Home » Samsung екран запису з звуком. Використання ADB для захоплення екрана

Samsung екран запису з звуком. Використання ADB для захоплення екрана

Як зробити запис екрана до Samsung

Екранний запис. Функція, яка набирає популярність у мобільних пристроях. Так сталося, що “з магазину” у телефонах немає можливості. І ми повинні завантажувати додаткові програми з Інтернету. Або встановити програми з ринку Google. Давайте дізнаємося, як ви можете записати екран на телефоні Samsung.

Виробники мобільних телефонів, нарешті, усвідомили важливість функції запису відео безпосередньо з дисплея телефону. І надано користувачам з вбудованим застосуванням у нових моделях. Так само, як їхні конкуренти від Apple. У розділі “Apple” Смартфони доступні з 11 версією iOS. На Samsung Примітка 10 і Примітка 10 Ми тепер можемо написати щось зі смартфона без будь-яких програм.

Все, наскільки це можливо, і функція доступна з меню швидкого доступу:

 • Якщо ви є власником Samsung Note 10, просто опустіть пристрій Android;
 • Виберіть функцію “Запис екрана”;
 • Ви побачите числа зворотної довідки. Коли обліковий запис досягне 0, запис розпочнеться;
 • На екрані вгорі також є кнопки для управління записом. Наприклад, натисніть квадрат по колу, і запис зупиниться. Запис зберігається в галереї пристроїв. Виберіть олівець, щоб додати елемент до запису або редагувати його.

Навіть коли з мобільного екрану є запис, ви можете написати на екрані маркер, вказати елементи або записувати слова. Побудована програма для створення екрана на Samsung може бути налаштована.

Для цього опустіть завісу та виберіть значок налаштувань.

У цьому вікні ми можемо змінити налаштування звуку або увімкнути голосовий запис під час створення екрана.

Ви можете активувати лише збереження голосу з мікрофона або тільки системних звуків та відтворюваних програм. Налаштуйте якість відео, яке буде розстріляно, вибравши: 480p, 720p або 1080p. Samsung Note 10. Це не єдиний смартфон від виробника, який може записувати відео з дисплея без додатків. Ви можете дізнатись більше про моделі на офіційному веб-сайті HTTPS: // Samsung.Com / ru.

Запишіть голос Samsung за допомогою вбудованого застосування.

Якщо ви використовуєте нову модель Samsung з Android 10 та один інтеейс, ви можете покластися на вбудований Samsung on-screen Recorder, щоб записати відео або голос на пристрої Samsung.

Крок 1 Якщо ви хочете переглянути запис на телефоні Samsung, ви можете вилучити з меню Quick Settings, а потім виберіть опцію Voice Recorder. Тут ви також можете перейти до програми Налаштування та доступ до запису екрана через функцію пошуку.

samsung, екран, запису, звук

Крок 2 Спільне вікно з питанням, що ви хочете записати налаштування звуку. Запропоновані 3 режими звуку: немає звуку, мультимедійний звук, мультимедійний звук та мікрофон. Ви можете вибрати залежно від ваших потреб.

Крок 3 Тепер ви можете натиснути кнопку Почати записувати можливість записувати екран телефону Samsung. Ви можете натиснути на область у верхньому правому куті екрана, щоб зупинити процес запису.

samsung, екран, запису, звук

Записане відео буде збережено на фотогалереї за замовчуванням. Якщо ви хочете налаштувати параметри запису екрана на Samsung, ви можете перейти до програми «Налаштування», а потім виберіть Скріншоти та Налаштування екрана запису екрану.

Кращий екран-рекордер для ПК з Windows та Mac

Рекордер екрану Fonelab дозволяє захопити відео, аудіо, онлайн та t. D. У Windows / Mac, і ви можете легко налаштувати розмір, редагувати відео або аудіо та багато іншого.

 • Записуйте відео, аудіо, веб-камеру та створіть скріншоти на Windows / Mac.
 • Попередні дані перед збереженням.
 • Він безпечний і простий у використанні.
See also  Як налаштувати GPS на Samsung.

