Home » Що Honor краще, ніж 20 або 20 pro

Що Honor краще, ніж 20 або 20 pro

Автономія

В обох телефонах, встановлені акумулятори для 4000 мАг, оголошується швидкий заряд за допомогою тих самих адаптерів живлення.5 В. Однак вартість зарядки має відмінності:

З точки зору заряджання, перегляньте 20 перемог. Далі. результати тестування автономії.

 • Мережеве спілкування: 30:00 год
 • Веб-сервера для яскравості 200 CD / M2 Wi-Fi: 15:26 год
 • Відтворення відео з яскравістю 200 CD / M2: 14:48 годин гладка

За даними автономії, пристрої рівні. є невеликі відмінності, але вони потрапляють у систему статистичної похибки.

Різниця в контейнерах батарей. 100 мАг. На вигляд 30 Pro є величезною батареєю для 4100 мАг, на Honor 20 про. 4000 мАг. Важливо також, щоб завершити Honor перегляду 30 Pro є більш потужним зарядним пристроєм на 40 Вт; Honor 20 Pro оснащений менш потужним зарядним пристроєм 22.5 В.

Результати тестування акумулятора:

 • Безперервні бесіди (вимкнені): 21:05 год
 • Wi-Fi: 16:17 год
 • Відтворення відео (будь-яке бездротове з’єднання вимкнено): 15:32 год
 • Швидкість заряджання: 80% за 30 хвилин, 100% за 50 хвилин
 • Безперервні бесіди (вимкнено): 29:18 год
 • Wi-Fi: 15:13 год
 • Відтворення відео (будь-який бездротовий зв’язок вимкнено): 15:00 h
 • Швидкість заряджання: 48% за 30 хвилин, повний цикл. 1 годину 23 хвилин

У режимі роботи на Honor View 30 Pro Екран, він тримається довше, тому він виграє з точки зору автономії. Однак чомусь, у розмовах цей флагман працював лише 21 годину. Але це менш важливо, оскільки основна частина смартфона використовується з екраном на: Web Weed та Video.

Бонус. це дуже потужний зарядний пристрій, який дає 100% за 50 хвилин. Але зауважте, що з такою зарядною ставкою акумулятор на вигляд 30 Pro сильно нагрівається, що негативно впливає на його термін служби. Через рік чи інший Honor 20 про буде більше автономії, оскільки потенціал почесної роботи акумулятора 30 Pro буде трохи побачити.

Батарея на Huawei P20 Pro вище 250 мАг. Але вище, чи відома автономія з результатів тестування.

Huawei P20 Pro робочий час:

 • У режимі розмови. 20:56 год (екран вимкнено)
 • У режимі Wi-Fi. 14:30 год (екран на яскравості 200 CD / M2)
 • Відтворення відео. 13:14 год (екран на яскравості 200 CD / M2)
 • Швидкість заряджання. 58% за 30 хвилин (зарядний пристрій 22.5 Вт)
 • У режимі розмови. 32:20 год (екран вимкнено)
 • У режимі Wi-Fi. 13:25 год (екран на яскравості 200 CD / M2)
 • Відтворення відео. 14:14 год (екран на яскравості 200 кД / м2)
 • Швидкість заряджання. 50% за 30 хвилин (зарядний пристрій 22.5 Вт)

Honor 20 Pro VS Honor 20: Детальний тест! Який вибрати?

З точки зору автономії, смартфони приблизно однакові. Huawei P30 Pro триває довше, коли веб-видно, але Honor 20 показує більше часу в режимі розмови.

