яті, а збірка Windows Phone 8.Вісімнадцять.Десять.14219.341 або раніше. Якщо в цьому списку немає моделі, вона може з’явитися в ньому в майбутньому, оскільки Microsoft намагається зробити нову ОС доступною для всіх.

Корисно знати! Ви можете побачити збірку на своєму смартфоні наступним чином: Налаштування → На пристрої → Інформація.

Оновлення Windows Phone 8.1 до Windows 10 Mobile

Microsoft випустила список пристроїв Windows Phone 8.1 підтримується для оновлення. Отже, спочатку перевірте це, якщо ваш пристрій включений у список. Поточний список пристроїв Windows Phone 8.1, який можна оновити до Windows 10, включає: Lumia 1520, 930, 640, 640xl, 730, 735, 830, 532, 535, 540, 635 1 Гб, 636 1 Гб, 638 1 Гб, 430, 435, Blu Win HD HD HD HD HD HD W510U, Blu Win HD LTE X150Q, MCJ Madosma Q501 Якщо ваш пристрій у списку, перейдіть на наступний крок.

Windows 201.1 Встановіть до Windows 10 Mobile. Він також може допомогти звільнити місце на вашому телефоні, щоб ви могли встановити оновлення. Коли ви відкриваєте програму, він перевіряє ваш телефон і дозволяє з’ясувати, чи може він встановити оновлення, якщо потрібно оновлення, перш ніж ви зможете встановити оновлення, або якщо ваш телефон не може бути оновлений. Якщо ваш телефон має право встановити оновлення, можливо, вам доведеться звільнити місце для його квитанції. Додаток порекомендує такі файли, як відео чи фотографії, які ви можете тимчасово переїхати на OneDrive або SD.Карту, якщо ви встановили. Прийміть рекомендації або змініть файли, які ви хочете перемістити. Ви навіть можете видалити деякі файли, якщо хочете. Якщо ви переміщуєте файли в OneDrive, вам потрібно використовувати цю програму для відновлення файлів на телефоні після встановлення Windows 10 Mobile.

Відкрийте радник з оновлення, натисніть Далі, і він почне перевіряти, і як тільки перевірка буде завершена, він покаже екран 3 (нижче), якщо ваш телефон буде готовий і підтриманий, а оновлення Windows 10 доступне для встановлення на вашому телефон. В іншому випадку він покаже, ваш телефон не підтримується для оновлення до Windows 10. (Екран 4). Клацніть “Готово”.

Якщо ваш телефон підтримує і показує, що оновлення для Windows 10 доступне для встановлення на вашому телефоні, перейдіть до “Налаштування” “Оновлення телефону”, щоб завантажити та встановити Windows 10.

Зверніть увагу, що процес завантаження може знадобитися приблизно 1,4 ГБ або більше, тому для завантаження та встановлення оновлення потрібно підключитися до Інтернету Wi-Fi.

Як тільки процес завершиться, вам, можливо, доведеться перезапустити телефон. Як тільки оновлення буде завершено, використовуйте новий вдосконалений Windows 10 Mobile. Версія, яку він оновив до версії 10.0.10586.164. Перевірте, якщо оновлення оновлено 10586.164 Знову повторіть тест оновлень.

See also  Як встановити кермо на комп’ютер.

Наявність Windows 10 Mobile як оновлення для існуючих пристроїв Windows Phone 8.1 залежить від виробника пристрою, моделі пристрою, країни чи регіону, мобільного оператора або постачальника послуг, обмежень обладнання та інших факторів.

Підтримка Microsoft Lumia також випустила відео, на якому показано, як оновити Windows 10 Mobile.

Візьміть участь у попередній програмі оцінювання

Як і у випадку з робочою версією Windows 10, щоб використовувати мобільну збірку Windows 10, вам потрібно приєднатися до попередньої програми оцінювання (попередній перегляд інсайдера). Щоб приєднатися.

Просто приєднання до програми не означає, що ваші персональні комп’ютери та телефони на Windows Mobile автоматично отримуватимуть інсайдерські збори. Вам все одно потрібно вибирати збірку Windows для кожного пристрою окремо на порталі Microsoft. Приєднання до програми означає, що ви отримуєте можливість відмовитись.

