Home » Покладіть заряд у відсотках iPhone 11

Покладіть заряд у відсотках iPhone 11

 • У той же час, затискайте бічну кнопку і кнопку гучності.
 • Швидко відпустіть обидві кнопки.
 • Після створення зображення у верхньому лівому куті екрана ескіз тимчасово з’явиться. Щоб переглянути знімок, натисніть на ескіз, а також видалити ескізи з екрана, зробіть ліворуч.
 • Шість нових чудових кольорів
 • Анодований алюмінієвий та 3D-скляний дизайн
 • A13 bionic processor.
 • Графічний процесор
 • Нова головна камера
 • Камеру SuperWatch
 • Постріл у ніч
 • Фронтальна камера 12мп

На iPhone 6 та пізніших моделях після оновлення до iOS 11.3 або пізніші нові функції стають доступними: Перегляд статусу акумулятора та повідомлення про необхідність замінити його. Ці функції знаходяться в меню “Налаштування” “Акумулятор” “Статус акумулятора”.

Скільки потрібно зберегти заряд “iPhone” 11-ї серії:

iPhone 11 з акумулятором 3110 MA H захоплює за 1 робочий день; iPhone 11 Pro з акумулятором 3046 мА іноді тримає більше дня; iPhone 11 Pro Max при 3969 MA H вимагає зарядки через день з половиною.

Як і де побачити заряд акумулятора у відсотках

Почнемо з того, як знати зарядку у відсотках на iPhone 11. Зрештою, не може бути, що виробник видаляє таку зручну функцію в новій версії, залишаючи лише значок акумулятора.

Як дозволити заряд у відсотках від iPhone 12, 11, XR, 8, 7 та інших моделей

В офісі

Метод простий, але вимагає деяких дій. Встановіть свій палець на значок акумулятора (правильний верхній кут дисплея) і витрачайте його вниз. Таким чином, ми перейдемо на контрольну точку, і акумулятор з’явиться поруч із значком акумулятора у відсотках.

Щоб побачити зарядку акумулятора як відсоток на iPhone 11, достатньо зробити один рух пальцем

Новміком. Щоб вийти з точки контрольної точки до головного вікна, потрібно витратити палець на дисплеї знизу вгору.

За допомогою віджету

Попередня опція означає деякі, хоча і прості, дії. Те ж саме дозволяє бачити% заряджання негайно на екрані віджетів. Як це зробити? Досить встановити відповідний віджет на додаток до доступного. Наші дії:

Натисніть на простір, вільним від віджетів на дисплеї та утримуйте деякий час.

покладіть, заряд, iphone

У верхньому лівому куті дисплея, кнопка з “” знаком “”. Клацніть на ньому. З’явиться список доступних віджетів. Листи вниз, поки не дістатися до елемента “Елементи”. Зазвичай він останній.

Натисніть на цей елемент і перейдіть до вікна додавання віджетів. Тут виберіть тип відображення, натисніть кнопку “Додати віджет”, розташовану нижче. Вікно з’явиться з віджетом, який ми встановили.

Закрийте вікно і перегляньте створений віджет. Перемістіть його до потрібного місця на екрані. Натисніть кнопку “Готово” у верхньому правому куті.

Siri завжди допоможе

Останній метод. за допомогою Assistant Siri Cloud Voice. Це все ще легше. Виклик голосового помічника і вимовляє фразу “відсотка заряджання акумулятора”. Голосовий помічник відштовхує, скільки енергії у відсотках залишається на нашому iPhone.

See also  Як видалити копії iPhone з iTunes. Перейдіть на вкладку "Пристрої":

Метод не є найбільш зручним, але має право на життя. До речі, він знову підтверджує, що власник iPhone є виробником. Ми взяли це тільки наймання для божевільних грошей. Насправді, якщо бажано, всі функції можуть контролювати яблуко. Я хотів би знати, скільки енергії в батареї, і дізнався. Безумовно, він доступний йому та всі інші дані. геолокація, мікрофон та ін. Але як прохолодний. у мене є iphone!

Як показати заряд акумулятора на iPhone 11

Помітив, що ваш iPhone 11 (iPhone 12, XS, XR, X теж) не відображає відсоток від акумулятора в рядку стану? Прочитайте п’ять способів показати відсоток від акумулятора на новітніх моделях iPhone Apple.

Оновити: з IOS 14 та новими віджетами, ви можете постійно розміщувати відсоток акумулятора вашого акумулятора iPhone на головному екрані або на сторінці програми (і перегляньте рівень заряду інших пристроїв, таких як авіаполіти). У нас є детальний посібник, щоб додати віджет акумулятора тут.

