Home » Що означає глобальну версію телефону Xiaomi

Що означає глобальну версію телефону Xiaomi

Версії телефонів Xiaomi

Телефони Xiaomi, які можуть бути офіційно куплені за межами Китаю, зазвичай виробляються в трьох версіях. У цій статті ми подивимося, які регіональні версії телефонів Xiaomi є?

Версії телефонів Xiaomi Redmi характеризуються підтримкою діапазонів частот LTE, а телефони MI ідентичні до апаратного забезпечення та доставляються лише в іншому полі. Більшість телефонів Xiaomi мають лише китайські версії, такі як Mi 5x або Mi 6x.

Яка різниця між китайською версією Xiaomi

Функціональність гаджета пристосована для мешканців КНР. Прошивка містить лише дві основні лінгвістичні упаковки. англійська та спрощена китайська. Додайте ще одну мову досить проблематично, оскільки більшість жителів Росії не підходять такі пристрої. Як згадувалося вище, західні служби (включаючи Google) заблоковані тут (у кращому випадку, не встановлені попередньо встановлені). Тому багато знайомих програм (наприклад, фірмового застосування YouTube) доведеться знайти та завантажувати особисті.

Є апаратні функції. Наприклад, китайські смартфони Xiaomi не призначені для роботи в зоні покриття LTE 800. Але європейські оператори мобільного зв’язку часто використовують цей діапазон для високошвидкісної передачі даних. Тому використання китайських телефонів у Росії або Європі буде працювати лише з обмеженою функціональністю. І навіть встановлення глобальної прошивки не може допомогти. Особливо зважаючи на те, що Xiaomi не гарантує нормального функціонування китайських пристроїв з такою прошивкою (для останніх моделей смартфонів, це повна комбінація і є згубним взагалі).

Для інших методів ситуація схожа. Скажімо, росіяни можуть спалахувати китайську версію Wayoomi Mi Robot Vacuum Global Crustrange тільки для покупки пилососу 1 та 2 покоління. З прошивкою (особливо неофіційним) третього покоління роботів, виникають пилососи.

Яка різниця між китайською версією Xiaomi від глобального

Відмінності між китайською версією Xiaomi та глобальними небагато, як здається. З зовнішньою перевіркою упаковки смартфона або іншого пристрою, зверніть увагу, що він має спеціальну наклейку, розташовану на бічних облич вікна.

До речі, в останніх версіях смартфонів з такого позначення почали відмовитися, тому ви повинні звернути увагу на задню частину упаковки. У коробці з глобальною версією телефону, інформація буде вказана виключно англійською мовою. Те саме стосується фітнес-браслету MI-групи, розумних пилососів та інших пристроїв.

Але найпростіший спосіб зрозуміти, яка версія смартфона, яку ви використовуєте, він дивиться на його задню кришку. Відповідно до норм Європейського Союзу, там повинна бути написана країна телефонного виробництва, а також значок CE та викреслену урну. У китайській версії нічого подібного, крім назви виробника, не буде.

означає, глобальну, версію, телефон, xiaomi

Також різниця брехні і при наявності ID MEID в китайській версії. Як ви знаєте, IMEI використовується в Європі, тому ви можете визначити походження телефону через налаштування. Давайте відкриємо їх, а потім виконуємо рекомендації щодо інструкцій:

 • Ми йдемо до розділу “по телефону” або “Мій пристрій”.
 • Відкрийте вкладку Загальна інформація.
 • Перейдіть до підкатегорії “Інформація про IMEI”.
 • Тут ви перевіряєте наявність ідентифікатора MEID. Якщо так, це означає, що у вас є китайська версія смартфона на ваших руках.

Також різниця лежить у конфігурації пристрою, а саме у блоці зарядного пристрою. У глобальній версії вона поставляється з європейською вилкою, а китайці йде з адаптером, який часто повідомляє про продавців. Навіть увага може бути приділена інструкцію інструкцій для смартфона. Якщо телефон призначений для китайського ринку, керівництво користувача буде китайською.

З цього, можливі відмінності завершені, за винятком того, що в КН-версії телефону встановлюється китайська прошивка, і немає послуг Google.

Який регіон вибрати на Сяомі: плюси та мінуси варіантів

У процесі початкової конфігурації телефонів Xiaomi користувачі повинні вказати кілька важливих параметрів, включаючи регіон. У той же час більшість власників смартфонів пов’язані з вибором формально і просто вказують країну проживання, не підозрюючи, що вибір має вагому цінність. Сьогодні ми розповімо вам, як вибір регіону впливає на телефон, і публікуйте інструкції щодо зміни регіону до Сяомі. Давайте додати до значних переваг та недоліків встановлення окремих регіонів, а також підказка, який регіон поставив на Сяоми в конкретних ситуаціях.

