Home » Підключіть телефон як модем до планшета. Налаштування модуля Wi-Fi

Підключіть телефон як модем до планшета. Налаштування модуля Wi-Fi

Телефон на Android як модем для комп’ютера через USB.Кабель

Не секрет, що ви можете розповсюджувати Інтернет на інші мобільні пристрої та комп’ютери. І в цій статті я покажу, як використовувати телефон на ОС Android як модем для комп’ютера або ноутбука. При підключенні за допомогою кабелю USB. Така схема підходить, перш за все, для стаціонарних комп’ютерів, які не мають модуля Wi-Fi. І підключіть їх до точки доступу Wi-Fi, яку також можна запустити на телефоні, нам не вдасться.

Майже всі смартфони на Android можуть розповсюджувати мобільний Інтернет (у режимі модему) через Wi-Fi, Bluetooth або USB-кабель. Як налаштувати точку доступу Wi-Fi, я вже показав у цих статтях:

Але якщо у вас є ПК, або Wi-Fi не працює на ноутбуці, то ви просто не можете підключити комп’ютер до мережі Wi-Fi. У цьому випадку ви можете використовувати USB-кабель. Підключіть телефон за допомогою комп’ютера та увімкніть режим “USB модем” на телефоні. І на комп’ютері буде доступ до Інтернету через телефон (через оператор мобільного зв’язку).

Когда телефон работает как модем именно по кабелю, то он сразу заражается от компьютера. І якщо ви використовуєте його як точку доступу Wi-Fi, акумулятор сидить дуже швидко, і він повинен бути підключений весь час для заряджання.

Я перевірив на Samsung Galaxy J5. Все дуже просто. Не потрібно встановлювати деякі драйвери на комп’ютері, створювати з’єднання тощо. D. Просто увімкніть мобільні дані на своєму телефоні (Інтернет через краю, 3G, 4G). Подключаем по USB к компьютеру и в настройках активируем режим “USB-модем”.

Думаю, что данная функция точно так же работает на всех телефонах, которые работают на Android. Не могу сейчас проверить это на телефонах от Huawei, Xiaomi, Lenovo, Sony, LG и т. D., но если там и есть какие-то отличия в настройках и названиях, то они не критичные.

Способы раздачи интернета с планшетного PC

Итак, если поблизости нет роутера или точки доступа к Wi-Fi из стороннего источника, не остаётся ничего другого, как использовать Android в качестве модема. Это можно сделать тремя способами:

 • Настроить модуль Wi-Fi, который есть в каждом из подобных видов техники;
 • Воспользоваться USB-кабелем;
 • Подключиться через канал Bluetooth.

Предварительно нужно перевести планшет в «Режим модема». Залежно від операційної системи та внутрішнього дизайну пристрою, розділи можна назвати по-різному, але шлях приблизно наступним чином:

 • Ми шукаємо піктограму “Налаштування” та натисніть на нього;
 • Лист до імені “бездротові мережі” (іноді він прихований під заголовком “Більше”);
 • Знайдіть функцію режиму модему.
підключіть, телефон, модем, планшет, налаштування, модуль

І наступним кроком стане вибір саме того, як ми плануємо використовувати планшет як модем: через кабель, Bluetooth або Wi-Fi.

Блокноти

Як модем, ви можете підключитися та за технологією Bluetooth. Фактично для старих пристроїв, які не оснащені технологіями Wi-Fi, а за допомогою мобільного Інтернету. Все просто:

підключіть, телефон, модем, планшет, налаштування, модуль

 • Увімкніть Bluetooth на обох пристроях;
 • На комп’ютері в розділі “Пристрої та принтери” ви запускаєте пошук нового пристрою;
 • До парування введіть пароль на екрані монітора;
 • На панелі управління знайдіть елемент “телефон і модем”;,
 • Відкриті властивості та введіть дані стільникового оператора;
 • Створіть нове телефонне з’єднання, встановлений номер 99 #;
 • Натисніть “Connect”
See also  Як зробити jailbreak ipad mini.

