Home » Samsung перезавантажується сам. Можливі причини перезавантаження телефонів Samsung

Samsung перезавантажується сам. Можливі причини перезавантаження телефонів Samsung

Циклічне перезавантаження смартфона Samsung: причини та вирішення проблеми. Samsung Galaxy перез

Якщо ви довго власником Galaxy S3, то ви можете дістатися до дивної “події”. Телефон вимикається і перезавантажується без видимих ​​причин. Не хвилюйтеся, бо ви не самотні, і Samsung знає такі ситуації.

Трохи більше місяця тому навіть була піднята подібна тем. Користувач Turtlerecall зміг описати проблему більше.

На момент його коментаря до форуму XDA дискусія вже до 56 сторінок, і користувачі постійно писали, що їх флагман раптом отримано. Пристрій може працювати від 150 до 200 днів, і тоді це може статися лише. Якщо користувач не встиг отримати коренепало або встановити власну прошивку, то Samsung все-таки може змінити пристрій за гарантією.

Було припущення, що Нанд був пошкоджений, і тому виникає проблема. Це стурбований тим, що Samsung вже замінив дошки того ж випуску, що викликає велике питання про загальну проблему смартфонів, випущених 6 місяців тому.

Це раптом сталося з смартфоном мого знайомства, хоча він не встановив ні користувацьку програмну програму, ні навіть коренепало. І він постійно був на офіційній прошивці від Samsung, оновлення від версії ICS до Jelly Bean. Samsung офіційно не визнає, що є проблема, але, звернувшись до центру обслуговування, ми були свідками того, що з такою проблемою ми не були першими та нещодавно такими зверненнями в кол.Центрі Samsung.

Виявляється, що з жодної причини дошка в Galaxy S3 та Samsung померла безкоштовно, хоча заміна знову була на дошці старого стилю, і тому смартфон може знову загинути через кілька місяців, або навіть раніше.

Це не перший раз, коли ми повідомили про цю проблему за допомогою популярного смартфона. Знову ми бачимо, що жоден пристрій не є ідеальним і незалежно від операційної кімнати, на якій працює пристрій, деякі проблеми все ще з’являються. Тим не менш, це не означає, що це повинно трапитися з смартфоном.

Все.Таки ми не знаємо справжнього обсягу проблеми, оскільки немає коментарів від Samsung з цього питання. Однак ми вважаємо, що лише обмежена кількість одиниць Galaxy S3 страждає від раптової смерті. В іншому випадку ми побачили б більш резонансну дискусію.

Хоча сьогодні 21 грудня може бути саме тому, що Galaxy S3 почала вмирати майже в порядку? Нібито, кінець близький? Жарт.

Серйозно, ми очікуємо від вас коментарів та думок на цю тему. Ви натрапили на цю проблему? Якщо так, як допомогла офіційна служба Samsung?

samsung, перезавантажується, можливі, перезавантаження, телефон

Смартфони Samsung Galaxy, як і будь.Які інші мобільні пристрої, час від часу зазнають невдач програмного забезпечення та обладнання. Однією з цих проблем є періодичне або циклічне перезавантаження телефону. Він може доставити користувачеві безліч проблем або зробити неможливим використання нормального використання пристрою. Давайте подивимось, чому сам Samsung перезапускають і що робити в таких випадках.

See also  Мудро видаляє камеру на Samsung. Як вимкнути камеру в телефоні?

Циклічний перезавантаження Samsung без зупинки та причини

Циклічне перезавантаження Samsung набагато гірше, ніж автоматичний час час від часу або після оновлення, особливо якщо воно не ввімкне.

Потім спробуйте радикальний метод. Скинути. Це призведе до того, щоб скинути його до заводських налаштувань, а це означає, що у вас будуть лише оригінальні програми, а ваша пам’ять буде стерта.

Якщо скидання не із задоволенням намагається очистити розділ кешу. Це може допомогти вам позбутися цієї проблеми.

Я поділюся ще одним хорошим шляхом, але ви можете використовувати його лише в тому випадку, якщо телефон працює на деякий час.

Вам потрібно встановити додаток Samsung членів. У нього є інструмент для сканування системи, визначення помилок, усунення їх та оптимізації вашого Samsung A51 або A50.

