Home » Samsung не стягує заряд.

Samsung не стягує заряд.

Samsung пише звинувачення

Багато власників смартфонів Samsung стикаються з неправильними заряджаючими пристроями. Деякі користувачі не можуть досягти заряду на 100%. Інші скаржаться, що цей процес виконується дуже повільно, або гаджет взагалі не реагує, коли блок живлення підключений до нього. Для цього можуть бути кілька причин, і не всі вони можуть бути усунені вдома. Давайте подивимося, чому мобільний телефон Samsung не стягується і що робити в конкретному випадку.

У всіх смартфонах силовий схема є найбільш ненадійним модулем. В основному це пов’язано з тим, що зарядні роз’єми часто піддаються механічним ефектам, а акумулятор має обмежене термін служби.

Розглянуто основні причини, що ведуть до виникнення проблем з зарядкою Samsung Galaxy:

 • Механічний пошкодження кабелю постачання;
 • Розбиття джерела живлення або його невідповідність необхідними характеристиками;
 • Відмова від акумулятора;
 • Пошкодження або засмічення на телефоні мікро-роз’єму MICRO USB;
 • Паркування контролера живлення;
 • Неналежне калібрування акумулятора;
 • Невдача програмного забезпечення.

Ми постараємося з’ясувати у кожній з недоліків, наданих більш детально, і, якщо це можливо, усунути його самостійно.

Перевірте адаптер зарядки

Коли мова йде про усунення відмови смартфона, який не стягує, перше, що вам потрібно звернути увагу, це адаптер живлення або сам зарядний пристрій. Ви повинні переконатися, що він працює нормально.

Переконайтеся, що його зуби не зігнуті, не розбиті і не іржаві. Якщо їм потрібно чистити, зробіть це з алкоголем, тому що він швидко висихає.

Також, переконайтеся, що він не спалив. Принесіть його ближче до носа, тому що якщо деякі компоненти спалюються всередині, ви, безумовно, відчуваєте запах.

Нарешті, перевірте порт, чи є купа, сміття або бруд. При необхідності вона повинна бути очищена.

Після цього підключіть зарядний пристрій до хорошої розетки та спробуйте заряджати галактику A51, щоб побачити, чи працює він зараз.

Ви також можете використовувати інший зарядний пристрій, якщо проблема не зникає.

Як виправити Samsung Galaxy A40 виграв проблему з зарядкою

Перед виконанням налаштування дій щодо усунення несправностей, зазначених нижче, переконайтеся, що останню версію програмного забезпечення встановлена ​​на вашому телефоні. Якщо доступно оновлення, я пропоную вам спочатку завантажити та встановити його. Це мінімізує можливість проблем через застарілу версію програмного забезпечення.

Переконайтеся, що зарядний пристрій працює

Перше, що вам потрібно зробити, полягає в тому, щоб усунути можливість проблем через несправне зарядний пристрій. Зарядний пристрій складається з двох частин: CHARGER USB-кабель та адаптер. Шнур, як правило, легко пошкоджується, тому краще спробувати використовувати інший зарядний шнур. Ви також повинні спробувати використати інший адаптер заряджання телефону.

Є випадки, коли проблема викликана непрацюючою розеткою. Щоб виключити цю функцію, спробуйте підключити зарядний пристрій до іншого виходу. Зверніть увагу, що краще не підключити адаптер до гравця розширення, а замість цього підключіть його безпосередньо до виходу, якщо у вас є ця проблема.

Наявність бруду або сміття застряг у порту заряджання телефону, як правило, може спричинити зарядки. Переконайтеся, що в зарядному пристрої немає сміття, видування з повітрям. Якщо зарядний порт телефону. Це підморгування, спочатку слід сушити, залиште телефон у прохолодному місці протягом декількох годин. Рідина в порту випарюється випаровується. Перевірте, чи немає проблем з зарядкою Samsung Galaxy A40.

