Home » Samsung Gear VR, що підключається до ПК. Як перезапустити контролер VR Gear

Samsung Gear VR, що підключається до ПК. Як перезапустити контролер VR Gear

Що робити, якщо телефон не підключається до Samsung Gear VR?

За звичайних умов підключення смартфона до Samsung Gear VR відбувається так само легко, як і сама гарнітура. Але якщо, розміщуючи телефон у окулярах віртуальної реальності, нічого не відбувається, то, безумовно, щось пішло не так.

Існує щонайменше 2 способи усунути цю проблему, яка не вимагатиме вас багато зусиль. Отже, що може бути причиною?

Як фокусувати передачу передач і впоратися з розмиттям

Наявність чіткого погляду, коли ви перебуваєте у VR, є необхідною умовою для розваг. Можливо, вам доведеться фокусувати Gear VR перед тим, як його використовувати, а іноді може знадобитися очистити, щоб впоратися з розмиттям.

Зосередити свої лінзи

Якщо ви вперше використовуєте Gear VR і див. Нефокусовані зображення, вам може просто потрібно налаштувати лінзи. Це дуже легко зробити. Спочатку покласти в передачу ВР. У верхній частині гарнітури ви знайдете колесо прокрутки. Перейдіть до правильного мосту зображення до ваших очей, і перейдіть до ліворуч, зробить їх далі. Ви можете використовувати його, щоб переконатися, що те, що ви бачите, знаходиться в фокусі, і це особливо зручно для тих, хто не має фантастичного виду.

 • Вставте телефон у передачу VR і прикріпіть його до голови.
 • Повільно поверніть ручку відстані, поки текст не зрозуміє.

Важливо, щоб ви розслаблені при читанні тексту на екрані і не напружується при читанні. Як тільки стане можливим, ви готові рухатися далі!

Очистіть екран телефону та лінз всередині передач ВР

Є дві інші причини, чому ви можете побачити розмитих образів. Якщо ваш телефон нечіткий, зображення буде розмитим. Внутрішні частини вашої передачі VR можуть також містити деякий пил або бруд, який заважає. На щастя, вони обидва легко фіксуються.

Ви можете використовувати мікрофібри серветці, щоб видалити екран телефону, який може вирішити вашу проблему. Ви також можете розраховувати на стиснене повітря, щоб видалити пил. Використовуйте стиснене повітря у коротких чергах, щоб видалити пил або бруд, який проникли всередину. Після цього ви можете очистити лінзи з тканиною мікрофібри, якщо у вас ще є проблеми

 • Перевірте екран телефону для відбитків пальців
 • Очистити бруд або плями
 • Використовуйте стиснене повітря короткі черги на внутрішній стороні передач ВР
 • Протріть тканину мікрофібри, якщо це необхідно

Використання

Коли ви вперше ввімкнете шолом, система попросить зберегти програмне забезпечення, після чого людина потрапляє в персональний “3D-кабінет”. Схоже, це (зображення з третьоїдного джерела, зробіть зображення склянок):

samsung, gear, підключається, контролер

Перше враження: це дійсно працює. Повноцінна 3D-картинка, ви можете перетворити голову, все змінюється гладко і синхронно з рухом голови. Інженери Samsung вдалося зробити високоякісну роботу датчиків. У своєму попередньому телефоні я якось намагався використати програму планетарію, яку треба було відпочити на небі. Зображення постійно триває, він не рухався туди, часто видаючи Помилка “компас не калібрований”, немає нічого подібного, все ясно і гладке.

Сам “Кабмін” дає практично стандартні можливості, як у будь-якому магазині додатків. Верхній, верхній платній, анонси деяких новин, відео тощо. Ви можете придбати цікаву програму / завантаження безпосередньо з магазину, не видаляючи шолом (щоб підтвердити покупки, потрібно ввести PIN-код). Загалом, з точки зору VR-середовища, хороша робота була зроблена програмістами. Ви повністю забуваєте, що це телефон, а не окремий ВР-шолом.

До речі, про зображення, роздільна здатність екрану смартфона становить 2960X1440, відповідно, при використанні стерео, він зменшується принаймні двічі. Можна грубо припустити, що ефективна роздільна здатність у VR становить десь 1280×1280 (малюнок у раунді шолома). З іншого боку, це, звичайно, не сітків. Дійсно можна сказати, що пікселі видно, якщо ви заглядете, і так, переглядаючи, вони взагалі не заважають.

See also  Як зробити скріншот на таблетці ASUS

Загалом, з технічної точки зору, немає скарг на Samsung VR. Завдяки наявності програмного забезпечення, все трохи складніше.

