Home » Що робити, якщо iPad не оновлюється. Методи вирішення помилки “iPad не оновлюється”

Що робити, якщо iPad не оновлюється. Методи вирішення помилки “iPad не оновлюється”

Чому оновлення не встановлено на iPhone. Що робити, якщо iPhone не бачить оновлення iOS

Ваш iPhone не хоче оновлюватись через повітря (Wi-Fi) або через iTunes? У цій статті я розгляну основні причини, чому це відбувається і що робити у кожному конкретному випадку.

Ця стаття підходить для всіх iPhone XS/XR/X/8/7/6/5 та плюс на моделях iOS 12. У старих версіях точки меню та апаратне забезпечення, вказані у статті, можуть відрізнятися або відсутні у статті.

Як оновити iPhone 5s до iOS 10?

Оновлено до десятої версії операційної кімнати на 5s, можна використовувати двома способами: використання програми iTunes та USB-кабелем або через Wi-Fi Деякі люблять прискорити завантаження Wi-Fi, але це просто якщо швидкість та якість Інтернету дозволяють вам це зробити.

IOS 10 Оновлення Wi-Fi

Щоб завантажити оновлення за допомогою Wi-Fi, перевірте наявність високошвидкісного Інтернету в мережі та заряджайте акумулятор iPhone не менше 60%, оскільки завантаження-це енергоємний процес і займе тривалий час, але смартфон не повинен виписати за цей час. Краще підключити пристрій до пристрою зарядки в цей час. Це важливо, оскільки при встановленні нової версії iOS скеля зв’язку не повинна виникати, інакше може виникнути помилка системи, а iPhone придушена.

Перш ніж почати завантажувати оновлення, зробіть резервну копію даних з iPhone в хмару iCloud або збережіть копію всіх даних на комп’ютер для надійності.

Для цього перейдіть до меню “Налаштування” та відкрийте розділ “Пам’ять пристрою”. Також попередньо запитайте, скільки гігабайту пам’яті займається новою версією iOS.

Якщо все в порядку і готова завантажувати програмне забезпечення через Wi-Fi, то давайте почнемо реалізацію оновлення системи на iPhone. Для цього в смартфоні ми відкриваємо параметр “Налаштування”, виберіть розділ “BASIC”, а потім. Підрозділ “Оновлення”. Після того, як iPhone знайде правильне оновлення iOS 10 і пропонує його, виконайте команду, щоб “Завантажити та встановити”, а потім прийміть угоду, натиснувши кнопку “Прийняти”

Оновлення через iTunes

Якщо вам не зручно оновлювати операційну систему iPhone 5S від Wi-Fi, ви можете встановити операційну, використовуючи iTunes та комп’ютерну програму. Більше того, встановіть вказану програму на ПК або оновіть її до останньої версії. Переконайтесь, що комп’ютер підключений до Інтернету. Покладіть iPhone для зарядки. Підключіть iPhone 5S та комп’ютер за допомогою USB.Кабелю, щоб пристрій відображався на ПК. Відкрийте програму iTunes і знайдіть свій iPhone Apple. Потім перейдіть до розділу “Перегляд” та виконайте команду “Оновлення”. Програма оновлення iOS розпочнеться та встановиться на вашому iPhone через деякий час.

See also  Де, щоб вставити SIM-картку в iPad. Яка карта повинна бути

робити, якщо, ipad, оновлюється

Якщо iPad залишається в оновленні Apple

Це, хоча це здається важче вирішити, також завжди під рукою.

Переконайтесь, як довго це було

Перш ніж почати виконувати будь.Які дії, зручно враховувати, скільки часу ваш пристрій у цьому стані. Коли iPad показує цей екран, це означає, що він встановлює всі зміни в новій версії, тому зрозуміло, що це може тривати з часом. Існує кілька версій з великим обсягом даних та великою вагою, що означає час, який можна сприймати як вічний

Спробуйте вимкнути нормально

Звичайно, ви вже спробували це, але якщо ні, то для зручності ви спробуєте вимкнути iPad, як завжди. Натисніть і утримуйте верхню кнопку на кілька секунд, щоб вимкнути її, і як тільки екран стає чорним, спробуйте ввімкнути його таким же чином, щоб побачити, чи проблема усунута. Якщо це не працює, не хвилюйтеся і прочитайте наступний розділ.