See also  Як налаштувати Інтернет на телефоні Redmi

Відмінності Global (International) версія

Глобальна версія, ЄС, міжнародна версія. Що це означає?

Секрет тут не є. Xiaomi випускає пристрої як для внутрішнього ринку, так і для глобального. Пристрої для світового ринку, тобто інші країни, відмінними від Китаю, мають консоль ЄС або глобальної версії. Останню напис, до речі, ви можете побачити упаковку пристрою. Звичайно, якщо смартфон розроблений, наприклад, для європейського ринку.

І інші пристрої? Очевидно, не тільки одна напис Дійсно, є відмінності, але вони все ще не так сильно.

Версія для упаковки для внутрішнього ринку має ієрогліфи, тоді як версія для світового ринку. латинські написи.

Те саме стосується інструкцій, що знаходяться всередині упаковки.

Зарядний пристрій для ЄС. з евровилкою, або Великобританії.Англія.

Є деякі відмінності в діапазоні частот.

Деякі смартфони китайських модифікацій можуть не працювати на мережах LTE 20 та групи 4, які поширюються в деяких регіонах Російської Федерації та Європи. Для всіх інших, за наявності глобальної прошивки, різниця між “європейською” та “китайською” версією смартфона не буде абсолютно ні.У більшості випадків це нерелевантне. На сьогоднішній день, в Білорусі дані частоти не використовуються.

Немає відмінностей у програмному забезпеченні, прошивка однакова, за умови, що глобальний стабільний встановлений, а саме, смартфони, продані на наші продані

Перш за все, давайте розділимо прошивку MIUI за регіонами. Все дуже просто.

Це дві основні версії мікропрограми MIUI, на підставі якої створюються спеціальна прошивка. Далі, докладніше про кожного з двох.

Miui Global ROM (глобальна прошивка)

Ця прошивка призначена для смартфонів та планшетів, які виробляються за межами Китаю. Міжнародна версія MIUI вже має попередньо встановлені програми та послуги від Google. Існує вибір мов, включаючи російську мову.

Ця версія доступна виключно для смартфонів, що продаються на внутрішньому ринку. Прошивка має 2 попередньо встановлені мови. китайська та англійська, також немає послуг Google та встановленого програмного забезпечення тільки в Китаї.

Як мікропрограма MIUI відрізняється за типом?

Поки що все здається дуже простим, однак, MIUI також поділяється на його тип:

 • MIUI Developer ROM. для розробників, бета-міуі;
 • Miui Stable ROM. стабільна версія прошивки;
 • MIUI PORTED ROM. це неофіційні версії мікропрограми MIUI, підтримується розробниками на місцевих ринках;
 • Домашня прошивка на основі MIUI. те саме звичай, але часто їх “творці” невідомі;
 • Міюйська обласна прошивка. зазвичай виробляються для моделей, за підтримки конкретного типу мобільного зв’язку.
 • MIUI Developer ROM

Ці прошивки офіційно виробляються за розробниками Xiaomi. Спочатку такі асамблеї призначені для більш досвідчених користувачів, які важливі для першого, щоб отримати доступ до нової операційної системи. Розробник ROM призначений для перевірки нововведень і часто присутній різні недоліки.

Ось чому оновлення з’являються щотижня по п’ятницях (крім свят). Після виявлення помилок, вони швидко усуваються, а наступна версія MIUI, як правило, не визначаються недоліками.

Розрахунок прошивки для розробників дуже простий. навіть за назвою. Наприклад, якщо ви бачите, що збірка називається Miui 8 7.21.4, потім було випущено 21 квітня 2017 року.

З цими версіями прошивки, все набагато простіше. Вони також виробляють команду розробників Xiaomi, однак, ці посадові особи, стабільні, випробувані, з повністю робочими функціями та без чітких глюків, які усунуті у розробників.

Ця прошивка може бути безпечно покласти на свій телефон, але ви не будете впасти в число перших, хто отримає доступ до інновацій. Ось вибір на користь стабільності. Стабільна прошивка ПЗУ оновлюється без певного розкладу, тому ви можете побачити оновлення раз на пару тижнів, або навіть не отримати нічого нового протягом декількох місяців.

До цього типу прошивки MIUI належить найбільш митчики, звичайно, всі вони неофіційними. Ви часто зустрічаєте таку прошивку для однієї основної причини. за межами Китаю на смартфоні Xiaomi зазвичай встановлюються локалізовані версії MIUI, зібрані сторонніми розробниками.