 • Якщо порівняти з попередніми моделями цієї компанії, то Honor 20 функцій дуже хороші. Наприклад, ви можете взяти Honor 20 Pro 8 256GB, щоб не відпочивати в спеціально загострених версіях і мат.
 • Як і всі гідні смартфони, ця модель підтримує формат зв’язку 4G та LTE та підтримує дві SIM-картки. У той же час, що дивно, немає можливості встановлення додаткової картки пам’яті. Також, на відміну від більшості смартфонів цієї цінової категорії, вона не має пилу та захисту від вологи.
 • Діагональ екрана 6.26 та Резолюція 2340×1080 пікселів. Сам екран. це безглуздий. це головний чіп 20 Pro, в якому екран займає 91,7% від всієї передньої панелі. Матриця використовує дисплей IPS з повною функцією HD.
 • Восьмирічний процесор Kirin 980, а Mali-G76 MP10 встановлюється для обробки відео.
 • Також встановлено всі стандартні датчики, і є підтримка OTG, тобто, якщо є підходящі пристрої, цей смартфон можна перетворити на реальний комп’ютер.
 • Як заряджання використовується поступово ставлення до стандартного типу-С

Якість з’єднання

Судячи з наявної відповіді. Цей смартфон добре володіє, без будь-яких скарг.

Наскільки добре звучить?

Розрахована частина програмного забезпечення, перш за все, на користувачів навушників і дає хороший звук. Крім того, є еквалайзер з десятьма бігунами та п’ятьма змінними налаштуваннями. Однак ви завжди можете налаштувати все.

See also  Як передати з хмари на комп'ютер.

Що стосується динаміки, він не змінився з минулорічної моделі, але він зберігає більш-менш хороший, хоча ви не повинні чекати деяких чудес від нього.

Екран як слабке місце смартфона

В обох моделях дисплей IPS з діагоналлю 6,26 дюйма та роздільну здатність 10,080 × 2 340 пікселів. Середній екран. можна використовувати його, але коли є багато смартфонів у категорії цін до 40 тисяч з кращими описом з ідеальним кольоровим відображенням, я хочу знайти.

Кольори дисплеїв перенасичені. без ручної калібрування в налаштуваннях вони втікають очі на високу яскравість. Також впав з анти-блискавними властивостями, які несуть відповідальність за читабельність екрана під променями сонця. Під кутом, картина неминуче втрачає контраст.

Honor 20 і 20 pro отримали скорочення під передню камеру у вигляді отвору у верхньому лівому куті.

Сценарії, в яких важливий вміст потрапляє на зону виріз, майже немає. Смартфон правильно вражає пристосування, і це не псує навіть потовщену брову.

Відмінності від флагманських

Якщо ви можете поставити це, Honor 20. флагман класу економіки. Користувач отримує майже такий же досвід, якщо він купив якийсь Huawei P30. Відмінності лише в певних характеристиках якості.

 • Дисплей на OLED, і IPS
 • Хороша головна камера 48 мегапікселя Sony IMX586 замість Ryby Top Sensor на 40 депутатів
 • Немає супер швидкого та бездротового заряджання
 • Немає захисту вологи (тільки в P30 Pro)
Honor, краще

Huawei P20 Pro. Вплив переповнення кольору просто простору!

Huawei P30 Pro Один з небагатьох смартфонів, в яких daotyloscopy на дисплеї працює адекватно. Я все ще можу виділити Samsung S10. Там сканер також працює толерантний, на відміну від усіх інших пристроїв на ринку. Однак виробник не мудро не з сканером відбитків пальців та використовував перевірені рішення фізичного модуля. У новій честі контактна підкладка була поміщена на бік, у кнопці живлення, населеного кнопки живлення. В результаті датчик точно прямо під великим пальцем правої руки. Лівша це буде індекс або середній палець, щоб використовувати це також зручно.

Honor, краще

У той же час новинка стоїть помітно дешевше, ніж їх старший хлопець:

Honor 20 Дата випуску в Росії заплановано на червень цього року. Однак версія PRO, ймовірно, буде представлена ​​на внутрішньому ринку. Настав час розібратися, що ми втратимо.

