Home » Режим анонімного зв’язку включають на телефон Samsung

Режим анонімного зв’язку включають на телефон Samsung

Активація приватного перегляду залежить від типу пристроїв та браузерів. Щоб увімкнути режим анонімного режиму на Android у Chrome, вам доведеться виконати кілька простих кроків. Відкриття браузера, ми виконуємо наступну послідовність дій:

 • Натисніть піктограму з зображенням у вигляді трьох точок, виберіть вкладку “Напис” Нова інкогніто “. При необхідності ви можете відкрити кілька таких вкладок.
 • Вимикає режим, закривши кожну вкладку. Якщо вам потрібно закрити все за допомогою одного клацання, то ви вперше виберіть Закрити вкладку Incognitito.

Огляд приватного режиму Samsung

Доступ до приватного режиму Samsung. досить простий процес. Щоб отримати доступ до нього, скористайтеся налаштуваннями Вашого пристрою, а потім застосуйте PIN-код, пароль, відбиток пальця або шаблон. Фактично, методи дуже схожі на розблокування пристрою. Тим не менш, приватний режим вашого пристрою також вимагає іншого типу аутентифікації. Отже, навіть якщо хтось знає метод розблокування, який ви використовуєте, ваш особистий режим захищать ваші файли.

Метою введення приватного режиму є приховування певних даних, пов’язаних з програмами, на пристроях Samsung. В результаті, інші користувачі не можуть бачити приховані файли, навіть якщо вони розблокують відповідний пристрій. Залежно від пристрою програми, захищені в приватному режимі Samsung, різняться. Наприклад, Galaxy S6 захищає більше програм порівняно з Galaxy S7.

Наприклад, ви можете активувати приватний режим Samsung, запустити Галерея та вирішити, які фотографії повинні бути зроблені приватними. Фотографії, які Ви обрали, з’являться у Галерея’ лише коли телефон переключено на приватний режим. Якщо ні, то лише незахищені зображення відображатимуться.

Фактично закритий режим можна розглядати як візуальний метод, який може приховувати деякі файли. Тим не менш, він не приховує файли з файлової системи на пристрої. Якщо ви хочете випробувати такий тип безпеки, ви повинні перейти на таку опцію, як Samsung My Knox. Коли ввімкнено приватний режим вашого пристрою, ви все ще можете зробити дзвінки. Він також може читати файли, позначені як особисті.

Навіщо це потрібно

Для роботи в приватному режимі

Багато користувачів не бажають, щоб сторонні особи дізналися про їх особисті пошукові уподобання. Для цього вони вважають за краще використовувати Інтернет у налаштуваннях секретності. Іноді виникає необхідність приховати програми на Android або скористатися послугами інтернет-магазинів так, щоб про це ніхто не дізнався. Активуючи режим інкогніто, можна бути впевненим, що прихована інформація не буде доступна особам, в руках яких випадково опинився телефон, навіть якщо вікно браузера залишиться відкритим.

Захист інформації

Приватний режим є актуальним у випадках, коли небажано зберегти заповнені форми або запам’ятовування даних реєстрації під час введення облікового запису. Рекомендується зробити, що коли вхід здійснюється з іншими людьми. Ну, коли втрата власного телефону не потрібно турбуватися про те, що хтось буде використовувати особисті дані у своїх власних інтересах. Іноді запобігти шахрайським дзвінкам, ви повинні заблокувати номер телефону на Android, ця опція також важлива, оскільки вона буде уникнути неприємних ситуацій. Ну, чому все ще використовує приватний режим?

See also  Як знайти інший iPhone через локатор

Небажання отримувати рекламу

Як відомо, наші пошукові запити активно використовуються різними маркетинговими програмами. Залежно від отриманої інформації контекстна реклама з’являється на екрані монітора. Багато користувачів, не бажаючи переглядати дані оголошення, використовувати приватний режим, є відмінним виходом з поточної ситуації.

Режим, який називається «Інкогніто» є майже у всіх інтернет браузерах. Коли він увімкнено, ніхто, крім того, ви не знаєте, який сайт ви відвідали. Веб-навігатор відтепер не збирає ці дані до розділу « Історія ». Тому вам не доведеться більше чистити його після завершення сесії. Режим також не збиратиме кеш та кукі сайтів. Це означає, що при вході до будь-якої соціальної мережі, де ви зареєстровані, дані теж не будуть збережені. Відмінна функція, щоб нею користуватися на комп’ютері знайомих та друзів, тобто поза домом.