Спробуйте заряджати телефон з порту USB комп’ютера

Якщо ви не можете зарядити телефон за допомогою мережевого адаптера, спробуйте підключити телефон до USB-порту комп’ютера. Ваш телефон продовжуватиметься таким чином, але це буде повільним процесом. Якщо ваш телефон заряджається, то контактна проблема для швидкого заряджання порту заряджання телефону. Спробуйте очистити цей PIN-код або зверніться до сервісного центру.

Перевірте, чи немає проблем у безпечному режимі

Є випадки, коли програма завантажена може призвести до цієї конкретної проблеми. Щоб перевірити, чи це, вам потрібно буде запустити телефон у безпечному режимі, оскільки в цьому режимі дозволяється запускати лише попередньо встановлені програми.

 • Переконайтеся, що пристрій вимкнено.
 • Натисніть та утримуйте кнопку живлення за межами назви екрана.
 • Коли на екрані з’являється “Samsung“, відпустіть кнопку живлення.
 • Відразу після випуску клавіші живлення натисніть та утримуйте клавішу гучності.
 • Продовжуйте тримати ключ гучності, поки пристрій не перезавантажується.
 • Безпечний режим буде відображатися у нижньому лівому куті екрана.
 • Відпустіть ключ гучності, коли ви бачите “безпечний режим”.
See also  Як встановити програми на смартфоні Samsung

Якщо проблема не відбувається в цьому режимі, це може бути викликано програмою, яку ви завантажили. Дізнайтеся, що це додаток, і видаліть його.

Дані кешованої телефонної системи використовуються для прискорення доступу до додатків на вашому телефоні. Іноді ці дані можуть бути пошкоджені, що призводить до проблем на пристрої. Щоб перевірити, чи пошкоджені кешовані дані є причиною проблеми, вам потрібно буде стерти розділ кешу телефону від режиму відновлення.

 • Вимкніть телефон.
 • Натисніть та утримуйте клавішу гучності та клавішу повернення до головного екрана, а потім натисніть та утримуйте клавішу живлення.
 • Коли з’явиться екран логотипу пристрою, випустіть лише клавішу живлення.
 • Коли відображається логотип Android, відпустіть всі клавіші (“Встановлення ключа оновлення системи” буде відображатися протягом 30-60 секунд, перш ніж відобразити параметри для відновлення Android).
 • Натисніть кнопку гучності. Натисніть клавішу “Вниз” кілька разів, щоб виділити “Clear Kesha розділ”.
 • Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 • Натисніть клавішу гучності, щоб виділити “Так”, і натисніть кнопку Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 • Коли очищення секції Kesha завершено, буде виділено “Перезапустити систему зараз”.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб перезавантажити пристрій.

Переконайтеся, що Samsung Galaxy A40 не заряджається. Проблема все ще виникає.

Чому смартфон не стягується? Що робити, якщо заряджання на телефоні не йде на Android та iPhone?

Виконувати заводські налаштування R ESET

Останній крок для усунення проблем, які слід розглянути. Це скидання налаштувань на заводу. Це поверне ваш телефон до оригінального заводу. Зверніть увагу, що ця процедура буде видаляти ваші дані телефону.

 • Вимкніть телефон.
 • Натисніть та утримуйте кнопку збільшення гучності, а потім натисніть на головний екран та утримуйте кнопку живлення.
 • Коли екран відображається з логотипом пристрою, випустіть лише клавішу живлення.
 • Коли відображається логотип Android, відпустіть всі клавіші (“Встановлення оновлення системи” буде відображатися приблизно на 30 хвилин 60 секунд до відображення параметрів меню відновлення системи Android).
 • Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити “Налаштування даних / скидання даних на фабрику”.
 • Натисніть, щоб вибрати кнопку Натисніть кнопку живлення.
 • Натисніть кнопку гучності, доки він не виділяється “Так. Видалити всі дані користувача”.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та запустити загальний скидання.
 • Коли буде завершено загальне скидання, він буде виділено “перезавантажити систему зараз”.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб перезавантажити пристрій.

Якщо телефон до цих пір не заряджається, це може бути викликано помилкою компонентів апаратного забезпечення. Найкраще приписувати телефон прямо зараз до сервісного центру та перевірте його.

