Home » Передача даних з iPhone на Samsung

Передача даних з iPhone на Samsung

Як швидко передавати Контакти iPhone в Samsung Galaxy

З багатьох причин, можливо, ви захочете передати контакти з iPhone на телефон Samsung. Якщо ви хочете перейти від старого iPhone до нового Samsung або об’єднати контакти разом, ви можете знайти простий спосіб переміщення контактів з iPhone на Samsung.

Оскільки в даний час є багато інструментів для передачі, нам ніколи не доведеться переміщати контакти, додавши, вводячи та вставляти імена контактів, номери телефонів та іншу інформацію до нового телефону Samsung. На щастя, у цьому повідомленні ми будемо уявити вам 4 простих способів передачі контактів від iPhone на Samsung безпечно та ефективно.

Переміщення даних за допомогою iTunes

Багато користувачів відзначають зручність програми iTunes для передачі даних, включаючи цифри з iPhone на Samsung. Щоб перетинати цифри, прийміть такі кроки:

Як передати дані з iPhone на Samsung Galaxy S21 Ultra

 • Увійдіть до програми iTunes і підключіть iPhone.
 • Після виявлення пристрою виберіть телефон та увійдіть до вкладки “Інформація” або “Інформація”.
 • Увімкніть параметр “Синхронізація” контактів та виберіть Google Контакти. За відсутності рахунку вона повинна бути налаштована.
 • Збережіть редагування та натисніть кнопку Застосувати.

Тепер ви можете швидко передавати контакти з iPhone на Samsung без ризику втратити будь-які дані. У процесі роботи переконайтеся, що ви використовуєте той самий обліковий запис Google. Інакше інформація не буде працювати.

Як передати інформацію з iPhone на Samsung за допомогою iCloud

Icloud. це програма, як iTunes, тільки щоб керувати ним набагато легше, і це пов’язано, перш за все, що він має більш зрозумілий Inteeis. Ця послуга також зручна, оскільки користувач може не завантажувати програму, але просто пройти через сайт. З iTunes вам потрібно завантажити програму, коли ICloud не виникає таких проблем, незважаючи на те, що обидва офіційні програми є.

Вони мають величезну кількість подібності, які незрозумілі, чому вони були встановлені компанією. Незважаючи на це, також можна перетинати дані через цю утиліту. Варто зазначити, що цей спосіб передачі буде відповідати, щоб повністю передати дані, і лише частина може бути передана. контактна книга та цифри.

Щоб розпочати, ви повинні відкрити сайт icloud. Ви можете зробити це за допомогою комп’ютера та використання браузера по телефону. Потрібно увійти в систему, а поле перейде до контактів, що знаходиться на сайті.

Якщо авторизація успішно пройде, з’являться численні адреси, включаючи контакти. Виділяють лише ті, які я хотів би передати. Після натискання варіанту, який знаходиться в нижньому лівому куті. “Експорт”.

See also  Як відмовитися підписатися на iPhone

Зберегти файл, який залишиться у місці, де користувач він зберегла. Також необхідно знайти службу Google на всіх однакових iPhone у браузері, а після того, як він також уповноважений у ньому, використовуючи логін та пароль, який буде використовуватися в майбутньому на Samsung. Після введення клацання в меню до розділу “Контакти”, і вони проходять через них до розділу “Більше” та вибрати елемент імпорту.

У ньому ми знаходимо “Імпорт з файлу CSV”, натисніть на нього та вкажіть шлях, де був збережений новий файл з iCloud. Після цього перейдіть на телефон Samsung і перейдіть до служб Google, авторизовано та встановіть ці файли, які були імпортовані.

Таким чином, ви також можете передати інформацію. Цей метод досить складний, потім набагато легше, ніж попередній. Варто зазначити, що цей метод вимагає більше часу, Інтернет.

Як передати дані з iPhone на Samsung Galaxy. Програма Smart Switch.

Як передати дані з iPhone на Samsung Galaxy. Програма Smart Switch. У житті може відбутися. Наприклад, необхідність змінити свій iPhone на смартфоні з серії Samsung Galaxy. У цьому випадку перед користувачем виникає легітичне питання: як швидко передати свої дані зі старого телефону до нового не витраченого часу, витраченого часу та зусиль? Зручне та швидке рішення для цього завдання полягає в тому, щоб запропонувати спеціальну програму Smart Switch, яка за 10 хвилин, наприклад, прямо в магазині, перенесе дані зі свого старого смартфона на придбану лише Samsung Galaxy.

