Home » Підключення веб-камери до комп’ютера. Крок за кроком Інструкція з монтажу веб-камери

Підключення веб-камери до комп’ютера. Крок за кроком Інструкція з монтажу веб-камери

Що робити, якщо комп’ютер не бачить (не працює) веб-камери

Ситуація, в якій, після підключення веб-камери до комп’ютера, нічого не відбувається, знайомі багатьом користувачам Windows. Після прочитання інформації нижче, ви дізнаєтеся, чому комп’ютер може не бачити веб-камери, і які дії рекомендуються приймати користувача, щоб усунути таку проблему.

Що робити спочатку?

По перше, Ви повинні переконатися, що веб-камера. Найкращий варіант. Підключіть його до іншого комп‘ютера. Якщо він ніяк не реагує на новий пристрій, останній з високим ступенем ймовірності не є працівником.

По-друге, Необхідно переконатися в відсутності проблем із самим комп’ютером, зокрема. З USB.З’єднувачами. Для цього підключіть будь.Який інший гаджет до роз’єму, вибраного для підключення веб.Камери, або підключення веб.Камери до іншого роз’єму.

По-третє, Переконайтесь, що немає факторів, які перешкоджають нормальній роботі веб.Камери. Пам’ятайте: Веб.Камера може повністю працювати виключно в одній програмі. Якщо ви включите 2 або більше програм, використовуючи ресурси веб.Камери, він або не буде працювати за потребою, або взагалі не вмикається.

Примітка! Якщо веб.Камера не працює в будь.Якій конкретній програмі, а в інших програмах, в той же час, як правило, справляється зі своїм основним завданням, все це знаходиться безпосередньо у проблемі. Перейдіть до параметрів програми та подивіться, чи правильні налаштування передачі зображення.

Як підключити веб.Камеру до комп’ютера

Чому комп‘ютер може не бачити веб-камери?

Проблема полягає у самому комп’ютері, або в веб-камері. Єдиний варіант для перевірки Площа останнього зводиться до спроби підключення до іншого комп’ютера. Що стосується процедур комп’ютерів, якщо після перевірки портів USB, підключаючи інші гаджети, виявилося, що все з ними, проблема з великою ймовірністю зводиться до відсутності водіїв.

Примітка! Інструкція залишається актуальною для всіх версій операційної системи операційної системи: від XP до Windows 10. Незначні відмінності можуть бути присутніми лише на ім’я деяких навігаційних елементів.

Ситуація з водіями полягає в наступному: існують спочатку багато водіїв для широкого спектру пристроїв у операційній системі; Після підключення веб-камери до комп’ютера (перша, як ви знаєте, це пристрій, який працює як “підключений та використання”), система читає інформацію про це і встановлює водії самостійно; Після успішної установки драйверів веб-камера починає працювати в звичайному режимі.

Однак у деяких ситуаціях описаний “скрипт” не вдається. Зазвичай це трапляється, коли користувач намагається підключити веб-камеру до комп‘ютера від маловідомого виробника, або коли проблеми виявляються в самій системі.

Рішення Один: Водії потрібно встановити себе. Для цього перейдіть на офіційний веб-сайт виробника пристрою, щоб знайти в розділі підтримки драйвера для веб-камери (зазвичай у вікні або в інструкціях є індивідуальний номер, який дозволяє швидко виконувати пошук) і Завантажте запропоновані файли. Якщо включено з веб-камерою, є диск, ви не повинні нічого робити. Робота установки драйвера завершена. Для цього користувачеві потрібно або запустити файл, завантажений з офіційного сайту, або вставте привід від комплекту та дотримуйтесь додаткових інструкцій системи.

Корисна порада! Щоб запобігти проблемах несумісності, встановіть драйвери, перш ніж підключити веб-камеру до комп’ютера.

Якщо встановлення необхідного програмного забезпечення не змінило ситуацію на краще, з високим ступенем ймовірності веб-камери є несправний. Pre.Inspect його тіло для наявності різних вимикачів та кнопок. Якщо будь-який, увімкніть їх і дотримуйтесь змін. Якщо це не допомогло, він залишається лише передавати веб-камеру для ремонту або повернення до продавця.