Перекласти режим DFU

З попереднього моменту ви можете ідеально перейти до цього, або тому, що він не спрацював, і яблуко продовжує з’являтися на екрані, або тому iPad до комп’ютера.

  • На iPad за допомогою кнопки “Домашня”: в той же час натисніть і утримуйте кнопку “Домашня” та верхня кнопка живлення, поки екран не вимкнено, і зображення відображається з запитом на підключення пристрою до комп’ютера.
  • На iPad без кнопки “Домашня”: Натисніть та відпустіть кнопку збільшення гучності, натисніть кнопку зменшення гучності та утримуйте кнопку живлення, поки екран не вийде, і вищезгадане зображення з’явиться із запитом на підключення до комп’ютера.

Як тільки ви це зробите, вам потрібно буде підключити iPad до комп’ютера і, використовуючи одну з вищезазначених програм, ви повинні перейти до управління iPad та натиснути кнопку “Відновити”. Якщо у вас немає попередньої резервної копії, ви не зможете відновити дані, оскільки iPad почнеться так, ніби це було з фабрики.

Є два варіанти: оновлення безпосередньо через сам iPad та через комп’ютер iTunes.

В обох випадках перше, що потрібно зробити перед початком оновлення. Це створити резервну копію даних. Це найкраще робити в iTunes та в iCloud. Не бійтеся, часто це лише додаткова обережність, але краще його використовувати.

Саме оновлення важить багато, тому краще підключити свій гаджет до мережі (погано, якщо акумулятор «сидить» десь у половині процесу) та підключитися до Інтернету через Wi-Fi.

See also  Що робити, якщо iPad заблокований. Як розблокувати iCloud заблокований iPad

Ми переходимо до меню інструменту оновлення програмного забезпечення. Схоже, це так: встановлення подальшого загального та оновлення програмного забезпечення. Перевірте, чи є оновлення. Якщо над налаштуванням є червоний значок, то є оновлення. Але якщо ми хочемо оновити свою сьомій версії (iOS 7 вже давно випущений), то, звичайно, це не потрібно перевіряти.

Тепер залишається завантажити знайдене оновлення та встановити його, натиснувши завантажити та встановити. Коли навантаження закінчиться, кнопка зміниться на встановлення зараз.

Чому iPhone не оновлюється

Iphone не оновлюється? Спробуйте оновити його через iTunes

Незважаючи на те, що відсутність пам’яті є основною причиною проблем встановлення оновлень iOS, інші знайдені:

  • Відсутність зв’язку з мережею;
  • Низька швидкість з’єднання;
  • Високе завантаження на сервер Apple;
  • Низький заряд акумулятора;
  • Проблема встановлення файлу.

Усі ці проблеми можна вирішити по.Різному. Якщо справа. Відсутність зберігання, вам потрібно спробувати видалити всі непотрібні дані. Перейдіть до “Налаштування”. “BASIC”. “Зберігання” і перевірте, що займає більшу частину місця. Якщо це кеш додатків, ви можете спробувати його очистити. І якщо “інший”, то найкраще буде скинути iPhone до заводських налаштувань, а потім відновити резервну копію. Ці дані будуть видалені самі по собі, і місце буде звільнено.

З з’єднанням теж все плюс або мінус просто. Якщо iPhone пише, що немає Інтернету, спробуйте підключитися до мережі Wi-Fi та завантажте оновлення за допомогою його допомоги. Зазвичай швидкість маршрутизаторів може бути достатньою, щоб швидко та необґрунтовано завантажити нову версію операційної системи. Якщо немає проблем зі швидкістю вашої мережі Wi-Fi, але екран iPhone каже, що існує обчислення решти часу, або завантаження взагалі не виходить, спробуйте відкласти оновлення на потім. Можливо, на даний момент сервер Apple відчуває збільшення навантаження, і це впливає на швидкість.