Треба сказати, що утиліта здатна передавати інформацію на смартфон Галактика не тільки з мобільних пристроїв Apple, але і з будь-якого пристрою Android, а також знає, як зв’язати галактику та ПК. Крім того, підтримується завантаження резервного копіювання iCloud. Тобто розробники зробили все, щоб користувачі могли безболісно передавати свої дані на галактику майже з чогось, дуже швидко і найбільш просто. У цьому матеріалі ми розглянемо спосіб передачі інформації, яка вимагає підключення двох смартфонів, використовуючи OTG-кабель, з комп’ютером вам не потрібно.

Щоб виконати цю операцію, вам знадобиться: два смартфони (у нашому випадку. iPhone 6 та Samsung Galaxy) та OTG кабель.

Заряджайте акумулятор галактики принаймні до 50%. це мінімум, при якому ми рекомендуємо розпочати роботу передачі даних.

Встановіть утиліту Smart Switch на Samsung Galaxy, завантажуючи його з Google Play або звідси.

Переконайтеся, що необхідна кількість пам’яті на внутрішньому приводі смартфона Galaxy. Smart Switch утиліта робить його самостійно, вам не потрібно шукати статистику.

Коли ви вперше почнете утиліту, він запропонує вибрати спосіб передачі інформації. завантажте резервну копію з iCloud або імпортувати безпосередньо з пристрою iOS за допомогою кабелю. Виберіть другий варіант.

передача, даних, iphone, samsung

Візьміть обидва смартфони, і підключіть їх один до одного, використовуючи Class Lightning ⇔ USB (з iPhone 6) та USB ⇔ OTG (від Samsung Galaxy). Зв’язок буде встановлено протягом 10-15 секунд.

передача, даних, iphone, samsung

Виберіть потрібну вам розділів. ви можете включити або вимкнути (окремо) імпортні повідомлення, контакти, галереї, відеозаписи, виклики, нотатки, будильник і т. D. Тобто, якщо вам не потрібно копіювати всі дані, але вам просто потрібно передати адресну книгу від старого апарату до нового, Smart Switcher збудується для цього.

See also  Як швидко видалити контакти з iPhone

Є один обмеження: музика, придбана в iTunes, копіюється не буде.

З початку процесу до імпорту імпорту, не більше десяти хвилин. Галактика за цей час може втратити видатну частину заряду акумулятора (не марно. На самому початку ми попередили про необхідність стягнути принаймні до 50%), але це відбувається здебільшого через те, що Ця галактика на кабелю OTG перезаряджає донорський смартфон з акумулятора.

Процес передачі даних досить швидко, навіть якщо у вас є багато фотографій. і відеофайли. Як ви бачили цю процедуру, крім того, якомога простіше.

Google-mail. універсальний інструмент, він використовується як власники iPhone, так і для продуктів Samsung. Вам просто потрібно увійти в обліковий запис поштою з двома пристроями, а потім продовжити наступне:

 • Синхронізувати телефонну книгу на iPhone з поштою. Запустіть телефонну книгу на iPhone та виберіть “Облікові записи”.
 • Натисніть “Додати обліковий запис” та відкрийте параметр Google.
 • Увійдіть у свій обліковий запис пошти.

Далі система запропонує список даних для синхронізації. Виберіть потрібні елементи, включаючи цифри, відзначаючи їх прапорцями або увімкніть важелі перед ними. Натисніть “Зберегти”. Система запропонує декілька параметрів дій. натисніть “Залишити на iPhone“, якщо ви плануєте використовувати телефон або “Видалити”, якщо ви хочете передати файли до Samsung і залишити їх тільки там.

Як передати календар з iPhone на Android

Як у випадку контактів, календар також може синхронізувати з обліковим записом Google, але це буде зручно, лише якщо ви це зробили з самого початку. Якщо ви не хочете вручну додавати всі записи календаря, ми покажемо вам, як передати всі події календаря з одним пакетом. О, і ми знову використовуємо ICloud.