Використовуйте дротові контролери, миші та клавіатура

samsung, gear, підключається, контролер

Є кілька чудових ігор, які підтримують Gear Gear VR. Незважаючи на те, що ви можете використовувати різні бездротові контролери для гри в них, ви також можете підключити провідний контролер через порт USB Type-C. Більшість GamePads підключаються за допомогою USB-типу A, тому вам потрібно придбати адаптер OTG USB-C. Крім того, за допомогою Samsung Gear VR можна підключити дротовий або за допомогою USB-DONG, миші та клавіатури.

samsung, gear, підключається, контролер

І як ви використовуєте USB-порт на передачі VR? Ви дізналися будь-які нові способи використання порт? Напишіть у коментарях нижче.

Встановіть програму OCULUS на вашому пристрої Galaxy

Виберіть Далі, щоб завантажити програму OCULUS до пристрою Galaxy.

Не завантажуйте версію програми OCULUS в магазині Google Play: він не сумісний з Gear VR.

Прочитайте попередження, виберіть “Погодьтеся” та натисніть “Далі”.

На наступній сторінці виберіть Встановити.

На сторінці WED Samsung Gear VR, виберіть «Пуск».

Якщо у вас є обліковий запис OCULS, увійдіть зараз. Або створити новий обліковий запис.

Якщо будь-які оновлення програмного забезпечення доступні, завантажте та встановіть їх зараз.

На наступній сторінці виберіть Увімкнути Bluetooth. Потім підтвердьте роздільну здатність пристрою, щоб увімкнути Bluetooth.

Як поєднати шолом VR з комп’ютером?

Доброго дня ! Замовлений Oculuis Rift DK-2, але поки не відповідає. (хто наказав він знає), я вирішив зібрати себе, користь є багато інформації про тему “Google-cardboard” незрозумілі залишки всіх декількох питань; 1) Завантажити гру потрібна на рупій або на смартфоні? Або на обох пристроях одночасно це те, що ігри з Google-Play на ПК. Не завантажуйте, виходить з “у вас немає пристроїв” 2), і якщо гра на комп’ютері, як краще передавати його на екрані смартфона. Проводний зв’язок через USB або бездротовий Wi-Fi Поділіться своїм досвідом та навичками !

Google Cardboard. Це лише картон, ви поклали свій телефон у нього, а потім ви покласти на цей дизайн до голови. Комп’ютер не бере участі у цьому. Ви запускаєте звичайні програми на своєму телефоні, а картон просто допомагає їм правильно дивитися. Oculuis Rift. “як би монітор” (насправді немає, але нехай це), ви чіпляєтеся на ПК, ви запускаєте гру на ПК, гра показана в OCULE. Що стосується картону, мобільний діє як комп’ютер, у ролі “монітора” вона. Google Cardboard. Це мобільна віртуальна реальність, він буде правильніше порівняно з Samsung Gear VR. Окулуїс Ріфт. Навчальна програма для комп’ютера, картон Google та подібна. Аксесуар для мобільних телефонів.

Я, як правило, починаю новачків у віртуальній реальності, і я ще не розумію. Я намагався заглибитися у дві статті, там виявляється той самий Google Cardballard своїми руками. Хабрахабр.Ru/post/228501 habrahabr.Ru/post/229453. Тим не менш, є опис, як підключитися до комп’ютера. 1) Я не зрозумів, в чому різниця і яка різниця від Google Cardballard ? 2) не розумів, де завантажити ігри на мобільний телефон або на комп’ютер ?

R ST: як Даніел Басманов вже сказав, всі картоні та право з ними. Це доповнення до мобільного телефону, а не до комп’ютера, завантаження, і вам потрібно запустити його (не на комп’ютері) у тих статтях можна згадати Способи запуску в таких умовах ігор з комп’ютера, але всі вони є лише криньовими милицями, і на практиці вони не будуть застосовувати його або вийде лише в дуже обмежених умовах, я раджу вам, поки окулій не приходить не купатися і чекати.

Віталій Пухов: Віталій Пухов: Ми поступово намагаємося проникнути в тему. У теорії найпростіший варіант полягає в тому, щоб приймати 7 “-монітор, безпосередньо безпосередньо до виходу випуску комп’ютерної відеокарти та використовуйте гіроскопічну мишу Linchakin як гіроскоп.Com /% d1% 81% d0% bb% d0% be% d0% b2% d0% b0% d1% 80. І якщо ви використовуєте планшет, то відео-вміст може бути відправлений Wi-Fi зворотним зв’язком через USB WWW.4tablet-PC.Net / hints-and-tips / 948-how-to-use-p.

