Home » Samsung A50 не включається, що робити

Samsung A50 не включається, що робити

Причини, чому телефон може повісити

Перше, що має справу з розгляду ситуації. чому телефон Samsung висить. Всього виділяються дві групи причин:

 • Невдачі програмного забезпечення. Ця категорія включає проблеми, пов’язані з роботою будь-якої програми або помилок у роботі ОС. Щоб вирішити, потрібно перезапустити пристрій, якщо він висів, але конфлікт не дає це зробити. Є ряд рішень, про які ми будемо говорити нижче.
 • Механічні несправності. Багато хто хвалять той факт, що смартфон висів, на невдачі в програмному забезпеченні, не звертаючи уваги на інші причини. Зокрема, ситуація може бути пов’язана з поганим контактом або несправною функцією, яка прихована від очей користувача, але не дозволяє перезавантажити пристрій. Якщо телефон Samsung часто висить навіть після скидання, причина може бути механічним поломкою. У цьому випадку краще приписувати смартфон до сервісного центру і довірити його до відновлення фахівців. Вони можуть не тільки перезапустити пристрій, але також визначити несправність.

Якщо ви розглядаєте основні причини, програмне забезпечення не буде опубліковано. Це питання буде детально розглянемо.

samsung, включається, робити

Просвітництво смартфона на процесі завантаження може відбуватися з різних причин. У деяких випадках це можливо вирішити проблему самостійно, лише звернення до сервісного центру допоможе в інших. Ремонт мобільних телефонів. складне завдання, і треба довіряти лише перевіреними професіоналами. Не шукайте допомоги у найближчому ринку або намагатися розібрати пристрій з сорочками. це тільки боляче і позбавити гарантію. Щоб уникнути подібних розбивок у майбутньому, пам’ятайте кілька простих правил:

 • Не спалахуйте смартфон китайською “лівою” прошивкою без достатнього досвіду.
 • Коли виявляється дефект, не панікуйте і не намагайтеся розбирати пристрій.
 • Використовуйте антивіруси та регулярно перевіряйте смартфон для шкідливого програмного забезпечення.

Як виправити телефон Samsung Galaxy, який не вмикається [Ultimate Guide]

Samsung Galaxy S10 / 9/8 не включається. Це одна з найпоширеніших проблем. Коли ваш телефон Samsung раптом стає чорним і не вмикайте телефон Samsung застряг на логотипі або взагалі не стягує, це важко визначити проблему.

Що ви повинні зробити? Стаття 10 описує прості способи усунення несправностей телефону Samsung. Навіть якщо ви працювали на телефоні Samsung, який не увімкнено, ви можете перевірити основні причини та вирішення проблем із завантаженням Samsung.

Модель бюджету розбилася на ринок та негайно вразив користувачів своїми технічними характеристиками, не поступається флагманським правилам. Функції розпізнавання обличчя та відбитки пальців щодо захисту від несанкціонованого доступу з’явилися в недорогих пристроях лише у Samsung, і це значний прорив. Два мікрофони та унікальна система зменшення шуму використовують зручну та зручну та зручну та зручну, а також високу продуктивність, економічне споживання батареї та швидку зарядку Оригінальна пам’ять була негайно оцінена власниками новинки.

Смартфон підтримує функції налаштувань користувачів, крім того, гаджет має нічний режим, ідеально фотографує та Shimmes відео. І 50 має стандартні чіпи для захисту та конфіденційності, а також дозволяє власнику мати кілька облікових записів у соціальних мережах та клонування додатків.

Велика кількість позитивних сторін не захищає смартфон з невдач у. Часто пристрій вимагає перезавантаження, і це можна зробити різними способами.

See also  Як видалити SIM-картку з Samsung. Як отримати SIM-картку з Samsung Galaxy A3

Питання відповідь

Розглянемо ряд недоліків, які не належать до основних або первинних. Наприклад, коли стільниковий висять, постійно перезавантажується або показує невідомі або “неадекватні” повідомлення.

Циклічний перезавантаження

Циклічна перезавантаження. це стан телефону, в якому ОС постійно завантажується, але не може це зробити і йде до “Ребуту”. Причини цієї несправності є декілька: неправильно встановлена ​​(можливо, звичайна) прошивка, внутрішні невдачі Android або iOS, помилка при оновленні ОС.