Не соромтеся надіслати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, які ви зіткнулися під час використання телефону Android. Ми підтримуємо всі пристрої Android, доступні сьогодні на ринку. І не хвилюйтеся, ми не візьмемо копійки з вами за свої запитання. Зверніться до нас за допомогою цієї форми. Ми прочитали кожне отримане повідомлення і не можемо гарантувати швидку відповідь. Якщо нам вдалося допомогти вам, будь ласка, допоможіть нам розповсюджувати інформацію, обмінюючись нашими повідомленнями з друзями.

A50 не заряджається. Виправити за допомогою комп’ютера для зарядки.

Іноді зарядка за допомогою комп’ютера може усунути системну помилку, яка перешкоджає регулярній зарядці. Використання офіційних аксесуарів працівника. Виконуючи цей крок для усунення несправностей, переконайтеся, що ваш комп’ютер увімкнено, і на ньому встановлені необхідні драйвери. Спробуйте встановити останнє оновлення операційної системи для вашого комп’ютера, якщо він не виявляє вашу Galaxy A50.

Якщо проблема повертається після перезавантаження самої програми, наступне, що вам потрібно зробити. Це зробити м’яке скидання. Це повинно очистити систему і може позбутися помилки. Для цього просто натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшіть гучність приблизно 10 секунд. Після перезавантаження телефону відпустіть кнопки. Зазвичай ефективно усунути помилки, які виникають, коли система залишалася працювати деякий час. Ми пропонуємо перезапустити A50 за допомогою цього методу хоча б раз на тиждень, щоб зменшити ймовірність помилок.

Для якоїсь галактики A50 може бути дещо інший спосіб отримати один і той же метод. Ось як це зробити:

 • Натисніть і утримуйте кнопки гучності, щоб зменшити гучність приблизно на 10 секунд або поки пристрій не вимкнеться. Зачекайте кілька секунд, поки не з’явиться екран режиму завантаження служби.
 • На екрані режиму завантаження служби виберіть звичайне завантаження. Ви можете використовувати кнопки гучності для перемикання між доступними параметрами та нижньою лівою кнопкою (під кнопками гучності), щоб вибрати. Зачекайте 90 секунд, щоб завершити скидання.
See also  Застосування для відновлення фотографій на Android. Відновлення без ПК

Четверте рішення: Помилка виявлення вологи

samsung, стяг, заряд

Якщо ви нещодавно піддавали свою експозицію Galaxy S10 у воду, можливо, була волога. Всередині. Він може запобігти зарядному пристрою. Зазвичай в такій ситуації ваш пристрій повинен показати попередження “вологий” виявлений “. Якщо ви не отримали його, це не означає, що порт для заряджання становить 100% від вологи. Якщо ви підозрюєте, що зарядний порт. Вологий, висушений телефон.

Найпростіший спосіб сушіння вдома є використання сирого рису або пакетів з силікагелем (що поставляється з вашою коробкою взуття). Якщо ви використовуєте рис, обов’язково повністю покрийте їх пристрій. Потім закрийте контейнер і залиште телефон не менше 48 годин.

Більш ефективний спосіб висушити пристрій вдома, щоб використовувати пакети з силікагелем, а не рисом. Він поглинає вологість швидше, ніж рис, тому час сушіння зменшується приблизно в два рази. Таким чином, замість того, щоб залишити пристрій у запечатаному контейнері протягом 2 днів, достатньо 24 години. Пакети з силікагелем можна придбати в місцевому магазині рукоділля.

Інші “залізні” поломки

Акумулятор. Це не найгірший.

Швидше за все, найближчим часом вони будуть змінені майже на кожному куті.

Є варіанти набагато “жорсткіші”. Galaxy S9 не може бути заряджається через поломку роз’єму, петлі, контролери зарядки та Т.D. І тут, на “наметі на ринку”, не потрібно контактувати. Тільки офіційний центр обслуговування. За гарантією буде здійснено безкоштовно, без гарантії. За гроші, але якісно.

Однак ми щиро сподіваємось, що “олово” не досягне, і ваша Galaxy S9 почне отримувати енергію після більш простих маніпуляцій, про які йдеться на самому початку статті. Нехай буде так!