Висновок

В останні роки Nokia Lumia 830. Це найдивніший пристрій на платформі Windows Phone. Я розумію численні бюджетні моделі на цій платформі, тому що здебільшого вони працюють набагато краще, ніж їхні аналоги на Android. Я розумію флагманів цієї операційної системи, створених для невеликого шару людей, які фактично люблять цю ОС. Але цей смартфон десь між цими двома категоріями-це майже як флагман, і залізо пішов набагато далі, ніж бюджетні моделі.Lumia 830 має чудовий дизайн, хорошу камеру, але в іншому випадку це пристрій проходження. Щоб познайомитися з Windows Phone, краще взяти дешевшу модель, а для цінителів плитки «Життя» придбання флагманської моделі Lumia 930 є розумною. Ви можете отримати більш продуктивний пристрій, який кращий, ніж у всіх характеристиках, і буде підтримувати актуальність на довший час. Gigabyte Ram та Qualcomm Snapdragon 400 у процесорі 830.Го вже впораються з Windows Phone, і з оновленням цієї ОС ситуація лише погіршиться.

оновіть, windows, nokia, lumia

Якщо ви ще не оновили свій смартфон на Windows 10 Mobile, то настав час це зробити. Ця версія ОС доступна абсолютно нові функції, можливості. Інтеграція стала більш продуманою, легкою та стислим. По сумнівів, чи варто оновити до Windows Mobile до 10? Тоді ми рекомендуємо відвідати інтернет.Емулятор. Що демонструє роботу пристрою з встановленим мобільним Windvos 10.

оновіть, windows, nokia, lumia

У цій статті я розгляну наступне запитання: як оновити телефон до останньої версії мобільної операційної системи з Microsoft. Але спочатку ви повинні ознайомитись із списком пристроїв, для яких ця функція доступна.

Важливий! Оновлення необхідне заздалегідь встановлену систему Windows Phone 8.1 і щонайменше 8 ГБ пам’яті. Крім того, рівень акумулятора не повинен бути менше 50% до оновлення.

Реєстрація в Windows Insider

Щоб отримати доступ до прошивки, вам потрібно стати членом програми Windows Insider. Він був створений для тестерів та програмістів, і при реєстрації вам доведеться вибрати один із пунктів: розробник, тестер або вентилятор Windows. Чесність вибору тут не особливо важлива, оскільки прошивка однакова для всіх.

Щоб стати учасником Windows Insider, вам потрібно:

Зайдіть під свій обліковий запис Microsoft на інсайдарі.Вікна.Com

Виберіть Windows 10 Insider PreVeiw

Думки користувачів

Користувачі позитивно оцінюють останню версію ОС з Microsoft. Але через те, що для більшості пристроїв пропонується лише як інсайдерська збірка, іноді проблеми зі стабільністю роботи системи.

Хоча Windows давно відмовляється розробляти мобільну версію ОС, багато телефонів продовжують її використовувати. І як не дивно, величезна їх частина все ще знаходиться на Windows Phone 8.Один. Сьогодні я поділюся з вами методом роботи, як офіційно оновити телефон на Windows Phone 10 та отримувати оновлення повітря навіть у 2017 році (t (t.До. 10-кі-підтримка залишилася донині).

Як встановити Windows 10 Mobile на Nokia Lumia?

Оскільки Microsoft придбала бренд Nokia Lumia, нова операційна система Windows Phone 10 була негайно адаптована до цих пристроїв. Однак це стосується лише нових моделей Lumia. Старі смартфони, які також були випущені Nokia, не включені до списку сумісних пристроїв, які можна переглянути на офіційному веб.Сайті розробника.

Якщо ваш мобільний телефон сумісний з Windows 10, і ви вирішили встановити нову операційну систему, то ми дотримуємось інструкцій:

Ми заряджаємо пристрій на 100%. Акумулятор гаджета повинен бути завершеним.

Для реєстрації ми рекомендуємо використовувати стандартний обліковий запис ID Windows Live для введення веб.Сайту Microsoft.

оновіть, windows, nokia, lumia

З’явиться нова сторінка. Ми йдемо вниз і приймаємо умови ліцензійної угоди. Натисніть “Надіслати”.

Тепер перейдіть до магазину Windows Phone та завантажте програму, щоб оцінити нову ОС.

У наступному вікні потрібно ввести обліковий запис Microsoft.

Після авторизації слід вибрати тип завантаження. Ми рекомендуємо “Insider Slow”, щоб не ризикувати, оскільки швидке оновлення може спричинити ряд помилок.

See also  Як зробити скріншот на Nokia Lumia 520

Після цього програма Windows Insider з’явиться версією оновлення (найперший рядок). Необхідно перейти до налаштувань гаджета, вибрати “оновлення”. Почнеться пошук оновлень. Установка триватиме до 30 хвилин або більше.

Якщо вам не сподобалася нова операційна система або критичні помилки, варто підключити пристрій до ПК та завантажити інструмент відновлення телефонів Windows та відновити Windows Phone 8.

Важливий! Після встановлення нової ОС по телефону проблеми з мовними пакетами, підключення до мережі Wi-Fi, будильник та календар можуть виникати інші стандартні програми. Їх доведеться знову завантажити з магазину.