Щоб вийти з циклічного завантаження, спробуйте:

 • Перезавантажити мобільний телефон з кнопок (докладні інструкції в першій частині статті).
 • Встановіть нову прошивку в режимі відновлення (для Android) DFU (для iOS), EDL (для Xiaomi).
 • Запустіть процедуру відновлення через “Режим відновлення”.
 • Зробіть процедуру жорсткого скидання через завантажувач.

Увага! Всі маніпуляції зі смартфоном роблять на свій власний ризик. Щоб повністю “не закінчуємо пристрій”, ми рекомендуємо пропускати його в хороший семінар.

Червона батарея загоряється

Якщо стільниковий показує темний екран з червоною батареєю, швидше за все, акумулятор більше не може змінюватися до нового. Швидше за все, ресурс був розроблений у 300-400 циклах зарядного розряду, з’явився глибокий розряд через “довге невикористання”, наприклад, лежачи “у таблиці” від 3 місяців і більше.

Але для першого варто перевірити зарядний пристрій. Можливо, він має достатню потужність харчування. Всі сучасні смартфони стягуються щонайменше 1 джерело живлення ампер, 0,3-0,5 і занадто мало для сучасних технологій.

Як відновити дані

Дуже погана ситуація. це мертвий смартфон, але фотографії, відео, листування, документи, все залишається в пам’яті, що не працює. Ви можете витягнути інформацію з мертвого пристрою самостійно, але це вимагатиме спеціального програмного забезпечення та гарного знання ПК.

Щоб відновити інформацію, краще використовувати послуги спеціалізованих семінарів. Чарівники витягують дані за допомогою сервісного програмного забезпечення або випадає чіп пам’яті. Після цього плата буде встановлена ​​в донорському гаджеті, і інформація буде вирішена. Процедура дорожча, але вона може стати єдиним шансом збереження та відновлення даних від “мертвого чоловіка”.

Екран чорний, але завантаження не йде

Мертвий чорний екран не завжди говорить, що пристрій помер:

 • Часто темний дисплей вказує на процедуру залежної оновлення. Особливо, коли мова йде про повне оновлення системи. Перезапустіть за допомогою механічних клавіш.
 • Темний екран з підсвічуванням можливий, коли завантажувач або прошивки летить.
 • Після змочування модуль екрана дуже чутливий до вологи, що потрапляє всередину, мобільний телефон може працювати, але на дисплеї “мовчання”. Це допоможе заміни модуля до нового.

Висять на логотипі після скидання налаштувань заводу

 • Неправильно встановлена ​​прошивка. Невдачі потужності при оновленні системи. Встановлення спеціальної версії. Ми прошити через режим відновлення.
 • трохи пам’яті. Система завантажується дуже повільно або пристрій не може почати взагалі. Смартфон не має пам’яті, оптимізація програм, кеш-пам’ять та очищення даних. Ми рекомендуємо зробити жорсткий скидання з меню завантажувача.
 • Механічні або апаратні розбивки. Це також може включати псевдоциклічне навантаження. Коли стільниковий постійно перезавантажений, але не запускає Android завантажити. Проблема полягає в закритті кнопки живлення через вологу, прилипання або відмову механічних контактів.

Якщо не реагує на зарядку

 • Можливо, акумулятор працював “його” і вимагає заміни. У той же час, гаджет може вібрувати (джип) і блимати червоний-синій індикатор. Спробуйте видалити ACB і заряджати його на “жабу”.
 • Сильне перегрів АКБ,
 • Вилка,
 • Схема на дошці,
 • Вологість у пристрої,
 • Іноді ця ситуація виникає через необхідність оновлення драйверів прошивки або гаджета.

Чому екран не спалює на Samsung телефон, але сам телефон працює

Власники смартфонів часто скаржаться, вони кажуть, що екран не спалює по телефону, але це працює, Samsung. Така ситуація може бути викликана механічним пошкодженням смартфона, приготування вологи, спалювання апаратного забезпечення, невдачі в прошивню програмі, забруднення датчиків та т. D. В результаті, пристрій працює в звичайному режимі, але дисплей темний або абсолютно білий. Розглянемо причини, чому екран переставав працювати на телефоні Samsung, ми надамо способи вирішити цю проблему та надавати рекомендації, як уникнути несправності у майбутньому.

