Home » Різниця між Sony PlayStation 4 від 4 Slim

Різниця між Sony PlayStation 4 від 4 Slim

Відмінності в технічних характеристиках PlayStation 4, PlayStation 4 Slim та PlayStation 4 Pro.

PlayStation 4 PlayStation 4 Slim PlayStation 4 Pro
ЦП 1,6 ГГц 8-ядерний AMD процесор “Jaguar” 1,6 ГГц 8-ядерний AMD процесор “Jaguar” 2.2 ГГц 8-ядерний AMD “Jaguar”
Відео Карта Інтегрована графіка AMD з тактовою частотою 800 МГц та 1,84 ємності Teraflops Інтегрована графіка AMD з тактовою частотою 800 МГц та 1,84 ємності Teraflops Інтегрована графіка та продуктивність AMD Polaris.2 teraflop
Оперативна пам’ять 8 ГБ GDDR5 8 ГБ GDDR5 8 ГБ GDDR5 1 GB DDR3
Жорсткий диск 500 Гб (5400 об / хв) Змінний жорсткий диск. 500 Гб (5400 об / хв) Змінний жорсткий диск. 1TB змінний жорсткий диск.
Габарти 30 х 28 х 5 см 28 x 25.5 x 3.8 см 35,5 x 29 x 5 см
Вага 2.81 кг 2.1 фунта 3.27 фунтів
Колір Чорний чи білий чорний Чорний чи білий
оптичний привід Blu-ray / DVD Blu-ray / DVD Blu-ray / DVD
Мережа Gigabit Ethernet, 802.11 b / g / n, 2.4 ГГц, Bluetooth 2.один Gigabit Ethernet, 802.11 b / g / n / ac, 2,4 ГГц, 5 ГГц, Bluetooth 4.0 Gigabit Ethernet

Вибір консолі: PlayStation 4 Slim або Normal

Після сорока мільйона консолей продажів PlayStation 4, Sony має захоплення шанувальників префіксів з випуском нових моделей моделей. PlayStation 4 Slim та Pro. У цій статті ми порівнюємо PlayStation 4 і PlayStation 4 Slim (Slim з основною версією), ми визначаємо, який з них краще, ніж різниця у стандарті з PlayStation 4 Slim і що вибрати, буде більш правильним для Ціна, якість та цілі.

різниця, sony, playstation, slim

Відмінності PS4 Slim від PS4

Що sony playstation 4 краще

Sony має тенденцію виробляти “тонку” версію PlayStation через пару років після початкової консольної проблеми. У нашому випадку це playstation 4 slim. Ця тонша версія відрізняється фізичними вимірами, і лише трохи з точки зору функціональності. Значна різниця у виконанні є PlayStation 4 Pro, якщо у вас є 4K TV з підтримкою HDR.

See also  Які папки контакти в Samsung. Неможливо зберегти контакти.Дб

У Росії виробляється 3 варіанти побудови. CUH-1008A, CUH-1108A, CUH-1208A. У той же час, цифри 10, 11, 12 означають зміну генерації.

Серед себе вони не дуже відрізнялися. На моделі 1008a, наприклад, вага була легшою, трохи модифікованою материнською платою та підвищення продуктивності. І блок Wi-Fi дозволив випускати менше перешкод.

Але 12 версія вже змінилася. Змінився дизайн, покращив вигляд кнопок, блок живлення був набагато сильнішим, і взагалі це було набагато менш шумним.

За роки існування корпорації Sony було видано понад 100 мільйонів. Приклади стаціонарних консолей. У той же час їх розвиток пройшов довгий шлях від першої моделі PS з підтримкою 8-розрядних фотографій, до високотехнологічних розробок сучасності з роздільною здатністю ультра HD. З 2016 по 2019 рік. Основна ніша ігрової промисловості була прийнята серією з 3 представників класичного жиру, економічного стрункого та розширеного Pro. Перший розробник більше не випускає, а наступні два відомі:

 • PlayStation 4 Slim. це зменшена версія у порівнянні з оригіналом, що характеризується високою продуктивністю. Його розміри склали 26.5×3.9×28.8, а вага становить лише 2,1 кг. Споживання енергії зменшується на 28% потужністю 165 Вт. Додаткові звукоізоляційні пластини зменшують шум, а модифікації в структурі внутрішньої структури сприяли більш покращеній вентиляції. Графічна характеристика чіпа 1.84 TFLF, що відповідає за швидкість передачі зображення в стандартному діапазоні. Максимальний допустимий дозвіл FULL HD 19201080. Для підключення дротових контролерів або інших аксесуарів є дві USB версії 3 USB.0;
 • PlayStation 4 Pro відрізняється від попередника як візуально, так і функціонально. Загальні розміри склали 29,5х5,5х23,3 за вагою 3,3 кг. Додано оптичну вихід, а індикатор потужності досяг 310 Вт. Теоретичне виконання графічного чіпа збільшується до 4,2 tflplops, що дозволяє консолі без гальмування виробляти понад детальну графіку з великомасштабними ефектами трансляції 4K. Завдяки більш потужному мультимедіа, у порівнянні з ТВС або Медіацентром ПК, крім ігор, префікс здатний відтворювати чисту музику та запис високоякісного відеопотоку.

Яка різниця між різними версіями та яка модель PlayStation 4 виберіть?

Що важливо, на даний момент існує кілька варіантів консолі. На додаток до оригінальної PlayStation 4 через PlayStation 4 Slim до PlayStation 4 Pro.