Samsung Телефонний екран відеозапису

Більшість телефонів Samsung поставляються з вбудованим інструментом запису відео з екрана. Продовжуйте читати, щоб дізнатись, як знімати екран на Samsung, використовуючи вбудовану гру Launcher, і якщо гру Launcher не включений у ваш телефон, дізнайтеся, як використовувати альтернативну програму, яка називається Mobbizen.

Примітка. Запис відео з екрану Samsung відрізняється від простого екрана, вистріленого на Samsung. Власники пристроїв iOS можуть ознайомитись із інструкціями “Запис відео з екрану iPhone”.

Як зробити записку скріншоту на Android за допомогою ігрових інструментів

Багато телефонів Samsung включають програму, що називається Launcher, в якому є утиліта скріншота у вигляді стандартного відеофайлу. Він призначений для запису ігор, але ви можете використовувати його майже в будь-якому додатку.

Примітка. Ви не можете використовувати гру Launcher для запису додому або екрану програми. Ви можете записати відео лише у програмах. Якщо ви хочете записати головний екран, спробуйте третє. Партійне відео для запису відео, наприклад, Mobizen, який буде обговорюватися пізніше у цій статті.

Запустіть гру Launcher.

Проведіть пальцем, щоб перетягнути вікно бібліотеки (наразі у нижній частині екрана), а потім торкніться трьох вертикальних точок у верхньому правому куті бібліотеки.

Ви повинні побачити список всіх програм, встановлених на вашому телефоні. Натисніть на програму, яку ви хочете записати, а потім натисніть “Додати” у верхньому правому куті екрана. Це додає заявку до списку гри в запуску гри, що дозволяє вам отримувати доступ до інструментів для гри, наприклад, рекордер, коли програма запускається.

У бібліотеці виберіть програму, яку ви хочете записати. Коли програма починається, торкніться значка ігрової інструментів у нижньому лівому куті, ліворуч від кнопки “Назад” на панелі навігації.

Потрібно з’явитися повне меню інструментів для гри. Натисніть “Запис” у нижньому правому куті екрана, і ви почнете писати на екрані. Виконати кроки, які ви хочете записати.

Коли ви готові зупинити запис, натисніть значок зупинки в нижньому правому куті екрана.

Щоб переглянути повне відео, ви можете натиснути кнопку “Переглянути записане відео, яке з’являється”, або ви можете знайти запис екрана з усім іншим відео в “Фотографії”.

Як записати екран з Mobizen для Samsung

Якщо ваш телефон Samsung не включає клавішу Launcher або ви вважаєте за краще не використовувати його, замість цього ви можете покластися на будь-який з декількох додатків скріншот. Зокрема, ви можете скористатися сторонньою програмою, якщо вам потрібно записати екран “Домашня” або “Програми” на своєму телефоні, оскільки рекордер у програмі Launcher працює лише всередині додатків.

Є ряд програм, які дозволяють записати екран, але популярне та надійне застосування називається Mobbizen. Ось як його використовувати.

Якщо ви ще цього не зробили, встановіть Mobizen з магазину Google Play.

Після встановлення запустіть програму Mobizen. Коли він працює, ви повинні побачити його значок у стороні екрана. Натисніть на неї, щоб переглянути три параметри: запис відео, перегляньте збережений вміст та створюючи знімок екрана.

Примітка. Якщо ви запускаєте програму вперше, вам, можливо, доведеться надати дозвіл програми для запису.

Ви повинні побачити повідомлення “Mobizen почне зйомки відео”. Якщо ви хочете, натисніть “No Show”, а потім натисніть “Почати зараз”.

Найкраща програма для запису відео 2022 || Як записати звук системи || PUBG MOBILE

Після три-секундного зворотного відліку, запис почнеться. На відміну від Launcher, Mobezen пише все, включаючи домашню сторінку та сторінки програми. Виконати кроки, які ви хочете записати.

See also  Як зробити скріншот на Samsung A 20

Клацніть значок Mobizen, а потім натисніть значок зупинки.