Як передати календар iCloud до Календаря Google:

 • На вашому iPhone перейдіть до “Налаштування”.
 • Виберіть Паролі та облікові записи.
 • Виберіть Gmail, якщо він є, інакше виберіть “Додати обліковий запис”, щоб додати обліковий запис Google.
 • У розділі Gmail переконайтеся, що календарний вимикач увімкнено (зелений).
 • Це автоматично синхронізує всі ваші календарі. Зроблений!

Як передати запис календаря вручну:

 • Спочатку перейдіть до налаштувань iPhone та виберіть Пошта, Контакти, календарі.
 • Переконайтеся, що ідентифікатор Apple та синхронізація з заявкою календаря увімкнено.
 • Якщо не увімкнено, зачекайте, доки календар синхронізувати з iCloud.
 • Відкрийте браузер на комп’ютері та перейдіть до SiteCloud.COM та увійдіть до свого облікового запису Apple ID.
 • Натисніть значок календаря, щоб відкрити Integs Calendar.
 • На лівій панелі натисніть кнопку, розділяючи календар біля назви календаря.
 • Перевірте на відкритому календарі. Скопіюйте URL-адресу для обміну, що відображається нижче.
 • Вставте скопійовану адресу на вкладку “Новий браузер” та змініть веб-камеру до HTTP, а потім натисніть клавішу Enter.
 • Браузер завантажує файл з випадковим набором символів та розширення.ICS. Цей файл є копією вашого календаря icloud.
 • Збережіть файл у зручній папці на своєму комп’ютері. Для зручності перейменуйте файл у календарі.ICS.
 • Перейдіть на комп’ютер у календарі Google.
 • На лівій панелі поруч із додаванням другового календаря натисніть та виберіть Імпорт.
 • Виберіть файл календаря, який був завантажений з iCloud. Після завершення імпорту ви побачите імпортовані записи в календарі Google. Нові записи також будуть синхронізовані з смартфоном Android.
See also  Що означає значок iPhone?.

Як і з iPhone передачі контактів на Samsung: 3 методи роботи

Привітання вам, постійні читачі мого блогу та абонентів для цього! Купівля нового смартфона для кожного користувача супроводжується необхідністю передачі інформації з одного пристрою до іншого. Користувачі, які змінюють мобільні телефони, але залишаються з тією ж маркою або на операційній системі Android, це не викликає особливих проблем. Але колишні власники iPhone, які вирішили почати використовувати Samsung, можуть зіткнутися з тим, що синхронізація даних не є найпростішим заняттям через різні операційні системи. Як передати дані з iPhone на Samsung читати в сьогоднішній статті.

Спочатку потрібно перевірити кількість пам’яті на Android, треба вистачати, щоб передати вміст з iPhone. Батареї обох пристроїв повинні бути заряджені та сертифіковані у виконанні бездротових імен Wi-Fi. Якщо вам потрібно перенести закладки браузера, він повинен бути оновлений до останньої версії.

Швидкий та надійний спосіб передачі даних з iPhone на Android без витрат інтернет-трафіку може бути реалізований за допомогою спеціальних програм:

Передача файлів у цих програмах з iPhone на Android здійснюється Inteeis Wi-Fi. Останнє застосування, хоча належить Huawei, але це чудово працює з майже всіма моделями смартфонів. Щоб обмінюватися файлами, використовуючи будь-яку з цих програм, необхідно:

 • Встановити один з них на обох пристроях;
 • Виберіть відправника та одержувач;
 • Увімкніть Wi-Fi та відповідати смартфонам за допомогою пароля;
 • Виберіть дані для передачі;
 • Процес запуску.

Inteeis програми трохи відрізняються, але вони мають принцип аналогічний.

Передача даних з iPhone на Android Samsung. покрокова інструкція

Samsung та iPhone досить сильні: у них є інша система та архітектура, інший магазин додатків та різні платні послуги. Однак існує багато способів передачі даних від Samsung на iPhone. Процес передачі набагато зручніше, ніж було кілька років тому. У цій статті я розповім про різні методи, як виконувати “рух”, а не втратити жодних важливих даних на шляху.