Home » Передача даних з телефону Samsung

Передача даних з телефону Samsung

Вигляд екрана Smart Switch

Підключивши пристрій до комп’ютера та запустіть програму Smart Switch, вікно показане нижче.

На головному екрані ви можете побачити:

передача, даних, телефон, samsung
  • Відображення назви підключеного пристрою. Коли ви натискаєте назву пристрою, з’явиться інформація про це.
  • Створення резервного копіювання даних пристрою.
  • Відновлення налаштувань пристрою з резервного копіювання.
  • Синхронізація контактів, календарів та завдань з Outlook.
  • Відкриття параметрів програми Smart Switch.
  • Інші, більш інформаційні особливості.

Передача контактів з старого телефонного телефону

З смартфонами все зрозуміло. є багато комунальних послуг для передачі в магазині додатків, а в деяких пристроях вони негайно вбудовані в систему. Але що робити, якщо вам потрібно передати дані від старої кнопки “Dialer”?

Фотографії, відео та музика можуть бути передані на новий смартфон через комп’ютер або передати до Bluetooth. Але з контактами трохи складніше, особливо якщо є багато з них. з “рахунок” з них більше не синхронізують і не передають їх через Клоніт.

Однак у деяких смартфонах є така корисна функція, яка дозволяє перетинати контакти з звичайним “Dialer”. Головне, що він підтримує принаймні bluetooth. На прикладі честі 9 ми говоримо нам, як відкласти ноутбук:

Увімкніть Bluetooth-клавіатуру.

Натисніть два рази далі, ми знаходимо у списку пристроїв Bluetooth, який нам потрібен, і підключіться до нього.

See also  Як змінити обліковий запис на телефоні Samsung

Натисніть кнопку “Передача” і почекайте кілька секунд.

Як використовувати Samsung Smart Switch для ПК для передачі файлів для Samsung

Ви все ще розчаровані передачею файлів між різними типами смартфонів Samsung? Насправді, існує простий спосіб передачі файлів між Samsung та іншими смартфонами, Samsung Smart Switch для ПК. це те що вам треба.

Багато брендів смартфона вже випустили костюм для своїх клієнтів. Samsung Smart Switch для ПК. Це настільний інструмент для користувачів Samsung. Це дозволяє користувачам носити дані з інших пристроїв до телефону Samsung. Але ми виявили, що деякі номери телефонів Samsung не розуміють всіх функцій цього інструменту. Тому ми збираємося ділитися основними знаннями Samsung Smart Switch для ПК у цьому уроці.

Як передати дані Samsung Galaxy A31 до нового пристрою

Як перемістити на Samsung на карту пам’яті: фотографії, програми, дані

Як ви знаєте, смартфони, придбані нами з часом, починають працювати все повільніше. Подорож додатків, сервісних файлів, фотографій та оновлень споживає все більше системних ресурсів, що призводить до уповільнення роботи пристрою, поява різних невдач і зависає. Це стосується цього та телефонах Samsung, надійного та функціонального, але і років втрати ваги та стабільності своєї роботи. Ефективний засіб вирішення проблеми є випуск вільного простору, який може бути досягнутий завдяки передачі файлів з телефону на SD-карті. Дізнайтеся нижче, як передати необхідні дані на зовнішню картку пам’яті (фотографії, програми) у смартфонах Samsung, і що буде потрібно для цього.

Якщо у вас є Samsung

Існує фірмова передача даних та корейська Samsung. Він називається Smart Switch і вже попередньо встановлений на всіх сучасних смартфонах компанії, але завантажте програму, якщо один з ваших телефонів випустив не корейці з магазину Google Play.

See also  Як видалити безпечний режим на Samsung.

Inteeis Програма також не викликає жодних питань навіть у новачків. З самого початку ви потрапляєте на екран вибору напрямку передачі, після чого ви запрошуєте вказати тип старого пристрою (Galaxy або Android, iPhone / iPad або, який не жартує, Windows Phone).

передача, даних, телефон, samsung

Після цього вкажіть тип з’єднання (кабель або бездротовий зв’язок), виберіть потрібні дані передачі та запустіть процедуру. І найбільш зручний спосіб таким чином можливість передавати дані по кабелю, що значно прискорює процес передачі.

Розумний перемикач. допоможе транспортувати файли від одного Samsung до іншого

Програма Smart Switch. Це безкоштовна програма для фото, аудіо та інших файлів із старого Samsung до нового Samsung. На додаток до підтримки пристроїв Samsung, функціональність програми дозволяє передавати файли з інших ОС, Android, iOS та Blackberry. Програма підтримує контактну передачу, журнали дзвінків, повідомлення, програми, зображення, відео, аудіо, документи, налаштування телефону, головний екран.

Щоб передати інформацію, використовуючи це програмне забезпечення, виконайте такі дії:

передача, даних, телефон, samsung
  • Завантажте та встановіть програму Smart Switch на обох пристроях;
  • Запустіть програму на старій телефоні та виберіть спосіб бездротового передавання даних (за допомогою Wi-Fi);

Як скопіювати контакти з Samsung Phone на карті Sim

Після придбання нового смартфона Samsung ми можемо подбати про проблему передачі телефонної книги зі старого пристрою до нового. Звичайно, ви можете передавати контакти один за одним, але якщо їх велика кількість, то процес може затримати. У цьому випадку це буде оптимальним, щоб написати доступні номери на SIM-картці. І вже звідти перенести їх до нового гаджета. Нижче повідомить, як копіювати всі ваші контакти з мобільного телефону Samsung на SIM-картці. А також описують регулювання виконання цієї операції.

See also  Як вимкнути блокування екрана на Samsung

Яка користь Samsung Smart Switch?

Обмін даними з одного пристрою до іншого. Важливо, що вам може знадобитися в будь-який час. Отже, для всіх користувачів Samsung Galaxy, Smart Switch Завантажити це найкраща утиліта, яка робить передачу всіх ваших даних простими та ефективними. Get Samsung Smart Switch Download »може бути абсолютно безкоштовно. і забезпечує найвищу сумісність з усіма пристроями Galaxy Samsung. Фактично, ви можете використовувати Samsung Smart Small, щоб передавати дані з будь-якого сховища до пристрою Galaxy. Це не обмежується передачею даних Samsung до Samsung. Ви можете мати Samsung Smart Smart, щоб отримати дані Galaxy Samsung та платформу, наприклад, Android, iOS, а також ПК (Windows / Mac). Тому, якщо ви вважаєте, що вам потрібно оновити свій смартфон до останньої версії, найкращий інструмент, який спрощує завдання, є Samsung Smart Switch.