Статус стану став більш компактним на Apple iPhone X та новим, тут менше місця для відображення інформації про пристрій порівняно з попереднім iPhone, в якому панель стану пройшов у всій ширині відображення.

До iOS 14 не було можливості постійно відображати відсоток заряду акумулятора на сучасному iPhone. Давайте розглянемо п’ять способів швидко визначити ваш точний рівень заряду акумулятора.

Як показати заряд акумулятора на iPhone 11

Помітив, що ваш iPhone 11 (iPhone xs, xr, x теж) не відображає відсоток від акумулятора в рядку стану? Прочитайте п’ять способів показати відсоток акумулятора на останньому Apple iPhone.

Оновити: з IOS 14 та новими віджетами, ви можете постійно розміщувати відсоток акумулятора вашого акумулятора на домашньому екрані або на сторінці програми (а також перегляньте рівень акумулятора інших пристроїв, таких як Airpods). IOS 14 в даний час доступний як безкоштовна бета-версія для розробників. Дізнайтеся більше про те, як встановити його, читайте тут, і ми маємо докладний крок за кроком, щоб додати віджет акумулятора тут.

Бар стану є більш компактним на Apple iPhone X, а пізніше є менший простір для відображення інформації про пристрій порівняно з попереднім iPhone, в якому панель стану працював по всій ширині відображення.

Хоча на останніх екранах iPhone немає способу постійно відображати відсоток акумулятора на екрані блокування та на головному екрані, є чотири способи швидко з’ясувати точний рівень заряду акумулятора.

 • Відкрийте меню перемикача Swipe з нижнього краю до середини екрана.
 • CLEASH Будь-яка програма, доки не з’явиться піктограма закриття.
 • Натисніть на нову піктограму або зробити проведіть пальцем.

Як увімкнути спалах з вхідними дзвінками та повідомленнями на iPhone

 • Відкрийте програму налаштування та перейдіть до розділу універсального доступу.
 • Виберіть аудіовізуалізацію.
 • Встановіть перемикач попереджень Flash.
 • При необхідності активуйте параметр у тихому режимі.
See also  Як зробити відео колаж на iPhone. Як зробити відео колаж в автономному режимі

Літій-іонні батареї використовуються як пристрій зберігання енергії в iPhone. Вони мають ряд переваг до звичайних батарей. Їх особливості:

 • мають більшу електричну щільність;
 • Швидше заряджання;
 • Немає ефекту пам’яті;
 • Важать менше конкурентів з однаковою потужністю;
 • мати довгий термін служби.

Щоб зарядити смартфон з Apple, вам потрібно підключити його до електричної розетки, використовуючи кабель зарядного пристрою та власний адаптер з комплекту, що працює разом з гаджетом. Ви також можете заряджати телефон від USB.Портовий комп’ютерний порт.

Увага! Перш ніж підключити телефон до ПК, переконайтеся, що комп’ютер увімкнено. В іншому випадку iPhone буде заряджатись лише, але навіть може розряджати.

Якщо смартфон підтримує бездротовий заряд, ви можете використовувати цю технологію.

Поповнення енергії нового телефону має функції. Скажіть, як заряджати новий iPhone вперше. Відразу після покупки, покладіть його на зарядку та зачекайте, коли він стягує 100%. Тепер використовуйте телефон як завжди, але не заряджайте його, поки він повністю не вивантажений. Рекомендується зробити три цикли повного розряду та заряду телефону. Щоб зарядити телефон таким чином, потрібно включити зарядний пристрій Qi до електричної мережі 220 В через адаптер живлення, який завершений. Покласти на нього смартфон відображати. Через кілька секунд він почне заряджати. iPhone 7 і ранні версії бездротової зарядки не підтримують.

