Home » Що станеться з iPhones у 2020 році

Що станеться з iPhones у 2020 році

Table of Contents

Оцінка iPhone 12

Отже, як згадувалося вище, у 2020 році ми отримаємо пристрій з відображеннями 5.4, 6 і 6.7 дюймів замість 5.8 і 6.5. Модель R збереже свій розмір, залишатися всім однаковим діагональним смартфоном 6.1 дюйм.

Так, Apple не має наміру повернутися до епохи малих пристроїв, а деякі користувачі з смутком пам’ятають дуже компактний iPhone 6 та iPhone SE з їх показниками трохи більше 4 дюймів. Швидше за все, кількість доступних функцій у ньому збільшиться з збільшенням розміру телефону, оскільки це було з діагоналлю iPad 7.6 дюймів. Але поки що, безумовно, неможливо сказати, як розробники вирішать скористатися доступним місцем, оскільки основні компоненти також є більш компактними щороку.

iPhone SE 2020. маленький смартфон для підтримки яблучних штанів

Той факт, що Apple вирішив оновити модельний діапазон і повторно випустити модель iPhone, сказала довгий час. Через карантин, який охоплював весь світ, оголошення відбулося без спеціального насоса. просто прес-реліз на веб-сайті Apple, модель з’явилася на головній сторінці компанії компанії. Немає підтекстові, цей пристрій одночасно важливий і не дуже цікавий для Apple. Не секрет, що компанія переживає великі проблеми з продажем, частка iPhone на всіх ринках зменшується, а для підтримки своїх продажів, Apple йде до всіх видів трюків, наприклад, прямих знижок у партнерських мережах. Компанія запустила торгівлю, щоб підтримувати продажі, і це популярна історія в Сполучених Штатах та в ряді інших ринків. Але всі ці зусилля не призводять до зростання продажів, основна проблема Apple сьогодні полягає в тому, що iPhone втратив галовий елітизм, це масивний продукт для зразкової вартості. У той же час, відставання в можливостях, запропоновані iPhone, з флагманів Android збільшується лише.

Вперше з невдачами у продажах основного продукту, а саме iPhone, у Apple зіткнувся назад у 2015 році, прогнози були досить красномовні, агресивне розширення модельного діапазону було потрібно, пропозиція iPhone в різних цінових групах. Саме тоді відновлені пристрої почали з’являтися масово (їх називаються “як нові” в Росії), ці використані смартфони були запропоновані в іншому пакеті, але за низькими цінами. У 2016 році модельний діапазон також розширюється через досить нішу iPhone SE.

Підхід Apple був просто, як п’ять копійок: наскільки це можливо, щоб спростити поточну модель, дайте невелику діагональ екрану, але зберегти той же шасі, такий як процесор та модем. Це дозволить уникнути конкуренції з старшим апаратом, але дасть продуктивний смартфон за ціну, яка буде більш привабливою, ніж у поточній лінії. Це завжди була ніша модель, яка не прагнула взяти перші місця з продажу. Сприйняття лінії iPhone в очах обох журналістів, так і багато аналітиків були зовсім іншими. Дешевий iPhone і свіжий, найбільший продаж від нього ви можете чекати. Ця логіка не працювала у випадку iPhone SE, оскільки цей пристрій не був для всіх, але для тих, хто купив другий iPhone, крім основного для дзвінків (а потім невелика діагональна екрана не була проблемою), а також для дітей та тих, хто не накопичувався на “дорослих” iPhone. Багато покупців хотіли новий iPhone, але не були готові витрачати на нього гроші, які було запропоновано в Apple.

