Home » Передача даних від одного iPhone до іншого

Передача даних від одного iPhone до іншого

Table of Contents

Як легко передавати дані до нового iPhone 13?

Як ви бачите, інструмент передачі iPhone може бути трохи складним і зайняти багато часу. Якщо ви не хочете проходити через стільки кроків, використовуйте мобільні автомобілі. Передача телефону замість стандартного рішення. Розроблений Wondershare, він забезпечує гнучке та просте рішення для прямого передавання даних з одного пристрою до іншого. Просто підключіть обидва пристрої до системи, виберіть тип даних, який ви хочете передати та запустити процес.

Програма може передавати всі типи даних: контакти, повідомлення, фотографії, відео, музику, закладки, журнали дзвінків та багато іншого. На додаток до передачі даних з iOS до iOS, він також може виконувати перехресні дані передачі даних між Android та iOS. Якість даних залишається 100% недоторканим, і інструмент не має доступу до них. Ось як передати дані на новий iPhone буквально в один клацання миші.

Запустіть MobileTrans на своєму комп’ютері та на екрані привітання, виберіть модуль передачі телефону (телефонна передача).

передача, даних, один, iphone

Використання робочих кабелів, підключіть обидва пристрої IOS до системи. Вони будуть автоматично виявлені та доступ.

Якщо оригінальні та кінцеві пристрої не позначені правильно, ви можете використовувати кнопку Flip, щоб змінити свою позицію. Тепер виберіть тип даних, який ви хочете передати від старого iPhone до нового.

Після вибору натисніть кнопку “Пуск” і зачекайте передачу даних. Після завершення передачі даних можна безпечно видалити обидва пристрої IOS з системи.

Важлива примітка: функція швидко запуску iPhone міграції буде доступна лише під час налаштування нового пристрою. З іншого боку, ви можете використовувати MobileTrans у будь-який зручний для вас час. Навіть якщо ви вже використовуєте iPhone, ви можете використовувати його для передачі даних без будь-яких труднощів.

Як обмінятися додатками з iPhone на iPhone за допомогою iCloud

Icloud є ще однією бажаною альтернативою, яку ви можете використовувати для обміну додатками від одного iPhone на інший iPhone легко. Цей метод нагадує ITunes і, таким чином, включає процес резервного копіювання та відновлення. Протягом усього процесу переконайтеся, що у вас є постійне з’єднання Wi-Fi і що у вас є достатньо місця для зберігання даних у ICloud. Наступні кроки ілюструють, як обмінюватися додатками з iPhone на iPhone за допомогою iCloud.

Увімкніть мережу Wi-Fi та підключіть старий iPhone до цієї мережі.

На цьому старому iPhone перейдіть на вкладку “Налаштування” та виберіть назву свого облікового запису. Виберіть “ICloud” з наведених вище параметрів і дотримуйтесь його за допомогою опції “Backup Icloud”.

Увімкніть функцію “Backup iCloud”, а потім виберіть опцію “Backup Now”. Терпляче чекайте процесу резервного копіювання.

Тепер вставте нову SIM-картку на новий iPhone або використовуйте попередню SIM-картку та увімкніть живлення на новому iPhone. Якщо ви налаштували свій новий iPhone, вам потрібно спочатку стерти його з обличчя землі.

Коли з’явиться екран Wi-Fi, виберіть мережу Wi-Fi та дотримуйтесь інструкцій на екрані, доки не з’явиться екран “Застосування та дані”.

Виберіть параметр “Відновити з резервного копіювання iCloud” та введіть свій ідентифікатор Apple, щоб увійти до iCloud. Виберіть резервну копію, яку ви нещодавно створені, і зачекайте, поки ICloud відновить ваші файли на новому iPhone.

Як передати дані з iPhone на iPhone за допомогою мобільних пристроїв. передача телефону

MobileTrans. Передача телефону. Це потужна програма, яка надає ідеальну платформу для передачі даних або інших файлів до пристроїв Android, iOS та Windows. Інтуїтивно зрозумілий і зручний Integs дозволяє витримати всі типи даних зі старого телефону до нового. Якщо ви хочете передати дані з iPhone на iPhone, з Android на iPhone, з iPhone на Android, з Android на Android, з Windows на Android / IOS, а навпаки, потім MobileTrains. Передача телефону зробить це для вас. Просто кілька простих кроків ви визначаєте все, що ви хочете перейти на новий телефон. Наступні кроки демонструють, як дані можуть бути передані з iPhone на iPhone за допомогою мобільних пристроїв. Передача телефону.