Перші враження від честі 20 і честі 20 про

Протягом декількох років поспіль головна Honor буквально скидає флагманський Huawei. Пройдіть пару місяців, але за ціною півтора, або навіть у два рази нижче, він прийняв свої основні чіпси, хоча і у трохи легкій формі (тоді оптичний стабілізатор у камері буде літати, то РК-екран з’являться замість OLED), однак загальна сутність схопила. І природно отримували верхні лінії у рейтингу продажів. Ну, число Huawei P залишалося лише для збору пилу на полицях. У минулому році Huawei P20 Pro зламав ситуацію щодо своєї потрійної камери, явно на кордоні між флагманом нинішнього та флагмана.

Цього року стратегія тривала. Huawei P30 Pro світить тетракамера, здатну до п’ятикратного оптичного масштабування і в той же час вражаючі можливості під час зйомки в темряві, блимає вигнутий OLED-екран та інші чіпи, які роблять це одним з найцікавіших смартфонів року. Поява в рядах честі власної версії Pro може натякнути на безпосереднє успадкування, але це обманне враження.

На перший погляд, Honor 20 і Honor 20 Pro майже неможливо відрізнити. Це однакові за розмірами і дуже близькими до дизайну гаджетів, оснащених однаковими дисплеями та чотирма камерами. Вони відрізняються лише з точки зору пам’яті та типом цих самих камер, але вони обидва не приймаються для Huawei P30 Pro. Про все, що в порядку.

Honor 20/20 Pro отримав той самий дизайнерський розчин передньої панелі з вбудованим безпосередньо на передній дисплей камери. Цього разу (на відміну від почесного перегляду 20 або Samsung Galaxy S10), лінза розташована у верхньому лівому куті. Це не впливає на сприйняття смартфона або на шляху зйомки самостійно, принаймні, з точки зору правої ручки. Можливо, залишив новий макет, щоб матиме особливо.

Зліва направо: Honor 20 про, Honor 20, честі 10

Honor, краще

Екран займає 91,4% площі панелі обличчя, кадр навколо нього вузький, включаючи горезвісний підборіддя. Обидві версії отримали РК-екран з діагоналлю 6,26 дюйма OLED, що залишився для реального флагмана. У цьому випадку єдиний візуальний знак, який ви Honor 20 або Honor 20 про, ні. На фото вище, ви можете порівняти нові елементи на Honor 10 минулого року 10, яка, нагадування, оснащена 5,8-дюймовим дисплеєм та друкувати сканер у спеціальній зоні на передній панелі. Різниця в розмірах не дуже значна, але все-таки помітна. Смартфони стають все більш і більше, і зменшення рамки зберігає лише частково.

See also  Як зробити шрифт на Honor телефону

Той самий сенсорний сканер у двадцятих років розміщений зараз на правильному обличчі. Несподіване рішення продиктовано одночасно, а мода (покласти сканер ззаду, вже вважається непридатним для благородних лордів), а вибір IPS-панелей для екрану в них. Дактилоскопічні датчики ще не вивчені. Платформа досить велика, знаходиться у зручному місці та поєднує функцію ідентифікації користувачів та клавішу на екрані / блокування. На перший погляд, використовуйте сканер у такому форматі, зручний.

Обидва флагманська Honor пропустила цього року, аналоговий роз’єм міні-гнізда очищається просто тому, що. Навіть формальні виправдання, такі як заявлена ​​захист вологи за виробником у цьому випадку. Необхідно підвищити продаж бездротових аксесуарів.

На задній панелі на Honor 20 та честі 20 Pro все ще змінюється в першу чергу враження відмінностей у модулях камери. У версії Pro він складається з двох блоків у одному згрупованому трьом основним об’єктивом та лазерним асистентом автофокус, у другому мініатюрних макетках та спалах. У звичайній версії немає лазерного діапазону, його місце займає спалах. Також різні та загальні показники спини в обох випадках це скло, намальована в звичайні вже градієнтні тони, і це як знайомий швидко брудний, але 20 Pro він буде вигнутий помітно сильнішим. Різні та кольори: Honor 20 буде доступний у чорному та легкому бузковому дизайні, честі 20 Pro в бірюзовому та фіолетовому.

