Home » Передача даних з Samsung на Honor

Передача даних з Samsung на Honor

Найшвидша передача даних з Samsung на Huawei

Якщо ви хочете гнучко передавати дані зі старого Samsung на Huawei без втрати даних, Fonelab Hypertrans може бути вашим розумним вибором. Ви можете керувати та переміщати будь-які дані, що зберігаються на вашому телефоні. Вбудований менеджер контактів дозволяє користувачам створювати резервні копії, відновити, видаляти, додавати та змінювати контакт з легкістю. Ну, якщо ви передаєте дані з і на iPhons, також може отримати вбудований сигнал дзвінка та конвертер HEIC.

 • Широкі типи підтримки файлів для передачі з телефону на телефон, такі як зображення, музика, контакти, повідомлення, документи тощо. D.
 • Перемістіть дані зі старого телефону на новий телефон одним клацанням миші.
 • Підтримка всіх популярних телефонів Samsung та Huawei, включаючи Samsung Galaxy S10 / S9 / S8 / S7 / S6 / S5 / S4, Huawei Mate P30 / P20 / 20x / 20 Pro і T. D.
 • Безпечний, чистий і простий у використанні.

Передача даних з iPhone, Android, iOS, комп’ютера до будь-якого місця без втрат.

передача, даних, samsung, Honor
 • Перемістити файли між iPhone, iPad, iPod Touch та Android.
 • Імпортувати файли з iOS на iOS або з Android на Android.
 • Перемістіть файли з iPhone / iPad / iPod / Android до комп’ютера.
 • Зберегти файли з комп’ютера на iPhone / iPad / iPod / Android.

Як передати дані з телефону Android на Honor перегляду 20. передача даних

Крок 1 Безкоштовне завантаження, встановлення та запустіть Samsung, щоб перенести інструмент Huawei, підключіть пристрої Samsung та Huawei на один комп’ютер. Для передачі даних від Samsung на Huawei P30 Pro ви повинні встановити Samsung як вхідний пристрій. Отже, виберіть свій телефон Samsung з спадного списку у верхній частині.

Крок 2 Виберіть відповідний тип файлу на лівій панелі. Наприклад, якщо ви хочете передати фотографії з Samsung на Huawei, вам потрібно натиснути фотографії, щоб отримати доступ до всіх збережених зображень у Samsung. Ви можете двічі клацнути на будь-якому зображенні, щоб переглянути деталі.

See also  Як видалити програму з Android Samsung. Як видалити / зупинити "незручні" програми

Крок 3 Перевірте файли, які ви хочете перейти до нового телефону Huawei. Пізніше натисніть Експортувати та виберіть підключений пристрій Huawei як папку призначення. Ви можете створити нову папку для поєднання важливих файлів.

Вам не потрібна Wi-Fi або мобільна передача даних: просто скануйте QR-код або підключитися до точки доступу Wi-Fi, створеного новим смартфоном.

Максимальна швидкість передачі даних за допомогою телефонного клону. 1 Гб за хвилину 2 ! Всі ваші фотографії, відео, контакти та інші дані будуть швидко та безпечно передаються на новий смартфон у бездротовій зашифрованій мережі. Вам не потрібно створювати резервну копію даних у хмару або використовувати зовнішній привід.

Вам не потрібна Wi-Fi або мобільна передача даних: просто скануйте QR-код або підключитися до точки доступу Wi-Fi, створеного новим смартфоном.

Максимальна швидкість передачі даних за допомогою телефонного клону. 1 Гб за хвилину 2 ! Всі ваші фотографії, відео, контакти та інші дані будуть швидко та безпечно передаються на новий смартфон у бездротовій зашифрованій мережі. Вам не потрібно створювати резервну копію даних у хмару або використовувати зовнішній привід.

передача, даних, samsung, Honor

Для того, щоб ви мали найбільш відповідні дані на вашому новому телефоні Android, вам потрібно це зробити:

На старому телефоні перейдіть до Google Play і переконайтеся, що у вас є нова версія програми Google Play Service

передача, даних, samsung, Honor

На старому телефоні перейдіть до параметрів Android, розділ Google і виберіть Резервне копіювання.

Натисніть кнопку “Почати копіювання”, після чого ви маєте лише трохи чекати, щоб закінчити дані резервного копіювання на Android!

Тепер, після введення облікового запису Google на новому телефоні, у вас буде всі основні дані.