Торкніться значка мобільних пристроїв. Передача телефону Щоб запустити програму на вашому комп’ютері. З варіантів, представлених у Inteece, виберіть опцію “Телефон” (“Мобільний трансфер”).

Підключіть два телефони iPhone до комп’ютера через відповідну носій, наприклад, USB-кабель. Після підключення програми автоматично відображатиметься два iPhone як “Джерело iPhone” та “Цільова iPhone”. Якщо телефони відображаються у неправильних позиціях, просто натисніть кнопку “SWAP”, щоб вибрати правильний стан телефонів. Це необхідно з тієї причини, що дані будуть передані лише з джерела до кінцевого пристрою для передачі даних.

У списку файлів, перевірте поля, що відповідають файлах даних, які ви хочете перенести на новий iPhone. Натисніть “Пуск”, щоб запустити передачу даних від одного iPhone до іншого. Якщо ви хочете, перш ніж перемістити передачу, програма позбулася будь-яких даних на цільовому iPhone, просто виберіть “Очистити дані перед копіюванням”. За будь-яких умов не відключайте два iPhone з комп’ютера під час виконання процесу передачі даних.

Процес закінчиться через кілька хвилин. Виберіть цільовий iPhone і переконайтеся, що всі вибрані файли даних були успішно передані.

See also  Як зробити відео колаж на iPhone. Як зробити відео колаж в автономному режимі

Створення копіювання

Для того, щоб передати дані з iPhone на iPhone за допомогою iCloud, вам доведеться піклуватися про створення запасної копії. Для цього: увімкніть поточний смартфон у мережі Wi-Fi; Відкрийте меню налаштувань та знайдіть назву власника; Перейдіть до «ICloud», у відкритому вікні, знайдіть посилання на резервну копію в iCloud; Перекласти повзунок до активного положення; Натисніть “Створити резервну копію”. Зачекайте завершення копіювання та не розірвати підключення до Інтернету. копія завантажується на Cloud-сервер, лише кількість завантаженої інформації впливає на тривалість процесу. Якщо власник вважає, що смартфон містить багато марних файлів, то iPhone рекомендується очистити.

Використання тенорів icarefone

Спеціальне програмне забезпечення для оптимізації пристроїв iOS. Підходи безкоштовно і можуть бути використані на комп’ютерах Windows, Mac. Щоб створити резервну копію через TenorShare Icarefone, встановіть ПК та виконайте такі дії:

 • Підключіть iPhone до комп’ютера та в вікні програми, виберіть категорію бакупу та відновлення. З’явиться нове вікно, натисніть “Створити резервну копію”. Створення аналогічної резервної копії, як у iTunes.
 • З’явиться список доступних резервних копій з детальною інформацією (дата створення, розмір).
 • Після цього ви можете передати дані на новий iPhone від старого. Для цього підключіть його до ПК та за допомогою категорії “Резервне копіювання та відновлення”, виберіть потрібну копію та натисніть “Відновити”.
 • Якщо ви хочете скопіювати файли певного формату, то на головній сторінці програми (відразу після запуску) виберіть “Менеджер файлів”.
 • Ми передаємо файли, програми та іншу інформацію, яку ви плануєте зберегти, на комп’ютері (контактна книга книг контакти, календар, примітки). Після цього вони можуть бути експортовані, імпортуються між різними пристроями.

Автоматичне завантаження даних до нового iPhone починається. У процесі пристрій буде перезавантажено кілька разів, і в деяких випадках може знадобитися підтвердити дії на екрані комп’ютера. Папки з переданими даних автоматично будуть розподілені в пам’яті iPhone.

Як передати дані зі старого iPhone або iPad до нового

Після покупки нового iPhone або iPad, більшість користувачів спочатку хотіли передати всі дані зі старого пристрою до новинки. Однак цей процес не настільки очевидний для багатьох. Як передати дані зі старого iPhone або iPad до нового за допомогою ICloud та iTunes ми докладно розповіли в цьому інструкції.

Важливо: Перш ніж продовжувати передачу даних зі старого iPhone до нового, обов’язково встановіть SIM-картку на новий пристрій.

Як передати дані зі старого iPhone або iPad до нового за допомогою iCloud

Підключіть iPhone або iPad до мережі Wi-Fi.

Перейдіть до “Налаштування” → iCloud → “Резервне копіювання”

Натисніть “Створити резервне копіювання”. Якщо вимикач “Резервне копіювання ICLOUD” не увімкнено, активуйте його.