П.S. Розкажіть свою історію в коментарях. Що вони зробили, як вони вирішили з цією проблемою? Цей досвід може бути корисним для інших читачів. Давайте допоможемо один одному!

Проблема повільної зарядки

Як правило, пристрій стягується занадто повільно, якщо підключити смартфон до порту USB комп’ютера або ноутбука. Оскільки струм ПК дає дуже мало (у більшості випадків. 0,5 ампер), S8 не буде швидко заряджатись.

Така ж ситуація може виникнути при використанні “китайських” адаптерів (100 за кілограми). Використовуйте високоякісні аксесуари.

Тут ми відзначаємо, що використання смартфона під час зарядки значно збільшує час, витрачений на цей процес. Якщо галактика S8 стягується занадто повільно, то після підключення до зарплати, варто залишити його самостійно.

Як ви бачите, є не стільки причин “побіг”. Правда, варто згадати щось інше. Якщо ви спробували все, але нічого не змінилося (заряд “не поїхав”), то, швидше за все, проблема в “залізному” частині смартфона є те, що ви не можете зробити Без сервісного центру. І дуже бажано, щоб ремонтний цех уповноважений Samsung. Тим не менш, Galaxy S8. Це дорогий пристрій. Не потрібно відновити його в “капчатние” майстернях.

П.S. Опишіть свою ситуацію в коментарях, і, звичайно, натисніть кнопки соціальних мереж. Дії дуже прості, але скільки вигод від них! Треба спробувати!

Чому телефон не заряджається через комп’ютер?

Найпоширеніша відповідь на це питання: несправний зарядний пристрій. Найчастіше розбиття помітно з неозброєним оком. Дріт м’який і тонкий, тому він легко розбивається, кидається, пошкоджується домашніми тваринами і так далі. Переконайтеся, що діагноз простий. Просто підключіть пристрій до комп’ютера через інший кабель. Якщо проблема залишається, варто перейти на інший порт USB. Якщо це не допоможе, акумулятор або інші елементи смартфона несправні, що беруть участь у процесі заряджання.

Інша популярна причина. Засмічення контактів. Бруд, що накопичується на них під час роботи, стає перешкодою для їх зв’язку. Контакти очищені зубною щіткою, зубочисткою та спиртом. Обробка контактів потребує ретельного, щоб запобігти пошкодженню. У деяких випадках за відсутності заряду вам потрібно звинуватити налаштування комп’ютера. У режимі сну система вимикає USB.Порти. Щоб перевірити цю версію, вам потрібно запустити активний режим комп’ютера.

Покроковою діагнозом із прикладами

Не відчайдушся заздалегідь, якщо думаєте, що ваш пристрій більше не заощаджується. Ми проаналізуємо покрокову діагностичну стратегію. Для початку повірте провод, живлення та зарядку роз’єму. Вони не повинні бути чіпсами, великими подряпинами, брудом або деформаціями.

Якщо ви сумніваєтесь у проводі, спробуйте запустити інший провід або зарядити цей провід іншого телефону. Характерна несправність дроту. Це коли телефон починає заряджати при найменшому русі дроту від з’єднувача. Не подолати при діагностуванні, не пошкоджуйте роз’єм зарядки.

Блок живлення також досить простий для перевірки. Якщо ваш пристрій правильно заряджається з комп’ютера або іншого джерела живлення, то 100% є дефектним. Неможливо використовувати його більше, і відремонтувати збиткову.

See also  Як зробити екран на планшеті Samsung. Скріншот з долонею жестом

І пам’ятайте, що деякі моделі смартфонів, такі як Samsung, не можуть бути стягнуті з ненормальних зарядних пристроїв.

Поруч з роз’ємом заряджання черги. Спробуйте очистити його щіткою. Dental ідеальний, який легко видаляє бруд і сміття з контактів.

Очистіть ретельно, щоб не пошкодити внутрішню та контактувати з роз’ємом.