Продажі iPhone SE були трохи млявими, що викликало багато невизначеного сюрпризу. Тім Кук довелося кілька разів розмовляти з заявами, що компанія не бачить проблеми з iPhone SE, продажі відповідають очікуванням і з цією моделлю все в порядку. У другому кварталі 2016 року продажі iPhone скоротилося на 15% у всьому світі, а слова про “успіх” iPhone SE є досить твердженням того, що його поява трохи вирішила розмір падіння. Цікаво, що модель отримала оновлення через рік, це пристрої з іншими обсягами пам’яті. У 2018 році всі iPhone SE перестали продавати, це сталося восени. Це смішно, що восени 2019 року Apple продала залишки цієї моделі в США, це були відновлені пристрої, які з’явилися в помітних кількостях після програми торгівлі.

Завдання iPhone SE не було досягти штормових продажів, це нішевий пристрій для тих, хто чомусь потрібен невеликий діагональ. Щороку є менш та менше таких людей, тому iPhone SE 2020 має проблеми з позиціонуванням. Чому це потрібно для Apple, зрозуміло, це точно така ж гра, щоб утримувати випадкову частку (скільки вони впадуть у цьому році? Питання відкрито, але продажі зменшуються, і це, крім пандемії, він служить каталізатором, і тільки).

Другий смартфон для дзвінків починає втрачати сенс, оскільки з’явилися дві хвилини рішення, а сам iPhone SE 2020 підтримує одну фізичну картку Nanosim і один Esim (у Китаї, мабуть, це буде дві фізичні SIM-карти).

Інше позиціонування стає іншим позиціонуванням, у 2016 році, iPhone SE вийшов 349 доларів, в цьому році базова модель коштує 399. Це ціна дуже хорошого апарату середнього сегмента, але iPhone SE 2020 просто не має нічого, який би збирати. Враховуючи бренду виробника, цей пристрій може коштувати близько 250 доларів з 25% премією до реальної ціни. Але 399 доларів? Це просто неймовірно.

Можливо, це не збіг, що iPhone SE 2020 дорівнює значенню iPhone 8, вони збігаються на більшості ринків, і в той же час звичайний 8-ка схожий на дизайн. Я навіть буду говорити трохи більше, ці пристрої багато в чому співпадають. це ті ж самі камери, ті ж батареї, що відрізняються від радіо, а також процесор. Насправді, iPhone SE. це трохи оновлений iPhone 8, який виконує свою могилу.

За 2020 р. Новий iPhone SE має дуже сумну характеристику, особливо з кредитом за вартість. Однак, перелічемо деякі з них:

 • Акумулятор 1700 мАг
 • Екран 4.7 дюймів, LCD, 750х1334 бали, 326 PPI, True Tone, яскравість до 625 пряжі
 • 3 Гб оперативної пам’яті
 • Процесор a13 bionic
 • Відбиток датчика на передній панелі (розпізнавання обличчя)
 • Захист води. IP67
 • Основна камера. 12 мегапікселів, передня камера 7 мегапікселів
 • Gigabit Class Lte з MIMO 22 та LAA Technologies
 • Стерео динаміки
 • Роз’єм 3.5 мм немає
 • Бездротова зарядка Qi
 • Ємність пам’яті 64, 128 та 256 ГБ
 • Наносим (також ESIM)

Перше, що кидається в очі. це стандартний заряд за 5 Вт. Crumbling Epic Apple, заощаджуючи на все, і тут не поставив швидку зарядку, яка коштує виробника копійки. Жоден з виробників самих себе не дозволяють таким подібним, але Apple продає швидку заряду окремо, вам доведеться засмучувати.

У 2016 році компанія Apple була набагато сильнішою, ніж у 2020 році, коли вона плутала армію вірних шанувальників, а люди все частіше рухаються до Android, оскільки краще, швидше і простіше. На стороні Apple. Waslas слави та трансцендентних цін, що підтверджується ціною для SE 2020. Цікаво, що в Росії цей рік 39 990. У Росії модель з’явиться у другій половині травня. червень, але це буде залежати від багатьох зовнішніх факторів. Прибуття цього апарату насправді вбиває продаж iPhone 8, вона не потрібна, а ціни знизяться в найближчому майбутньому.

