Home » Що робити, якщо iPad не заряджається

Що робити, якщо iPad не заряджається

Ефективні фіксовані методи IPad не заряджаються або заряджаються повільно

Ви зустрічаєте ситуацію, iPad не заряджається або заряджається повільно? Насправді, iPad не заряджається, на жаль, однією з загальних проблем для користувачів Apple.

З різних причин ваш iPad не може заряджати. Це може бути проблемою в будь-якому з чотирьох компонентів iPad, включаючи зарядний пристрій, кабель, зарядний порт та програмне забезпечення.

Ця публікація показує 7 ефективних способів виправлення iPad, який не заряджається або заряджається повільно, ми допоможемо вам зрозуміти, чи є порт вилки, кабелю або блискавки (або USB-C), і як усунути проблеми з зарядними iPad. Якщо ви підключаєте iPad до заряджання, але екран залишається повністю чорним або видається, не заряджається, ви можете спробувати ці методи вирішення цієї проблеми.

Fonelab дозволяє перекласти iPhone / iPad / iPod від режиму DFU, режим відновлення, логотип Apple, режими навушників та T. D. У звичайному стані без втрати даних.

 • Ремонт інвалідів IOS системи проблем.
 • Видобуток даних з пристроїв інвалідів IOS без втрати даних.
 • Він безпечний і простий у використанні.

iPad не заряджається

І отримати найкращі пропозиції від перевірених майстрів.

 • Порівняйте ціни та виберіть найкращі умови
 • Відповіді лише від зацікавлених фахівців
 • Не втрачайте час на спілкуванні з посередниками

Є багато факторів, які можуть призвести до того, що iPad не заряджається. Найчастіше техніка відмовляється заряджати від стороннього зарядного пристрою, з комп’ютера (настільний або ноутбук) інша фірма. Крім того, проблема може бути іншою:

 • Механічний пошкодження iPad або з’єднувальний роз’єм
 • Вологість, що потрапляє у справу та інші фактори, пов’язані з неналежною роботою пристрою
робити, якщо, ipad, заряджається

З деякими несправностями, завдяки якому пристрої стягуються погано, ви можете впоратися самостійно. Ліквідація складних розбивань слід доручити до фахівців. Але, перш ніж носити пристрій у сервісний центр, спробуйте вирішити завдання, керуючись простими інструкціями.

Щоб дізнатися, чому iPad пише “без плати”, ви повинні спочатку звернути увагу:

 • Портативність: дуже часто, порти перерву внаслідок неакумуляційного поводження з пристроєм або після механічного пошкодження внаслідок неналежного транспортування пристрою. Найкраще рішення в цій ситуації звернеться до спеціалізованого семінару;
 • Можлива розбивка зарядного пристрою: Щоб перевірити, краще спробувати використати іншу зарядку на деякий час, якщо проблема зберігається. вам потрібно шукати іншу причину;
 • Можливо, нижня петля: в основному така несправність з’являється у зв’язку з ін’єкцією рідини;
 • Контролер потужності: в основному він розривається внаслідок використання не оригінальної зарядки;
 • Вологість, що падає на плату за пристрій: найкращим рішенням цієї проблеми буде звернення до сервісного центру для чищення дошки.
робити, якщо, ipad, заряджається

Ліквідація проблем

Після того, як вони дізналися, чому iPad пише “без плати”, ви можете розпочати процес усунення проблеми. Процедура буде такою:

 • Спочатку потрібно спробувати підключити USB-кабель до всіх безкоштовних портів на ПК. Важливо знати, які USB-порти на комп’ютері (зазвичай USB 1.0, 2.0 або 3.0). Тільки USB 3.0 забезпечує струм до 900ма, а перші два. до 500 мА. Відповідно, час заряджання залежить від того, який порт підключено до пристрою.
 • Придбання подвійного адаптера USB, який дасть можливість використовувати вдвічі більше енергії для заряду.
 • Встановлення відповідної утиліти на ПК. AI зарядний пристрій, Appcharger. Основною вигодою від цих додатків є передача порту до режиму з більшою потужністю. Але дуже важливо знати модель материнської плати на вашому комп’ютері, щоб завантажити відповідну утиліту на веб-сайті виробника.
See also  Висіли планшет iPad що робити. Найкращі причини, чому iPad не включається