Але як яндекс браузер та соціальні мережі все ще визнають, всі налаштування на сайтах залишатимуться збереженими від вашого імені. Усі файли, які ви завантажите на комп’ютер, також нікуди не пропадуть. Ну, закладки у браузері, які ви будете робити в цьому режимі, залишаться на місці, навіть якщо ви вимкнете параметр. Зверніть увагу ще той факт, що ваш провайдер, як і сайти, які ви відвідуєте з включеним інкогніто, бачать вашу IP адресу. Отже, і знають, хто ви і звідки прийшли. Не плутайте опцію з VPN або анонімними мережами.

Логотип мобільної версії браузера Яндекс для Android

Режим анонімного режиму в Яндекс на телефоні Android характеризується тим, що він не зберігає історію сайту, відвіданого користувачем, пошукові запити та будь-яка інформація, пов’язана з авторизацією. Всі інші функціональні можливості та особливості використання програми залишаються незмінними.

Основні особливості використання опції:

 • якщо в режимі інкогніто проводилися будь-які налаштування, вони зберігаються;
 • за умовчанням усі додаткові розширення деактивуються. Але необхідно враховувати той факт, що при необхідності їх можна увімкнути через панель налаштувань;
 • всі вкладки, що були відкриті, зберігаються;
 • дані приватного режиму та звичайного зберігаються по-різному, саме тому при переході потрібно повторно авторизуватися в соціальних мережах та інших сайтах;
 • історія відвідуваних сайтів не зберігається;
 • файли можна завантажувати, вони зберігатимуться в пам’яті мобільного пристрою, але при цьому відображатися в завантаженнях не будуть;
 • у цьому режимі не зберігаються пошукові запити. Але варто враховувати той факт, що безпосередньо самі сайти можуть зберігати запити, наприклад «ВКонтакте» та інші соціальні мережі;
 • всі аудіо, фото та відео не зберігаються в кеші браузера;
 • куки зберігаються, але тільки на період використання браузера в анонімному режимі, після всі відомості видаляються без можливості відновлення.

Зверніть увагу! Не пов’язуйте використання режиму інкогніто з повною анонімності в Інтернеті. Проведений тим, що весь цей час IP-адреса залишається незмінною, а на ньому можна простежити всю історію.

Мобільна версія “Яндекс.Браузер “в режимі інкогніто, вимкніть, що настільки ж легко, як він включається

Режим інкогніто в Яндекс на Android

Тепер ви можете вільно заходити на різні сайти, не турбуючись, що вас помітять. Якщо ви вирішите вийти з цього режиму, достатньо у налаштуваннях браузера, щоб натиснути на той самий значок, на якому ви раніше натиснули.

See also  З'явилася телефонна стрілка на iPhone. Інженери з великим досвідом

Спеціальні приватні браузери

Браузер DuckDuckGo

Браузер від пошукової системи DuckDuckGo, створений з урахуванням конфіденційності, цей мобільний браузер є першим та єдиним додатком компанії.

Як увімкнути режим інкогніто в Google Chrome на Андроїд?

Він звичайно використовує свою пошукову систему, але мобільний браузер також змушує сайти використовувати шифрування, аналогічне доповненню браузера HTTPS Everywhere для настільних комп’ютерів.

DuckDuckGo також стверджує, що він “розшифровує політику конфіденційності”.

Це означає, що під час перегляду веб-сторінок або пошуку ви побачите рейтинг конфіденційності на більшості веб-сайтів від A до F. Браузер конфіденційності також допоможе вам уникнути агресивних рекламних печива та відстеження. Одна з найкращих функцій “Fire”, яка очищає всі вкладки та дані одним дотиком.

Що стосується функціональності та дизайну, браузер Duckduckgo досить стандартний і виглядає як Firefox і Chrome.

Inbrowser

Це, мабуть, один з найкращих варіантів для тих, хто серйозно звертається до конфіденційності та безпеки в Інтернеті.

Браузер знаходиться в постійному режимі інкогніто, що означає, що вся історія, файли cookie та входу видаляються з моменту натискання кнопки “Вихід”, “Головна” або “Закрити”. InBrowser також забезпечує підтримку Tor через Orbot і пропонує можливість використовувати послуги VPN.

Дизайн застосування досить мінімалістичний, але це пов’язано з зобов’язанням творців усунути всі дратівливі та непотрібні оголошення для більш приємного почуття.

Після деяких швидких випробувань ми виявили, що він також функціонує як браузер Chrome або Firefox, хоча його підтримка браузерів обмежена.

Інформація про ваші дії в режимі анонімності недоступне для інших користувачів пристрою. Chrome не зберігає історію поглядів та інформації з форм. Печиво та дані сайту видаляються під час виходу з режиму інкогніто.

 • Перейдіть на головний екран і торкніться Програми.
 • Виберіть Галерея.
 • Виберіть елементи, які потрібно перемістити в Приватний режим.
 • Натисніть кнопку Advanced.
 • Виберіть Додати до приватного режиму.

