Home » Планшет Android як графічний планшет. Як вибрати графічний планшет для малювання

Планшет Android як графічний планшет. Як вибрати графічний планшет для малювання

Чи можна використовувати звичайну таблетку як графіку?

Багато хто з нас більше одного разу попросив: “Як зробити графіку з звичайної таблетки?”. Зрештою, кожен самого поважаючи сучасний цифровий художник або навіть просто новачок, хоче мати у своєму арсеналі таку річ. Проблема в тому, що не кожен може собі дозволити, або, можливо, просто не хоче витрачати. Тому кожен, хто має Android або iPad, шукає всіляких рішень для цієї проблеми. Який вид? Давайте зрозуміємо.

Багато дивувань: “Як почати малювати?

Причини для всіх. Знайти хобі в душі, отримують громадське визнання, перетворюйте цю окупацію в джерело додаткового доходу або зробити основний прибуток, повністю змінений.

Найбільш поширена та ефективна консультація в цьому випадку. Просто почати! Я передбачаю ваше розчарування і незадоволене “О, легко сказати”, однак це найвідомане. Ніхто не скаржився, що він зробив помилку, просто починаючи малювати. Всі досягли результатів у цьому бізнесі і прийняті для себе рішення про те, як розвиватися далі.

планшет, android, граф, вибрати

Ми використовуємо планшет Android як графічний планшет для ПК за допомогою Xorgtablet

Будь-який самовідданий цифровий художник, в ці дні, просто зобов’язаний мати графічний планшет, що працює в пару з графічним редактором на персональному комп’ютері. Але багато хто, особливо новачок, не можуть дозволити собі покупку, це досить дорого.

Однак ця проблема може бути вирішена. Якщо у вас є планшет Android, і ви використовуєте знаменитий редактор зображень GIMP, то завдяки новій програмі Xorgtablet, ви можете використовувати свій пристрій як графічний планшет.

Ця програма включена з драйверами, розробленими командою GIMPSUSERS.Com дозволить вам вибрати планшет Android як пристрій введення в редакторі GIMP.

Це звучить цікаво і досить спокусливо. Однак пам’ятайте, що не всі планшетні ПК, на відміну від реальних графічних таблеток, можуть визнати потужність натискання екрана, що суттєво обмежує можливості такого рішення.

Ідеальний варіант буде використання таблеток, в яких активний дітитривець вбудований у екран, який працює в пару з активним, чутливим до цифрової ручки тиску.

Ці пристрої можуть, наприклад, включають Samsung Galaxy Примітка 10 таблетки 10.1, екран якого оснащений вакоком-діленням і який має цифровий перо пера.

Інші таблетки також зможуть працювати з додатком, але вони будуть далеко від професійного рівня.

Програма дозволяє підключити планшет до комп’ютера як через кабель USB, так і з використанням Wi-Fi. Однак у нього є один недолік: якщо планшет Android вибирається як вхідний пристрій, редактор перестає відповідати на мишу, яка не зовсім зручна.

Крім того, драйвери для підключення планшета доступні лише для операційної системи Linux.

Додатки для Android

Звичайно, це не всі програми, але тільки вони дійсно занурюються в атмосферу творчості. Отже, ми дізналися, як з звичайного планшета роблять графіку.

See also  Redmi Note 8 Pro What Android

планшет, android, граф, вибрати

Що тобі потрібно

Спочатку потрібно завантажити програму VirtualTablet з магазину Google Play. Ось посилання на обрізану версію, в якій є реклама, існує також платна версія без реклами. Далі потрібно завантажити сервер віртуального планшета для програми Windows Server. Вам все ще потрібно встановити Microsoft Framework.Чиста версія 4.0 або вище.

Запустіть програму VirtualTablet на Примітку 8 та виберіть метод з’єднання. Доступні три варіанти:

Переваги та недоліки підключення до телефону

Важливим фактором: мобільні розміри. Якщо при роботі з комп’ютером, художником, ілюстратором, архітектором або будь-яким іншим користувачем, постійно дивиться на великий монітор і бачить найменші подробиці, то при роботі з використанням смартфона або звичайної таблетки, ви повинні дивитися на невеликий дисплей, а невеликі деталі масштабуються вручну. Природно, це досить незручно.

З попереднього схвалення слідує ще один недолік. Розміщення мобільного пристрою.

Поки монітор або плазмовий телевізор має кронштейн або закріплений на стіні, телефон повинен бути встановлений у вертикальному положенні. Для цього ви можете використовувати спеціальні кришки з підставкою, або нахилити пристрій до чогось.