Особливості встановлення прошивки

Важливий!

Щоб встановити Windows Phone 10, вам потрібно мати 1,22 ГБ вільного місця на пристрої, а також телефон повинен бути підключений до розетки та заряджати до 80%.

Після того, як ви встановили офіційну програму Windows Insider, вам потрібно перейти до нього через свій рахунок. Якщо всі попередні кроки будуть завершені, ви отримаєте доступ до оновлення смартфона до Windows Phone 10. Додаток запитає вас, як ви хочете отримувати оновлення:

Насправді сьогодні немає різниці, де поставити галочку: перший або другий варіант, оскільки система більше не буде кардинально змінюватись та оновлювати. Але я все.Таки рекомендую вибрати “повільно”, оскільки те, що компанія вважає стабільною, буде гарантовано поводитись гідно вашого телефону.

Після того, як відбулося офіційне виробництво Windows 10 мобільних. Було багато людей, які були засмучені таким рішенням, і я один із цих користувачів. У той же час, веб.Сайт Microsoft вказує на те, що користувачі смартфонів Lumia X20 можуть залишатися у версії попереднього перегляду Insider.

Увага! Автор статті додав нову інформацію. Не забудьте перевірити з нею. Оновлений

Дякую за численні відгуки, вони допомогли мені знайти спосіб зробити робочу камеру у відео Skype, дуже простий метод і навіть не багато банальних.

Для того, щоб камера нормально працювала у відео.Додатку Skype та в інших програмах, після запуску цієї програми вам потрібно лише після того, як налаштування виписані на Windows 10 Mobile, коли вона лише заробляє (після передачі оригінального майстра налаштувань, я Порадьте вам, це не налаштувати Wi-Fi та витягувати SIM-карту перед початком дій) негайно ввести відео Skype (без встановлення оновлень, і без нього нічого не можна зробити), введіть свій обліковий запис, щоб програма могла повністю заробити. І ви побачите своє обличчя на екранах телефону (якщо, звичайно, у вас не буде передня камера на телефоні). Після того, як ви побачите, що камера працює в додатку, ви можете встановити все та оновити.

Це запускає камеру на будь.Якій збірці Windows 10 Mobile. Тому миготіння не потрібно.

П.С.: Якщо ви хочете, щоб меню “Додавання” виглядали красиво та естетично приємним, як це має бути в Windows 10 Mobile. Ви можете, виконуючи всі процедури установок та оновлень, перейти до “всіх параметрів” “Система” “Зберігання” “Мій пристрій” “Програми та ігри”, і вже там видалити “Точку доступу” та “Spam-Filter Filter (Іноді його система делі, іноді ні), оскільки ці доповнення не потрібні для нової системи, і вони замінюються на інші.

Після декількох установ попереднього перегляду Windows 10 Mobile Insider я помітив, що проблеми з камерою починаються з запуску відео.Додатку Skype. Камера просто перестає працювати у всіх програмах перед перезавантаженням телефону.

Моє дослідження щодо вирішення проблеми, переміщена, коли я помітив, що камера все ще іноді працює після встановлення оновлення. Я почав шукати якусь схему. І знайшов причину такої поведінки камери! Він був прихований у Films, які були оновлені під час встановлення нової системи. Здається, що вони просто частково несумісні з Windows 10 Mobile, і саме цей конфлікт спричиняє помилку під час роботи камери. Пошук інформації в мережі підтвердив, що ця проблема виявлялася не тільки зі мною, але і іншими користувачами. Тому я вирішив написати інструкції щодо вирішення цього питання.

Усі дії будуть виконані в Windows Phone 8.1 та Windows 10 Mobile 10586. На жаль, вам доведеться зробити повний розряд і не зробити відновлення з резервної копії. З цієї причини лише контакти відновлять вас (на жаль, SMS не відновився, напевно, це пов’язано з тим, що я робив резервні копії занадто багато разів).

