Home » Передача SBIS на інший комп’ютер.

Передача SBIS на інший комп’ютер.

Як бачите, передумови та варіанти передачі сертифікатів з реєстру на інший компютер. Це багато.

Які варіанти копіювання закритих клавіш?

 • Якщо ми створимо єдиний термінал (віртуальна машина), на якій користувачі будуть спільно працювати, ви можете перетворити фізичну машину у віртуальну машину
 • Якщо є лише заміна жорсткого диска, ви можете клонувати його або перенести систему в SSD за допомогою спеціальних утиліт
 • Ви можете використовувати утиліту CryptoPro
 • Скористайтеся експортом реєстру Windows.

Продовжуйте співпрацювати з роздрібною програмою SBIS на іншому комп’ютері

У SBIS ви можете швидко налаштувати робоче місце касира на новому комп’ютері.

Процедура змінюється залежно від того, чи є комп’ютер, на якому працював касир раніше.У цьому випадку доступний старий комп’ютер, недоступний. Щоб він міг знову почати роботу, налаштуйте нове робоче місце.

 • Переконайтесь, що всі налаштування зроблені правильно. Запросіть касира в систему та касу.
 • Остання версія програми для нового комп‘ютера.
 • Робоче місце за новим пристроєм.
 • Підключіться та налаштуйте.
 • Запустіть додаток і. Для першого входу в додаток з нового комп’ютера всі працівники повинні ввести вхід та пароль. Щоб зберегти дані для швидкого входу, системний адміністратор повинен ввести своє ім’я користувача та дані пароля для авторизації PIN-кодом для інших користувачів, з’явиться в системі автоматично.
 • Для оптимальної роботи в SBS.
 • Якщо комп’ютер використовується лише для роботи з касиром, увімкніть програми.

Якщо у вас є доступ до старого комп’ютера, передайте дані з роздрібної програми SBIS на новий пристрій.

Тож у офлайн.Заявці інформація про продажі, які був зроблений раніше, буде збережена раніше.

 • Перейдіть до папки, в якій встановлено додаток. Для цього натисніть на мітку на робочому столі за допомогою правої кнопки миші та виберіть “Місце розташування файлу”, а потім відкрийте папку user_data.
 • Зміна грошових коштів, а потім додаток.
 • Скопіюйте папку DB, наприклад, флеш.Карту, наприклад, флеш.Карту.
 • Видаліть програму з комп’ютера, який більше не використовується. Для цього запустіть файл unins000.Exe “У папці програми та дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 • Переконайтесь, що кожен працівник, який працює з додатком, пам’ятає своє ім’я користувача та пароль. Їм буде потрібно дозволити на новому робочому місці.

Роздрібна програма SBIS встановлюється на новому комп’ютері, ви можете продовжувати.Знайдена неточність?

See also  Як зробити караоке вдома по телевізору.

Виберіть текст з помилкою та натисніть кнопку CTRL Enter або зв’яжіться з нами.

Чи можна перенести UTM, встановлений на робочому місці на інший компютер?

Переконайтесь, що всі документи EGAIS обробляються. Вийміть носія з комп’ютера з ключем для роботи з Egais. У системному лотку натисніть на піктограму UTM з правою кнопкою миші та виберіть “Зупинити”, а потім “Вихід”. Відкрийте папку “C: \ UTM \ Transporter” та скопіюйте каталоги “TransportDB” та “XML” на знімний носій.

Відкрийте маршрут рутини (панель запуску/керування/панель керування Rutecene) та перейдіть на вкладку Сертифікати. Виберіть EP, на якому потрібно вивантажити клавішу Open та натиснути “Експорт”.

Дія 1: Підготовка перед передачею програми SBIS.

Один. Необхідно з’ясувати місце зберігання контейнера, що містить секретний ключ для платника:

 • Якщо, надсилаючи звіти, ви використовували знімний носій (звичайний, USB-Flash Drive або Eate), то знайдіть і перевірте його на відповідність та продуктивність;
 • Якщо ви, надсилаєте звіти, не використовували зовнішніх перевізників, і в той же час не маєте копії ключів платника на знімному середовищі, то, мабуть, ця лише копія ключів зберігається у вашому реєстрі системи. Знайшовши це, ви обов’язково повинні зробити її резервну копію на зовнішньому знімному середовищі.

