Home » Передача заявок на карту Xiaomi SD

Передача заявок на карту Xiaomi SD

На жаль, без використання спеціальних утиліт практично неможливо передавати програми на SD-карті. Така заборона існувала протягом декількох років і пояснюється повільною роботою накопичувачів. Внутрішня пам’ять функціонує набагато швидше, що усуває виїзд та гальмування.

Як на телефон Xiaomi, збережіть програми на карті пам’яті SD?

Тим не менш, постійне зберігання не завжди, а карта пам’яті приходить до порятунку. Кілька методів все ще є, використовуючи які, ви можете перемістити потрібний матеріал.

Чому зберігати дані на SD-карті?

Якщо у вас виникли проблеми зі смартфоном, одним з найбільш ефективних методів є його повне миготливість. Але після цього всі дані з пам’яті телефону стираються, тому набагато зручніше та безпечніше зберігати всю інформацію про флеш-накопичувач, в цьому випадку. ваші дані завжди будуть доступні від смартфона.

Другий приклад. телефон просто зламався, а ремонт не підлягає ремонту. Результат. все втрачено. І при зберіганні даних на карті Flash. вся інформація може бути легко відкрита на іншому пристрої. Крім того, додатки, такі як WhatsApps дозволяють зберігати резервні копії кореспонденції в картці пам’яті, і в цьому випадку ви можете легко і швидко відновити чати.

Третій. якщо ви Avid Gamer, то внутрішня пам’ять швидко потрапить до насипних ігор, і ви просто не буде достатньо місця.

Чому зберігати дані на SD-карті

І насправді, чому? Якщо в Сяомі виникла проблема з швидкою пам’яттю, це не спостерігається. Для пам’яті телефону виступає щороку всі більш місткі чіпси. Навіть бюджетна лінія в останніх версіях оснащена 3-4 ГБ оперативної пам’яті, що забезпечить всі можливі та незручні потреби користувача. Навіть з тим, що фірмована оболонка Miui у роботі забирає від 1 Гб і більше, залежно від моделі.

карта, xiaomi

USB-флеш-накопичувач використовується, головним чином, для зберігання на резервних копій, тобто зображення зображення, в якому буде скопійовано “касти” всіх встановлених додатків та налаштувань пристрою. Який особливо актуальний у ситуації, що вимагає відшкодування початкового стану.

See also  Як підключити колонку Bluetooth до комп'ютера. Як підключитися до телевізора

Заводський скидання очищає повністю налаштування та видаляє все, починаючи від пам’яті телефону. Він не торкається лише картки пам’яті, ніж ви можете використовувати в той час, коли смартфон поводиться неадекватно, не слухає команди власника, баггі та примхливого. І ви вирішите на жорсткому скидання, з наступними стабільними даними з картки пам’яті.

Інший випадок, коли вам потрібен резервний копіювання пристрою, дуже часто зустрічаються в численних інструкціях телефонного прошивки. Якщо ви самі вирішуєте, змінюючи систему, то вам потрібно захистити свої файли від руйнування програми прошивки. Оскільки знову, як у випадку фабричного розряду, ваша пам’ять телефону зробить дев’ять чітких станів.

Не забувайте про смертельну справу, пов’язану з повним крахом пристрою. Розбивка настільки важлива, що відновлення вимагатиме не тільки програмного забезпечення, а й апаратного забезпечення. Необхідно мати резервні копії всього, що можливо на окремому носії.

І останній фактор, це пов’язано з реаліями сьогодні. Медіа-файли несуть потік у посланці, ігрові кеші та онлайн-послуги, збільшуючи кількість інформації для замовлень. Так, і самі ігри займають стільки місця, що немає пакету Xiaomi, навіть сама розкіш, не дасть бажаного розміру пам’яті.

Як передати заявки без комп’ютера

Зробіть передачу додатків на картку пам’яті двома способами: безпосередньо за допомогою смартфона або за допомогою комп’ютера. Спочатку ми проаналізуємо перший варіант.

На жаль, починаючи з MIUI 9 у смартфонах Сяомі зник може передавати програми до зовнішньої пам’яті через системні налаштування. Отже, компанія сприяє телефоном з великими обсягами пам’яті. Однак у самому Android, така можливість збереглася. І скористатися цим, вам потрібно завантажити програму Activity Launcer від Google Play.

Щоб зробити встановлення програм на SD-карті, перш за все, вам потрібно відформатувати USB-флеш-накопичувач.

Зверніть увагу! Це робиться для того, щоб система почала сприймати USB-флеш-накопичувач як внутрішню пам’ять.