Використовуваний метод не розроблений для серйозної інформації, оскільки сама технологія недосконала, і часом, коли вона з’явилася, кожен розглядав телефон як засіб для дзвінків, а не як модем.

Якщо неможливо використовувати Wi-Fi та Bluetooth, ви можете підключити телефон як модем для комп’ютера через USB. Дріт поставляється в наборі, а також програмне забезпечення для пристрою інтеейсу. Гаджет не потребує включеного Wi-Fi, тому споживання акумулятора, якщо ви використовуєте смартфон як модему, буде невеликим.

Інструкції схожі на підключення Bluetooth на мобільних телефонах зі старими операційними системами. Якщо у нас є смартфон Apple або Android, то налаштування те саме, що і через Wi-Fi. З різницею використання USB.З’єднання, і вам не потрібно вмикати бездротовий зв’язок. Конкурентне програмне забезпечення постачається до сучасних смартфонів, що автоматично встановлюється. Наприклад, для Apple це iTunes для Sumsung Kies. При підключенні кабелю самостійно запускається автоматичним.

Як ви можете бачити, використовуючи телефон, а не модем дозволяє підключити Інтернет до комп’ютера та будь-якого іншого мобільного гаджета.

З’єднання через USB-кабель

Спеціальний кабель USB / MicroUSB додається до кожного смартфона. Завдяки цьому ви можете підключити пристрій до ПК для копіювання файлів, а також для прошивки та роботи з телефоном. Цей кабель також можна використовувати для використання Android як модем USB.

Для цього підключіть телефон до ПК за USB. На смартфоні, увімкніть свій мобільний Інтернет. Далі перейдіть до налаштувань та виберіть “Інші мережі” (на попередніх версіях. Розділ “Більше”). Введіть категорію “Модем і точку доступу”. Залишається лише для того, щоб покласти перевірку в рядку “USB-модем”.

Як ви бачите, цей варіант ще простіше. У той же час, як у першому, так і в другому випадку, ви можете використовувати не тільки мобільну мережу, але й Wi-Fi. Таким чином, ви можете підключити стаціонарний комп’ютер до Інтернету, який не має бездротових модулів, а також ноутбуки, не обладнані адаптером Wi-Fi.

Варто відзначити, що, на відміну від першого варіанту, під час підключення через USB, ваша мобільна батарея буде постійно заряджена, щоб обладнання зможе працювати необмежену кількість часу. Але це впливає на знос акумулятора. З регулярним використанням телефону в цьому режимі ємність акумулятора помітно зменшується через місяць.

Як підключити телефон Android на комп’ютері як модем. Метод

Вам знадобиться дві програми. Openvpn та Azilink. Доцільно використовувати останні версії.

Встановіть OpenVPN на комп’ютері (встановлення елементарного клацання “Далі” до кінця установки)

Підключіть смартфон із комп’ютером за допомогою USB-кабелю

Встановіть на драйвер комп’ютера для пристроїв Android

Встановіть AziLink на смартфон. Для цього, у папці, де архів розпаковував.2, знайдіть файл install azilink-install.Cmd і запустити його, двічі клас на ньому. Або ви можете, запустити Інтернет на смартфоні, знайдіть та завантажте цей файл безпосередньо на свій пристрій, набравши в веб-переглядачі HTTPS: // LFX.Org / azilink / azilink.Апк

Після встановлення установки запустіть програму на смартфоні. Покласти галочку біля служби активним

У Azilink’a розпаковується на ПК, знайдіть та запустіть файл Start-VPN.Cmd, двічі клас на ньому. З’явиться консоль-вікна, в якому буде відображатися процес встановлення. Не потрібно закрити це вікно! У разі успіху ви побачите напис ініціалізації sequencecec.Den

Потім повідомлення, підключено до хосту, з’являється на екрані смартфона та службової інформації про обсяг трафіку, доступних сполук та т.Р.