See also  Як підключити колонку Bluetooth до комп'ютера. Як підключитися до телевізора

Інформація про сполучні камери IP

Ip-камери є мережевими пристроями, які не вимагають незамінного підключення до Інтернету, щоб передавати відеодані. Ip-камери можуть бути налаштовані у локальній мережі наступним чином:

 • Камера IP підключена за допомогою кабелю Network (Ethernet, LAN) безпосередньо до роз’єму RJ-45 робочого столу або портативного ПК.
 • Ip-камера або камери підключені до маршрутизатора, підключеного до ПК, який не має доступу до Інтернету.

Довідник! Тільки якщо є бажання переглядати IP-камери через всесвітню мережу, вам потрібно підключити їх до Інтернету.

Існує два способи постачання живлення на відеокамері:

  Через живлення через Ethernet (PoE). Технологія передачі живлення та даних на одному кабелі Ethernet. Це вимагає підтримки режиму POEE за допомогою самої IP-відеокамери, так і мережевого пристрою, який його подає;

Щоб підключити IP-камеру через технологію Ethernet (PoE), вона повинна підтримувати PoE, як і всі інші пристрої

підключення, веб-камери, комп, ютера, крок, кроком

Підключення через адаптер живлення, що постачається з IP-камерою

З’єднання без водія

Не завжди камера купується в упаковці. У цьому випадку вам доведеться налаштувати веб-камеру без водія.

 • Ми повинні перейти на офіційний веб-сайт розробника та знайти необхідний.
 • Якщо це з якоїсь причини не можна знайти в альтернативних сайтах пошукової системи, які надають водії.
 • І третій варіант знайти драйвер на ідентифікаторі обладнання. У цьому випадку вам потрібно перейти до розділу “Диспетчер пристроїв” та знайти значок веб-камери, який буде виділений знаком оклику. Натисніть кнопку Права миша значка та виберіть “Властивості”. Ми знаходимо ідентифікатор обладнання та скопіюємо його для пошуку в Інтернеті. Ви також можете використовувати автоматичний пошук драйвера, в цьому випадку сама система зробить усе для вас.

В Інтернеті ви можете знайти набір драйверів. Цей водій Pak має водія в своєму арсеналі для всіх випадків. Якщо не один із наведених вище варіантів не допомогло вирішити проблему, ви можете спробувати знайти тут драйвер тут. Деякі з вимог операційних систем містять стандартні драйвери для відео обладнання у своєму інсталяційному пакеті. Тоді ви підключите лише веб.Камеру до комп’ютера. Якщо камера відсутня та інструкція, то в Інтернеті ви також можете знайти саме свою модель, як підключити веб.Камеру до комп’ютера.

Підключення веб.Камери до ПК

Незважаючи на різноманітність веб-камери, процес їх зв’язку та подальшого використання не сильно відрізняється.

Підготовка

На етапі вибору веб-камер потрібно заздалегідь дізнатись, які USB-інтенси присутні на вашому комп’ютері та купуйте сумісний пристрій.

Якщо камера не обладнана мікрофоном, пристрій звукового запису повинен бути придбаний та підключений окремо. В іншому випадку лише відеосигнал передає камеру.

При підключенні WEBCAIN з вбудованим мікрофоном, гніздом “3.5 мм Джек “відповідної мети.

Завершивши перевірку сумісності ПК та веб-камери, ви можете перейти до підключення.

Підключення

Процес підключення веб-камери до комп’ютера є найпростішою стадією, оскільки вона має багато подібності з підключенням більшості інших периферійних пристроїв. Крім того, інструкція повністю актуальна, якщо ви використовуєте ноутбук.

  При необхідності підключіть камеру та приєднаний кабель USB. У більшості випадків дріт побудований-у.

Не вимикайте комп‘ютер, до порту USB на задній стінці системного блоку, підключіть веб-камеру.

При необхідності підключіть додатковий дріт “3.5 мм Джек “з роз’ємом мікрофона. Зазвичай правильний порт позначений рожевим і відповідним значком.

З успішним підключенням ви отримаєте звукове повідомлення, і на цьому процес можна вважати повним.

Установка

Деякі моделі веб-камери, крім підключення, також вимагають встановлення спеціального програмного забезпечення, яке поставляється з пристроєм. Зазвичай необхідні драйвери та програмне забезпечення встановлюються в автоматичному режимі з оптичного носія.

See also  Як передати з хмари на комп'ютер.

