Home » Різниця Sony PlayStation 4 від Sony Slim

Різниця Sony PlayStation 4 від Sony Slim

PlayStation 4 Slim та PlayStation 4 Pro: Відмінності в іграх

Найцікавіше. як відмінності в апаратних засобах на різниці, яку ми бачимо в іграх. PlayStation 4 Pro First серед PlayStation Countals, навчившись якось працювати в 4K іграх резолюції, однак, і геймер, які мають звичайні END-HD-екрани, також забуті не були. Одним з перших переваг Pro нещодавно виявив гучний ексклюзивний Sony. Horizon нульовий світанок:

Для тих, хто вже випустив перші ігри, їх розробники підготували спеціальні патчі на PlayStation 4 Pro. Хтось від авторів вважав за краще збільшити частоту кадрів у тих проектах, де він не перевищував 30 кадрів або перевищив, але був нестабільним.

Інші покращили деталі та візуальні ефекти. Ось як один з головних хітів Sony нещодавно змінюється. останній з нас на PS3, PlayStation 4 і PlayStation 4 Pro.

До речі, деякі окремі розробники вдалося витягнути як FPS, так і ефекти. Однак, скажімо, чесно кажучи, такі приклади трохи.

Тому, якщо “вбити двох зайців” не працював, розробники дають користувачам вибір. Наприклад, творці підйомника Raider могили забезпечують гравцями окремих режимів. Можна досягти стандартної графіки та 60 кадрів. В іншому. максимально візуальні ефекти для повного HD, але тільки з 30 кадрів замість 60.

У поточному Raider Tomb також є режим для 4K телевізорів (він також доданий з патчем). Максимальний FPS і скручений на максимальних ефектах немає, але користувач отримає високі деталі.

Однак інші розробники роблять його краще для PlayStation 4 Pro без будь-яких режимів за замовчуванням. Наприклад, такі відмінності будуть видно на розширеній консолі Sony Witcher 3 гравців:

Загальний список ігор, отриманих спеціальним патчем для PS PRO або, у випадку нових проектів, спочатку підтримка посиленої консолі, що оновлюється, вже дуже велика. Це просто його невелика частина:

Старі ігри, для яких розробники ніколи не випустили спеціальні патчі, працюватимуть на потужному PlayStation, як завжди. Щоб їх виглядати краще, трюк тут вже придумав сам Sony, але ми розповімо про це нижче, у розділі PlayStation OS.

Чи знаєте ви, скільки FPS випускається різні консолі, більше тут?

PlayStation 4 Slim, випущений у вересні 2016 року, замінює основну PlayStation 4, а його характеристики значною мірою збігаються з оригінальною моделлю 2013 року. Це означає, що ви не побачите спеціальних покращень графіки або продуктивності, але є кілька невеликих відмінностей. Найбільш помітним є те, що PlayStation 4 Slim значно менше. Його корпус розміром 28 х 25,5 х 3,8 см менший розмір у порівнянні з тілом 30 х 28 х 5 см оригіналу. Це також 700 грамів легше, вагою лише 2,1 кг.

See also  Sony Xperia Як видалити кришку. Інструкції для ремонту

На відміну від оригінальної PlayStation 4, тонка версія поставляється з напівфабрикату та повністю проходить на матовий. Крім того, тонка версія придбала округлі кути, на відміну від гострих куточків жирової версії.

Крім того, заповнення нового PlayStation 4 Slim тепер підтримує Wi-Fi 5 ГГц, що набагато швидше, ніж 2,4 ГГц на вихідній консолі. PlayStation 4 Slim підтримує Bluetooth 4.0, що є більш енергоефективним і забезпечує найкращу продуктивність під час прослуховування звуків (наприклад, на джойстик). Ще одним новим доповненням є підтримка для USB 3.1, який вдвічі швидше, як початковий 3.0 портів.

PlayStation 4 Slim також почав їсти набагато менше електрики. Хоча оригінальна PlayStation 4 призначена для споживання 250 Вт, тонкий має потужність 165 Вт. Тонкий також був позбавлений порту SPDIF.

різниця, sony, playstation, slim

PlayStation 4 Slim та Pro. все, що ви хотіли навчитися, але боялися запитати

Напередодні вчора, Sony провів пряму трансляцію події зборів PlayStation 2016 року. Карти розміщені на столі. Нові філієві. Редакція життя розповідає про найважливішу річ, яка звучала з Нью-Йоркської сцени.