See also  Як підключити веб -камеру до планшета. Як підключити камеру OTG до телефону?

Інтернет для планшетів. Всі способи підключення до мережі.

Вимкніть Wi-Fi! Якщо ви цього не зробите, Інтернет пройде через нього замість використання протоколів 3G/Edge.

Існує дуже багато варіантів перетворення смартфона Android на USB.Модем. І найбільше, той факт, що нікому з них не потребує кореневого права, не задоволений, і жоден з них не призведе до незворотних наслідків. У гіршому випадку комп’ютер просто не отримає доступ до Інтернету.

Я хотів би додати, що за допомогою цього методу підключення швидкості в Інтернеті на ПК буде обмежений можливості смартфона, що насправді є цілком логічним.

Скільки це коштує

Зазвичай вам не потрібно платити за цю можливість. У вас буде трафік з пристрою, який забезпечує доступ, тому якщо у вас є тариф з необмеженим Інтернетом, то немає жодної причини для занепокоєння.

Звичайно, є мінуси. Під час розповсюдження Інтернету смартфон активно споживає енергію, тому не дивуйтеся, що пристрій буде працювати менше часу, перш ніж він буде вивантажений. Якщо ви часто не використовуєте розповсюдження трафіку, то відключіть його, щоб зберегти електроенергію на своєму телефоні Android та зберегти свою роботу довше.

Типи розподілу трафіку

Ми розглянемо, як використовувати кожен метод. Ось їхні типи:

 • Wi-Fi-модем: розповсюдження через Wi-Fi перетворює телефон у невелику точку доступу Wi-Fi. Він створює мережу Wi-Fi, через яку ви підключаєтеся з комп’ютера. Цей метод має пристойну швидкість, і ви можете підключити більше одного пристрою, але акумулятор буде вивантажений швидше, ніж якщо ви використовувались одним із таких варіантів.
 • Модем Bluetooth: модем Bluetooth набагато повільніше, ніж Wi-Fi, але він споживає менше батареї. Ви можете одночасно підключити один пристрій через Bluetooth. Цей варіант, ймовірно, не потрібно, якщо ви не намагаєтеся розтягнути заряд акумулятора.
 • Usb модем: модем USB має найшвидшу швидкість, але вам потрібно підключити телефон до комп’ютера за допомогою кабелю USB. Акумулятор телефону не буде вивантажений, оскільки він отримає потужність з USB-порту вашого комп’ютера.

На додаток до стандартних варіантів розподілу Інтернету з Android, є й інші способи, які ви можете використовувати:

 • Стороні програми: Ви можете встановити сторонні програми та використовувати їх для розповсюдження Інтернету.
 • Реверс-модем: у рідкісних випадках вам може знадобитися обміняти підключення до Інтернету вашого комп’ютера з телефоном Android. Це корисно, якщо у вас є лише дротове з’єднання Ethernet, і ви не маєте доступу до Wi-Fi.

Далі ми розповімо про кожного з цих способів.

Як це працює і яка ціна такого Інтернету

Використовуючи телефон Android як модем, щоб отримати доступ до Інтернету інших пристроїв, сам телефон повинен бути підключений до 3G, 4G (LTE) або GPRS / EDGE у клітинній мережі оператора телекомунікацій. Таким чином, ціна доступу до Інтернету розраховується відповідно до тарифів з MTS, MTS, MEGAFON або іншим постачальником послуг зв’язку. І це може бути дорогим. Тому, якщо, наприклад, вартість одного мегабайта трафіку досить велика, я рекомендую, перш ніж користуватись телефоном як модему або Wi-Fi маршрутизатора, підключіть будь-який пакет оператора оператора для доступу до Інтернету, який зменшить витрати та зробити Таке з’єднання виправдане.