Зачекайте, поки закінчується резервне копіювання.

Примітка. Якщо новий пристрій вже налаштований, то необхідно виконати його повний скидання. Для цього у меню “Налаштування” → “Основні” → “Скидання” потрібно вибрати “Erase Content and Settings”. Після скидання iPhone та iPad ви можете налаштувати як новий пристрій.

Увімкніть пристрій та дотримуйтесь інструкцій, доки з’явиться екран “Програми та дані”.

Натисніть “Відновити з копіювання iCloud”.

Введіть ідентифікатор облікового запису Apple для входу в ICloud.

Виберіть попередньо створену резервну копію. Важливо вибрати саме останню копію. Тільки в цьому випадку фактичний вміст та налаштування будуть завантажені на пристрій.

Зачекайте закінчення процесу відновлення з резервної копії icloud. Після цього заповніть конфігурацію iPhone та iPad.

Готовий! Ви передали всі дані зі свого старого iPhone або iPad до нового. Подібна передача може бути виконана за допомогою iTunes.

Як передати дані старого iPhone або iPad до нового через iTunes

ПРИМІТКА. Остання версія iTunes повинна бути встановлена ​​на комп’ютері. Ви можете оновити вже встановлену програму в Windows за допомогою → “Оновлення”, на Mac через механізм оновлення програмного магазину Mac App Store. Поточна версія iTunes доступна для завантаження на офіційному веб-сайті Apple.

Підключіть старий iPhone або iPad до комп’ютера та запустіть iTunes.

Виберіть пристрій у вікні iTunes.

Натисніть “Створити копію зараз”. Якщо ви хочете резервну копію даних з програми “Здоров’я” та “Діяльність”, перевірте прапорець біля параметра “Enter Backup” та вкажіть пароль.

Зачекайте, поки закінчується резервне копіювання. Ви можете перевірити успіх операції в меню Редагування → “Налаштування” → “Пристрої”. Біля всіх створених резерв, дата створення буде відображатися.

Увімкніть пристрій та дотримуйтесь інструкцій, доки з’явиться екран “Програми та дані”.

Натисніть “Відновити з iTunes” → “Далі”.

Підключіть новий iPhone або iPad до комп’ютера та запустіть iTunes.

Виберіть пристрій у вікні iTunes.

Натисніть “Відновити з копії” та виберіть попередньо створений резервний копіювання. Важливий! Обов’язково переконайтеся, що ви виберете останню копію, щоб відновити. Зверніть увагу на дату створення та розміру.

Зачекайте закінчення процесу відновлення.

Заповніть налаштування iPhone або iPad.

Готовий! Ви передали дані зі старого пристрою на новий iPhone або iPad і повністю підготували гаджет для подальшої роботи.

Покладіть 5 зірок у нижній частині статті, якщо вам подобається ця тема. Підпишіться на американську телеграму. У контакті з. Instagram. YouTube.

4 коментарів

Вибачте, будь ласка, за дурне питання, можливо, але я запитаю все, якщо ви можете на iPhone, на якому є якась музика і, найголовніше, мелодії, щоб копати музику з комп’ютера, до якої цей iPhone не був підключений, Без втрати музики? Тільки те, що ноутбук, через який всі мої iphones синхронізували протягом багатьох років, був викрадений. Виявляється, тепер він залишається лише друзям з новим комп’ютером, але я не хотів би втрачати все, що протягом багатьох років було накопичено так багато років: існує потреба додати нову музику, щоб вже доступна музика, через Новий комп’ютер. Завчасно дякую за відповідь. Я сподіваюся, що я більш-менш окреслював суть мого складного питання)

Доброго дня. Найкращий вихід у цій ситуації буде використання iTools. З нею ви можете: а) просто кинути музику та мелодії на iPhone з комп’ютера; б) спочатку копіюйте музику та мелодії за допомогою iTools на комп’ютер, а після повторного синхронізації старих контенту нових пісень / мелодій через iTunes. У такому випадку ні музика, ні мелодії будуть втрачені.

Дізнайтеся більше про те, як завантажити / викинути музику на iPhone через iTools можна знайти тут. Є багато інформації, і про інші способи завантаження музики на iPhone може бути корисним.

See also  Як відключити iPad з iPhone. Відключення облікового запису Apple ID на iPhone

Велике спасибі за таку швидку та детальну відповідь. Не кажіть мені, де читати про iTools) Я не можу переміщатися тут. Вибачливий. І спасибі заздалегідь.