See also  Android Samsung віддалені файли. Де кошик у Samsung A50

Розпакування, перший Samsung Gear VR конфігурація з контролером

R вул.: 1: 7 Монітор високої роздільної здатності та VGA порт Це щось за межами фантастики, якщо ви не можете сказати мені,

2: Якщо ви підключите курсор миші на ПК, то це буде миша, а не гіроскоп, так що він став гіроскопом, вам потрібні ці дані, бо це вам потрібно знання принаймні електроніки та фізики більше, ніж Рівень “Я знаю, де це підключити”,

3: Якщо ви використовуєте планшет і відправляєте Wi-Fi, щоб працювати потенційно, це може, але затримки складуть понад 500 мс, тобто дія в грі буде на екрані протягом половини секунди, за цей час Будь-які дії, які ви будете зруйновані, в гонках ви будете зруйновані в стовпі та Т.D. Значення цього. Лише “слайд.Шоу для перегляду” або фільмів, які “3 штуки” для всього Інтернету,

4: Якщо ви не підключите планшет як монітор зворотного зв’язку, якщо ви не будете натиснути на очі, єдиний зворотній зв’язок може бути корисним цим даним з самого гіроскопа.

Висновок: Все це просто для того, щоб грати з новою, поки що погано доступної технології, з цим немає практичного сенсу, чекайте Oculus, і там ви вже можете все вийти з коробки і, як правило, працюючи

Якщо ви візьмете і розтопите монітор і певну гіроскопічну мишу, то ви отримаєте візок з буханця. Є мільйон причин, чому це не буде працювати. Прочитайте блог Майкла Абраша (блоги.Клапанне програмне забезпечення.Com/abrash) та oculus (https: // www.Окул.Com/blog/bulding-a-sensor.For-. ) Якщо ви хочете краще зрозуміти, яка віртуальна реальність є і які проблеми стикаються з розробниками VR. Чому, на вашу думку, Палмер Лакі робив прототипи протягом декількох років, перш ніж він поїхав до Kickstarter? Тому що VR дуже важко. Оскільки навіть млрд. Фейсбука та команда супер розробників, зробити хорошим залізом зовсім непростим, і навіть після цього є суто фізіологічні та психологічні проблеми, які заважають повному зануренню у віртуальній реальності. Розробники з Oculus не відповідали гіроскопам, які вставляють у ракети, вони повинні були робити своє, і ви хочете відкрити мишу і отримати щось прийнятне?

Віталій Пухов: Я ще не можу відповісти на всі запитання, оскільки я просто намагаюся заглибитися у тему щодо миші. Як ми контролюємо ігри фурункулів ? (якщо моя пам’ять не змінюється) Клавіші a/w/d/s. Керування ходьбою, повернення миші в будь.Якому напрямку. Це поворот голови та огляд з боків. Право ? (Я кажу це з пам’яті, колись зіграв Dum-3 та Stalker). У описі Інтернету, зробленого з гіроскопічної миші HTTPS-трекера: // www.Youtube.Com / watch?V = i1c1hu1pumw

Даніел Басманов: Я розумію, що в віртуальній реальності все ще є багато підводних каменів. Але вже є готові програми для смартфонів, і вони вже працюють; https: // www.Youtube.Com / watch?V = aj1x3u79qbg. Почнемо з чогось подібного, я хотів би повторити руки, я б перевірив. Чи варто купувати віртуальний шолом взагалі чи ні ?

Як підключити та налаштувати VR окуляри

Vr шоломи для ПК налаштовано та підключені до комп’ютера відповідно до інструкцій, що поставляються. Автономні гарнітури взагалі не вимагають жодних налаштувань: увімкнено і грають. Тому, на цих пристроях, ми не будемо загострювати увагу і розглянемо останню категорію.

 • Перш за все, завантажте програму VR, необхідну вам для вашого смартфона та запустіть його. Найчастіше ви негайно побачите, що екран смартфона “наляканий”. Це нормально, щоб налякати і писати негативні відгуки розробників не потрібно.
 • Потім встановіть смартфон до вашої гарнітури VR. Залежно від конкретної моделі метод встановлення буде іншим. Наприклад, спеціальна дошка видаляється у скляних окулярах VR, де встановлюється смартфон між кліпами на пружинах, після чого бар вставляється до окулярів.