  • На головній сторінці програми натисніть на елемент “Останні дії”, розташовані у верхній частині екрана. Потім виберіть “Всі дії”.
  • Зачекайте, доки не завантажується система системи (може зайняти до 1 хвилини).
  • Негайно натисніть кнопку “Документи” та в меню, який відкриває, виберіть “Завантаження: COM.Андроїд.Документи.Launcheractivity ».
  • Ви перейдете на нову сторінку. На ньому в лівому меню натисніть кнопку “SD-карту”, а потім торкніться тристороння та виберіть “Пам’ять”.
  • Налаштування зберігання висихають на екрані. Внизу натисніть “Внутрішня пам’ять”.
  • Система видає попередження, що картка пам’яті буде відформатовано. Погодьтеся з умовами, натиснувши “Очистити та формат”.
See also  Як скинути браслет Xiaomi Mi Band 4

Тепер на SD-карті ви можете перемістити програми з внутрішньої пам’яті. Зробити це досить просто:

  • Перейдіть до “Налаштування”;
  • Натисніть “Програми”;
  • У списку, який з’явиться, виберіть програму, яку планується передати до флеш-пам’яті USB;
  • Далі слід натиснути на напис “Зберігання” та виберіть “Зовнішній диск”.

Таким чином, десятки додатків можна зберегти на флеш-диску, якщо пам’ять дозволяє.

Як передати заявки на карту пам’яті Сяомі

В останні роки виробники виробляють все більше і більше смартфонів з великою внутрішньою пам’яттю (64, 128, 256 або більше гігабайт). Однак ціни самих пристроїв збільшуються з цим, це, як правило, флагмани з правил MI. Але в бюджетних моделях Redmi, навпаки. Ціна значно нижча, і є слот для картки SD, тому користувачі зацікавлені в тому, як передати заявки на карту пам’яті Сяомі та що потрібно для цього. Зрештою, причини, про що ми будемо говорити, може бути, багато.

Ви можете реалізувати цю процедуру, лише якщо у телефоні є окремий слот MicroSD або гібридний слот (картка пам’яті SIM-картки).

Прочитати все! Важливе вдосконалення до основної частини статті.

Посилання на роботу архіву, сам архів також працює, а не порушується (розпаковує 7Z архіватор), інструкція фактична. Перед використанням, читати коментарі тих, хто зумів зробити все, і досягти бажаного результату (зверніть увагу на дату). Якщо ви не впевнені у своїх здібностях, спробуйте виконати процедуру на старій картці пам’яті для 1-2 гігабайт, перш ніж купувати нове.

Як передати заявки на карту пам’яті на Сяомі

Незважаючи на те, що сучасні смартфони мають велику кількість вбудованої пам’яті, іноді існує питання, як передати заявки на карту SD на Сяомі. Ви можете виконати цю процедуру, якщо є відповідний слот. Використовуйте декілька методів передачі, вибір яких залежить від моделі телефону.

See also  Як зробити скріншот на таблетці ASUS

Як просто передавати заявки на Miui 10 до картки пам’яті Xiaomi

Без зайвих слів, давайте поговоримо про те, як вирішити проблему багатьох користувачів Xiaomi та MIUI та передачі додатків на карту пам’яті з внутрішнього.

Справа в тому, що ОС китайських розробників надзвичайно неекономічна щодо витрат внутрішньої пам’яті пристрою. Через це він швидко забиває, і користувач смартфона починає регулярно отримувати відповідні повідомлення про відсутність вільного місця.

Переміщення кеш-ігор

Геймери, які шанують мобільну платформу, часто виникає питання про те, як перемістити кеш своїх улюблених ігор. Якщо установка була проведена через ринок відтворення, то ви можете діяти, а також з звичайним. Кріплення папки повністю вирішує цю проблему.

Є ігри, які виробляють завантаження кешу лише після першого запуску. У цьому випадку вони просять дозвіл завантаження файлів.

І є випадки, коли в телефоні не вистачає місця, а також сама гра хоче завантажувати безпосередньо на SD-привід. У цьому випадку проблема передачі навіть не відбувається.

Якщо гра не хоче це робити, то це мудріше завантажити інсталяційний файл та кеш окремо. Після цього в одному з каталогів буде завантажений кеш

Постачальник зазвичай вказує, де файли повинні бути розміщені. Після правильного виконання своїх інструкцій, гра буде функціонувати, а місце внутрішнього приводу буде недоторканим.

За допомогою налаштувань

Можливості для передачі залежать від операційної системи та марки смартфона. Іноді немає можливості передачі стандартних засобів. Щоб перевірити наявність, вам потрібно перейти до налаштувань, то в додатку. Якщо це доступно, кнопка “Переміщення до SD” буде присутня. Якщо немає, то ця кнопка буде неактивна.

Розробники в MIUI 9 та в подальших версіях видаляли передачу за допомогою налаштувань. Вважається, що однією з причин такого рішення є істотне збільшення кількості системної пам’яті в останніх моделях Xiaomi.

Відсутність здатності зменшити навантаження на внутрішню пам’ять робить більш привабливіші дорожчі моделі.