See also  Як подивитися видалені фотографії на iPhone. Пошук файлів з ПК

Також цей тип прошивки, ми включаємо високоякісні агрегати ентузіастів, які порт MIUI та на пристроях інших виробників, крім Xiaomi.

В основному, перенесений ROM MIUI зібраний на основі стабільної версії прошивки або розробника з усуненням помилок. Часто такі власні збірки оновлюються за допомогою визначеної графіки, але установка відбудеться вручну.

Спеціальні споруди Miui

Тим не менш, необхідно виділити окрему підтипу MIUI Customware з загальної картинки. самозвучами, які з’являються на “сірих” смартфонів Xiaomi. Часто, така прошивка має страшний переклад, страшна оптимізація, і є дефектні помилки.

Якщо ви вперше зіткнулися з прошивкою MIUI саме такого типу, то, безумовно, враження до операційної системи та телефону в цілому буде прощено протягом тривалого часу. Ніколи не використовуйте такі збірки.

Регіональні MIUI ROM / Інші версії

Це не найпоширеніші типи мікропрограми MIUI. Вище, ми зазначили, що це переважно регіональні локалізовані збори, призначені для певного типу мобільного зв’язку або для конкретного оператора. Найвідоміша прошивка WCDMA ROM MIUI та TD ROM. перша буде працювати над моделями лише з підтримкою 3G WCDMA (більш-менш загальний), а другий. лише на внутрішньому ринку в Китаї.

Китайська версія та глобальна версія Redmi Note 7. яка різниця?

Ми також можемо змінити прошивку MIUI найпростішим знаком. за розміром.

Повний ROM. це повноцінна версія прошивки, яка може бути безпечно встановлена ​​з нуля до смартфона. Часто встановлення таких асамблей усуває всі помилки та інші проблеми, які неможливо впоратися іншими способами. Такий пакет MIUI пропонує всі необхідні послуги, через які файл прошивки буде зваженим не стільки. до 2 Гб.

Інкрементальний ROM. це лише додаток до прошивки, його оновлення необхідні виправлення. Часто ви можете отримати їх OTA (завантаження через Wi-Fi), якщо у вас є офіційний мікропрограми MIUI. стабільний або для розробників. Ці оновлення невеликі. від 20 до 200 Мб.

І, на закінчення, ми відзначимо неявний розподіл мікропрограми MIUI за методом оновлення. на ОТА або вручну.

Будь-яка офіційна програма MIUI має можливість в будь-який час, щоб отримати оновлення повітрям, але лише якщо ви вручну змінилися в системних файлах. Через це може виникнути проблема з оновленням OTA. Ви повинні виправити проблему вручну. монтажну установку, яку завжди можна завантажити на офіційному форумі Xiaomi Miui.

Користувальницькі монтажні агрегати надзвичайно рідко мають можливість оновити через повітря, тому вони зазвичай встановлюються вручну. Для цього вам доведеться розблокувати завантажувач, який був офіційно заблокований протягом деякого часу.

Щоб дізнатись версію прошивки, встановлену на вашому смартфоні, потрібно перейти до системних налаштувань та вибрати найнижчий елемент. “по телефону”.

означає, глобальну, версію, телефон, xiaomi

У вікні, що відкривається, технічна інформація про систему буде відображатися, серед якої також буде версія прошивки.

Особливості глобальної версії

Враховуючи, що глобальна версія Xiaomi відрізняється від китайців, багато мов можна виділити та високоякісний переклад. Також у оболонці міжнародної прошивки немає китайських програм, які працюють тільки на території метро. Це означає, що телефон випускається під іншим. У той же час послуги Google Play додається, знайомі користувачам з Росії та Європи. Існує ряд додаткових додатків, передбачених покупцями з-за кордону.

Багато хто запитує, як встановити глобальну прошивку на Xiaomi для Китаю. Теоретично це можливо, але не для всіх моделей. Для деяких версій, які продаються тільки в Китаї, перепрограмування виключається. Це означає, що “фол” Глобальна версія прошивки не буде працювати. Навіть з успішним завершенням процесу, труднощі можуть відчувати вибір програм та пошуку відповідної глобальної версії.

Відмінності телефону Xiaom Sex “Global” може стосуватися та технічна. Наприклад, Xiaomi Redmi Note 4 для китайського ринку має процесор MTK Helio X20, а глобальна версія має Snapdragon 625. Важливо подивитися на інші фактори. тип зарядного пристрою, і, звичайно ж, мову маркування на коробці. З цього питання ми все ще зосереджені нижче.