Через деякий час Mobizen відобразить спливаюче вікно, яке дозволяє або видалити щойно зроблене відео, або переглянути його. Ви також можете знайти готове відео в папці Mobizen у додатку галереї.

Запишіть відео з екрана Android у ігрових іграх

Багато власників телефонів та планшетів Android мають попередньо встановлений додаток Google Glay Games. Але не всі вони знають, що це дозволяє записувати відео з екрану не тільки з ігор, але і в інших місцях на Android.

samsung, екран, запису, звук

Деталі про використання функції в окремій інструкції Як записувати відео з екрана Android у ігрових іграх.

Як зробити запис екрана на Samsung за допомогою програми запису екрана

Як згадувалося вище, Samsung просто додає функцію запису екрана до пристроїв, що запускаються Android 10. Як зробити екран на Samsung за допомогою старого телефону або планшета? Adv screen recorder. Це альтернативний екран для Samsung, який дозволяє записувати необхідні файли.

Крок 1. Перейдіть до магазину Google Play на своєму телефоні Android, знайдіть Read Recorder та встановіть програму на своєму телефоні Samsung. Його можна завантажити та використовувати для основних функцій безкоштовно.

Крок 2. Після встановлення програми він отримає плаваючу кнопку на будь-якому екрані. Якщо ви хочете налаштувати параметри, перейдіть до параметрів параметрів у програмі.

Крок 3: Коли ви будете готові записати екран на Samsung, натисніть кнопку Floating та виберіть запис значка. Щоб додати обличчя до запису екрана, торкніться піктограми камери.

Крок 4: Після запису екрана значок зупинки торкається збереження записаних файлів у фотогалереї. Після цього ви можете редагувати, передавати або керувати файлами на своєму телефоні Android.

samsung, екран, запису, звук

Як спалити екран смартфона Samsung

samsung, екран, запису, звук

У сучасному світі люди постійно обмінюються інформацією. Іноді вам потрібно щось поділитися, покажіть, як щось працює або просто написати відео з грою на Samsung. Це для таких ситуацій, які необхідний екран. Як увімкнути запис екрана на Samsung Galaxy, тепер ми скажемо.

На жаль, сама Samsung не надає користувачеві як запис екрану. Тому вам доведеться завантажити окрему програму для реалізації цієї функції.

Приходьте на “Play Market” і знайдіть рекордер екрану програми. Він також доступний за посиланням.

Далі запустіть додаток і натисніть на три очки в лівому куті.

Після переходу до пункту “Налаштування”.

Тут демонструють потрібну вам дозвіл, бітрейт і частоту кадрів.

Далі, щоб записати екран, натисніть на значок Blue Camera у головному меню додатків.

Також, коли ви ввертаєте увагу на додаток, попросить вас дати йому дозволу, це потрібно зробити.

Додаток перенесе вас на основний робочий стіл і покаже спеціальне меню з 4 кнопками: Увімкнути запис, скріншот, налаштування та вимкнено.

Після натискання кнопки запису вперше ви також потребуєте випуску дозволу.

Щоб припинити запис, вам потрібно опустити завісу та натиснути на публікацію.

Після цього повідомлення про успішний екран буде повідомлено, а відео підтримує.

Як написати з екрану Samsung за допомогою програм

Спеціальні програми для смартфонів працюють, а також програми для зйомки зображення для ПК, які використовуються геймерами. Samsung розробив кілька програм з різною функціональністю та вартістю. Ми розглянемо безкоштовні варіанти, які забезпечують високоякісну картину та писати на галактичних роликах у стандартних форматах.

Рекордер

Простий у використанні програмне забезпечення. Екранний рекордер, оптимально справляючись з завданнями. Ви можете безкоштовно завантажити відео.Опитування на ігровому ринку. Після встановлення ми дозволяємо програмі отримати доступ до екрана.

Програмне забезпечення працює надзвичайно просте: плаваюча кнопка відображається на телефоні. Якщо ви ковзаєте на ньому, буде випущено меню з доступними функціями. Натиснувши на впізнавані піктограми, ви можете записати відео або швидко зробити знімок екрана.