Важливо: Деякі новачі спочатку просто помістіть телефон по горизонтально на столі, і малюйте, буквально дивлячись вниз під прямим кутом. Я терміново не рекомендую сидіти в такій позі, тому що шия від неї швидко зустрічаються, а руки втомилися.

 • Вам не потрібно купувати монітор або плазмовий телевізор для планшета, достатньо підключити телефон;
 • Мобільний пристрій пов’язаний з графічним гаджетом, який займає не стільки місця;
 • Ви можете намалювати не тільки на стіл;
 • Ви можете персоналізувати всі кнопки та колеса на графічному пристрої під виконанням різних команд на смартфоні.
 • Сумісність графічного планшета з мобільним пристроєм залежить від операційної системи (iOS, Android або Windows) та версії прошивки по телефону;
 • У більшості випадків адаптер OTG необхідний для дротового з’єднання (з одного боку порту USB, з іншого боку, стандартний роз’єм типу-C для мобільних пристроїв), який повинен бути придбаний окремо;
 • Робочий простір графічного апарату відповідатиме роздільній здатності дисплея телефону, і це у найкращому третьому робочому просторі.

Ознайомившись із плюсами та мінусами, легше зрозуміти, чи підходить використання смартфона замість монітора, чи краще придбати окремий екран.

[Топ-15] Найкращі програми для малювання на графічному планшеті (2017)

Широко використовуються зручні та прості програми для використання для малювання на графічному планшеті.

Це пов’язано з тим, що все більше і більше художників починають працювати «в кількості», відмовляючись від класичних матеріалів для створення ілюстрацій чи картин.

Однак як зручність роботи, так і якість її впровадження в основному залежать від того, яке програмне забезпечення використовує автор, для роботи на планшеті.

Як вибрати графічний планшет у 2021-22.

Більшість художників, які працюють над планшетами, зараз використовують програми Adobe Photoshop або Illustrator. Це високоякісне, функціональне програмне забезпечення, однак, не єдине. Виберіть програму також на функціональності, а для зручності роботи з ним.

Яку програму ви виберете, буде залежати від того, скільки можливості вашого планшета будуть виявлені. Тому вам потрібно вибрати програмне забезпечення, беручи до уваги технічні дані пристрою. Крім того, є універсальні програми, придатні для будь-яких таблеток.

See also  Екран Android не загоряється. Про кількість симів у телефоні

Повернутися до меню

Ця програма підходить для художників, які просто починають оволодіти роботою на графічному планшеті. Він має загальну функціональність, просте та знайоме меню, і тому не буде необхідно витратити до нього додатковий час (хоча початківцем буде досі доведеться звикнути до планшета).

Маючи певний рівень майстерності, і забивши свою руку, використовуючи таке програмне забезпечення, ви можете створити досить високу чіткість. Плюси цієї програми включають:

 • Його присутність за замовчуванням у стандартних зборах всіх версій Windows (хоча рекомендується працювати з тими, що включені до складу XP, 7, 8, 8.1, 10);
 • Надзвичайно простий Inteeis та меню. Майже кожен користувач може працювати з фарбою;
 • Досить широкий (для основної програми) функціональності.

Функціональних особливостей програми, ви можете розрізняти малюнок олівцями з лініями різної товщини та щільності, малювання з щіткою з різною прозорості та шириною мазка, виливши вибрану область в одному кольорі, працюйте в декількох шарах. Ви можете діяти з готовим зображенням. Виділити та скопіювати області, виріжте ділянки, збільшувати, розтягувати та повернути вибрані області. Зберігає фотографії в декількох форматах.

Повернутися до меню

Це програмне забезпечення для створення малюнків має широку функціональність та значну потужність. Ви можете завантажити його з офіційного веб-сайту www.Крюч.Орг. Працює з усіма типами графічних таблеток, а також додатково, з деякими іншими пристроями введення.

Мінус такого програмного забезпечення можна виділити наступне:

 • Досить значне навантаження, як на апаратному комп’ютері комп’ютера, так і планшета;
 • Досить комплекс Inteeis, це вимагає часу, щоб звикнути до нього.