Далі необхідно перевірити базу даних на помилки:

 • Перебуваючи в занедбаній програмі SBIS. Ми йдемо на вкладку “Вихід”. “Завдання комутації”;
 • Потім виберіть завдання “Адміністратор”;
 • Далі перейдіть до закладки “База даних”. “Перевірте базу даних”;
 • І після перевірки бази даних ми закриваємо програму Jinnee, і в програмі SBIS ми знову вибираємо вкладку “Вихід”. “Завдання комутації”, де ми вибираємо завдання “Електронна звітність”.

Тоді вам слід дізнатися місце розташування каталогу з базою даних:

Після цього, коли програма SBIS вимкнена, вам потрібно скопіювати свій каталог із базою даних на зовнішніх носіях.

Часто задаються питанням SBIS

ВАЖЛИВО: Ми звертаємо вашу увагу на той факт, що блок.Запитання та відповіді, які ми перенесли на розділ Форуму, усі найактуальніші питання з розбиттям тем, див. Форум. Задайте свої запитання та отримайте відповідь від практичних експертів.

Щоб перенести програму на інший комп’ютер, завантажте розповсюдження програми з офіційного сайту. Встановіть програму. Замініть базу даних. (База даних знаходиться в папці з програмою. Папка DB. Видаліть цю папку на новому комп’ютері та скопіюйте папку DB зі старої.) Запустити програму. Моніторинг системи системи повідомить про відсутність програми критичної ємності, якщо це не. У цьому випадку слідкуйте за посиланням на моніторинг та дотримуйтесь майстра створення платників податків, вкладаючи вікно “Оновити інформацію про ліцензію” на третьому кроці. Після встановлення програми Crypto Career перезавантажте комп‘ютер. Перенесіть клавіші EP зі старого комп’ютера на новий. Якщо ваші ключі зберігаються на знімному середовищі, а під час надсилання звітів ви вставляєте його, то вам не потрібно нічого робити. Якщо клавіші EDP зберігаються у вашому реєстрі, тоді перейдіть до програми Cryptover та скопіюйте їх. Щоб скопіювати клавіші, перейдіть на панель управління комп’ютером, перейдіть до криптовалюта на вкладку служби. Виберіть елемент Копіювати контейнер.

See also  Як налаштувати звук на ноутбуці ASUS. Третє -партійне програмне забезпечення для конфігурації

передача, sbis, інший, комп, ютер

Натисніть кнопку «Перегляд» та виберіть потрібний контейнер (переглянути, хто видається ЕДС, і ви можете натиснути кнопку «Переглянути у контейнері»).

передача, sbis, інший, комп, ютер

Натисніть “ОК” та “Далі”. У наступному вікні встановіть нове ім’я контейнера та натисніть “Готовий”. Вставте зовнішній носій (флеш.Накопичувач або eToken). Виберіть, де скопіювати ЕД у списку.

Клацніть ОК. Не встановлюйте пароль для контейнера, а просто натисніть кнопку ОК. Тепер ви можете скопіювати ці клавіші в реєстр нового комп’ютера або використовувати зовнішнього перевізника для зберігання EDP.

Для того, щоб зареєструвати клавіші EDP з новими іменами в програмі SBIS, перейдіть до меню “Підпірна”. “Платники податків” (або “відправники”. Залежно від версії програми), перейдіть на карту організації, перейдіть на вкладку “Відповідальні особи”, перейдіть до керівника організації. Далі в таблиці “Сертифікати відповідальної особи, видаліть сертифікат (кнопка видалення на клавіатурі).

Після зняття сертифіката натисніть кнопку Вставити на клавіатурі. У відкритті майстра створення сертифіката виберіть елемент “Встановити з медіа”.

Клацніть кнопку “Наступний”, виберіть “Сертифікат завантаження” та виберіть правильний ключ у списку. Збережіть усі результати.

Також, перевіривши систему, програма попросить завантажити додаткові програми (наприклад, контрольна програма в PF). Дотримуйтесь інструкцій системи.