Технічні особливості та тонкощі гаджетів

Дуже багато користувачів, що підключають гаджет на комп’ютер або зарядний пристрій, див. Напис: “Зарядка не йде”. iPad не заряджається з комп’ютера, оскільки ці пристрої характеризуються збільшенням USB-порту. Застарілі комп’ютери не мають необхідної потужності. Мова йде про те, що у спливаючому вікні повідомляються. Цікаво, що насправді стягується, просто не на такій швидкості, як розраховує iPad.

Щоб уникнути смішних ситуацій у сервісних центрах, кожен власник iPad повинен знати наступне:

 • Завжди використовуйте адаптер USB, який продається з відомими мобільними пристроями. Це зарядить планшет за кілька годин;
 • Багато пристроїв не мають потужних портів, що значно зменшує швидкість заряджання пристрою;
 • Підключення нового гаджета до порту старого комп’ютера, ви отримаєте сповіщення про те, що пристрій не заряджається. Але це здається лише на перший погляд, насправді, як тільки iPad переходить у режим сну, заряджається, і ваш гаджет отримає необхідну частину енергії.

Дуже часто покупці таблетки Apple скаржаться, що взагалі немає відповідальності. У цьому випадку iPad не заряджається з ряду причин.

Причини проблем з перезарядкою iPhone або iPad

Несправний кабель та / або зарядний пристрій

USB-кабелі, вироблені яблуком, незважаючи на те, що сам Apple надихає впевненість у гаджетах та ПК, слабке місце Apple. Протягом року вони швидко носять інтенсивне використання. Він штовхає людину, щоб купити USB-кабель, випущений сторонніми китайськими фірмами.

Не сертифікований (неаригінальний) зарядний шнур

Розрізняють фальшиву “заряду” від оригіналу просто. Ознаки підробки:

 • Шафки та помилки в невеликих написках, нечітких персонажах та логотипах, поганий або нечитаний шрифт.
 • Нерівномірне житло мат.
 • Православні за характеристичними суглобами, швами, конвергельськими частинами тіла, розетки USB, організація штифтів мережевої вилки.
 • Низька якість пластику, характерний “токсичний” запах, скрип.
 • Вихідні розбіжності напруги та заряджання Поточні вимоги Apple до певного гаджета.

Є випадки, коли “ремесла” “заряджання” горить від перенапруги в мережі або систематичне перевантаження, іноді проводять життя вашого гаджета. Не мріяв про фірмовий зарядний пристрій.

Несправний гніздо

Тут все зрозуміло. замінити або виправити розетку, перевірте проводку на цьому сайті, відновити постачання мережевої напруги.

Несправний або тонований роз’ємом гаджета

Не тільки пил накопичується в отворі роз’єму, але також невеликий сміття. Видаліть частинки, які перешкоджають підключення відповідної штекера. У разі розбиття лише його заміна допоможе. зверніться до сервісного центру.

Пристрій не заряджається. програмне забезпечення iPhone або iPad

Це трапляється рідко, але, мабуть, якщо ви, наприклад, зацікавлені в пристроях Apple Jailbreak, і, як правило, піднімаються на програмне коду вашого гаджета та створюють все, що задовольняється папками iPhone або iPad. Apple намагається максимізувати занадто надійні користувачі від “сірих” маніпуляцій з операційною системою iOS. Віддачайте з ПК на iTunes пристрій самостійно ви можете, якщо гаджет все ще перезаряджається, вимкнено. інакше це не робити без спеціалістів.