Колаж L!Fe

PlayStation 4 VS PS3, або що краще купити з обмеженим бюджетом?

Якщо ви просто плануєте придбати гру Console з Sony, але ще не вирішили, що: PlayStation 4 або PS3, прочитайте цю статтю до кінця.

Найчастіше про купівлю консолі минулого покоління, чиї гру, бюджет, що є суворо обмеженим.

Вибір такої консолі також є актуальним, якщо ви не звикли витрачати великі суми грошей на різні гаджети, ігри тощо.Р.

Багато хто запитують, яка різниця у PlayStation 4 і PS3. Звичайно, різниця там і заперечує, що це буде дурним, але перш ніж почати порівнювати, я хотів би зосередити увагу на актуальності придбання старої консолі.

Відповідаючи на питання про покупку PlayStation 4 або PS3 ми не будемо говорити про апаратне забезпечення: де він більш потужний, де краще і т.D., Тому що це не означає. Ми розповімо про практичність з точки зору звичайного користувача.

Меблі на ринку

Ще одна відмінність PlayStation 4 від PlayStation 4 Pro або Slim. ціна.

Новий магазин PlayStation 4 (FAT) у найбільш скромних витратах на конфігурацію від 18 тисяч. Ціновий тег на тонкій версії вагається близько 20-21 тисяч, хоча іноді є копії дешевше. Розширена версія консолі (Pro) буде коштувати покупця близько 27-30 тисяч.

При покупці консолі на вторинному ринку ви можете заощадити близько 4-6 тисяч, але існує висока ймовірність отримання низькоякісних товарів.

Обов’язково перевірте префікс для продуктивності та попросіть деталі або отримання паспортів. Якщо ви даєте гроші без перевірки, це може бути, що консоль не працює, або всередині немає нічого, крім руйнування, розміщених там за вагу. Сумісний продавець ніколи не відмовляться від чесної угоди.

PlayStation 4 Ремонт відремонтовано в наших майстернях. Ви можете спокійно довіряти багаторічним досвідом наших фахівців. Зателефонуйте і зареєструйтеся!

Pro і Slim версії мають кілька відмінностей від основної моделі відразу. Наприклад, перший може похвалитися набагато кращою графікою. Крім того, завдяки наявній функції “прискореного режиму”, гра не дикується і працює набагато гладко.

See also  Як перекласти з телефону на телевізор Sony

Основною перевагою PlayStation 4 Slim. це нижча споживання електроенергії. Витрати на електроенергію в моделі скорочуються майже на третіх порівняно з основною версією. Крім того, Slim не стільки нагрівається і виробляє менше шуму (близько 10 децибел).

Pro і Slim версії. не наступні моделі PlayStation 4, але тільки підйомники. Тому всі ігри для консолей будуть однаковими.

Всі три версії префікса Playstation 4 досить кілька. Однак існуючі відмінності достатньо, щоб забезпечити, щоб кожна з консолей повинна бути різними групами користувачів. залежно від їхніх запитів.

Таблиця: Sony PlayStation версії

Версія PlayStation 4 PlayStation Slim PlayStation Pro
Розміри та вага 275 x 53 x 305 мм (вага. 2 кг 80 г) 265 х 39 х 289 мм (вага. 2 кг 100 г) 295 х 55 х 233 мм (вага. 3 кг 300 г)
процесори AMD Jaguar, 8 ядер (x86-64) AMD Jaguar, 8 ядер (x86-64) AMD Jaguar, 8 ядер (x86-64)
процесор GPU AMD Radeon (1.84 TFLFS) AMD Radeon (1.84 TFLFS) AMD Radeon (4.2 tfllops)
HDD 500 Гб 500 Гб 1TB
порти AV / HDMI 1.4 HDMI 1.4 HDMI 2.0
Потужність 250 Вт 165 Вт 310 Вт
дозвіл 4К Не Не Так
стандарт USB Два порти USB 3.0 Два порти USB 3.0 Три порти USB 3 порту.0
PSVR Підтримка Так Так Так, розширений
Максимальна роздільна здатність в іграх Full HD (19801080) Full HD (19801080) Ультра HD (38402160), 4K HDR
Wi-Fi 802.11n (2,4 ГГц) 802.11AC (2,4 і 5 ГГц) 802.11AC (5 ГГц)
Блокноти v2.один V4.0 V4.0
Особливості Контролер DualShock 4, Mono гарнітура, PS-камера Замість сенсорних клавіш. класичний механічний варіант Існує оптичний S / P. DIF, що дозволяє передавати цифровий звук
Конструкція Пристрій чудово виглядає з усіх боків. горизонтально, а також вертикально (на стенді) Зовнішній вигляд завершується через закруглені краю та матове житло Додано третій ярус. Глянцеве тіло втратило групу підсвічування, що надходить з кнопки живлення
Середня ціна 229 (15 тисяч. 236) 299 (19 тисяч. 893) 399 (26 тисяч. 546)

