Home » Samsung не бачить флеш -накопичувача в BIOS.

Samsung не бачить флеш -накопичувача в BIOS.

Не завантажений з флеш.Накопичувача? 100% рішення! Bios та UEFI (# 92)

Всім привіт! Сьогодні я зіткнувся з проблемою, коли BIOS не бачить мого завантажувального флеш-накопичувача в меню завантаження. Хоча я зробив все відповідно до стандарту: я вставив флеш-диск, запустив меню «Завантаження», але там немає носія. Спочатку я думав, що проблема була з моєї версії BIOS, але вийшло, що версія не вплинула на це будь-яким способом, і якщо ви мали принаймні нагороди, AMI, новий UEFI або старий BIOS. Проблема може бути тільки одна проблема.

Рішення полягає в спеціальному режимі, який може бути підтримка або взагалі в міні-системі. Більше про це нижче.

Основні причини, чому BIOS не бачить завантажувальний флеш-накопичувач

Можливо, це найпоширеніша причина!

Багато користувачів створюють завантажувальні диски згідно з одним сценарієм: просто скопіюйте файли з диска з компакт-дисків / DVD з Windows до USB-флеш-накопичувача. У той же час деякі користувачі говорять, що все працює.

Можливо, це так, але це не зовсім правильно. Щоб створити завантаження флеш-накопичувачів. Найкраще використовувати спеціальні утиліти (особливо, оскільки їх не мало!).

Я рекомендую спробувати наступні утиліти: Ultra ISO, RUFUS, WINSSETUPFROMUSB, WINTOFLASH, Windows 7 USB DVD DVD Download (Microsoft Utility).

Приклад: Як записати завантажувальний флеш-накопичувач у Rufus

1) Перша дія: Вставте USB-флеш-накопичувач до USB-порту комп’ютера. Копіюйте з неї всі важливі дані на жорсткому диску (якщо є). Після чого він може бути відформатований (не обов’язково).

2) Друга дія: програма RUFUS повинна бути запущена від імені адміністратора (до цього буде достатньо клацнути правою кнопкою миші на виконуваному файлі “RUFUS.Exe “, у контекстному меню, який з’явиться, виберіть один);

3) Тепер перейдіть до налаштувань RUFUS (екран нижче пояснення для кожного елемента):

 • Підрахунок “Пристрій”: виберіть наш флеш-накопичувач для запису;
 • Під номером 2 кнопка містить кнопку, яка встановлює файл ISO з Windows, щоб написати до USB-флеш-диску (просто вказати його);
 • Розрахунок “Схема розділу”: “GPT для комп’ютерів з UEFI” (актуальним, якщо у вас є “новий” ПК / ноутбук, більше про це тут);
 • Колонка “Файлова система”: виберіть жир 32 (зазвичай встановлено за замовчуванням);
 • Остання кнопка (“Пуск”). Почніть процес запису.

Перед тим, як запис RUFUS, до речі, ви будете збережені, що всі дані на флеш-заході будуть видалені. Якщо у вас не було часу, щоб зберегти щось. Тримайте, після форматування флеш-накопичувача. Дані відновити будуть далеко.

Тут, по суті, все, флеш-накопичувач, написаний таким чином, повинен працювати на 100% і бути видимим, практично, у будь-якій сучасній версії UEFI (BIOS).

Можливості BIOS у ноутбуках Lenovo

Оскільки основним завданням програмного забезпечення BIOS є тестування ноутбука, сама програма на моніторі відображається як таблиця, розділена на ряд додаткових вкладок. Вони інформують користувач про конфігурацію ноутбука, показують основні характеристики цієї моделі, дають змогу завантажувати та налаштувати систему безпеки. На екрані всі ці розділи відображаються як “інформація”, “конфігурація”, “завантаження”, “безпека”, “вийти”.

Зверніть увагу на важливі деталі. При переміщенні в миші BIOS, підключеному до ноутбука, зупиняється, тому в меню програмного забезпечення, навігація виконується за допомогою кнопок з покажчиками. Необхідно пам’ятати, що у всіх конфігураціях без винятку модифіковані параметри починають працювати тільки після збереження та перезавантаження ноутбука.

Пам’ятайте, що BIOS, як і будь-яке інше програмне забезпечення, вимагає регулярного оновлення. Не використовуйте сумнівні сайти та блоги для завантаження. Усі продукти, встановлені в ноутбуках Lenovo, можна завантажити та оновити з веб-сайту офіційного виробника. І зробити це краще до одного комп’ютера, де ви збираєтеся змінювати програмне забезпечення. Версія BIOS можна знайти, пропускаючи процедуру повідомлення, коли ви натискаєте клавішу PAUSE / BREAK.