Не використовуйте воду при очищенні. Через це може окислювати контакти. І вода не буде повністю висушити з роз’єму, і це вже буде ще однією несправною функцією. Найкраще підходить для алкоголю, ізопропанолу або бензину Kalosh. Використовуйте ці кошти у невеликій кількості, не потрібно заливати їх у роз’єм або на кисті, пару крапель.

Якщо після очищення роз’єму під час підключення заряджання дроту йде, але він переривається з найменших рухів, а роз’єм не тримає дріт, то це вже механічний контактний збиток. Така несправність може бути усунена тільки з пайкою. І необов’язково роз’єм можна вирізати з дошки. Його контакти також називаються на борту, і вони легко вирвати, якщо ви випадково витягнуте дріт на зарядку.

Чи можна припасти зарядний роз’єм з власними руками

Так, це може бути зроблено, якщо ви впевнені у своїх здібностях, і у вас є паяльник і мінімальний паяльник. Ви можете з’ясувати тонну власну пайку в цій статті.

Як змінити акумулятор

Якщо телефон все ще заряджає, бачить роз’єм і працює зарядний пристрій, але акумулятор не стягує, це, швидше за все, дефект.

Наприклад, ви витягнули дріт з роз’єму, і телефон негайно вимикається. Це означає, що здатність акумулятора сушать або знаходиться в короткій закрузі. У цьому випадку потрібно змінити акумулятор.

Характеристичні несправності акумуляторів роздумаються і витік електроліту. Це пов’язано з перегріванням, переохолодженням, який закритий або втручання у харчування. Навіть не намагайтеся заряджати його жабою з таким пошкодженням. Це небезпечно і марно.

samsung, стяг, заряд

Ви все ще можете перевірити телефон та акумулятор за допомогою мультиметра. Цей метод є точним і більш придатним для тих, хто вміє розібрати телефони, а хто має вимірювальні прилади.

Встановіть мультиметр до режиму вимірювання DC та підключіть акумулятор на смартфон. Далі прикріпіть зонд мультиметра до контактів батареї або дошки. Якщо, коли ви вмикаєте смартфон або від’єднайте дріт, напруга на акумуляторі різко знижується до декількох вольт, ємність акумулятора надає коротке замикання, і вам потрібно змінити його.

Сучасні смартфони виготовляються в монолітних корпусах, і якщо у вас є можливість самостійно омолодити задню кришку, ви можете спробувати замінити несправний акумулятор до нового. Не пошкоджуйте стару батарею, коли відкладаючи кришку, зробіть все. Більш детальна інформація про поширення модулів, сенсорних екранів, екранів та задніх обкладинки можна прочитати у цій статті.

Якщо ви змінили акумулятор, впевнені в працездатності роз’єму, дроту та джерела живлення, то, швидше за все, проблема вже є на самому дошці. Це може бути несправний з таких мікросхем, таких як: контролер живлення, зарядний контролер, процесор та невеликі компоненти SMD.

Характерними особливостями несправності на дошці є:

Навіть маленька вологість, що потрапила на телефон, може вимкнути його. До речі, багато власників автомобілів заряджають свої телефони та навігатори безпосередньо з конвертера автомобіля. Не всі смартфони та зарядні пристрої призначені для цього. Під час включення автомобіля є великі завантаження напруги та перешкоди до мережі, яка може вимкнути контролер живлення телефону.

Ви можете зігріти плату, раніше розібрали смартфон і навіть очистити його спиртом, але шанси успішного ремонту надзвичайно малі. Потрібна діагностика з джерелом живлення, морозильника, схеми та паяльного обладнання. І кожна модель смартфона або таблетки різні, що ускладнює діагностування.

Чи може бути невдача програмного забезпечення

Суто програмна несправність рідко проявляється без причини ззовні. Якщо вода потрапила на ваш телефон, і вона починає вібрувати, моргнути або показувати ботаніки Android, то ні в якому разі її не можна стягувати. Ви ризикуєте закінчити свій пристрій.

Після того, як волога потрапила в телефон, телефон неможливо стягувати. Його потрібно терміново очистити з води та оксидів. Якщо ви не впевнені, що можете його очистити, найкраще зв’язатися з сервісним центром.