Home » Передайте контакт з iPhone через Gmail

Передайте контакт з iPhone через Gmail

Wi-Fi або Bluetooth передача

Цей метод виконується з тим, що ви вже синхронізовані з Google на старому iPhone 6, iPhone 5 або будь-якою іншою моделлю. Якщо так, зробіть це:

Точно так само, ви можете скопіювати контакти iPhone до комп’ютера, а потім з таким простим пристроєм, як кабель USB, збережіть їх у новій машині. У новому пристрої просто відкрийте файл, і всі контакти будуть копіюватися.

Таким чином, ви зможете перемістити контакт із старим iPhone (iPhone) до іншого, новий. Цей метод найкраще підходить для iPhone 7, iPhone 6, 6S, 5S та інших останніх моделей. Хоча це буде працювати в iPhone 4S, а також старі пристрої.

Передача контактів через iTunes

Щоб виконати завдання через iTunes, потрібно встановити цю програму на своєму комп’ютері. Ви можете завантажити його на веб-сайті Apple.com. Після встановлення виконайте це:

Тепер ви знаєте, як передати дані iOS на Android в iTunes.

Як передати контакти з iPhone на Android через Gmail

Іноді це відбувається, і такі власники iPhone вирішуються з касти “Apple” та перемикача на використання пристроїв на базі Android. Рано чи пізно, перехід зіткнеться з такою проблемою, як передати контакти з iPhone на Android. Через Gmail та обліковий запис Google, вам не потрібно щось легше, за винятком доступу до Інтернету.

Через перехід до програми ios

Це спеціальне додаток для передачі контактів з Android на iPhone. завантажте його безкоштовно з Play Market.

 • Перш за все, завантажте утиліту на Android;
 • Запустіть iPhone (він повинен бути початковим запуском, або вам доведеться скинути налаштування). У екрані з’явиться вікно “Програми та дані”. Вам потрібно вибрати “дані передачі з команди Android”;
 • Буде відображатися спеціальним кодексом;
 • Відкритий перехід до iOS на Android, натисніть “Продовжити”. “Приймання умов”. “Далі”, і ви побачите ключ пошуку коду;
 • Введіть комбінацію, яку потрібно пам’ятати;
 • Позначте елементи, які потрібно передати. Щоб перетинати контакти, потрібно виділити елемент облікового запису Google;
 • Підтвердьте передачу і трохи почекайте;
 • Під час імпорту, на екрані можуть з’явитися додаткові інструкції або рекомендації. слідувати за ними.
 • Після завершення процесу всі дані з’являться на iPhone.
See also  Як ви знаєте пароль підключеного WI-FI на iPhone

Основна перевага цієї утиліти полягає в тому, що це дозволяє передавати фотографії та повідомлення та навіть закладки з браузера! Дуже корисно і зручно! Він працює на Iphones 5, 6, 7 і старших (а також на пристроях з маркуванням “” або “S”).

Існує три методи, які дозволяють поєднувати записи, зроблені на пристрої “Apple”, з обліковим записом у Google:

 • Синхронізація автоматичної поштової скриньки Gmail з обліком IOS;
 • Переміщення телефонної книги з iCloud;
 • Через безпосереднє з’єднання смартфона до комп’ютера.

Синхронізація за допомогою облікового запису

Налаштування iOS дозволяють поєднувати контакти в iPhone з телефонними номерами, що зберігаються в Google. Інструкції з синхронізації даних складаються з 5 кроків:

 • У меню “Налаштування” виберіть розділ “Паролі та обліковий запис”.
 • Операція “Додати обліковий запис”.
 • Виберіть Google як постачальника послуг поштою.
 • Введіть поштову адресу та пароль.

У телефонній книзі додасть дані від Google.

Для iOS версії 10.2 і раніше процедура включення для іншого облікового запису здійснюється в розділі “Пошта, контакти, календарі”.

Передача інформації з iCloud

Перед передачею контактів від ICLOUD до Gmail, краще зробити резервну копію смартфона:

 • У розділі “Налаштування” виберіть AppleID NAME.
 • Розділ icloud.
 • Зелений вимикач, позначте програми, які ви хочете скопіювати до хмари.
 • Перейдіть до пункту “Резервне копіювання”.
 • Натисніть “Створити”.

Перемістіть інформацію про телефонний каталог від хмар без використання iPhone. Нам потрібно перейти на веб-сайт WWW.icloud.COM і увійшли під власний AppleID.

Далі перейдіть через значок “Контакти” та виділяйте ті, які вам потрібно імпортувати.

Створіть файл за допомогою телефонної книги. Необхідно сформувати його в розділі “Налаштування”, експортувати операцію VCard.

Завантажені дані повинні бути завантажені в обліковий запис Google. Для цього, в програмах Google шукає “Контакти”.

Виберіть команду “Імпортувати” та завантажте файл VCard, утворений у ICloud.

Додаткові розділи: адреса, пошта, профіль соціальних мереж передаються в обліковий запис Google без помилок. Групи абонента доведеться налаштувати вручну.