Настав час переїхати до найважливішої справи практично у будь-яких сучасних камерах смартфонів (у множині, так). Спочатку про Honor 20, його ситуація легше. Основна камера з OmniPesent 48-мегапіксельним датчиком Sony IMX586, але отримано в цьому випадку дуже висока освітлена лінза ƒ / 1.8. Це доповнюється ширококутним 16-мегапіксельною камерою (кут огляду 117 градусів, вогні ƒ/ 2.2), 2-мегапіксельна глибина датчик (світло ƒ/ 2.4) та 2-мегапіксельна камера для макросъемка (ƒ/ 2.4, мінімальна фокус відстань 4 сантиметри). Дворазовий програмне забезпечення, оптичне стабілізатор відсутній.

Honor 20 Pro Camera в певній мірі це успадковується Huawei P20 / P30 Pro. Основний модуль точно такий же, як на двадцяти, а також макро- та ширококутних модулів. За винятком основної лінзи, яка наливається ƒ / 1,4. І четверта камера додає триразовий оптичний масштаб до арсеналу смартфона для нього 8-мегапіксельний телефонний фофро ƒ/ 2.4, мабуть, те ж саме, що і в Huawei P30. П’ятикратний гібридний масштаб і 30-кратний цифровий. Додає різницю між звичайними та Pro Vershes, наявністю 4-осьових оптичних стабілізаторів у телефото, так і в 48-мегапіксельному модулі, а також поліпшеній автофокусі з додаванням контрастної системи до датчиків фаз, які теоретично можуть мати багато, коли зосереджуючись у темряві.

Software Cameras Shant 20 А Honor 20 Pro пропонують подібні і вже знайомі іншим честі та Huawei речі: допомагаючи штучному інтелекту як при стабілізації (у 20 про), і при покращенні знімків розпізнавання сцен, збільшуючи різкість при збільшенні масштабу, або, навпаки, при розширеному куті огляду; Існує інтелектуальний нічний режим, який поєднує в собі кілька знімків, зроблених різними експозиціями. Ми зробили кілька фотографій, близьких до остаточної версії честі 20 Pro, приклади можна побачити вище.

Приклад зйомки без використання штучного інтелекту; Така ж сцена з AI можна побачити вище

Я відзначу дуже точну і одночасно ефективну роботу з різкістю, але традиційно для компаній до отруйних кольорів при активації режиму довідки AI.

Камера для макро-драйв дозволяє зробити дуже виразні картинки крупним планом, але вона, по-перше, немає автофокусу, а по-друге, ліміт дозвіл у цьому режимі становить 1600 × 1200 пікселів.

Фронтальні камери на Honor 20 і 20 Pro також різні: 24 мегапікселя в звичайній двадцять і 32 мегапікселі в Pro. Приклади самообслуговування, взяті на Honor 20 Pro, можна побачити вище (програмне забезпечення, як ви можете побачити на місці).

Обидва Honor 20 несе платформу Kirin 980 (добре відомі для різних компаній-смартфонів, починаючи з Huawei Mate 20 Pro), Bluetooth 5.0, подвійна група GPS, обидва знають, як стріляти 4K відео та повільне переміщення HD відео (з частотою до 960 кадрів в секунду). Відмінності знаходяться в обсязі пам’яті: Honor 20 отримали 6 ГБ операційної та 128 ГБ нелетучих, а також Honor 20 Pro 8/256 ГБ відповідно. Існує слот розширення пам’яті, а для картки MicroSD, а не Nanosd, як у Huawei P30 Pro.