Слабке джерело живлення, яке не може заряджати на необхідному рівні

Можливо, випадки, коли зарядний пристрій не призначений для навантаження, який ваш гаджет дає. наприклад, вам вдалося “заряджати” від iPhone, щоб поповнити iPad, вимагаючи помітного поточного заряду, користь USB-кабелю, відключеного від зарядний пристрій. І хоча Apple ставить до його “зарядки”, щоб поставити нормальний захист від таких похибок, повністю і далі це трапляється, що iPad не стягує від того, що “його” зарядний пристрій. або буде стягувати не 2, а 4-5 годин.

Якщо зарядний пристрій настільки слабкий у владі, що заряд виникає лише у режимі OFF або “Sleep” або iPad. замінити його терміново. Він також застосовується до зовнішніх батарей, комбінованих джерел живлення типу Powerbank з сонячною панеллю, механічною “зарядкою” та т. D.

Укріплені внутрішні вузли iPad або iPhone

Тут без сервісного центру. це у кожному великому місті. не може зробити. Заміна невдалих вузлів (наприклад, контролер поповнення) виконується точно так само. Наприклад, якщо iPhone 4S є дефектним, то необхідно замінити його “рідними” компонентами для ідентичного.

See also  Яка різниця між iPad та iPod. Що таке моделі iPad та як їх розрізнити?

Носити батарею

Apple робить максимум зусиль, щоб ви змінили свій гаджет рідше. він просто приховує його під агресивну рекламу нових моделей iPhone, iPad та AppleTV. Компанія протягом багатьох років “веде” кожну модель, випускаючи оновлення IOS навіть на тих пристроях, які становлять 5 або більше. Парадоксальна ситуація виникає: ви скоріше чекаєте відмови акумулятора, а не змінити iPhone 4S на iPhone 7. І тут ви не можете обійтися без спеціалістів. і тому.

 • У iPhone або iPad, внутрішні компоненти, включаючи акумулятор, запечатані. вам не потрібно розбивати цю печатку.
 • На відміну від більшості смартфонів Android, де задня кришка легко видаляється за 10 секунд, задній обкладинці фіксується дуже малим гвинтами, відкрутіть, що можливе лише з спеціальним покриттям, і має спеціальні замки.
 • Акумулятор “сидить” на спеціальній петлі, щоб видалити, що важко з розумними інструментами.

Як правило, Apple є фірмою, яка захищає користувачів своїх гаджетів від несанкціонованого втручання. Apple смартфони та планшети дуже надійні і зроблені спочатку для простоти та зручності, а не для народної самоосвіти. Щоб замінити акумулятор, зверніться до спеціалістів Apple SC.

Заряджання iPhone або iPad в Cove

Взагалі, щоб покрити щось або тиснути ваш гаджет у справу. це утопія! Під час заряду iPhone або iPad нагріває ступінь до 40. і якщо тепло не виходить, він буде нагріватися і далі, а додаткове нагрівання призводить до прискореного деградації потужності акумулятора. Зніміть корпус за допомогою iPhone або iPad, коли перезаряджається, навіть у холодній кімнаті!

Безліч або перегрів iPhone або iPad

Але гаджети Apple на морозі рекомендуються у випадку. Судральна батарея не містить струму завантаження при завантаженні відео, завантаження / розповсюдження великих файлів, використовуючи картки Google, онлайн-ігри та T. D. Часто з урахуванням пристрою холодного навантаження не рекомендується: потужність акумулятора втрачається, швидше, ніж носити. На холоді навіть новий, повністю заряджений iPhone вимикається через 8-10 хвилин. “Рука” гаджет у сотному морозі приблизно така ж, як влітку влітку, під палючим сонцем: не сучасний акумулятор не може дати всю збережену енергію при екстремальних температурах. І будь-яка температура за межами 10-40 градусів для літій-іонної батареї, доступні у всіх пристроях Apple. Extreme. Якщо рівень заряду iPhone або iPad різко зменшився. вийміть пристрій.