See also  Як налаштувати камеру на Samsung. Як налаштувати камеру на Samsung Galaxy

samsung, бачить, флеш, накопичувача

Причина. Третій. Проблеми з порту USB

Налаштування, виконані в меню, допоможуть лише, якщо флеш-накопичувач розпізнається BIOS. Принаймні, як звичайний носій даних. Якщо флеш-диск взагалі не відображається в BIOS, це майже, безумовно, у USB-роз’ємі. Це можливо, він не призначений для протоколу USB 3.0. Ви можете знайти його на дошці, пофарбованому синім. У цьому випадку перепишіть завантажувальні дані на USB-флеш-накопичувач 2.0 і спробуйте ще раз.

Друга версія. Розбивка порту. Спробуйте підключити привід до будь-якого іншого вільного роз’єму. Процес пішов? Отже, проблема вирішена. Нічого не сталося? Тоді залишається зафіксувати інсталяційні файли на інший привід. Оптичний або несистемний жорсткий диск.

Якщо флеш-накопичувач не визначається в BIOS, не забудьте почати перевірку з здоров’ям самого носія. Були питання? Зателефонуйте або напишіть до служби “Good Deed”. Ми витратимо віддалену пораду та допомогти усунути проблему!

І ви правильно записали завантажувальний флеш-накопичувач?

Справа в тому, що недостатньо для копіювання немає файлів. У цьому випадку він не буде вважатися навантаженням. Ось чому BIOS не бачить ваш флеш-накопичувач. Потрібно записати його лише за допомогою спеціальних програм. Вони існують, але я особисто використовую Ultraiso. Чому? Тому що вона:

 • Безкоштовно (з пробним періодом протягом 30 днів).
 • Записує як Windows 7, так і Windows 8.
 • Легко записує зображення на USB-флеш-накопичувач 4 ГБ (деякі програми підтримують лише носіїв USB з об’ємом 8 ГБ і вище).

І найголовніше: створити завантажувальний флеш-накопичувач у Ultraiso простіше простий. Щоб почати, потрібно встановити програму (посилання на сайт розробника HTTPS: // Ultraiso-EZB.Ru / # завантажити) і підключіть USB-флеш-накопичувач до ноутбука або комп’ютера. І після цього він залишається виконувати лише кілька кроків:

 • Запустіть Ultraiso та виберіть файли у верхньому меню. Open. Після цього вкажіть шлях до зображення, який потрібно записати.
 • Далі виберіть Елементи самозавантаження в меню. Напишіть зображення жорсткого диска.
 • У полі диска виберіть саме USB-флеш-накопичувач, на якому ви будете записувати Windows;
 • У пункті “Метод запису” виберіть параметр “USB-HDD” (без тиску, плюсів та інших ознак);
 • У точці «Сховати завантаження» ви вибираєте опцію “Ні”.

samsung, бачить, флеш, накопичувача

Під час запису вся інформація з USB-накопичувача буде видалена. Програма також також попередить вас. Тому, якщо він має важливі дані про це, скопіюйте їх на інше місце.

Вам потрібно записати завантажувальний флеш-диск із папки файлу файлу або DVD? Або ця інструкція не зовсім зрозуміла? Більш детальна інформація про роботу з цією програмою написано тут. Завантажувальний USB-накопичувач Windows за допомогою Ultraiso. Я рекомендую читати.

Якщо програма Ultraiso занадто складна, є ще одна, простіша версія. Докладніше: Інструкції для створення завантажувального флеш-накопичувача в RUFUS.

Проблеми з програмного забезпечення

Причиною проблем може бути криво-монтаж Windows або інше програмне забезпечення, записане на флеш-накопичувачі. Набір файлів на ньому може відрізнятися від початкового зображення розробника, або їх вміст був неправильно змінений. Щоб уникнути проблем, краще співпрацювати з ліцензованою копією Windows.

Піти щось не так, можливо, внаслідок невдачі в системі. Причини різні: введення вірусу, неправильна установка оновлень, зміна налаштувань програм обслуговування та t. D. Рішення проблеми залежить від ситуації. Якщо є підстави вважати, що в операційній системі щось зламалося, варто спробувати написати зображення на іншому комп’ютері.

Певні труднощі часто виникають при використанні піратських програм запису зображень. Те саме може статися, якщо програма з будь.Якої причини невірна. У цьому випадку користувач може допомогти добре підтвердженому додатку.

Налаштування BIOS для завантаження з Flash Drive / Disk

Перейти до найголовніше, що я розгляну налаштування BIOS на прикладі деяких з найпопулярніших версій BIOS. Ami BIOS та BIOS премії (в принципі, головне. Зрозуміти значення. Все робиться скрізь, є невелика різниця у позначенні меню).