Тим не менш, все ще вважається, що програма призначена для початківців. Він має досить широке функціональність:

 • Робота з фотографіями. Яскравість, корекція кольорів, налаштування рівня, контрастність та t. Р.;
 • Редагування фотографій. Видалення непотрібних елементів, обрізання, інші функції фотошоп фотографії;
 • Підходить для веб-дизайнерів, оскільки це дозволяє створювати та редагувати макети для сайтів;
 • Малюнок картин. Обладнана функціями “щітки”, “олівець”, “заповнюючи асортимент кольору” і т. Р., і в декількох видів;
 • Має окремий формат збереження малювання.Xcf, який може зберігати дані з зображенням, текстовою вставкою, шарами, текстурами та т. D.;
 • Проста інтеграція з буфером обміну. Фотографії та фотографії можна відкрити в програмі, просто копіюючи їх;
 • Відкривається для редагування, файлів з інших відомих графічних програм, таких як.Psd;
 • Код відкритого розробника дозволяє створювати та встановлювати власні плагіни, доповнення та розширення для цього програмного забезпечення;
 • Дозволяє швидко архівувати файли.

Це програмне забезпечення дуже універсальне. Він підходить для роботи як початківців, так і не професійних, так і професійних ілюстраторів.

Програма розроблена в більшій мірі для художників, що працюють у класичних жанрах. Це не так сильно розроблено під малюванням простих ілюстрацій, скільки для створення художніх творів, класичних картин. З цієї причини він має досить широку та складну функціональність, а не дуже просте меню.

Більшість художників займають деякий час, щоб звикнути до нього. Однак вважається, що Inteeis з цієї програми простіше, ніж більшість подібних з аналогічним функціональним. Завантажте додаток за адресою.

See also  Як відключити iPad з iPhone. Відключення облікового запису Apple ID на iPhone

Основними перевагами цієї програми є:

 • Необмежені розміри полотна;
 • Можливість налаштування вмісту панелі меню, увімкнути кнопки, призначені для нього та. Р., В результаті реалізується функція швидкого перемикання між команд та простим доступом до часто використовуваних функцій;
 • Дуже широкий вибір типів пензлів у присутності можливості тонкого налаштування кожного;
 • Функція імпорту штрихів та пензлів, генерування, налаштування та редагування їх;
 • Працює з багатьма типами пристроїв і добре підтримує їх;
 • На відміну від більшості подібних програм. Працює у багатьох операційних системах. Linux, Mac OS, Windows, Ubuntu.

Креслення в цьому програмному забезпеченні швидко після того, як користувач звикне до своєї інтеграції. Однак непрофесійні художники, а також ілюстратори та творці коміксів можуть бути відпущені з іншими простішими додатками (як відповідно до інтенсивної та функціональності).

Програма розроблена для створення графіті, саме для цього стилю малювання розроблений його основна функціональність. Можуть успішно використовувати ті, хто створює комікси, а також ілюстратори, що працюють у подібному стилі. Програма має дуже просту та зрозумілу інтеграцію.

Цікава відмітна особливість є його відносний реалізм. Весь процес роботи нагадує застосування графіті “Live”. І як полотно, ви можете вибрати поверхню, знайому до вуличного художника. Стін, асфальту, автомобілів, автобусів тощо. D.

Розтягування для гаджетів на основі Android

Арт

Один з популярних додатків Android Gadget. Це зручно намалювати в ньому не тільки ручкою, але й просто пальцями. Набори різних щіток допомагають сильно в цьому.

Функціональність ArtFlow

 • Широкий вибір інструментів для творчості;
 • Здатність створювати до 16 шарів;
 • Зрозуміла інтеграція;
 • Велике полотно;
 • Хороша якість збережених малюнків.

Мінусів, лише той факт, що функціональність вільної версії обмежена 2 шарами та 20 інструментами.

Autodesk SketchBook

Ця програма допомагає наслідувати на графічному планшеті. Має багато інструментів для творчості. Головний чіп. Це можливість створення високоякісних зображень з детальним кресленням та процесом запису.

планшет, android, граф, вибрати

Autodesk SketchBook Tools

 • Здатність знімати процес творчості на відео у повільному русі;
 • Більше статів для роботи;
 • Можливість симетричного креслення;
 • Негайно працювати в трьох шарах;
 • Відчуває себе натисканням і регулює насиченість;
 • Можливість збільшення зображення на 2500% для малювання дрібних деталей.

Порада. Отже, результати доступні на різних пристроях, рекомендується підтримувати їх у сховищі хмари.

Медібанг фарби

планшет, android, граф, вибрати

Ця програма створена спеціально для малювання та створення коміксів. Ви можете використовувати його на планшеті або телефоні.

За замовчуванням він використовує хмарне сховище, тому ви можете легко переключатися між пристроями та продовжувати працювати над тією ж моделлю.