Home » Передача даних з iPhone на додаток Android

Передача даних з iPhone на додаток Android

передача, даних, iphone, додаток, android

ICloud забезпечує дуже зручний спосіб синхронізувати зображення між iOS-пристроями, такими як iPhone, iPad та iPod. Фактично, це також дозволяє завантажувати фотографії з iPhone до комп’ютера. Після цього ви можете легко скопіювати ці фотографії iPhone на телефоні Android.

Найкращі відгуки з iPhone на Android

Як швидко передавати різні файли iOS зі старого iPhone на новий пристрій Android? Яка найкраща передача з iPhone на Android? Mobiesync сильно рекомендував переміщувати дані iPhone на Android. Це дозволяє копіювати всі часто використовувані файли iOS, такі як повідомлення, фотографії, контакти, музика, відео та багато іншого. Завантажте її для передачі даних з вашого iPhone.

передача, даних, iphone, додаток, android

Ви можете легко синхронізувати всі необхідні дані з нового iPhone за допомогою служби iCloud. Аналогічним чином, процес даних Android дуже простий. Передача даних по телефону на одній платформі ви не будете порушені. Але коли ви перейдете на iPhone на Android і хочете перемістити всі корисні файли на новий телефон, все стане трохи складніше.

Оскільки iOS та Android відрізняються багатьма аспектами, передача даних з iPhone на Android нелегко. Ви повинні покладатися на передачу з iPhone на Android, однак, з такою кількістю додатків даних в Інтернеті, ви не можете знати, яка програма використовувати. Враховуючи це, тут ми зробимо список 5 відмінних інструментів даних з iPhone на Android.

Навіщо це потрібно?

Поява такого інструменту дає давно. Раніше офіційний спосіб передачі інформації з однієї системи до іншої, який був запропонований Google, повинен був зберегти резервну копію всіх даних з iPhone до “Google диска”. Після цього вони повинні бути завантажені до Android-смартфона.

Тепер, замість ручної передачі резервних копій, Google забезпечить більш ефективний та зручний спосіб. виділене застосування. Зрештою, незважаючи на те, що “Google Disk” працює на IOS, завдяки характеристикам системи, неможливо завантажити значну частину даних у хмару.

See also  Як розряджати iPhone, якщо він висить. Що робити, якщо телефон висить і не реагує на що-небудь?

Подібна програма “iOS” вже доступна для Apple. Це дозволяє швидко і взагалі без проблем з Android на iOS. Тепер така утиліта з’явиться в Google.

передача, даних, iphone, додаток, android

Перехід до Android все ще перебуває у розробці, і буде випущений лише в App Store, оскільки в Google Play Play: Механізм прийому даних буде вбудований у систему Android за замовчуванням. Аналогічним чином, переміщення до iOS організовується, де індивідуальна програма для iOS не є відсутнє.

Як піти з iPhone на Android без наслідків

Завжди використовував iPhone, але момент прийшов, коли вони вирішили різко змінити свої переваги та йти до Android? У цьому випадку питання про передачу всіх його даних між двома різними ОС. З нашою інструкцією, ви зробите це якомога швидше і просто.

Як передавати контакти, фотографії та календар з iPhone на Android

Встановіть googledrive до iOS, увійдіть до облікового запису Google. У меню програми виберіть “Налаштування”, і там “Резервне копіювання”. Після цього перейдіть до свого нового Android у обліковий запис Google. вся інформація вже на вашому смартфоні.

Якщо ви хочете передати контакти з iCloud до Android, виберіть “Пошта, контакти, календарі” у налаштуваннях iPhone, а в облікових записах. ICLOUD та активуйте перемикач у контактних точках.

Після цього перейдіть з комп’ютера на сайт icloud.COM, виберіть “Контакти” та натисніть значок налаштувань у нижньому лівому куті. Потім натисніть “Вибрати все”, натисніть кнопку “Налаштування” та виберіть “Експортувати до VCard”.

Тепер ви можете надіслати документ з контактами до комп’ютера, а після смартфона: через SD-карту, пошту або хмара.

У випадку, якщо контакти зберігаються в пам’яті iPhone, ви можете передати їх до Android через програму iTunes на ПК. Для цього підключіть iPhone до комп’ютера, відкрийте вкладку «Інформація» у розділі «Синхронізувати контакти з» Виберіть контакти Google і вкажіть свій обліковий запис.

Як передати дані з Android до iPhone: покрокові інструкції

Якщо ви вирішите перейти до iPhone, для швидкого запуску в новій системі потрібно передати дані з Android до iOS. Ми розповідаємо, як зробити його швидко, використовуючи одну спеціальну заявку.

Щоб повністю дублювати свої програми, завантажені файли та документи на новий iPhone, скористайтеся наступними інструкціями.

Передача інформації з одного пристрою до іншого передбачає обмін великими кількостями різних типів даних. Виняток можна вважати постійними додатками через відмінності програмного забезпечення. Однак, якщо ви хочете, ви можете знайти аналоги або версії програм для обраної системи.