See also  Як увімкнути дзвінок на Samsung

Ami bios

Спочатку вам потрібно перейти до розширеного розділу (розширений, CM. Стрілка 1 на екрані нижче), тоді вам потрібно відкрити розділ конфігурації USB. Потім перевірте, чи всі порти USB увімкнено (t.Е. Заняваючи їх, напис увімкнено) горіло)!

Далі відкрийте розділ завантаження. Він відображатиметься в ньому. Наприклад, у мене це було:

 • 1.Й завантажувальний пристрій. Cd / DVD. (Це означає, що перший завантажувальний пристрій, з якого ПК спробує завантажити. Це привід CD / DVD. Якщо у нього немає диска завантаження / інсталяції, комп’ютер спробує завантажуватися з 2.Го завантажувального пристрою);
 • 2.Й завантажувальний пристрій. Sata: 5M-WDC WD5000 (жорсткий диск комп’ютера. На ньому встановлено Windows, отже, це і це завантаження, якщо на диску на диску / DVD немає диска).

Природно, з такою чергою завантаження. Завантаження комп’ютера з флеш-драйву не буде!

Як це було і як він повинен бути для завантаження з флеш-накопичувача // AMI BIOS

Щоб дозволити BIOS переглянути ваш флеш-накопичувач, потрібно змінити чергу завантаження до наступного:

У цьому випадку BIOS буде перевіряти USB-накопичувач, який спочатку вставлений у USB-порт, потім диск CD / DVD, а потім чоботи з жорсткого диска. У більшості випадків найбільш оптимальний варіант.

При виході з BIOS. Не забудьте зберегти налаштування (клавіша F10), інакше всі внесені зміни не будуть збережені, а ПК не побачить ваш USB-флеш-накопичувач знову.

Нагорода біос

В принципі, він також налаштований таким же чином, невеликою різницею в меню позначення. Отже, після введення BIOS я рекомендую негайно відкрити розділ стандартних функцій CMOS.

У цьому розділі вкажіть, чи включені USB-порти (пристрої). Просто перевірте, що перед рядками, де згадується “USB”. Скрізь [увімкнено] (приклад на скріншоті нижче).

Далі перейдіть до розділу Advanced CMOS та виконайте такі дії:

 • Перший завантажувальний пристрій (перший завантажувальний блок). Usb-HDD (найкращий вибір для завантаження з флеш-накопичувача. Usb-HDD. У виняткових випадках, якщо BIOS раптом не бачить вашого USB-флеш-накопичувача, спробуйте USB-FDD);
 • Другий завантажувальний пристрій. Жорсткий диск (жорсткий диск).

Далі натисніть кнопку F10 (Зберегти вихідний налаштування, t.Е. Зберегти налаштування та вихід) і спробуйте завантажитися з флеш-накопичувача.

Налаштування ноутбука BIOS

Виконується таким же чином, як для комп’ютера. Правда, може бути деякі “серйозні” відмінності в окремих моделях, але взагалі все ідентичне.

У ноутбуках, щоб налаштувати завантаження. Є окрема завантаження розділу. Відкриття. Всі параметри завантаження доступні.

Я дам універсальний варіант параметрів, який найчастіше використовується (на прикладі ноутбука Dell Inspiron 3000 серії):

 • Безпечний завантаження. [Вимкнено] (режим завантаження вимкненого. Підтримуються лише нові версії Windows 8, 10, і багато хто має декілька ОС, або використовують 7-KU. );
 • Варіант завантаження. [Legacy] (навантаження в режим застарілого режиму);
 • Швидкий завантаження. [Вимкнено] (швидке завантаження. У більшості випадків він не сильний і прискорюється. )
 • Першочерговий пріоритет. Перший завантажувальний пристрій [USB-накопичувач] (USB-носій);
 • 2-й пріоритет завантаження. Другий завантажувальний пристрій [жорсткий диск] (жорсткий диск).

У багатьох інших моделях ноутбука. Налаштування BIOS здійснюється таким же чином, меню та налаштування схожі або збігаються.

Кілька слів про УЄФІ

На сучасних комп’ютерах та ноутбуках замість BIOS використовується UEFI. Він представляє більш просунуту та розширену версію BIOS: наприклад, ви можете працювати в ньому, часто є русифікація меню та PR. У рамках цієї статті я скажу, що в плані редагування розділу завантаження. Тут все-таки.

Наприклад, на фото нижче показано головне вікно UEFI на ноутбуці ASUS, який відображається відразу після входження.