Передача SBIS на інший компютер

Ноутбук бухгалтера помер. Він був встановлений на ньому SBIS (і ключ від Газпромбку заборонено копіювати), а ключі, як він любить робити TP SBIS, були в реєстрі. Раніше я вважав, що неможливо підтягнути ключі до реєстру, але, виявляється, не можеш, ти можеш.

OS Windows 7 (Інструкція є актуальною для Win 7/8/8.1/10, для Win XP лише одна різниця). Нам знадобляться встановлений Cryptover CSP та PSEXEC.Towers від Rusimovich, щоб запустити командний рядок від імені системи:

Завантаживши десь розпакування архіву. Ми запускаємо командний рядок від імені адміністратора та переходимо до папки PSTools (де ви розпакуємо): CD C: \ users \ aa \ завантаження \ pstools, які ми виконуємо:

Відкриється нове вікно командного рядка (далі cmdotomite). Ми підключаємо жорсткий диск померлого ноутбука до нашого ПК, перевіряємо наявність програмного забезпечення x: \ windows \ system32 \ config \, зробимо його копією на всякий випадок. Ми запускаємо редактор реєстру:

Вікно редактора з правами системи відкриється, ми переходимо шлях HKLM \ Bla \ WOW6432Node \ Crypto Pro \ Налаштування \ Користувачі:

Усі розділи повинні відкриватися без проблем. У папці користувачів підводи мають користувача в імені SID. Знайдіть зад з клавішами.

See also  Як оновити систему Android на планшеті. Програми для оновлення телефону Android, планшет

Ми знайшли розділ з клавішами. Тепер вам потрібно знайти свій SID. Для цього перейдіть шлях HKLM \ Програмне забезпечення \ wow6432node \ crypto pro \ settings \ користувачі \ і шукайте найдовший ідентифікатор там

Якщо на ПК є багато користувачів, то крововилив на hkey_local_machine \ software \ microsoft \ windows nt \ currentversion \ profilelist, де, натиснувши на розділ від SID праворуч, ми дивимось профілі. Шлях зберігається там у папці користувача, захищаючи його збігання з іменем

Знайшовши Сід, просто скопіюйте його через перейменування. Поверніться до розділу користувачів BLA і змініть цей SID на наш.

Редагування слід використовувати. Ми замінюємо нашу BLA на програмне забезпечення, а також змінюємо користувача SID (цей довгий набір символів):

Підтримка та допомога

Спасибі!

Наш менеджер вже бачив вашу привабливість і поспішає допомогти вам якомога швидше!

У робочий час (пн. Пт з 9:00 до 18:00) наші менеджери дуже активні та товариські та будуть раді відповісти вам протягом дня.

Решту часу. Зачекайте відповіді на наступний робочий день.

 • Прочитайте відгуки наших клієнтів;
 • Дізнайтеся про нові продукти для бізнесу в блозі;
 • Поспілкуватися з нашими клієнтами у групі та

Підготовка сертифікатів ЕД

Цей сценарій економить простір та час для щоденної резервної копії, але, з іншого боку, зусилля щодо відновлення програми після відмови системи більші. Якщо аварія станеться в четвер, програму доведеться відновити додаткові резервні копії навколишнього середовища, вівторок та понеділок, а також останню повну резервну копію. “Диференціальний”. Пропонує середній шлях до перших двох підходів. Кожна диференціальна резервна копія містить усі файли, які були змінені з моменту останнього повного резервного копіювання.

Запустіть програму та чекайте закінчення моніторингу системи. Це потрібно для перевірки та встановлення всіх сертифікатів.

Перевірте свою звітність та правильну передачу платників.

Надішліть запит на податок, зачекайте відповіді.

Якщо помилок немає, то установка була успішною. Ви можете почати роботу!

Якщо виникають помилки, зверніться за допомогою до фахівців.

Це займає менше часу і простору, ніж завершено, але більше, ніж “поступово”. Перевага полягає в тому, що відновлення простіше, ніж використання. Тому що програма потребує лише для відновлення останнього диференціалу та повної резервної копії. Зазвичай вам потрібно налаштувати власну схему резервного копіювання, щоб вибрати метод резервного копіювання.