Порівняйте iPhone SE 2020, необхідний з моделями рівня близько 20 тисяч, це рівень, до якого цей пристрій може претендувати на підставі його можливостей, характеристик. У Росії найпопулярніша модель у цьому сегменті є Samsung Galaxy A51.

Подивіться на розміри iPhone SE 2020: 138.4×67.3×7.3 мм. Здається, що за рахунок невеликого екрану він повинен бути дуже компактним. Галактика A51 розміри виглядають наступним чином: 158.5 x 73.6 x 7.9 мм. Це вище, трохи ширше, а екран займає всю передню поверхню. Неможливо порівняти ці два пристрої, морально застаріла модель за межами контексту сучасного ринку та звичайний середній сегментний апарат. Екран 6.5 дюймів, амолент, на рівні флагманів від Apple і проти цього KUTSY LCD. Співак?

І є чотири камери в основному одиниці проти одного в iPhone SE 2020. Що було копчене маркетологи? Вони дійсно думають, що в 2020 році в сегменті від 40 000 може бути модель, в якій основна камера представлена ​​одним блоком? Серйозно?

Я не скажу, що акумулятор в A51. це просто більше, ніж два рази, що швидка зарядка включена до комплекту. Це не так важливо. Цей пристрій не має захисту від води, бездротової зарядки, всіх умовних переваг iPhone SE. Але їхня конвенція пов’язана з тим, що сам пристрій дуже дивний, він не має цільової аудиторії. Це було сліпим від того, що було і для того, щоб якось підтримувати їх продажі. О, повністю забули сказати,

Давайте подивимося на інший свіжий апарат, Huawei P40 Lite.

Є пластичне житло, без захисту води, а також батарея 4100 мАг, існує швидка зарядка для 40 Вт у комплекті (так! 40 Вт, дещо більше, ніж 5 Вт яблука. Crochorors не-10. Чотири камери на задній стінці, датчик відбитки в кнопці живлення та розблокування. У базовій версії 6/128 GB. немає послуг від Google, але це ще одна історія.

Я можу перерахувати моделі Android протягом тривалого часу, які коштують рівно в два рази менше, ніж iPhone SE 2020, але в той же час знає, скільки або навіть більше. І у вартості iPhone SE, у формній ганьбі починається, модель Apple на тлі таких пристроїв не просто зникає, виникає лише одне питання. і для кого і чому ми виготовили цей пристрій?

Відповідь проста. ця модель для розведення діапазону та збільшення середньої ціни проданого iPhone. Просто в Apple дійсно потрібні гроші і вдаються до розширення модельного діапазону, використовуючи “дешевий” iPhone. Але, як ви знаєте, чим дешевше новий iPhone, тим більше споживача платить за це. Тут переплата по відношенню до ринку становить приблизно половину, тобто для цих грошей, добре, яблуко повинен продавати два iPhone. Раніше компанія все ще не дозволяла собі таку, але зараз складні часи і складні рішення. Очевидно, немає ніяких гальм, і теж відокремлення реальності, я хочу виправити ситуацію та зберегти падіння продажів. Але це не відбудеться.

See also  Як видалити віддалені кімнати з Samsung. Як відновити віддалені контакти в смартфоні Android Samsung Galaxy

Важливо розуміти, що iPhone SE 2020 є віхою, яка показує, наскільки погано яблуко не є хорошим. Відставання від Android-смартфонів не просто збільшується, вона стала катастрофічною. І тим сильніше, фантастичні шанувальники компанії стоять на своїй обороні. Це нормальна людська реакція, соціальний механізм захисту тих, хто потрапляє на шлях. Захистіть пацієнта і слабкий, а сьогодні яблуко в цьому стані.