Так, і інше питання: використовувати iTools не обов’язково встановити в’язницю? Мені б не хотілося

Додати коментар Скасувати відповідь

Щоб надіслати коментар, потрібно ввійти.

Отримайте нові коментарі в цій темі по електронній пошті. Ви можете підписатися на нові відповіді, не залишаючи коментаря.

За допомогою AIRDROP

Функціональність сучасних мобільних телефонів Apple постійно розширюється. Відносно нещодавно з’явилося нове функція AIRDOP. З нею користувачі можуть використовувати бездротову мережу для передачі різних даних. Тому деякі користувачі використовують його для передачі контактів з iPhone на iPhone.

Apple Magic. Старий iPhone ➡️ Новий iPhone. Передача даних, фотографії, контакти, SMS.

AirDrop. функція передачі даних, яка з’явилася в останніх моделях iPhone

Варто зазначити, що ця функція має один значний мінус, з яким потрібно заздалегідь знайомитися. Справа в тому, що це дозволяє надсилати лише один контакт одночасно. Через цю функцію цей метод, безумовно, не підходить для передачі великої кількості даних.

Однак, якщо вам потрібно надіслати лише кілька номерів, ви можете спокійно використовувати аварійний.

Щоб надсилати дані з телефонної книги за допомогою AIRDROP, потрібно:

 • Перейдіть до “Центр управління”. Щоб зробити це, вам доведеться провести палець на дисплеї знизу вгору.
 • Діючий аеродроп. До заробляння функції, потрібно натиснути на значок. Після цього він перетворюється на синій.
 • У старому смартфоні відкрийте телефонну книгу та знайдіть кімнату, яку потрібно перемістити.
 • Натисніть на напис “Share”. У відкритому вікні, вам потрібно вибрати AirDrop та вказати пристрій, до якого буде надіслано номер.

Якщо підключення між смартфонами буде порушено під час передачі даних, вам доведеться вимкнути та увімкнути AirDrop.

Завантажте файли з одного iPhone на інший iPhone. Інструкція

Майже кожен знавець Apple-пристроїв у певному обличчі проблеми переходу до нового iPhone, де я хотів би передати всю інформацію від коханого старого, який використовував довгий час. Ви повинні перенести як фото, так і відеофайли, а телефонні номери списки, численні кореспонденції у посланців з важливими даними та набагато більше, не менш цінними. Новачок можуть мати ряд питань. Чи можна передати пошту на інший iPhone, який означає синхронізувати попередній пристрій з новим, як прокачувати резервну копію зі старого пристрою до нового, чи можна завантажити налаштування.

Як перетинати всі дані від одного iPhone до іншого (легше висловити. Як рухатися з iPhone на iPhone), які способи копіювати все на інший iPhone. Все це ми детально розповімо сьогодні у статті, надаючи його для зручності читачів докладні ілюстрації.

Для яких пристрої придатна стаття

Знання про те, як перемістити все, від одного iPhone до іншого є актуальним для власників всіх пристроїв Apple, які в даний час активні. Тому інструкції, описані в статті, будуть працівниками для таких моделей:

 • iphone 5
 • iPhone 6/6 плюс
 • iPhone 7/7 плюс
 • iPhone 8/8 плюс
 • iPhone x / xs / xr / xs max
 • iPhone 11/11 pro / 11 pro max
 • iPhone 12 / 12mini / 12 Pro / 12 pro max.

Методи, що дозволяють переносити все, від iPhone на iPhone

На сьогоднішній день існує три способи передачі інформації з iPhone на інший пристрій тієї ж компанії:

Розкажіть їм, щоб кожен з цих варіантів, щоб читачі могли вибрати найбільш зручні для себе.

Передача всіх даних з iPhone до iPhone з “швидким запуском”

Цей чіп працює на всіх пристроях “Apple”, де IOS 11 і наступний.

 • Ми беремо обидва телефони, увімкніть новий пристрій, вибравши країну, мову використання та зупинки на налаштуваннях. Крім того, на дисплеї вимагатиме використання “швидких початків”, щоб передати всі дані на новий iPhone.
 • Тепер у нас є колишній пристрій ближче до нового, пристрої розпочніть синхронізацію один з одним, і буквально через кілька хвилин, з’являється вікно на другому дисплеї.
 • Щоб запустити передачу даних, потрібно відновити камеру нового iPhone на попередньому дисплеї (м’яч буде зображений там), за кермом передачі інформації. Після цього iOS нового телефону запитає вхід пароля старого пристрою, який повинен бути виконаний.