See also  Як підключити irpods до iPhone через Bluetooth

Передача інформації з iPhone через підключення до ПК

Імпортуйте телефонний каталог від смартфона до комп’ютера через порт USB, можливо, якщо доступна передача iPhone або інша аналогічна програма.

контакт, iphone, gmail

Алгоритм дій для передачі контактів полягає в наступному:

Платна програма. Протягом періоду випробувань функціональність обмежена.

 • Перейдіть до розділу Контакт.
 • Виберіть у списку, контакти, необхідні для передачі в Google.
 • Створіть файл VCard.
 • Завантажте дані до Gmail.

Порядок експорту телефонного каталогу в Google описаний вище.

Програма успішно переносить додаткові дані кожної людини та зберігає групи людей.

Додаток iPhone Transfer дозволяє копіювати фотографії, музику та повідомлення.

контакт, iphone, gmail

За допомогою iCloud

Ви також можете передавати контакти з iPhone до Android за допомогою iCloud, для цього в хмарі потрібно вивантажувати номери до окремого файлу, а потім відправити його на новий пристрій.

 • Тепер відкрийте сторінку WWW у браузері компанії.icloud.com;
 • Увійдіть до рахунку через Apple ID;
 • Перейдіть до блоку “Контакти” та виберіть “Все”;
 • Таким чином, вам доведеться перенести файл на жорсткий диск комп’ютера;
 • Тепер надішліть його будь-яким зручним способом телефону з Android та запуску;
 • Якщо ви не можете автоматично передавати, відкрийте телефонну книгу та натисніть на три точки, щоб зателефонувати в меню;
 • Знайдіть елемент імпорту / експорту;
 • Знайдіть відправлений файл і збережіть його.
 • Готовий.

Зверніть увагу. Офіційний сайт iCloud чудово працює тільки в браузері Safari. В інших, існують часто глюки та невдачі, будьте готові до цього.

контакт, iphone, gmail

Передача контакту з iPhone на Android через Bluetooth, активуючи параметр “Швидкий початок”, вам не вдасться. Цей чіп працює лише між двома гаджетами Apple. Bluetooth може бути використаний для передачі готового файлу за допомогою телефонної книги. ми розповідали про це вище.

Ручний контакт з контактами iPhone на Android

Найпростіший спосіб передати контакти з iPhone на Android, зробити його вручну. Щоб зробити це, перейдіть до телефонної книги, виберіть запис, перейдіть до кінця та натисніть на елемент “Поділитися”. Потім виберіть зручний спосіб надіслати: через SMS-повідомлення або електронну пошту. І на другому смартфоні, збережіть запис до телефонного каталогу.

Перевага ручної передачі контактів у простоті. Користувач не потрібно використовувати комп’ютер або додаткові програми. Це також зручний спосіб, якщо ви хочете відправити лише певні контакти.

See also  Чи оновлюється на iPhone 6

Недоліків. надсилання одного номера за один раз. В результаті кількість записів у телефонній книзі впливає кількість контактів. Тому цей метод передачі контактів з iPhone на Android рекомендується користувачам з невеликою базою даних телефонних номерів.

Передача контактів з iOS до Google Контакти

Якщо раніше не було помилок, процес розпочнеться автоматично, і буде виконуватися в майбутньому, вам не потрібно нічого додатково.

Як синхронізувати контакти iPhone за допомогою облікового запису Google

Щоб налаштувати постійну синхронізацію за допомогою Google / Gmail, потрібно налаштувати відповідний профіль у налаштуваннях смартфона. Для цього потрібно перейти до налаштувань, знайдіть розділ “Пошта, адреси, календарі” у списку елементів і знайти елемент “Додати обліковий запис”.

Зауважте, що якщо він був налаштований для синхронізації з будь-якою іншою службою на смартфоні, перш ніж налаштувати Google, бажано вимкнути будь-яку іншу автоматичну синхронізацію. Правильна синхронізація гарантується лише в цьому випадку, якщо це відбувається за допомогою однієї вибраної служби.

У розділі “Додати обліковий запис” ви побачите список послуг, які можна підключити у пристрої, щоб налаштувати синхронізацію. Виберіть службу Google і в меню, який відкриває введіть ім’я (ваше справжнє ім’я або псевдонім, який буде використовуватися в підписах у електронних листах, написаних з iPhone), повну адресу електронної пошти Gmail, пароль та ім’я (будь-яке ім’я, яке буде відображатись лише в Телефону Налаштування). Натисніть наступну клавішу.

На наступному етапі вам буде запропоновано вказати, які дані будуть синхронізовані між смартфоном та службами Google. Якщо вам потрібен лише номер телефону, то синхронізація телефонної книги, то інші вимикачі ви можете безпечно вимкнути та натисніть кнопку Зберегти.

У випадку, якщо вхід і пароль увійшли правильно, через кілька секунд дані розпочніть синхронізувати. Зробити цей смартфон буде автоматично, і більше не вимагатиме більше додаткових дій.