Визначте відмінності в PlayStation 4 від PlayStation 4 Slim

Кардинальні відмінності від класичної гри PlayStation 4 Game Console PlayStation 4 Slim не має. Давайте подивимося на те, що в ньому все ще є.

See also  Як вирізати відео на Android.

Сам корпус, який називається відповідно, втрачається вагою близько 30%. Тепер Slim також споживає електроенергію менше до 25%. У 4 версіях всі версії PS отримали підтримку HDR.

Slim GamePad також має деякі відмінності. Індикатор з’явився біля сенсорної панелі, яка повторить колір основного. Вага контролера стала меншою, а сторона, з якою вступають в контакт, найчастіше стали більш суворими для кращого утримання. Тепер, коли PlayStation 4 Slim з’єднаний кабелем з DualShock, він буде через нього і передавати сигнал. Загалом, це всі основні відмінності від класичної PlayStation 4, не рахуючи іншого типу різниці. ціни, які трохи нижче класиків.

Технічні характеристики PlayStation 4 Slim

Давайте розглянемо технічні характеристики, близькі до класичної PlayStation 4.

 • HDMI. 2.0А.
 • RAM. 8 Гб.
 • Жорсткий диск. 500, 408 ГБ доступний для його потреб, решта пам’яті зарезервовано під системними потребами. Необов’язково звичайна жорстка може бути замінена SSD.
 • Мікропроцесорний тип: AMD Jaguar, який має графічний прискорювач Radeon8 Teraflops.
 • Вага. 2.11 кг, розміри: 265x288x39 мм.
 • HDR присутній (високий динамічний діапазон. особлива функція для покращення зображення з засобами відмінного відтворення кольорів).
 • Підтримка відео в 4K.
 • Drive. Blue Ray / DVD.
 • Ultra HD та синій промінь в іграх не підтримуються. Тільки hd.
 • Подарунок Ethernet.
 • 2 USB-порти.
 • Немає s / pdif.
 • Новий контролер DualShock 4.
 • Wi-Fi A / B / N / G / AC (подвійна група).
 • Резолюція. 1920×1080 з 60 Гц.
 • Графічний процесор. Якщо порівняти з популярними комп’ютерними моделями, він схожий на лінію Radeon HD 7870, яка має 18 обчислювальних блоків.

USB-порти та інші приємні дрібниці

Минуле було забезпечено приємними дрібницями. Вона має ще один роз’єм USB. HDMI змінив протокол з 1.6 до 2.0.

З’єднання Bluetooth має протокол 4.0. І це дозволяє краще з’єднатися з бездротовими пристроями.

Роз’єм Wi-Fi також покращився. Проблеми з мережевими розривами стали набагато меншими. Підвищена швидкість завантаження програми. Особливо важливо для проектів AAA, які набрали величезну кількість на диску.

Що краще: playstation 4 pro або slim

Стандартна споживча борошно при покупці будь-яких товарів рухаються навколо трьох китів: більш вигідна за ціну, яка з товарів буде кращою якістю, і яка покупка буде більш доцільною. Оцінка історії появи нових консолей Sony, стає очевидним, що покупка нової PlayStation 4. це вибір щонайменше п’яти років.

See also  Як скинути iPad на кнопки заводських налаштувань

Прослідуйте дві ігрові консолі, які вийшли одночасно в PlayStation 4: PlayStation 4 Slim та PlayStation 4 Pro Dynasty. щоб полегшити складне рішення. Зрештою, ці п’ять років вже почалися. Отже, що вони відрізняються від основної моделі, і які краще.

Будучи, по суті, модернізація попередньої версії, PlayStation 4 Slim від PlayStation 4 характеризується меншою товщиною та вагою (за тридцять і шістнадцять відсотків, відповідно). Дизайнери віддали йому округлі краї, але замість цього вони взяли блиск від тіла. А тепер він матовий.

Крім того, ми будемо слайму в меншій мірі, ніж PlayStation 4, сприйнятливі до нагрівання (близько семиступів), десять децибел менш нудить і витрачають майже третій менше електрики.

На додаток до поліпшення системи охолодження, клавіші сенсорного керування були замінені старою хорошою механічною версією.

Незважаючи на те, що процесор, пам’ять та продуктивність залишалися ідентичними основному варіанту, нова версія має два USB-порти 3.1 (замість одного 3.0) та більш просунутий Wi-Fi та Bluetooth (A / B / G / N / ac та 4.0 замість b / g / n і 2.один).

Особливо приємно для покупця різниця між playstation 4 і slim у ціні.

Спочатку виникла оригінал впав у ціну з чотирма сотнями доларів до трьохсот п’ятдесят, а нещодавно просунута модернізація починається з трьохсот.

Основна відмінність PlayStation 4 Pro у більш потужній графіці.

Його продуктивність (4,2 tflplops замість 1.84) забезпечується тим самим восьмиядерним процесором, але працює вже на набагато більшій частоті (2.1 гігагерц, а не 1,6).

Те ж саме стосується розміру жорсткої пам’яті. з постійним об’ємом, тепер він може бути оновлений зі швидкістю 218 гігабайт за секунду (це було 176 Гбіт / с).

Принаймні один терабайт буде вбудований пам’ять.

Закріплені апаратні якості цієї нової моделі призначені для виконання основних завдань: Щоб видалити користувача з 4K-графікою, надайте його можливість записувати у цьому форматі скріншоту та у форматі Full HD, щоб записувати ігрові передачі (на інших консолях. тільки HD ).