Друге рішення: запустіть телефон у безпечному режимі та видаляйте проблеми

Перезавантаження телефону в безпечному режимі не вирішить проблему, але ви дізнаєтесь, чи проблема спричинена третьою партійною програмою чи ні. Наприклад, якщо ваш Galaxy S9 працює без перешкод у безпечному режимі, це означає, що є додаток або два, які ви встановили в магазині Play, які викликають цю проблему. Вам потрібно знайти цю програму та видалити її.

 • Вимкніть пристрій.
 • Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном з назвою моделі, яка з’являється на екрані.
 • Коли на екрані з’являється Samsung, відпустіть кнопку живлення.
 • Відразу після випуску клавіші живлення натисніть та утримуйте клавішу зменшення гучності.
 • Продовжуйте утримувати ключ зменшення гучності, поки пристрій не завершить перезавантаження.
 • Коли в нижньому лівому куті екрана з’являється безпечний режим, відпустіть клавішу зменшення гучності.

І ось як ви видалите програму з телефону.

 • На головному екрані намалюйте палець вгору на порожнє місце, щоб відкрити панель програми.
 • Клацніть Налаштування програми.
 • Клацніть на правильну програму у списку за замовчуванням.
 • Щоб відобразити попередньо встановлені програми, натисніть “Меню” “Показати системні програми”.
 • Клацніть Видалити ОК.

Однак якщо телефон все ще перезавантажується в безпечному режимі, ми повинні зробити після прошивки, оскільки це може бути там, де проблема.

Третє рішення: оновіть програмне забезпечення пристрою до останньої доступної версії.

Встановлення останньої версії програмного забезпечення для вашого телефону також може бути потенційним рішенням, якщо проблема викликана деякими помилками програмного забезпечення. Оновлення також пропонують виправлення для усунення помилок, які спричинили різні проблеми на пристрої. Щоб перевірити та встановити нове оновлення програмного забезпечення на Galaxy A6 2018, дотримуйтесь таких дій:

 • Відкрийте поле програми (головне меню).
 • Натисніть Налаштування.
 • Клацніть на телефон.
 • Клацніть оновлення програмного забезпечення.
 • Потім натисніть “Перевірте наявність оновлень”.
 • Якщо для вашого пристрою доступна нова версія програмного забезпечення, ви побачите сповіщення з можливістю завантажити зараз.
 • При необхідності створіть резервну копію всіх важливих даних та натисніть кнопку “Завантажити зараз”, щоб почати завантажувати файл оновлення.
 • Коли завантаження закінчиться, натисніть “Встановіть оновлення”.
samsung, перезавантажується, можливі, перезавантаження, телефон

Перш ніж завантажити оновлення, переконайтеся, що у вашому телефоні є достатньо акумуляторів (щонайменше 50 відсотків) та місця зберігання. Також необхідні Wi-Fi або стільникові комунікації, оскільки ви завантажуєте оновлення через OTA.

See also  Як на телевізорі Samsung вимкнути голосові коментарі

Дотримуйтесь решти інструкцій на екрані, щоб завершити процеси завантаження та встановлення, а потім подивіться, чи вирішується проблема.

Проблема: Galaxy S8 Plus продовжує збій після встановлення оновлення Nougat

Вітаю. Мій S8 Plus продовжує невдачу. Це було першим, що сталося після оновлення Нуги. Тоді я побачив шаблон, в якому я опинився, коли відкрився. Який я потім видалив. Я здійснив скидання налаштувань і знову встановив усі свої програми. Нещодавно це трапляється випадково, навіть коли я не використовую телефон. Багато разів телефон перезавантажується після одного дзвінка, коли мені дзвонять, і тепер він висить, намагаючись перезавантажити. Сервісний центр Samsung повідомив, що це пов’язано з несправною заміною екрана, що коштуватиме мені 15 000 рупій /. Вікас

Рішення: Привіт Вікас. Важко сперечатися з висновками Центру обслуговування Samsung, тим більше, що вони вже перевірили телефон фізично (і, можливо, провели деяку діагностику). Єдине, що ми можемо рекомендувати для вас. Це скинути налаштування пристрою перед фабрикою. Якщо ваш S8 залишається проблематичним після скидання налаштувань програмного забезпечення до своїх значень за замовчуванням (коли не встановлені третьої сторони та послуги), це підтвердження висновків Samsung щодо проблем апаратного забезпечення. Ви повинні дотримуватися їх рекомендацій, якщо хочете вирішити проблему.