Щоб дізнатися, чому iPad пише “без плати”, ви повинні спочатку звернути увагу:

 • Портативність: дуже часто, порти перерву внаслідок неакумуляційного поводження з пристроєм або після механічного пошкодження внаслідок неналежного транспортування пристрою. Найкраще рішення в цій ситуації звернеться до спеціалізованого семінару;
 • Можлива розбивка зарядного пристрою: Щоб перевірити, краще спробувати використати іншу зарядку на деякий час, якщо проблема зберігається. вам потрібно шукати іншу причину;
 • Можливо, нижня петля: в основному така несправність з’являється у зв’язку з ін’єкцією рідини;
 • Контролер потужності: в основному він розривається внаслідок використання не оригінальної зарядки;
 • Вологість, що падає на плату за пристрій: найкращим рішенням цієї проблеми буде звернення до сервісного центру для чищення дошки.
See also  Як дізнатися інформацію про комп’ютер. Ми використовуємо переваги AIDA 64

Ліквідація проблем

Після того, як вони дізналися, чому iPad пише “без плати”, ви можете розпочати процес усунення проблеми. Процедура буде такою:

 • Спочатку потрібно спробувати підключити USB-кабель до всіх безкоштовних портів на ПК. Важливо знати, які USB-порти на комп’ютері (зазвичай USB 1.0, 2.0 або 3.0). Тільки USB 3.0 забезпечує струм до 900ма, а перші два. до 500 мА. Відповідно, час заряджання залежить від того, який порт підключено до пристрою.
 • Придбання подвійного адаптера USB, який дасть можливість використовувати вдвічі більше енергії для заряду.
 • Встановлення відповідної утиліти на ПК. AI зарядний пристрій, Appcharger. Основною вигодою від цих додатків є передача порту до режиму з більшою потужністю. Але дуже важливо знати модель материнської плати на вашому комп’ютері, щоб завантажити відповідну утиліту на веб-сайті виробника.

Які проблеми з зарядкою зустрічаються найчастіше

Ситуації, в яких iPad не стягується, проявляється через різні симптоми. Отже, iPad може раптом припинити заряджати повністю або лише в деяких випадках. Ви можете зіткнутися з такими варіантами:

 • Пристрій не заряджається від виходу
 • Пристрій записує: Немає зарядки від мережі або не показує зарядки
 • Техніка не заряджається через USB
 • iPad не стягує більше 1 відсотка (можливі різноманітні варіанти. більше 2 відсотків та інші.)
 • Значок заряджання горить, але їжа не йде
 • iPad не вмикається, а не стягується в штаті
 • Пристрій не бачить зарядного пристрою
 • Швидкість заряджання значно знизилася

Перш за все, вам потрібно з’ясувати, який тип несправності у вашому iPad. Це допоможе зрозуміти, чому така ситуація виникла, і знайти найкращий спосіб її вирішення.

Порт блискавка (або 30-контактний класичний роз’єм на iPad 3 та старі моделі) завжди відкритий для повітряних та дрібних частинок пилу. Таким чином, вона залишається вразливою до аварійного забруднення. Грязь хіт призводить до розриву контакту та порушення процесу перезарядки. кабель завжди рухається, кручений, вигин. По-перше, очистіть роз’єм iPad, якщо він припинив зарядку.

Якщо ви намагаєтеся з’ясувати, чому iPad не заряджається з мережі, то спробуйте підключити його до комп’ютера (MAC). процес заповнення потужності акумулятора в цьому випадку, або навіть може призвести до появи Повідомлення “Без плати” у рядку стану у верхній частині екрана. Але відповідь зв’язку повинна слідувати в будь-якому випадку.

iPhone iPad не заряджається! Що робити?

Не завжди користувачі заряджають iPad від розетки. Іноді вони підключають його до ноутбука або комп’ютера через USB. Питання полягає в тому, чому iPad не заряджається з комп’ютера негайно випускає недосвідчений користувач.

Зрештою, те, що iPad-y вам потрібно більше енергії для заряджання, ніж інші пристрої. Таким чином, він заряджається лише в режимі сну, коли екран вимкнено.

Отже, якщо час заряджання не є важливим для вас, то спокійно залиште пристрій, щоб зарядити через USB, просто не забудьте вимкнути екран! Якщо для вас важливий тимчасовий фактор, виберіть зарядку від виходу.