Я поясню на прикладі: якщо у вас є beeline, megaphone або mts, і ви тільки що підключені до одного з поточних сьогодні (літо 2013 р.) Тарифи на мобільний зв’язок, в яких не надаються послуги “необмеженого” доступу до Інтернету, то, коли Використовуючи телефон як модем, прослуховування однієї 5-хвилинної музичної композиції в середині яких коштує від 28 до 50. При підключенні послуг доступу до Інтернету з щоденного фіксованого платежу ви не можете турбуватися, що всі гроші зникнуть з рахунку. Слід також зазначити, що завантаження ігор (для ПК), використання торрентів, перегляду відео та іншої чарівності Інтернету. Це не те, що потрібно зробити через аналогічний тип доступу.

See also  Як сфотографувати екран на iPad.

Розподіл Інтернету з телефону за допомогою USB

Найчастіше цей метод використовується для обміну Інтернетом з ПК. Оскільки зазвичай немає Wi-Fi-приймача на стаціонарних комп’ютерах, і ви не можете підключити їх до точки доступу до телефону.

C Телефон на Android через USB Ви можете розповсюджувати Інтернет лише на комп’ютерах з Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP. На Mac з Android через кабель не зникне. Але з iPhone можна розділити Інтернет за допомогою USB з обома комп’ютерами на Windows, так і на Mac OS.

Телефон на Android може бути підключений до мережі Wi-Fi та отримати Інтернет через нього, а не з мобільного оператора. Робота як приймач Wi-Fi. Якщо на телефоні є активне з’єднання Wi-Fi, то спробуйте вимкнути мобільний Інтернет.

Android як USB-модем

 • Підключіть телефон до комп’ютера за допомогою кабелю USB.
 • Перейдіть до налаштувань, у “Модему та точку доступу” або “Більше”. “Режим модему”. Активуйте елемент “USB-модем“.
 • Доступ до Інтернету повинен з’явитися на комп’ютері. У вікні мережевих з’єднань з’явиться окремий адаптер (дистанційний обмін Інтернетом на базі NDI).

Більш детальні інструкції:

Iphone як модем USB

 • Підключіть iPhone за допомогою кабелю USB до комп’ютера.
 • У розділі «Налаштування» в розділі «Модем» активуйте пункт «Дозволити інше».
 • Після налаштування на комп’ютері з’явиться активний підключення до Інтернету.
 • Якщо він не працює, встановіть iTunes на комп’ютері, перезавантажте його та спробуйте знову підключити.

Більш детальну інформацію про налаштування цієї функції на iPhone знаходиться в цій статті.

Ми підключаємо комп’ютер до мережі Wi-Fi за допомогою пристрою Android як роль адаптера

Спочатку я раджу вимкнути мобільний Інтернет на вашому телефоні. Просто вимкніть передачу даних через стільникові мережі. Це тільки у випадку. Щоб точно знати, що використовується Wi-Fi з’єднання.

Звичайно, ваш телефон повинен бути підключений до мережі Wi-Fi.

Використовуючи USB.Кабель, підключіть телефон до комп’ютера. Він буде працювати не лише як адаптер, але й заражається.

Ми переходимо до налаштувань по телефону, до розділу “Підключення”, а потім переходимо до “Точки доступу та модем” та вмикаємо “USB.Модем” (загальний доступ до підключення до Інтернету на цьому телефоні).

Доступ до Інтернету негайно з’явиться на комп’ютері через телефон.

З’явиться лише черговий мережевий адаптер. У мене є Ethernet 4 (віддалений пристрій для обміну мережею на базі NDIS). У вас може бути інший. Це не важливо.

Щоб припинити використання смартфона як приймача Wi-Fi, просто вимкніть функцію “USB-модель” у налаштуваннях або вимкніть телефон з комп’ютера.

Таким же чином ви можете використовувати планшет на Android.

Сподіваюся, ця стаття вам корисна. Обов’язково залиште свої відгуки в коментарях.