Іноді вам потрібно завантажити та встановити відповідне програмне забезпечення з офіційного веб-сайту виробника:

Ви можете автоматично оновлювати драйвери веб-камер за допомогою рішення DriverPack або Drivermax.

Якщо специфікація вашої камери не вказує вимоги до програмного забезпечення, її установка не потрібна.

Обстеження

Після підключення та встановлення спеціального програмного забезпечення важливо перевірити продуктивність пристрою. Цей процес ми були описані на прикладі Windows 7, але інструкція є досить актуальною для інших версій ОС.

Налаштування

Якщо веб.Камера після підключення та перевірки передає зображення не так, як ви хотіли б виконати його налаштування. Щоб змінити параметри, вам знадобиться спеціальне програмне забезпечення, будь то в наборі програмного забезпечення чи Skype.

Налаштування веб.Камери також присутні у багатьох програмах, розроблених для запису відео.

Вирішення проблем

У разі будь.Яких проблем з роботою веб.Камери ми підготували відповідну статтю про їх усунення.

У деяких випадках може знадобитися вручну включити веб.Камеру.

Детальніше: Як увімкнути камеру на Windows 8, Windows 10

Налаштування мікрофона веб.Камери

Можливо, що відео з веб.Камери передається, і звуку немає. У цьому випадку вам може знадобитися налаштувати мікрофон веб.Камери в операційній системі.

Клацніть правою кнопкою миші на зоні годинника на значку “гучність” та виберіть ліву кнопку “Пристрій відтворення”.

Натисніть “Гучність” та виберіть ліву кнопку “Пристрої відтворення”

Перейдіть до вкладки “Запис” та клацніть правою кнопкою миші на піктограмі мікрофона, вибравши “Властивості”.

підключення, веб-камери, комп, ютера, крок, кроком

Перейдіть до вкладки “Запис” та натисніть правою кнопкою миші на значку мікрофона, вибравши “Властивості”

На вкладці “Загальна” у стовпці “Контролер” переконайтеся, що варто необхідне джерело аудіо (веб-камери). У пункті “Пристрій”, ви також повинні встановити значення “Використовувати цей пристрій” (ON.) “.

Встановіть значення “Використовувати цей пристрій (вкл.) “

Перейдіть на вкладку “Рівні”, де переконатися, що мікрофон не вимикається (подрібнене коло поруч із значком динаміка) і встановіть об’єм мікрофонів у настільному мікрофоні на 95-100%. Ви також можете налаштувати рівень збільшення мікрофона. Зазвичай він встановлений на 0 дБ.

Тестовий об’єм мікрофона в настільному мікрофоні

Для того, щоб відрегулювати звук мікрофона, почувши свій голос у стовпцях комп’ютера, ви повинні перейти на вкладку “Слухай”, розміщуючи галочку на “Слухайте з цього пристрою”. Після здійснення всіх налаштувань натисніть “Застосувати”, а потім “Добре”.

Крок за кроком регулювання мікрофона звуку

Для звичайної роботи відеокамери також необхідно контролювати, чи використовується вона в цей момент іншими програмами в ОС. Крім того, при його налаштуванні необхідно ознайомити себе з «управлінням операцією», щоб дізнатися конкретні рекомендації щодо роботи з камерою.

Налаштування відео

Після встановлення програмного забезпечення переконайтеся, що все правильно встановлено, а функції камери за потреби. Найкраще, популярна соціальна мережа Skype буде справлятися з цим завданням.

У розділі “Інструменти” виберіть підключений пристрій зі списку та перевірте якість зображення.

Якщо Skype не встановлено на ПК, в Інтернеті є онлайн-послуги, щоб перевірити відео. Перевірте камеру абсолютно безкоштовно, і одним клацанням миші.

Як результат, отримайте детальний звіт з усіма характеристиками гаджета. І якщо деякі проблеми зустрічаються, послуга буде скаже, як їх усунути.

Підключення камери

Пристрій підключається до USB-порту через дротовий або бездротовий Inteeis. Достатньо, щоб вставити кабельний роз’єм або приймач у відповідну розетку на корпусі комп’ютера.

Зауважте, що камери можуть підключатися до комп’ютера за допомогою протоколів USB 2.0 або USB 3.0. Це означає, що гаджет USB 2.0 буде працювати з будь-яким протоколом, а USB 3.0 тільки з відповідним.