Найпростіший спосіб зберегти анонімність в Інтернеті полягає в тому, щоб зробити режим інкогніто в браузері Яндекса на телефоні. Зазвичай, коли ми переходимо до мережі через браузер, система зберігає інформацію про наші дії. пошукові запити, переходи на основі посилань з випуску або внутрішніми посиланнями посилання, введені в авторизацію форми Вхід / Паролі та T. D. Причому дані пошукових запитів та адреси сайтів, на які були зроблені переходи, стають доступними для перегляду будь-кому, хто відкриє в цьому пошуковику розділ “Історія”.

Якщо увімкнути режим Інкогніто в Яндекс браузері на планшеті або смартфоні з будь-якою операційною системою, то жодних слідів про ваші дії в цьому пошуковику залишатись не буде. Погодьтеся, в деяких випадках така анонімність іноді здорова. Як мінімум, з активованим режимом Інкогніто можна не боятися зайти не туди, а потім забути почистити історію після завершення роботи в пошуковій системі.

Будь ласка, зверніть увагу: цей параметр накладає невеликі обмеження щодо використання послуг Yandex. Не працюйте: віджети, що використовуються в браузері у звичайному режимі, рекомендації DZEN, табуляційна синхронізація, а також Wi-Fi-з’єднання.

See also  Встановлення кореневих прав на Android. Які проблеми можуть виникати під час маршрутизації смартфона

Як ввести режим інкогніту

Інкогніто режим в Яндекс браузері на Android і iPhone підключається однаково. І у використанні з’являються відмінностей немає. Тому ми дамо одну інструкцію для цих ОС. Також ми наведемо опис особливостей роботи з пошуковою системою, коли ця опція включена.

режим, анонімного, язку, включають

Як у Яндекс браузері увімкнути режим інкогніто на телефоні:

 • Запустіть пошукову систему.
 • Зателефонуйте в меню (екстремальна кнопка праворуч від рядка пошуку.
 • На панелі меню є кнопка “інкогніто”. Клацніть на неї.
 • Фон у вікні стане сірим, а під пошуковим рядком з’явиться “Ви знаходитесь у браузері” Incognito “.

Далі ви можете продовжити роботу в пошуковій системі. Все може бути зроблено як звичайно. ввести запити, переглядати емісію та переміщення по посилань, використовуйте навігацію на сайтах та t. D.

Особливості використання браузера, коли режим інкогніто

Якщо у тому ж режимі з’явиться окрема вікно пошукової системи, і ви можете лише в цьому вікні, перш ніж виходити з нею, то в мобільній версії все трохи відрізняється. Тут у одному вікні можна відкрити та звичайні вкладки, а в режимі інкогніту. Як це зробити:

 • Ви активовано інкогніто. Як відкрити вкладку Incognito в браузері Яндекса на телефоні, ми написали вище.
 • Коли ви використовуєте пошук, кожну нову вкладку, відкрийте після посилання на посилання, працює в цьому режимі.
 • Щоб ще відкрити іншу сторінку, не залишаючи зону анонімності, під будь-яким з вкладки, натисніть кнопку “Плюс у кола” (значок кнопки). Ви також можете використовувати пошук, як зазначено вище.
 • Щоб перейти до будь-якого сайту та використовувати браузер Яндекс у звичайному режимі, натисніть кнопку, яка відкриває навігацію, вже відкриті вкладки. Отже, він виглядає на Android (значок кнопки), і так. на iPhone (значок кнопки). Потім натисніть кнопку “”. Ця кнопка на панелі в нижній частині екрана.
 • Щоб переключатися між звичайними вкладами та тими, які були відкриті в режимі інкогніту, натисніть кнопку, яка відкриває навігацію для вже відкритих вкладок.

Примітка: вкладки, відкриті в режимі інкогніто, сірі, а звичайні. білі. Ви можете безпечно переключатися між ними, не думаючи кожен раз, коли ви вводите режим інкогніто в браузері Яндекса на телефоні, і не побоюючись, що послуги, де ви анонімно, залишаєте деякі доріжки по телефону.

Як вийти з режиму інкогніто

Вимкнути режим анонімного інкогніту в браузері Яндекса на iOS та Android також такий же, як він включається. Зробіть це дуже просто:

 • Натискаючи кнопку навігації в нижній частині екрана, перейдіть на всі відкриті вкладки.
 • Ті, які мають сірий колір. поруч, натиснувши хрест у верхньому правому куті кожного.
режим, анонімного, язку, включають

Коли не залишається жодного сірого елемента, режим анонімного режиму буде повністю вимкнено у пошуковій системі.