Кожна апаратна версія консолі мають свої власні переваги. Основні PlayStation 4. вибір любителів класиків та тих, хто не так багато коштів для купівлі дорогих консолей. Тонка версія є хорошим варіантом для практичних геймерів, а Pro буде відповідати щасливим власникам телевізорів з роздільною здатністю 4K, які хочуть скористатися всіма можливостями пристрою, і одночасно оцінюють ігри з максимальною швидкістю та з ідеальними зображеннями якості.

Яка різниця між playstation 4 fat, slim and pro, і яка, безумовно, варто купувати

PlayStation 4 став однією з найкращих консолей у всій історії існування компанії. Порівняно з попередньою консоллю від Sony, PlayStation 3, модель отримала більш технологічне обладнання та новий дизайн, але залишалася градація моделей у ширині та технічних умовах. Отже, ті ж різні версії PlayStation 4 FAT, SLIM та PRO?

See also  Яка відеокамера краще, ніж Sony або Panasonic. Sony HXR-MC2500

Яка різниця між Slim від звичайного PS4

Кожна з моделей має свої плюси і мінуси, а також відмінні риси, властиві лише. Далі ми подивимося, що різні версії консолей минулого покоління від Sony відрізняються, а також підсумовуємо, в якому ми вирішимо, яка консоль полягає в тому, щоб дати перевагу.

Ніж PlayStation 4 Slim відрізняється від PlayStation 4?

Яка різниця між playstation 4 slim від playstation 4 давайте зрозуміємо це. У 2016 році Sony випустив тонкий версію 4 ігор восьмого покоління, який переклав означає тонкий, тонкий. Основною зміною полягала в тому, що в новій версії консолі була простішою та компактною. Однак дизайн не є єдиною різницею тонкої версії.

Якщо порівняти характеристики, то ви можете побачити, що багато параметрів було змінено. Наприклад, з боку зовнішнього світу, нова версія має доступ до Wi-Fi на 5 ГГц, а також до Bluetooth, але отримав такі якості, вона втратила цифрову аудіовихід, яка не буде сподобатися любителям звуку.

Також з позитивних змін можна відзначити легкість ваги та меншого обсягу. Але найважливіше оновлення полягає в тому, що тонка версія споживає 34% менше енергії. Звичайно, це дійсно помітна різниця, тому що завдяки цьому він працює тихіше.

Включаючи це, ви можете побачити, як сенсорні кнопки на самому консолі змінилися, ставши зараз кнопки з механічним пресуванням.

Якщо ви називаєте найважливішу частину порівняння, то це абсолютно точна різниця в іграх. Однак, не різниця. В обох консолях однакова графіка.

Зробивши висновок, ви можете відповісти на питання, чи варто оновити префікс до покращеної версії Slim? Не варто. Тому що, якщо у вас є достатньо місця в кімнаті, різниця знижується. І різниця в шуму та розмірах не настільки важлива для оновлення консолі. Єдине, що можна сказати, що любителі ігор полягає в тому, що, якщо ви хочете відігравати споживання енергії нової версії, буде грати в руку.

Основна відмінність від PlayStation 4 Pro від PlayStation 4 Slim. більше, ніж подвійна продуктивність графічного процесора. Решта характеристик були також дещо покращеними, хоча і не набагато значно.Крім того, Slim відрізняється двома USB-портами 3.1 VS USB 3.0, а також wi-fi a / b / g / n / ac та bluetooth 4 підтримка.0 vs wi-fi b / g / n і bluetooth 2.1 у оригінальній версії.

Xbox One S

Порівнюючи нову та попередню версію від Microsoft, ви можете зробити висновок:

  • Якщо ви вже є власником Xbox One, це не має сенсу придбати Slim-Option.
  • Якщо закупівля нового пристрою оцінюється, то ви можете подивитися на Xbox One.