Ми маємо обидва iphones поблизу, чекаючи синхронізації та підтверджують запити на старій та новому телефоні, щоб почати передачу даних

Перш ніж почати передачу інформацію з колишнього iPhone до нового буде запропоновано зробити дані Apple ID, а також створювати відбиток пальців відбитків пальців (залежить від конкретної моделі iPhone). Це завдання відбувається не швидко (займаючи з пари хвилин до пари годин!). Навіть у випадку довгих налаштувань, ви повинні бути терплячими і зачекати повного завершення процесу, який буде повідомляти про iPhone, інакше вам доведеться перезавантажити всі передачі даних. Після завершення передачі даних всі фотографії та відеоматеріали, записи в примітках та повідомленнях, вся інформація буде передана до нового пристрою!

Передача даних до нового iPhone завдяки резервному копіювану iCloud

Цей метод. Старі, знайомі довгострокові шанувальники Apple. Вони використовувалися ще до розробки функції “швидкого запуску”, описану в попередній главі.

Перш ніж почати передачу даних на новий iPhone, ми повинні переконатися, що копії всієї інформації попереднього iPhone зберігаються в ICloud. Тому на старому iPhone ми переходимо до налаштувань, ми вводимо “CAP” (верхній елемент) з ідентифікатором Apple та ICLOUD, перейдіть до меню iCloud і перейдіть до нього. Далі, перейдіть до “Резервне копіювання” та перевірте, чи підключено цей параметр. Якщо ні. Активувати його рух двигуна в активне (зелене кольорове) положення.

Виберіть верхню частину параметрів (Apple ID та ICLUUD), щоб перевірити, чи зберігається копія даних старого пристрою в Aiklaude

Перейдіть до меню iCloud, щоб перевірити наявність резервної копії

Виберіть розділ “Резервне копіювання iCloud”, щоб побачити, якщо копіювання активовано

При необхідності активуйте резервну копію перемикача перемикача на активну позицію

Окремо займайтеся переліком додатків, які синхронізуються з iCloud (і які, відповідно, потрібно буде малювати на новому iPhone). Якщо ми хочемо передати всю інформацію зі старого пристрою. ПОВИННІ ПОВІДОМЛЕННЯ ВСІХ ЗАСТОСУВАННЯ; Якщо немає необхідності носити деякі з них. Займаються протилежними двигунами.

See also  Як заблокувати анонімні дзвінки на iPhone

Активувати перемикач навпроти тих програм, які ми хочемо передати на новий iPhone

У випадку, якщо резервне копіювання буде створено вперше, потрібно зачекати, доки повідомлення з’явиться, що все це буде успішно завершено (це буде потрібно протягом деякого часу, який можна витратити з вигодою, увімкнена та починаючи налаштувати новий iPhone. як кажуть у розділі 3, пункт 1. Потім, коли копія створюється на старій підрозділі, і з’явиться вікно на новому, пропонуючи відновити дані від старого, виберіть цей час, щоб “Відновити з копії iCloud”.

Виберіть “Завантажити з iCloud”, щоб перетнути всі дані на новому телефоні з хмари

Після цього потрібні лише дані Apple ID, а передача даних з хмару почнеться. Ви вже можете використовувати новий iPhone після певного часу, і дані будуть продовжувати завантажувати до тих пір, поки не буде передана всієї інформації старого пристрою з Aiklaude.

Як імпортувати з iPhone на iPhone через iTunes

Ця функція має великі дані з iPhone на iPhone є найстарішим, і зручно використовувати його у випадках, коли користувач має маленьке місце в ICloud (наприклад, лише безкоштовно 5 гігабайт, а також додати хмарний простір не можливо).

Щоб запустити процес, спочатку підключіть старий телефон на ПК, і відкрийте iTunes на комп’ютері. У вікні, що з’явиться, натисніть на піктограму iPhone, а потім виберіть “Створити резервну копію”. І зачекайте, поки процес створення завершується.

Відкриття iTunes, натисніть значок пристрою, виберіть варіант резервного копіювання та очікуйте завершення процесу

Тепер, коли резервна копія створена на комп’ютері, підключіть новий iPhone до нього. У самому iPhone виберіть опцію “Налаштування за допомогою iTunes”, або виберіть “Підключитися до нового пристрою”, і натисніть на iPhone “Connected” з ПК. Далі, дотримуйтесь інструкцій на екрані пристрою. Резервне копіювання старого смартфона буде перевстановлено в новому.