Що означає глобальна версія?

Xiaomi є одним з небагатьох компаній у світі, який випускає для кожної моделі кілька версій телефонів. Тому користувачі, які планують придбати новий смартфон Xiaomi на AliExpress або інші, схожі на сайти, часто стикаються з тим, що ви не розумієте, яку версію телефону вибирати. І що означає глобальну версію?

See also  Як зробити спалах на iPhone, коли сповіщення

Розкажіть мені з цього питання і дайте розширену відповідь на це питання.

Що таке Miui на Xiaomi: Визначення, особливості, види, плюси та мінуси

Більшість сучасних смартфонів, заснованих на основі Android, але Xiaomi пропонує клієнтам більш цікаве рішення. модифікована версія цієї системи, яка зробила всі свої переваги та отримав багато покращень для підвищення ефективності ОС. Ми говоримо про продукт Miui. фірми Xiaomi, що характеризується переробленим користувачем Inteeis та наявністю великої кількості додатків, спрямованих на оптимізацію операції системи. У статті ми детально розповімо вам, що Miui на Xiaomi відрізняється від стандартної версії Android, а також розмова про переваги та мінуси використання MIUI. Крім того, подумайте про завантаження та оновлення MIUI на смартфоні Xiaomi.

Так що дилери не “піт” з полиць дешевих моделей у Китаї є багато програмних версій (програмне забезпечення), призначені для різних регіонів.

На замітку!

Законодавство КНР встановлює обмеження щодо використання багатьох європейських ресурсів, тому в Росії, Україні та інших європейських країнах, телефонів, придбаних у Китаї, іноді працюють з баками та невдачами.

Після того, як Сяомі вийшов на світовий ринок, з’явилася унікальна міжнародна версія, яка відрізняється від CN (китайської) прошивки. Основні відмінності знаходяться у заголовку, встановленому програмному забезпеченні та наявності підтримуваних іноземних мов. Також у китайських телефонах встановлено інші стандарти мереж та модемів.

Глобальна прошивка

Зрозуміти, що таке глобальне прошивка Xiaomi легко. Це спеціальна версія платформи, яка реалізується для користувачів європейської та Америки. На упаковці таких телефонів є невелика марка UE.

Модифікація глобальної версії для Європи, на відміну від глобального ROM, має ключові особливості:

 • При запуску, такий пристрій незалежно пропонує визначити мову для зручної роботи користувача відповідно до регіону.
 • Виробник пропонує якісний переклад, ніде не буде незрозумілих слів або ієрогліфів.
 • Глобальна прошивка підтримує більше груп LTE, включає роботу з місцевими операторами мобільного зв’язку та Інтернет 4G.

Коли незалежне перевстановлення залишається розблокованим навантажувачем. Цей момент робить пристрої більш вразливі до шахраїв, легше для перехоплення контактних кодів, паролів з банківських карток та платіжних послуг.

Китайська версія

Всі написи на коробці та всередині телефону, де встановлюється китайська версія, мають вид незрозумілого для європейських ієрогліфів. Виробник і цільова аудиторія таких пристроїв. виключно Китай.

Але головна відмінність між азіатською версією оболонки у вартості. Ціна такого прошивки набагато нижча. У той же час телефон не підтримує служби Google.

Ще одна ключова різниця в китайській модифікації в невеликій кількості Inteeis мов: тільки англійська та китайська.

Індійська версія

Існує індійське виробництво смартфонів, які виробляють смартфони Xiaomi для жителів цієї країни. Ці моделі мають глобальну версію з англомовними Inteeis.

У коробці вказують країну виробника, яку можна зрозуміти про встановлену індійську версію. Існує невелика кількість LTE-смуг. У Індії багато брендів недоступні, виробник не запускає їх на пристроях.

На замітку!

означає, глобальну, версію, телефон, xiaomi

Відчуйте різницю між моделями з Китаю, Європи та Індії, можуть бути на смартфонах, які виробляються для індійських жителів: Redmi Y1, Redmi Y2, Redmi Note 5 Pro.

Російська версія

Ще одна унікальна оболонка виробляється для смартфонів Xiaomi, спеціально розроблених для російського користувача. Це спеціальні продукти, затверджені та засвідчені відповідними державними установами.

На замітку!

Використання російської глобальної версії дозволено у всьому світі.

 • Багатомовність;
 • Підтримка всіх служб Google;
 • по всій Росії в офіційних службах Xiaomi можна відремонтувати безкоштовні телефони весь гарантійний термін.

Власники інших версій таких переваг.