Home » Що робити, якщо загублені навушники Xiaomi

Що робити, якщо загублені навушники Xiaomi

Як налаштувати iPhone для пошуку навушників

Коли ви вперше підключаєте бездротові аероплани, введіть дані існуючого облікового запису iCloud з вашого телефону.

робити, якщо, навушники, xiaomi

Як підключитися до iPhone та налаштування Навушники Airpods Apple Airpods більше, ніж просто бездротові навушники, це справжня свобода від кабелів та стрижнів. Airpods нелегко.

Аксесуари повинні бути спочатку прив’язані до цього облікового запису. Вхід необхідний для пари гарнітури з будь-яким іншим пристроєм Apple. Те ж саме потрібно, коли вони підключені до Apple Watch, iPad, MacBook. Версія iOS повинна бути не менше 10. Щоб підключити пристрій до смартфона, вам потрібен:

 • Пристрій підключено, ви можете перевірити вкладку Bluetooth.
 • Відкрийте кришку гарнітури та довести його до телефону;
 • Автоматично відкриває вікно відповідності;
 • Натисніть дві кнопки, по черзі: “Підключити” і “Готово”;

Щоб додати гарнітуру до іншого пристрою, вам потрібно:

 • Виберіть потрібний пристрій.
 • Відкрити по телефону, програма “Центр управління”;
 • Утримуйте кнопку у верхній частині, щоб змінити налаштування;

Якщо навушники AirPods вийшли з зони всіх ваших пристроїв, вивантажуються або поміщаються всередину покриття повітряних сполук, служба “Знайти iPhone” зможе допомогти лише тому, що з’являться час і місце їх останнього спілкування.

Якщо ви втратили один або обидва Airpods навушники, ви можете знайти їх єдиним способом. при використанні програми “Locator”. Завдяки цій функції ви можете виявити гарнітуру на карті, відтворювати звуковий сигнал до них або прокласти маршрут до точки, де втрата.

Відстежуйте їх за допомогою функції Smartthings. Просто відкрийте програму Smartthings і натисніть “Smartthings Find”, щоб знайти навушники або годинники. Uni smartthings Знайти Yordamida kuzatib нудні.

See also  Як побачити трафік на Meizu. Що робити, якщо Інтернет не працював

Автоматичне з’єднання. Одночасно видаляйте обидва навушники з зарядного випадку, і почекайте 2-3 секунди, поки вони не включаються автоматично. Коли індикатор на правий навушник починає повільно миготіти з білим, ви можете знайти MI TRUE Wireless Earbuds_r у налаштуваннях Bluetooth на своєму пристрої.

Втратив бездротовий навушники, стовпчик або фітнес браслет: що робити

Увага: за відсутності заряду в навушниках звук не буде відтворюватися, як випадок їх падіння у воду.

Що робити, щоб мінімізувати втрату бездротових навушників? У цій ситуації ви можете використовувати наступні функції:

 • Змініть назву пристрою на номер телефону. Таким чином, є шанс, що у разі втрати ви будете називати вас.
 • Відкрийте параметри пристрою та виберіть “Bluetooth”, а потім “Назва” (i) “. Звичайно, немає гарантій, що ви дійсно скажете про втрату, але зробіть все, що залежить від вас.

Втрачені Android бездротові навушники. Що тоді?

На щастя, виробники Android також піклувалися про безпеку своїх товарів. Найзручніша програма пошуку в цьому випадку є “Wunderfind”. Ця платформа дозволяє знайти не тільки навушники, але й стовпці або фітнес-браслет.

 • Встановіть та активувати “Wunderfind”. Програма дає сигнал Bluetooth, відзначаючи розрахункове місце та приблизну відстань у метрах.
 • Служити звуком.

Увага: додаток працює виключно на сигналі Bluetooth. Якщо останній вимкнено або розташований за полем своєї діяльності, то неможливо знайти пристрій.

 • Перейдіть до налаштувань.
 • Знайти “Bluetooth → Bluetooth гарнітура → Навушники та стовпці”.
 • Знайдіть свій пристрій у списку.
 • Натисніть “Connect”.
 • Після підключення дайте команду публікувати сигнал. так ви швидко знайдете їх.
 • Спочатку потрібно обладнати набір відсутній гарнітуру. Є два способи
 • Тепер треба виконувати пучок навушників
 • Відкрийте випадок справи, подивіться на індикатор світла та натисніть кнопку Налаштування на задній стіні
 • Насправді, все.
See also  Xiaomi Redmi Примітка 8 PRO розблокування

Це найпопулярніша проблема. Навушники втрачають зв’язок між собою, внаслідок чого відтворюється лише один звук. Синхрон дуже часто виникає з різними навушниками Wireless TWS, ця проблема вирішується шляхом скидання налаштувань та повторної синхронізації між двома навушниками.

Для цього спочатку отримайте право навушників, то ліворуч. Коли вони підключаються, ми знаходимо їх у списку пристроїв Bluetooth, підключаємо та насолоджуйтеся музикою. У випадку, коли обидва навушники відображаються як два незалежні пристрої, підключіться до правого часу, а потім поверніть ліворуч, щоб він знаходив свій товариш.

Проблема усувається шляхом перевстановлення необхідного драйвера, який поставляється в комплекті при покупці пристрою. Якщо працює 1 навушник, це може статися через перерву з’єднувального кабелю. Стравовий з сірим, сміттям, пилом також може призвести до його поломки або поганого звуку.

Це робиться наступним чином: Навушники відключені, потім панелі затискаються як для сонячних ванн у червоному. Панелі повторюються на півгодини. Внаслідок цих дій потрібно заповнити білий індикатор, а ще 10 секунд червоно-білий. Подальше утримання і викликають необхідний повний скидання.

Підключіться до телефону через Bluetooth

З’єднання телефону з гарнітурою забезпечується через Bluetooth. бездротова інформаційна система. У стандартному режимі Bluetooth сигнал передається на відстань до 20 метрів. Новітні технології дозволяють розраховувати на впевнене прийом і на великій відстані.

Підключення бездротових навушників рекомендується наступним чином:

Втратив гарнітуру Airpods? Не хвилюйтеся, є рішення! Wunderfind додаток знайде ваш пристрій

один Знайти в меню налаштувань Bluetooth
2 Активувати його
3 Відповідність телефону та бажаного пристрою (у деяких випадках пароль буде потрібно)