оновіть, windows, nokia, lumia
 • Насправді сам телефон
 • Завантажте файли тут за цим посиланням:
 • Аудіо.Додатки
 • Devicehubspiderman.Додатки
 • Налаштування дисплею.Додатки
 • Glancescreen.Програми (лише якщо ваш пристрій підтримує функцію “екрана”)
 • Мережі.Додатки
 • Сенсорні засоби.Додатки
 • Ми видаляємо всі програми, які можна видалити (доцільно залишати лише системні, які неможливо видаляти регулярно). Просто натисніть на додаток у загальному списку програм і утримуйте палець, поки не з’явиться меню спливаючого вікна, виберіть у нього, щоб “видалити”
 • Ми робимо резервну копію. Ідіть по дорозі параметрів резервного копіювання будівлі програми. Потім увімкніть “резервну копію” і торкніться елемента “Зробити резервну копію”. SMS резервного копіювання може бути зроблено так: Параметри резервного копіювання Виберіть розділ SMS та увімкніть або відключіть “Резервну копію SMS”. Зробіть копію всіх файлів, які у вас є на своєму телефоні, оскільки під час скидання все буде видалено.
 • Зробіть карту пам’яті. Це обов’язково !
 • Ми зареєстровані в програмі попередньої оцінки “Windows“, використовуючи обліковий запис, який ви будете використовувати по телефону.
 • Встановіть з магазину Windows попередню програму оцінювання.
 • Перейдіть до програм «До оцінки програм Windows» та натисніть «Отримати збори».
 • Виберіть попередній перегляд випуску та підтвердьте вибір, натиснувши на галочку.
 • Перевірте оновлення: Параметр оновлення телефону. Торкніться кнопок “Перевірте наявність оновлень”.
 • Якщо автоматичне завантаження оновлень не ввімкнено, зняти кнопку “Завантажити” після виявлення оновлення.
 • Торкніться кнопки “Показати інформацію”, а потім. “Встановіть”. Телефон буде перезавантажений, після чого буде встановлено оновлення.
 • Після встановлення оновлення перейдіть до програми “Члени Windows” попередньо оцінювання, натисніть “” внизу праворуч і виберіть “Залиште програму”, де ви натискаєте кнопку з галочкою. Зараз ми не є учасниками програми Windows Insider. Тож тепер ми отримуємо накопичувальні оновлення. Ні в якому разі не ходити в магазин!
 • Одразу ми переходимо до “всіх параметрів” на хвилі завіси вниз або “параметри” у списку всіх програм. Далі перейдіть до оновлення та безпеки, оновлюючи перевірку телефону наявності оновлень та чекайте оновлення (під час написання статті була відповідна версія оновлення 10586.218), і, звичайно, завантажте та встановіть його.
 • Після його встановлення ми знову переходимо до “всіх параметрів” шляхом розмаху завіси вниз або “параметри” у списку всіх програм. Ми йдемо по системі щодо системи скидання системи.
 • Ми погоджуємося з усім, і наш телефон перезавантажиться.
 • Коли налаштування були скинуті, коли телефон вперше встановлюється, ми не вводимо обліковий запис, а просто без нього, ми завантажуємо і вибираємо, коли ви запитуєте його “пізніше”.
 • Після того, як система завантажується, ми негайно налаштували Wi-Fi, не витрачаючи часу (це важливо для нас), ми переходимо до “всіх параметрів”, розмахуючи шторами або “параметрами” у списку всіх програм, ми дотримуємося Шлях оновлення та безпеки для шляху для режиму розробників розробників Path, і там ми вмикаємо все “виявлення пристрою” та “портал пристрою”. Нижче ви побачите “Підключіться через Wi-Fi”, буде вказано IP-адресу смартфона. Його потрібно ввести в браузер комп’ютера, який розташований в одній мережі за допомогою смартфона.
 • У “Виявленні пристрою” необхідно натиснути “tie”. З’явиться вікно з паролем, яке повинно бути введене на сторінці, яка відкрилася в браузері за адресою з попереднього кроку. Якщо браузер покляться на проблеми безпеки, ігноруйте.
 • На сторінці в браузері зліва в меню виберіть “Apps” “Перегляд” у розділі “Встановити”. Далі виберіть пакет AdvancedInfo.Програми завантажені раніше. Натисніть “Іди” у розділі “Розгортання” (нижче), чекайте написи “Готово” під кнопкою “Go”. Це потрібно зробити для всіх пакетів. Під час встановлення деяких з них з’явиться повідомлення про те, що пакет вже встановлений, це нормально (наприклад, AdvancedInfo.Програми завжди так пишуть).
 • Встановлюючи всі пакети, ви можете відключити “режим розробника”.
 • Введіть “Магазин” та встановіть усі програми, які система захоче поставити (раджу не скасовувати її, а потім просто видалити ті, що вам не потрібно)
 • Коли всі програми встановлені, ми йдемо по наступному шляху: меню збоку магазину та оновлення оновлення перевірити магазин. Встановіть знайдені оновлення Один нюанс, “магазин”, який йде на Асамблеї 10586.107 (ця версія випущена як оновлення для Windows Phone), на задньому плані вона часто не встановлює програми, але після встановлення нової версії проблема виправляється. Отже, поки він не буде оновлений, доцільно підтримувати екран активним.
 • Лише після встановлення всього, ви можете поставити карту пам’яті.
 • Тепер ви можете ввести свій обліковий запис і використовувати смартфон.