See also  Як передати з Meizu на Samsung

Відновлення даних телефону Samsung, які застрягли в логотипі, використовуючи Fonelab

У вас є інші способи зафіксувати шрифт Samsung на логотипі, будь ласка, прочитайте наступні рішення.

Крок 1 Зніміть акумулятор телефону Samsung, а потім знову встановіть його. Почекайте кілька хвилин, а потім ви можете спробувати перезапустити його.

Крок 2 Натисніть і утримуйте кнопку звуку та живлення протягом 20 секунд, щоб насильно перезапустіть свій телефон Samsung.

Крок 3 Спробуйте Fonelab, якщо вищезгадані способи не доступні для вас. Це допоможе вам виправити проблеми з обмеженими можливостями для Samsung без втрати даних.

Як вирішити проблему, коли Samsung замерзає на заставку

Якщо телефон Samsung не включається і висить на заставку, що робити, це спробувати різні рішення, прості та більш повне. Головне. перевірити всі причини такої поведінки апарату, а деякі з них усунуті. В результаті ви або вирішите проблему самостійно, або ви будете точно знати, що робити далі.

Ось що робити, якщо Samsung Hoves на логотипі:

Samsung Galaxy A50 (2019) SM-A505FM / DS не включається! Що робити? / не вмикається! що робити?

 • Поверніть його в кілька разів за допомогою жорсткого перезавантаження.
 • Повністю заряджайте апарат.
 • Очистіть кеш телефон.
 • Запустіть смартфон у безпечному режимі.
 • Скинути налаштування на фабрику.
 • Блимати.
 • Виконуйте ремонт у сервісному центрі.

Кожен з цих дій надає інструкції нижче.

Жорсткий перезавантаження

Якщо гаджет висить на скрінсейвер, то для початку спробуйте просто перезапустіть його, натиснувши кнопку «Пуск» з різними силами. Якщо у вас затонуло, або він має внутрішній збиток, потім з одним з спроб все може встати.

Якщо пристрій не вмикається, зробіть жорсткий перезавантаження: натисніть одночасно вимикання та зниження рівня звуку. Тримайте їх приблизно 10 секунд, поки перезавантаження не запускається.

Якщо у смартфоні Samsung встановлено знімний акумулятор, відкрийте кришку та видаліть акумулятор. За 5-10 секунд вставте його назад, поверніться до місця кришки та увімкніть телефон. Можливо, що Samsung замерзає на заставці, вирішить після одного з описаних дій, і вона включиться.

Перевірте рівень батареї

Майже повністю розряджений акумулятор іноді також є джерелом, що Samsung горить на пристрої, і вона не включається, замерзає на заставці. Ви можете мати акумулятор або зарядний пристрій. наприклад, телефон буде писати, який стягується на 20%, але цей рівень достатньо протягом декількох секунд, а пристрій висить. Крім того, ця проблема можлива при поверненні від холоду. Виконайте такі перевірки:

 • Підключіть телефон до зарядного пристрою.
 • Перевірте, чи заряджається.
 • Перевірте себе, підключивши його до іншого пристрою.
 • Залиште телефон, щоб зарядити кілька годин у кімнатній температурі.
 • Спробуйте знову увімкнути пристрій. При необхідності повторіть метод 1.

Якщо проблема вирішила на цьому етапі, і телефон більше не замерзає на заставці, ви все ще повинні замінити акумулятор або зарядний пристрій.

Очистити кеш

Це простий і безпечний спосіб очищення помилок на смартфоні. Він не видаляє ваші дані, не стирає програми та облікові записи. Щоб активувати його, вам доведеться перейти до режиму відновлення:

 • Утримуйте кнопку запуску одночасно, збільшити обсяг і, якщо є, “додому” або “bixby”. Якщо немає, то тільки дві клавіші. Коли ваш телефон циклічно перезавантажено, це може бути “ловити” момент, коли він вимкнено.
 • Після того, як логотип з’явиться на екрані, відпустіть включення (але лише цей ключ).
 • Коли ви бачите меню, відпустіть всі кнопки.
 • Використання кнопок рівня звуку, перейдіть до розділу “Протріть кеш”.

Якщо проблема не виключена, а пристрій все ще висить на заставці, то це глибше. Перевірте наступні методи.