І в Bobo VR Z4, передня кришка просто складена, де і вставляйте смартфон. Загалом, тут нічого складно. Навіть дитина зрозуміє. Не забудьте прилипати дріт навушників, якщо вони знаходяться в стандартному роз’єму.

 • Після цього ми носимо окуляри і насолоджуємося грою. Ми додаємо це, щоб контролювати, що нам може знадобитися спеціальна джойстик (розглянути його нижче), або він буде реалізований за допомогою пристрою гіроскоп. Наприклад, герой автоматично знімаємося, коли ми розглянемося на противник або інтерактивну кнопку, коли ми подивимося на це протягом тривалого часу.
See also  Як видалити безпечний режим на Samsung.

Деякі навушники VR мають вбудовані елементи керування. Наприклад, на картоні.Це вбудований магнітний тригер, а в Bobo VR Z4. Це зовнішня бездротова кнопка, натиснувши, на якому ми натискаємо екран на екрані. Це досить важливий нюанс, оскільки є ігри, які підтримують цей метод управління. Отже, набуття гарнітури віртуальної реальності, візьміть той, який має такі кнопки.

 • Якщо є проблеми з зображенням, спробуйте налаштувати лінзи у ваших окулярах. Регулювання не є у всіх моделях, але, наприклад, у VR Box ви можете перемістити лінзи ближче до носа, а також відійти або навпаки, перемістіть їх до очей.

Часто виникає така проблема, коли екран смартфона розділений неправильно, і ми, носіння VR окуляри, продовжуємо бачити два окремі екрани. Якщо коригування лінз тут не допомагає (і найчастіше це буде), вам потрібно використовувати спеціальне додаток, який називається картоном, який можна завантажити, натиснувши посилання.

 • Один. Завантажте, встановіть та запустити картон.
 • 2. Після запуску програми повинна визначити модель себе. Якщо все правильно натисніть “Так”. В іншому випадку. “Ні, вибирайте окуляри”.
 • 3. Ми надаємо додаткову доступу до камери та скануємо штрих-код з гарнітурою VR, якщо там, звичайно, там. Якщо немає окулярів, ми шукаємо модель своєї гарнітури на офіційному веб-сайті. Буде код. Скануйте його, і програма автоматично налаштовує смартфон, щоб працювати з окулярами, т.Е. Виберіть потрібні кути та співвідношення розділення екрана.

З’єднання та переносимість

Тут все надзвичайно просте. Rift Rift працює тільки з проводів, які розтягуються на ваш комп’ютер або ноутбук. І Samsung Gear VR працює без проводів Bluetooth з смартфона. Сам смартфон стає монітором, коли вставляється у пристрій. Так треба розраховувати на його батарею. Конкурент може працювати точно так само, як підключено до комп’ютера. Звідси також є портативність пристрою. Коробка Samsung Gear VR легше, менша, але ніщо не варто без смартфона. Він призначений для звуку з динаміків телефону. Конкурент має всі свої власні: дисплей та навушники, а також серія датчиків та маніпуляторів пристрою для взаємодії з світами. Однак у комплекті всі пристрої не йдуть, частина повинна бути придбана окремо. Але Rift Rift може визначити його місце в просторі. Конкурент. Ні.

62 Є набір стретсерів XL для додаткової орієнтації в просторі віртуального світу. Однак є і дешевше. За 29 ви можете придбати потужність героя Мога. І китайські маніпулятори для гаджета на ринку з’являться в наборі, як тільки пристрій нарешті буде випущений. Крім того, пакет OCULS Rift тепер спочатку включений з бездротовим геймпад з Xbox. Його також більш ніж достатньо для орієнтації в просторі “з іншого боку”. Про конфігурацію конкурента нічого не можна сказати. Тільки корпус з затяжними кріпленнями, а все. Все інше, що ви повинні мати свій власний, а саме один з вищевказаних смартфонів. Також розробляється також дотик. Універсальний контролер, який незабаром замінить всі додаткові пристрої, оскільки це буде рукавички, а в грі користувач буде керуватися вашими руками.

Визначте толерантність до лиття

samsung, gear, підключається, контролер

Деякі люди більш чутливі до лиття в VR, ніж інші, і якийсь вміст, швидше за все, буде сильнішим.

На щастя, OCULUS піклувався про це сильніше, ніж інші компанії та включав комфортні рейтинги в магазині OCULS з класифікацією вмісту, як: “Зручний для більшості”, “Зручний для деяких” або “Зручний для декількох”. Порівняйте свою реакцію на кожну категорію програм і захищайте себе від тих, хто не відповідає вашому рівню толерантності.