Нижче наведено інструкції щодо скидання S8 Plus до заводських налаштувань:

 • Резервне копіювання резервного копіювання внутрішньої пам’яті. Якщо ви включені в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію крадіжок, і вам знадобляться дані бухгалтерського обліку для завершення загального скидання.
 • Вимкніть пристрій.
 • Натисніть і утримуйте збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (“Встановлення оновлення системи” буде відображатися протягом 30-60 секунд до відображення точок меню відновлення Android).
 • Клацніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб вибрати “Стерти дані / скидання налаштувань на фабрику.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 • Натисніть клавішу зменшення гучності до «Так. Видалити всі дані користувача “.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та запустити загальний розряд.
 • Після завершення загального скидання “перезавантажте систему зараз”.
 • Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.
See also  Як побачити решту пам'яті на iPhone. Ми встановлюємо заборону на автоматичне завантаження вмісту медіа в програмі WhatsApp

Що робити

Підсумовуючи, я хочу узагальнити крок.Кроки дій, що робити, коли планшет перезавантажується:

samsung, перезавантажується, можливі, перезавантаження, телефон
 • Перевірте, чи включено автоматичне перехід.
 • Запустіть пристрій у безпечному режимі.
 • Очистіть пристрій від вірусів.
 • Зробіть скидання системи.
 • Перевстановити ОС.

У більшості випадків проблема буде вирішена після першої чи третьої точки.

Якщо ви зробили вищезазначене, але проблема залишилася. Зв’яжіться з сервісним центром.

Про автора цього сайту

Вітаю. Мене звуть Петр. Я автор цього сайту. У ньому я кажу вам, що мені дуже цікаво. А саме про таблетки. У блозі я намагаюся говорити про прошивку, налаштування та новинки всіх сучасних планшетів простою мовою. Крім того, більшість статей присвячені ОС Android, що мені дуже подобається

samsung, перезавантажується, можливі, перезавантаження, телефон

Використовуйте налаштування на фабрику

Якщо жоден із перерахованих вище методів не може вирішити проблему за допомогою повторного запуску телефону Android, останнім інструментом є скидання налаштувань на фабрику. Коли ви скинете налаштування до заводських налаштувань, ваш телефон буде впав на початковий стан системи, тим самим вирішуючи всі проблеми.

 • Не забудьте зробити резервну копію всіх ваших важливих даних, фотографій, відео та інших файлів, оскільки скидання до заводських налаштувань видалить усі дані з телефону.
 • Переконайтесь, що у вас є достатньо заряду акумулятора на телефоні, щоб скинути налаштування на фабрику.

Дотримуйтесь наведених нижче інструкцій, щоб скинути налаштування на телефоні Android.

Неправильне оновлення системних додатків

Неплановані перезапуск Samsung також можуть спричинити попередньо встанововане програмне забезпечення (наприклад, програми Play Market, Google Play Services, Cards тощо.П.). Це пов’язано з тим, що нові версії певних додатків не завжди підходять для певної телефонної моделі.

Якщо ви підозрюєте, що сам мобільний телефон перезавантажується через неправильне оновлення, вам знадобиться:

 • Перейдіть до розділу “Заявки”.
 • На вкладці “Система” знайдіть програму, яка викликає несправності Android.
 • Відкрийте його властивості та по черзі натисніть “Очистіть кеш”, “Стерти дані” та “Видалити оновлення”.

Сторінки:

© 2012. 2022 SC “Grandphone” Сайт не є публічною пропозицією, відповідно до статті 437 P.2 Цивільного кодексу ви можете отримати точну інформацію про наявність та вартість цих товарів та послуг за телефоном: ☎ 7 (812) 937-97-34

Особисті дані користувача обробляються на Сайті з метою його функціонування, і якщо ви не погоджуєтесь, ви повинні залишити сайт. В іншому випадку це згода на обробку ваших особистих даних.