Запустіть у безпечному режимі

Якщо ви все ще спалахуєте напис Samsung, а телефон не вмикається, але зависає під час заставки, тобто варіант полягає в тому, що невдача викликала програму, яка нещодавно встановлена ​​на пристрої. Це може бути вірус, і може бути нормальним застосуванням, завантаженим з рисунку відтворення, але чомусь конфлікт. Потрібно запустити смартфон у безпечному режимі. це режим роботи, коли завантажується лише “основні набори” утиліти.

See also  Як видалити віддалені кімнати з Samsung. Як відновити віддалені контакти в смартфоні Android Samsung Galaxy

Щоб запустити в безпечному режимі та подальшу виправлення проблеми, виконайте такі дії:

 • Перезавантажте телефон або, якщо він циклічно перезавантажився, зачекайте нового циклу.
 • Коли логотип з’явиться на екрані, натисніть “Звук вниз”.
 • Телефон повинен займатися безпечним режимом.
 • Якщо все вдалося, то видаліть останні програми, встановлені.
 • Звичайне перезавантаження буде видаляти безпечний режим, і пристрій завантажиться як звичайно.

Скинути телефон

Коли інші методи не допомогли, а гаджет все ще замерзає після заставки і не вмикається, вам доведеться скинути дані телефону. Ця операція буде видаляти все, що було у внутрішній пам’яті, скине всі параметри. Інформація, записана на карту пам’яті SD, не буде страждати.

Перед скиданням переконайтеся, що ви пам’ятаєте пароль з вашого облікового запису Google. Також спробуйте підключити пристрій до комп’ютера, а також перейти до безпечного режиму для копіювання та збереження даних.

Щоб скинути телефон, виконайте такі дії:

 • Натисніть і утримуйте “Увімкнути”, “Підніміть звук”, а інша кнопка “Домашня” або “Біксбі”, якщо вони знаходяться на машині. У випадку, коли смартфон без зупинки перезавантажень, може знадобитися “ловити” момент, коли екран чорний.
 • Коли логотип виникає, перестаньте зберігати ключ живлення.
 • Як тільки ви побачите меню, зупиніть утримуйте кнопки.
 • Використовуючи регулювання звуку як “знижується”, перейдіть до запису “Wipe Data / Factory Reset”.

Заломлення

У звичайній ситуації, якщо ви самі не спалахували телефон, цей метод краще не застосовувати. Але, мабуть, проблема, коли Samsung не завантажує заставку, вона прийшла саме після спроби спалахнути. Якщо це правда, то повторіть операцію або контактні фахівці. Невдача при встановленні нової прошивки. не рідкість. Якщо у вас є невеликий досвід у цьому, або ви не впевнені в успіху. довіряєте вирішенню завдання Сервісного центру.

Ремонт

Якщо після дій Samsung Galaxy не увімкнено і висить заставку, то, швидше за все, справа в оформленій петлі, розбиваючи кнопки, контакти, пам’ять або процесор. У будь-якому випадку рішення таких завдань краще довіряти професіоналам. Вам знадобиться сервісний центр для відновлення пристрою.

Тепер ви знаєте всі кроки, які потрібно пройти, якщо телефон Samsung перестає включити, а заставку постійно висить. Я сподіваюся, що ви швидко вирішите проблему та повернути пристрій до життя, і ця інструкція допоможе вам.

Несправність батареї

Акумулятор смартфона. одна з найбільш уразливих частин. З часом він втрачає контейнер, через який телефон починає випускати швидше.

Нові моделі особливо незручно, коли розбивка акумулятора. Багато хто з них є інтимідатом, і якщо “зарядний пристрій” можна легко замінити, то акумулятор нелегкий і повинен зв’язатися з майстром. Але якщо ви все ще керуєте, щоб видалити акумулятор, вам потрібно дослідити його для поломки:

 • Після відкриття задньої кришки смартфона зверніть увагу на те, чи акумулятор щільно прилягає до зовнішніх контактів на машині.
 • Отримайте акумулятор і огляньте наявність роздуття. Якщо вони виявляються, то ймовірність полягає в тому, що акумулятор більше не працює.
 • Якщо є тестер напруги, перевірте контакти акумулятора. Індикатори повинні бути в діапазоні між 3.7 В. (за відсутності заряду) і 4.2 Б. (Повністю заряджений корпус). З видимими відхиленнями від норми, рекомендується замінити модуль потужності для нового та доступного.