 • Зупинити та подальше продовження запису в одному медіа.Файлі;
 • Відображення клубів сенсорним екраном під час зйомки;
 • Малювання пензлем під час зйомки;
 • Функція вибору якості та формату;
 • Редагування знятого матеріалу (інсталяція, субтитри, музика);
 • Редагування скріншотів (малюнок, написи, створення врожаю та колажу).
See also  Як створити обліковий запис Samsung. Можливі проблеми

Екранний рекордер записує не лише маніпуляції в меню чи граючи в ігри. За допомогою програми ви можете виправити все, що відображається на екрані, і навіть відеодзвінки.

Заява буде корисною не тільки власниками Samsung, які не мають вбудованої функції захоплення. Багата функціональність екрана-рекордера також оцінила власників сучасних “складних” моделей честі та Сяома, попередньо встановлених комунальних підприємств, які не дають так багато можливостей працювати з матеріалом.

Filemit pr

Інша безкоштовна програма, не обмежуючись демо-версією. Filemit Pro. Але є також мінуси. Ви не можете видалити повний HD і позбутися вбудованої реклами.

Filemit Pro дає користувачам, крім захоплення:

 • Паралельно записати дані з мікрофона;
 • Роликовий ролик;
 • Редагувати видалені;
 • Покласти сучасні фільтри на ролик;
 • Додати фонову музику.

М’який має зручний Inteeis і підтримує російську, тому навіть недосвідчений користувач легко з’ясуватиметься з його функціональністю.

Du Recorder

Інший популярний безкоштовний додаток для Android. Du Recorder. Основними перевагами є відсутність реклами та потужної функціональності:

 • Запишіть основний екран, камери та мікрофон;
 • Роздільна здатність до 1080р;
 • Швидкість 60 к / с;
 • Можливість захоплювати інтернет.Трансляції з популярних платформ.

Du Recorder цікавий своїми можливостями редагування: Користувачі можуть звернутися до фільтрів на кадрах, валиках, перекладати їх у GIF.Файли. У той же час джерело та відредаговане відео будуть збережені як окремі файли.

Як відновити відео Android, якщо ви їх втратили

Якщо ви втрачаєте або видалили важливі відео Android, вам не доведеться пропускати відновлення даних Fonelab Android, ви можете відновити будь.Яке відео з Android Phone або SD.Карту без резервної копії. Іноді ваш телефон Android перестає працювати через несправність системи, вірусну атаку, помилки руху чи інші проблеми. Не хвилюйся про це. Ви можете безпечно та легко повернути втрачені або видалені відео з більшості моделей та версій Android.

Основні функції відновлення даних Android

  З телефону Android, SD-карти або SIM-картка без резервного копіювання.

 • Відновлення не тільки відео для Android, а й фотографії, музика, документи, контакти, повідомлення, історія викликів та WhatsApp.
 • Широка підтримка сценаріїв відновлюваних.
 • Відновити відео з Samsung, HTC, Motorola, LG, Sony, Google, Huawei та інших телефонів Android та планшетів.

З Fonelab для Android ви відновлюєте втрачені / видалені дані iPhone, включаючи фотографії, контакти, відео, файли, журнал викликів та інші дані з вашої SD-карти або пристрою.

 • Легко відновити фотографії, відео, контакти, WhatsApp та інші дані.
 • Попередній перегляд до відновлення.
 • Доступні дані Android та SD-карти.

Як відновити відео для Android у хвилинах

Крок 1 Завантажте, встановіть та запустіть програмне забезпечення для відновлення даних Android.

Крок 2 Підключіть Android до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.

Крок 3 Увімкніть режим налагодження USB за допомогою інструкцій на екрані.

samsung, екран, запису, звук

Крок 4 Виберіть відео та інші типи файлів, які потрібно відновити.

Крок 5 Виберіть та перегляньте будь-яке Android відео.

Крок 6 Натисніть Відновити, щоб повернути вибрані відеоролики для вашого комп’ютера.

Це все, що стосується запису та відновлення відео на Android.

Якщо у вас є інший хороший спосіб записати відео для Android, ви можете поділитися у коментарях нижче. Спасибі за ваш час.