Щоб відкрити розширене меню та знайти розділ завантаження. Зверніть увагу на нижню частину вікна: потрібно натиснути клавішу F7 (або натисніть F8 взагалі. І негайно почати завантаження з флешнакопичувача.

See also  Як налаштувати веб-камеру на комп'ютері. Як перевірити, чи працює камера?

Asus UEFI (BIOS утиліта. Режим EZ). Головне вікно

У розширених параметрах у розділі завантаження все виконується аналогічно, як у “звичайному” BIOS: вам потрібен флеш-накопичувач (у моєму випадку, “JetFlashTtranscent 16 ГБ”) просто рухається на першому місці, а потім збережіть налаштування (F10 ключ).

Ноутбук Samsung не запускає Windows з флеш-накопичувача. Тільки диск допоміг.

Сьогодні ми розглянемо цікаву справу з ноутбуком Samsung NP 300 при повторному встановленні Windows з флеш-накопичувача.

Увімкніть ноутбук і перейдіть до BIOS, натиснувши клавішу F2. У меню ми перевіряємо, що всі параметри встановлюються правильно.

На вкладці “Додаткова”, для елемента пробудження USB S3 встановлюється параметр інвалідів.

На вкладці завантаження, для елемента підтримки завантаження UEFI, також встановлюється параметр відключення.

І в “Пріоритеті завантаження” наш флеш-накопичувач знаходиться в першу чергу.

Тобто всі налаштування знаходяться в порядку. Ми виїжджаємо з збереженням на вкладці “Exit” (“Зміни збереження” вийти) і перезавантаження ноутбука. Ідея повинна розпочати завантаження з флеш-накопичувача, але перед тим, як Windows було видалено з приводу з:, то ноутбук завантажив його.

Тепер він зависає при завантаженні та відображається наступне вікно:

Що робити, якщо BIOS не бачить завантажувальний USB-флеш-накопичувач.

Вікно стверджує, що комп’ютер не знайшов жодних операційних систем на ноутбуці та пропонує встановити диск з Windows.

Це означає, що ноутбук намагається завантажитися з жорсткого диска, хоча флеш-привід підключений, і можна побачити, що він читається та живиться на ньому (лампочка на флеш-диску).

При спробі встановити з диска, все успішно.

Ми скинемо налаштування на фабрику. Щоб зробити це, увімкніть ноутбук і натисніть F2. Перейдіть до вкладки “Вихід” та виберіть пункт “Налаштування налаштувань”, двічі, введіть та вийдіть з збереженням змін.

Коли знову перезавантажується ноутбук. Вимкніть та увімкніть, знову перейдіть у BIOS (клавіша F2), і якщо ми перейдемо до “Пріоритету завантажувального пристрою” на вкладці “завантаження”, ми побачимо, що ноутбук не бачить наш флеш-накопичувач.

Перезавантаження, але нічого не змінилося. Тому перейдіть на «Додаткові» вкладку та змініть значення “Швидкий режим BIOS” на “вимкнено”. Ми залишаємо з збереженням.

Перезавантажте знову, ми переходимо до “Пріоритету завантаження пристрою”, і ми бачимо, що з’явився наш флеш-накопичувач. Ключ F6 піднімає його в першу чергу. Ми робимо вихід з збереженням.

Знову чорний екран з миготливою курсором у верхньому лівому куті, а через 5 секунд ноутбук вимикається.

Була спроба, завантаження Windows з спеціальним флеш-накопичувачем у режимі UEFI. І все успішно пройшло, але після вибору встановлення Windows, все знову висіло.

Тому почалося встановлення з диска. Для цього, у “пріоритеті завантаження пристрою” ми поставимо наш DVD-диск до першого місця.

Ми виходимо з збереженням, перезавантаження перезавантажено, а успішний завантаження Windows починається з диска. Дотримуйтесь інструкцій та встановіть операційну систему.

Проблема при завантаженні з флеш-накопичувача, швидше за все, лежить у проблемах BIOS. Можливо, його повторне програмне забезпечення допоможе.

Альтернативні варіанти

Отже, ви спробували всі методи, викладені вище, але BIOS все ще повністю відмовляється працювати з флеш-накопичувачем. У цьому випадку ви можете використовувати дві альтернативні варіанти.

Перша з них. Це встановлення ОС з диска. Якщо ваш комп’ютер має CD-ROM, не соромтеся створювати завантажувальний компакт-диск і покласти операційну систему від нього. Крім того, ви можете тимчасово взяти компакт-диск із друзів і підключити його до комп’ютера.

Другий варіант полягає у використанні утиліти Lean Manager Plop. Він встановлюється на жорсткому диску та дозволяє вибрати пріоритет завантаження без необхідності йти до BIOS.