Зазвичай резервне копіювання ввімкнено в стандартному Android, але не завжди. Тому переконайтеся, що вся інформація. контакти, календаря, пошта, налаштування, дані програми. надійно збережені в обліковому записі Google.

See also  Як зробити скріншот на Samsung A 20

Відкрийте “Налаштування” → “Система” → “Додаткові параметри” → “Резервне копіювання” на старій смартфоні. Переконайтеся, що “завантаження на вимикач Google Disk” активується, а в розділі “Обліковий запис” вказано потрібну адресу. Потім натисніть “Почати копіювання” → “Продовжити”.

Процес резервного копіювання розпочнеться. Він збереже дані на ваш “Google диск”. Ця операція може затримуватися, особливо якщо ви використали смартфон протягом тривалого часу, і там накопичили багато даних.

Коли процес завершується, ви можете відкласти старий смартфон.

До речі, ви можете потрапити до панелі резервного копіювання не тільки з налаштувань телефону, але і від Google Disc. Для цього відкрийте програму та натисніть на значок з трьома горизонтальними лініями ліворуч. Потім увійдіть до “Налаштування” → “Резервне копіювання та скидання”. Далі все ідентичне.

Як передати дані від Samsung на Huawei / Honor через телефонний клон?

Творці Huawei та Change Mobile Phone пропонуються для використання програми Clone. Використовуючи програму, ви можете передавати дані без доступу до Інтернету. Просто завантажте додаток і встановіть на два пристрої. Завантажте це можливо в Google Play або AppStore. Додаток безкоштовний і підходить для моделей Android. Єдина умова є наявністю оперативної пам’яті. Тепер виконайте такі кроки:

 • Встановіть додаток на два смартфони;
 • У новому телефоні виберіть опцію “Новий телефон”, щоб викинути інформацію про це, підключитися до Wi-Fi або сканувати QR-код на минулому пристрої;
 • У старому телефоні також виберіть опцію “Старий телефон”. Необхідно пов’язати з новим гаджетом;
 • Виберіть вміст для передачі, натисніть кнопку та очікуйте завершення роботи. Залежно від кількості інформації, завантаження становить 5-10 хвилин;
 • У випадку збоїв, спробуйте ще раз;
 • Після успішного завантаження, перевірте, яка інформація прийшла.

Сторонні програми

Почнемо з найпростішого варіанту. Якщо вам потрібно відкласти книгу контактів з “Samsung” до “Samsung“, ви можете зробити це без великих труднощів. Наприклад, з різними сторонніми додатками.

See also  Як створити диск на комп'ютері. Командна строка

Отже, для Samsung є спеціальна програма під назвою Samsung Kies. Вона працює з Android 4.2 “і нижче. І для нових операційних систем є окрема заявка під назвою Smart Switch PC.

Інструкції щодо передачі контактів у цьому випадку виглядатимуть так:

 • Встановіть Samsung Kies або Smart Switch PC на комп’ютері.
 • Підключіть старий “Samsung” до комп’ютера за допомогою кабелю USB.
 • Запустіть відповідну програму. Перейдіть до неї на вкладці резервної копії. Його також можна назвати “відновленням”.
 • Відкрийте вузол резервного копіювання даних.
 • Покладіть галочку навпроти лінії “Контакти”. Натисніть кнопку “Створити копію” або “Резервне копіювання”.
 • Вимкніть старий Samsung після завершення процесу. Підключення до нового пристрою ПК.
 • Перейдіть до відповідної програми на вкладку “Резервне копіювання” та натисніть на вузол “Відновити дані”.
 • Виберіть файл для роботи. Далі зверніть увагу, що дані, які ви хочете скопіювати.
 • Натисніть кнопку “Відновити” і почекайте трохи.

От і все. Тепер зрозуміло, як переносити контакти до Samsung A5 або будь-якого іншого телефону від Samsung.

Завдяки додаткам, вбудованим у безліч сучасних смартфонів, або які можна завантажити з марного часу, “переміщення” від старого пристрою до нового, як швидко і простий. Наприклад, у Honor 9 є утиліта телефону клону, яка дозволяє передавати всі дані з пристрою на Android або iOS. Навіть за допомогою телефонної кнопки ви можете “тягнути” контакти, які будуть корисними, коли мама або бабуся вирішить піти “з кнопок” до сучасного смартфона. І чи не вдалося з труднощами у переході до нового пристрою?