Як видалити оновлення iOS

Якщо оновлення iOS завантажено, але воно не встановлено. А може і це. Вам потрібно спробувати його видалити та завантажити ще раз. Іноді трапляється, що оновлення або не було повністю завантажене, або спочатку містило якусь помилку.

робити, якщо, ipad, оновлюється

Якщо оновлення буде завантажено, воно буде розташоване в тому ж списку з встановленими програмами

Як оновити iPhone через iTunes

Для тих, хто віддає перевагу регулярним коштам до третьої сторони, є можливість з iTunes або Finder, залежно від операційної системи, яку ви використовуєте. Я поясню на прикладі пошуку з нових версій MACOS. Він виконує точно таку ж функцію, що і Reiboot, за винятком того, що стандартна утиліта Apple не може виправити проблеми без видалення даних.

Ви можете оновити iPhone або через iTunes, або через Finder

Цей метод підходить, якщо оновлення просто не завантажується на iPhone. Але якщо він завантажений, але чомусь процес встановлення припинився, вам потрібно буде діяти інакше, а саме, щоб вдатися до процедури відновлення. Він складається з повністю видалених даних з iPhone та встановленням найбільш відповідної версії iOS на чистому пристрої.

See also  Не бачить графічного планшета Wacom.

Якщо оновлення “піднялося”, спробуйте відновити iPhone

Після цього вам доведеться лише відновити дані з резервної копії, про які вам довелося заздалегідь турбуватися.

Рада 1. Переконайтесь, що ваш iPhone підключений до Wi-Fi

Оновлення повітря вимагає, щоб iPhone та iPad підключили до Wi-Fi, а ємність акумулятора повинна бути 50% або більше. (Ми щиро рекомендуємо покласти його на зарядку). Якщо Wi-Fi підключений, ви також можете вимкнути його і знову ввімкнути через кілька хвилин.

Якщо iPhone все ще не бачить оновлення iOS в налаштуваннях, або неможливо перевірити наявність оновлень. Спробуйте насильно примусити пристрій: Натисніть і утримуйте кнопку увімкнення / вимкнення.

Продовжуючи утримувати кнопку увімкнення / вимкнення, а потім натисніть і утримуйте кнопку «Домашня». Потім перейдіть до “Налаштування” “BASIC” “Перевірка програмного забезпечення”, ваш iPhone повинен побачити оновлення iOS.

Іноді це пов’язано з мережею. Ви можете кинути його на свій пристрій, щоб зробити це: перейдіть до “Налаштування” “Основні” “прокрутіть вниз”, щоб “скинути” “натисніть” “Скиньте налаштування мережі”.

Якщо ви завантажили бета.Версію iOS 11.1/11 на iPhone або iPad, через це не відображається в налаштуваннях. Спочатку ви повинні видалити бета.Версію, а потім перейти до оновлення. Як видалити бета.Версію? Загальні налаштування прокрутіть униз до профілів та керуючих пристроїв Клацніть на бета.Версію та видаліть цей профіль.

Як оновити iPhone через iTunes

Шкода, що цей метод не допомагав. Iphone все ще давав помилку, хоча близько 6 ГБ було доступно для встановлення оновлення замість необхідних 4,04 ГБ. Тому було вирішено використовувати iTunes (я знаю, що більше немає, але я все ще сиджу на MacOS 10.14, і я це маю).

робити, якщо, ipad, оновлюється

Під час оновлення через iTunes файл інсталяції завантажується в пам’ять комп’ютера, а не сам смартфон

Останній метод примусового оновлення iPhone через iTunes допоміг. Швидше за все, проблеми справді були в відсутності пам’яті. І оновлення через комп’ютер, на якому завантажено файл встановлення, все вирішило. Тому, якщо ви стикаєтесь з тією ж проблемою, що і в моєму випадку, ви можете спробувати негайно оновити за допомогою комп’ютера. Це, як показала практика, є найефективнішим способом.