Додавання. У процесі підготовки матеріалу Huawei, початок дуже шторм на тлі американських санкцій проти компанії. Це, мабуть, торкнулося двох смартфонів, про які ми говоримо тут. Шануйте 20 Pro, швидше за все, не з’являться в Росії взагалі, і підтверджує його виходу до решти світу, може лише в останній момент (і це не точно), а на Honor 20 інформація буде пізніше.

See also  Комп'ютерне блокування в певну політику. Увімкніть заставку з груповою політикою після 22 хвилин.

Honor 20S. наймолодший пристрій у правителі, тому він має найбільш доступну ціну. Серце моделі вже була доведеною чіпсом власного виробництва. Kirin 710. Це восьмиядерний процесор з максимальною тактовою частотою 2,2 ГГц. Він має підтримку машинного інтелекту, не надто вимагає енергії, а також може забезпечити продуктивність для гри. Найпотужніші ігри, такі як PUBG, ви можете запустити на середніх налаштуваннях, більш прості запущені в Maxima. 20S-пам’ять представлена ​​комбінацією 6/128 GB. цей параметр достатньо для будь-яких користувачів. Крім того, ви можете покласти MicroSD до 512 Гб, комбінований слот. так що ви повинні вибрати те, що важливіше. багато пам’яті або двох SIM-карт. Пристрій отримав досить типовий зовнішній вигляд, як для моделі 2019 року, так і на Honor, і Huawei пристроїв. задній обкладинці розмивається, але є дефіцит негайно. модель слизька і швидко покрита відбитками. Справа тонка 7,4 мм, металеві кадри, дуже світло 159 гр. Через невелику товщину потрійний камерний модуль виступає над поверхнею. Кілька років тому кожен лаяв таке рішення, але сьогодні камера виступає у всіх виробників, немає сенсу знайти. На задній панелі в центрі є dactyloskop. Дисплей. IPS, 6.15 дюймів, FHD. Немає проблем з яскравістю або передачею кольорів. картина соковитих, точних і красивих. Тримісний модуль камери являє собою комбінацію 48 MP8 MP2 MP. Основний датчик відповідає за зйомку в темному дні і під недостатньою освітленням. 8 МП. 120 градусів широкого ролика. Останній сенсор відповідає за глибину. Саме він зараз робить популярний боке. Пристрій отримав швидку фазу автофокус і знає, як стріляти в FHD. Передній модуль. 24 МП, він встановлений у краплею. Насправді, на нього зосереджено 20 років. Виробник позиціонує пристрій як фотомаон для Selfie і спеціально для цього, режим для ночі зйомки “сам”. Згідно з відгуками камери, цей смартфон виправдовує своє позиціонування. Акумулятор на моделі виявився скромним. 3340 мАг для екрана більше 6 дюймів мало, тому варто підрахувати на робочий день автономії, якщо не завантажувати гаджет сильно. В іншому випадку, шукайте розетку раніше. Швидка зарядка не передбачена. повний комплект потужності здійснюється за 2 години. Серед переваг. повний набір бездротових модулів, включаючи NFC та Dual-Band Wi-Fi. Wired Integs. Type-C і 3.5. Роботи “молодшого” флагмана на Android OS 9.0.

( Росія. Москва і не тільки).

Порівняння честі 20 і Honor 20 про

Якщо у вас є порівняння честі 20 і Honor 20 про обличчя до обличчя, і лише витік у характеристики, важко зрозуміти, яка їхня різниця. Тим не менш, тому що вони мають абсолютно ідентичне дизайн обличчя та майже ідентичні специфікації.

Однак під час публікації цієї статті різниця їх вартості була рівно 5000. Чи варто переплатити цю суму в які відмінності та яка модель купити? Давайте розберемося.

Детальні характеристики та ціни цих смартфонів ви можете подивитися на офіційний веб-сайт для цього та цих посилань.

Але в таблиці нижче ми показали лише характеристики, які ці пристрої відрізняються.