Варто зазначити, що передача даних з одного iPhone на інший прямий метод (при синхронізації iPhone) або через вголос більш оптимальний, оскільки ці дані передаються повністю оновлені, буквально до секунди до передачі. Враховуючи, що передача інформації, що використовує iTunes, не може розглядати деякі дані (останні фотографії, відео, нотатки, історію викликів та т.D.) Навіть якщо копія користувачів iPhone зробила день до ночі, а вранці була додана деяка інформація, і лише після цього вона змогла завантажити резервну копію на інший iPhone через iTunes. Те ж саме, якщо немає іншої можливості, цей варіант залишається роботою, вам слід потрібно лише перевірити найкраще, що все, що вам потрібно для перенесення на новий пристрій, точно потрапив у резервну копію.

Передача інформації через Менеджер файлів

Деякі користувачі більш зручні для застосування сторонніх програм, призначених для створення резервних копій та керування файлами. Такі як різні менеджери файлів. Така програма допоможе створити копію старого на ПК, а потім “переповнити” збережену інформацію на новому пристрої. Можна повністю скопіювати інформацію, залежно від того, що саме користувач хоче передати на новий iPhone.

Заслуговує впевненість і комфортно, щоб використовувати програму менеджера під назвою “Icarefone”. Inteeis додатків інтуїтивно зрозумілі, набагато візуально, ніж навіть у iTunes. В один клік ви можете “перетягувати” файли з iPhone до комп’ютера та навпаки. Вам потрібно лише завантажити програму з AppStore, підключити iPhone за допомогою USB з комп’ютера та виберіть потрібний варіант. Він підходить для збереження старих даних з колишнього iPhone та перенести їх на новий телефон.

Менеджер файлів допомагає зберігати інформацію від старого iPhone на ПК, щоб вивантажити пізніше до нового

Передайте номер телефону на новий iPhone

Інше питання, яке стосується новачок Apple. Як “зв’язати” свій старий номер на новий смартфон. Потрібно лише змінити SIM-картку колишнього телефону в новому, сам iPhone розпізнає номер телефону. Як тільки стільниковий зв’язок та Інтернет будуть спіймані, ви можете почати зателефонувати та використовувати мережу. Всі умови за курсом зберігаються.

Деякі труднощі виникають у тому випадку, якщо розмір старої SIM-картки не підходить для нового iPhone. Тоді ми радимо вам піти до найближчого офісу оператора та попросити нову SIM-картку (найголовніше, не намагайтеся змінити розмір картки самостійно, намагаючись скоротити. Це займе час, не привідувати до результатів. Легше запитати новий).

Протягом багатьох років існування iPhone розмір SIM-картки розвинувся (починаючи з стандарту до мікро та нано). Тому, швидше за все, карта старого iPhone не підходить для нового

Як скинути старий iPhone і вимкнути його від iCloud

Тепер, коли необхідна інформація передається на новий пристрій Apple, який може бути щасливий, щоб почати використовувати, виникне логічне питання. Що робити з тим же? Часто власники дають колишній iPhone як подарунок родичам або продавати. Але тоді це небажано зберігати стару особисту інформацію. Тому старий iPhone повинен бути розв’язаним від особистого Aiklaud, а потім скинути до заводських (початкових) налаштувань, щоб стати чистим і готовим до використання іншим власником.

Ми переходимо до налаштувань ICLOUD, щоб вимкнути колишній iPhone від вашого AICLAUD

Перейдіть до нижньої частини та натисніть “Вихід”. Готово, iPhone працює з iCloud

У розділі “Основні” налаштування натисніть “Скинути”, щоб скинути iPhone до заводських налаштувань

Натисніть “Електування вмісту та налаштування”, щоб повністю очистити iPhone до заводських налаштувань

У сучасній статті ми розглянули детальніше, які методи, як відомо, переміщують дані від одного iPhone до іншого, що їх відмінності призвели до покрокових інструкцій. Також читачі дізналися про альтернативні варіанти передачі інформації від старого iPhone до нового з сторонніми додатками. Крім того, кількість номерів передачі до нового пристрою та кінцевих кроків для використання старих: як розв’язати останній iPhone від iCloud і скинути налаштування.

Ми сподіваємося, що інструкції виявилися зрозумілими, і тепер навіть користувачі-новачки легко зможуть імпортувати все, що потрібно з iPhone на iPhone, а з іншими розглянутими завданнями!