See also  Режим анонімного зв'язку включають на телефон Samsung

USB-кабель і ПК

Найпростіший спосіб передачі даних. Користувач повинен буде підключити USB-кабельні пристрої до ПК та скопіювати дані. Підключіть обидва пристрої до ПК (якщо це неможливо, скористайтеся папкою на комп’ютері як тимчасове зберігання). Відкрийте пам’ять iPhone, знайдіть необхідні файли та скопіюйте їх до папки Android або комп’ютера. Ви можете дізнатись більше про цей процес з наступної статті:

Тоді вам потрібно підключити пристрій на Android та передачі файлів до однієї з його папок. Зазвичай, коли підключено, достатньо дати згоду на передачу файлу, натиснувши кнопку OK у вікні, що з’явиться. Якщо у вас виникли проблеми, зверніться до наступної статті:

Цей метод підходить для фотографій, відео та текстових файлів. Щоб скопіювати інші матеріали, ви повинні звернути увагу на інші способи.

ISKYSOFT Телефонний переказ

Ця програма встановлюється на ПК (підходить для Windows та Mac) та робить копіювання наступних даних:

 • Контакти;
 • SMS;
 • Дані календаря;
 • Історія викликів;
 • Деякі програми (залежно від платформи);
 • Медіафайл.

Щоб виконати процедуру, вам знадобиться наступне:

  Запустіть програму та виберіть Телефон до передачі телефону.

Хмара зберігання

Для цього методу доведеться вдаватися до сторонніх довідки. Щоб передати інформацію, користувач може вибрати Dropbox, Yandex.Диск, хмара та інші подібні програми. Щоб успішно скопіювати, потрібно встановити програмне забезпечення на обох пристроях, і додати самі файли до сховища. Їх функціональність подібна, більш детальний опис розглянемо на прикладі Яндекса.Диск:

 • Встановіть додаток на обох пристроях, так і запустити на теми, з яких ви будете скопійовані.
 • Коли ви вперше почнете, буде запропоновано налаштувати запуск, натиснувши кнопку Увімкнути.

Використовуючи вищезгадані методи, ви можете переносити будь-які дані з iOS на Android. Труднощі можуть виникнути лише за допомогою програм, які ви повинні шукати та завантажувати себе.

На додаток до цієї статті, сайт має ще 12671 інструкції. Додати Сайт Lumpies.RU в закладок (Ctrld), і ми точно використовуємо вас.

Дякую автору, поділяйте статтю про соціальні мережі.

Передача фотографій з iPhone на Android

Часто, користувачі важливі для збереження та швидко імпорту матеріалів з галереї до нового пристрою. Є 3 методи:

Використання Google

Для передачі виконуються наступні кроки:

Як передати дані з iPhone 12 на андроїд-смартфон / передача даних

 • Встановіть на iPhone Google, після чого ви робите та підключите обліковий запис Google, до якої буде виконується фотографія.
 • Запустіть автоматичне завантаження та виберіть потрібні елементи або використовуйте функцію, щоб перемістити всі матеріали.
 • Після синхронізації всі фотографії будуть доступні в фотографії Google утиліту.
See also  Як видалити копії iPhone з iTunes. Перейдіть на вкладку "Пристрої":

Синхронізація з використанням ПК

Зручно виконувати дії через комп’ютер. Для цього потрібно:

 • Підключіть смартфон на ПК через кабель.
 • Запустіть Менеджер файлів, зателефонуйте в контекстне меню правою кнопкою миші та виберіть Імпортувати фотографію.
 • У відкритому вікні визначте бажані матеріали для переміщення.
 • Зачекайте певний час, після чого він вимкнений iPhone та підключіть смартфон на основі Androde, зробити копіювання фотографій до галереї.

Через настільну програму iCloud

Через встановлену програму для роботи ПК та iPhone вам знадобиться:

 • Синхронізувати фотографії в програмі.
 • Активуйте ICLOUD для Windows, де вибрати рух бажаних фотографій.
 • Виберіть папку, де буде виконано копіювання, натисніть кнопку підтвердження.

Як скопіювати контакти з iPhone на Android через Google

Почнемо з найбільш універсального методу, який не вимагає встановлення сторонніх програм, за винятком того, що ви повинні мати обліковий запис Google, і він, ймовірно, має. Крім того, цей метод допоможе не тільки рухатися з iPhone на Android, але навпаки.

Використовуючи обліковий запис Google, ви можете синхронізувати дані на всіх пристроях. Це стосується не тільки смартфонів з різними системами, а й до персональних комп’ютерів, таблеток та ноутбуків. За допомогою цього методу ви можете скопіювати на новий гаджет, а також записує з календаря та деяких програм, таких як Google Fit.

 • Щоб синхронізувати контакти, перейдіть до налаштувань iPhone (або iPad).
 • У розділі “Паролі та облікові записи” відкрийте запис Gmail. Або додати його, якщо це не так.
 • Перекласти повзунок навпроти елемента “Контакти” до активного положення. Вони будуть скопійовані до вашого облікового запису Google.

На андроїд-смартфоні вам потрібно зробити те ж саме, тільки імена елементів меню будуть різними:

 • Відкрийте параметри та перейдіть до розділу “Користувачі та облікові записи”.
 • Виберіть той самий обліковий запис Google, який використовувався на iPhone.
 • Активуйте дані для синхронізації (у наших контактах).