Ось кілька порад, як правильно заряджати iphone:

 • Краще заряджати ваш гаджет частіше. Не потрібно дозволяти повний розряд акумулятора, а також заряджати гаджет до 100%. В ідеалі, якщо рівень енергії на телефоні буде коливатися від 40 до 80%.
 • Через деякий час показник рівня заряджання починає показувати неправильні дані. Щоб налаштувати, рекомендується зробити калібрування кожні кілька місяців. Для цього зачекайте, доки телефон повністю не вимикається, а потім заряджати до 100%.
 • Використовуйте фірмову пам’ять та сертифікований кабель. Це пов’язано з тим, що літій-іонні батареї чутливі до умов. Тому оригінальна пам’ять оснащена спеціальним PMIC.Контролери, які контролюють всі параметри, залишаються в межах звичайного діапазону. У неорганічній пам’яті такий контролер може бути відсутній, що негативно вплине на тривалість акумулятора. Наприклад, якщо напруга заряджання на 4% вище, ніж номінальна, акумулятор втратить контейнер удвічі швидше.
 • Подивіться, що останнє програмне забезпечення встановлено на iPhone. Для операційної системи iOS 5, а пізніше, щоб переглянути оновлення, потрібно перейти до “Налаштування”, виберіть “Головний” меню та перейдіть до “Оновлення”. Щоб оновити програму, потрібно підключити свій смартфон до електричної мережі та використовувати мережу Wi Fi. Ви також можете підключитися до комп’ютера та використовувати iTunes.
 • Щоб зарядити акумулятор довше, бажано оптимізувати налаштування: зменшити яскравість та вимкніть його автоматичне налаштування. Ви можете зменшити яскравість у центрі керування, переміщення двигуна. Щоб вимкнути коригування яскравості, потрібно перейти на цей шлях: “Налаштування”. “Основні”. “Універсальний доступ”. “Адаптація відображення”.
 • Корпус під час заряджання може призвести до перегріву акумулятора. Так краще видалити.

На додаток до правил, умови експлуатації також важливі. Ідеальна температура для iPhone буде від 16 до 22 ° С. Шкідливо використовувати смартфон при температурах вище 35 ° C. Особливо шкідливі, щоб зарядити його при високих температурах, потужність акумулятора незворотно зменшилася. Навіть зберігання акумулятора в гарячій кімнаті призводить до негативних наслідків.

See also  Як підключити телефон до Smart TV Samsung

При температурі повітря нижче 0 ° С ємність акумулятора тимчасово зменшується, але це оборотне. коли акумулятор нагрівається, всі його параметри будуть відновлені.

Якщо функція Siri увімкнена на вашому iPhone 13, ви можете швидко замовити інформацію про термін служби акумулятора iPhone 13.

Ви можете зателефонувати на Siri на iPhone 13, натиснувши та тримаючи бік або використовуючи Hey Siri. Просто запитайте: Скільки часу у мене є акумулятор? І Siri, безумовно, скаже вам, скільки акумулятора залишається.

Ви також можете використовувати віджети iOS 15, щоб перевірити відсоток заряду акумулятора вашого iPhone 13.

Перший шлях через віджет у презентації “Сьогодні”. Ось як це зробити:

 • На екрані бренду iPhone 13, проведіть пальцем зліва направо.
 • Натисніть і утримуйте екран, коли ви порожні. Тепер ви введете режим редагування.
 • Натисніть на символ “” у верхньому лівому куті екрана.
 • Прокрутіть вниз і знайдіть віджет “батарея”.
 • Виберіть середній або великий розмір. Найменший розмір не дасть вам читання акумулятора.

Тепер, коли цей віджет активний, ви можете перевірити відсоток акумулятора вашого iPhone 13, витрачаючи палець зліва направо на екрані блокування або на головному екрані.

Ви також можете розмістити віджет “батареї” на головному екрані або на іншій сторінці iPhone. Ось як це зробити:

 • Перебуваючи на головному екрані вашого iPhone 13, натисніть та утримуйте екран під час нуля.
 • Натисніть на символ “” у верхньому лівому куті екрана.
 • Прокрутіть вниз і знайдіть віджет “батарея”.
 • Виберіть середній або великий розмір.

Це трохи нав’язливою, але тепер ви побачите відсоток акумулятора на головному екрані вашого iPhone 13 або на будь-якій іншій сторінці, яку ви вибрали.

4 причин не встановлювати 15 і 11 причин, для яких ви слідуєте

Чохол зарядка

Користувачі, які є головною автономією смартфона, і не хвилює, не є зовнішністю, розміром та вагою, ймовірно, хочуть придбати обкладинку, оснащену вбудованим акумулятором. Цей аксесуар вже далекий від нових, а для інших смартфонів на iOS та Android, і, звичайно, стягується, для iPhone 10 також має. Є багато всіх варіантів від різних брендів.

Потужність такого корпусу акумулятора може бути від 3600 мАх до 6000 мАг. І, звичайно, це вплине на товщину та вагу аксесуара.

Додатковий бонус у цьому випадку буде мати вбудований магніт, який дозволяє використовувати аксесуар з будь-яким магнітним тримачем у автомобілі.