Якщо материнська плата не підтримує USB 3.0, потім підключення камери з протоколом 3.0 буде неможливо.

Якщо у вас є все, що приєдналися, потрібно встановити відповідний драйвер.

See also  Samsung не бачить флеш -накопичувача в BIOS.

Як встановити веб-камеру

Coauhor (и): Джек Ллойд. Джек Ллойд. Автор та редактор Написання про технології для Wikihow. Має більше двох років досвіду роботи та редагування статей з технічних тем. Ентузіаст загальної технології, пов’язаної з технологією та вчителем.

Кількість поглядів цієї статті: 24 486.

З цієї статті ви дізнаєтеся, як встановити та налаштувати веб-камеру на комп’ютері Windows або Mac OS X. Як правило, камера просто повинна бути підключена до (сучасного) комп‘ютера, щоб розпочати процес конфігурації.

 • Usb-вилки можна вставити єдиним правильним способом. Якщо ви не вставите USB-вилку, поверніть його до 180 градусів і повторіть спробу.
 • Якщо ви працюєте на комп’ютері Mac, ви, швидше за все, доведеться придбати адаптер USB-USB / C, щоб використовувати звичайну веб-камеру.
 • Веб-камера підключається безпосередньо до комп’ютера, а не до USB-концентратора (USB-концентратор). Потужність USB-HUB недостатньо, щоб годувати веб-камеру.
 • Якщо компакт-диск не прикріплений до веб-камери, пропустіть цей крок.
 • Щоб завантажити програмне забезпечення веб-камери, відкрийте сайт свого виробника та перейти до сторінки “Підтримка” або подібна.

Зачекайте сторінку налаштування веб-камери, поки вона не відкриється. Вона повинна відбутися автоматично. Якщо веб-камера надходить без диска, його підключення до комп’ютера повинно запускати процес встановлення. [1] x Джерело інформації

 • Обережно перегляньте параметри у кожному вікні. Швидше за все, вам доведеться встановити певні налаштування, щоб веб-камера працює належним чином.

Зачекайте, поки веб-камера буде встановлена. Після цього його програма відкриється, і ви можете продовжити налаштування камери.

Помістіть веб-камеру. Багато веб-камер мають спеціальну гору (“Clothespin”), з якою камера може бути зафіксовано у верхній частині монітора комп’ютера. Якщо на вашому веб-камері немає такої прихильності, просто покладіть його на плоску підняту поверхню.

Пряма вебкамера. У центрі вікна веб-камери відображається зображення з камери. Направити камеру на себе або інший бажаний об’єкт.

Список програми Webcam

Не завжди регулярні інструменти Windows дозволяють налагоджувати всі параметри веб-камери. У цьому випадку рекомендується використовувати сторонніх програмного забезпечення.

Найпопулярніші програми, які дозволяють налаштувати веб-камеру:

 • Live Webcam. Допомагає організувати відеоспостереження. З нею можна зробити так, щоб камера активується самостійно в певний час, фіксується те, що відбувається і передає запис до FTP-сервера. Єдиним недоліком програми знаходиться у вільній версії, вона не дозволяє зберегти відео, але робить лише фотографії.
 • Cyberlink youcam. Це зручне та просте додаток, що дозволяє вам нав’язувати ефекти на відео в режимі реального часу під час сеансу спілкування. Існує набір інструментів, які дозволяють у жвавому поліпшити якість зображення. Змінити параметри експозиції, видалити сторонні шуми. Cyberlink можна вибрати як камеру для Skype і негайно контактувати через програми, використовуючи всі його можливості.
 • Webcammax. Це інший інструмент, який дозволяє налаштувати веб-камеру, щоб використовувати ефекти та красу під час мовлення. Крім того, можна покласти одне відео на іншому. Він має ще більш доступні інструменти, ніж у cyberlink youcam, але для отримання повного доступу до функціональності програми, необхідно придбати ліцензію. У вільній версії зображення буде накладати водяний знак компанії розробника.

Навіть якщо ноутбук оснащений вбудованою веб-камерою, у багатьох випадках краще використовувати зовнішній пристрій, який дозволяє записувати та транслювати відео в більш високій якості. Легко підключити пристрій самостійно. Навіть недосвідчений користувач справляється з цим після прочитання детального довідника.