Я пропоную всім шанувальникам компанії підтримати свій ідол і обов’язково купуйте iPhone SE 2020, щоб підтримка видно. Для всіх інших це продукт від далекого минулого, як щось з Кунстакера, викликає спекулятивний інтерес, і тільки.

iPhone SE 2022 на 300 доларів і з підтримкою 5G, показана на високоякісному рендерингу та відео

Численні джерела припускають, що Apple в цьому році представить нове покоління iPhone SE Smartphone. Це стане більш потужним, отримає підтримку 5G, і вона навіть буде дешевшою: основна версія, за останніми чутками, починається лише з 300 доларів. Тобто новинка буде 100 доларів дешевше iPhone SE. Мережа вже має технічні деталі щодо цього пристрою, і джерело намагалися створити високоякісні пропозиції на основі всіх витоків.

За попередніми даними, новий зразок iPhone SE 2022 візуально не відрізняється від поточної моделі, тому нічого дивного, що пристрій на цих зображеннях демонструє знайомий дизайн.

Monocamera на задній панелі, величезна рамка рамка та сенсорне ідентифікатор не зовсім сучасний, особливо в порівнянні з основним iPhone Lineup, але він буде дешевим. Той факт, що значні зміни очікуються всередині: iPhone SE 2022 віднесено до SoC Apple A15 з 5G модемом. Невеликий екран з діагоналлю 4,7 дюйма буде збережений, але кількість пам’яті збільшиться: вже 128 ГБ у базовій версії. Обсяг оперативної пам’яті буде 4 Гб. Роздільна здатність основного датчика камери буде 12 метрів.

Найдавніша річ, коли Apple може представити iPhone SE 2022. це кінець березня. Але більшість джерел говорять про прем’єру пристрою у квітні-травні.

Десять причин купувати Apple iPhone SE 2020

Багато хто чекав зовнішнього вигляду iPhone SE 2020 і мріяв про те, як цей пристрій буде. Для мене ця модель виглядає як відрізана від ринкових реалій, але в цьому матеріалі він скрупульозно і ретельно зібрав всі аргументи для придбання цього пристрою. Деякі з них поділяли вас у наших коментарях. Давайте подивимося, що в iPhone SE 2020, що може відзначити його, щоб купити.

Причиною є найбільш доступним, антикризовий iPhone у поточній лінії

(у США це 399 плюс податки, в Європі 399 євро). Серед останніх моделей від Apple є найбільш доступним iPhone, ціна на можливість приєднатися до світу Apple і отримати новий смартфон з останнього тепер не настільки високий, як раніше. І це одна з найсильніших аргументів на користь iPhone SE, багато покупців вибере це з цієї причини. найдешевший iPhone від актуального. Все інше спускається до фону.

Для тих, хто свідомо вибирає iPhone, цей пристрій може бути гарним вибором першого iPhone для дитини. Або купити його через те, що мені потрібен iPhone, але для старих моделей немає грошей.

Чи варто взяти iPhone SE 2020?

Викликати компактний виклик апарату

Не всі потрібні смартфони, які можуть зробити все у світі. Багато людей продовжують використовувати телефон для дзвінків, деяку кількість повідомлень та мінімально використовувати інші можливості. Для них такий номер з Apple має безперечні переваги: ​​це відомий бренд (ніхто не звинувачує вас, який ви зберігаєте по телефону), бренда має певний компонент зображень (надаються покупці iPhone, не розглядайте гроші, в кінець, вони видають кредити в банках). І досить компактний пристрій для дзвінків, який є iPhone SE, підходить для таких людей. Інші виробники намагаються дати максимальну кількість можливостей, щоб кожен вибрав те, що він потребує. У Apple ці можливості скорочуються так, щоб пристрій не відволікає від головного, і головне саме тут є саме дзвінки, і нічого більше.

Викликати відбиток датчика на передній панелі! Відсутність розблокування людини

В Apple, колись популяризувала датчик відбитка, але потім відмовився від нього на користь розпізнавання обличчя. Тепер ми бачимо, що в найбільш доступному iPhone відмовився розпізнавати обличчя і повернув датчик друку. Це робиться на користь консервативних споживачів, тих, хто не може звикнути до сучасних технологій, воліє зробити це старим. Слід зазначити, що розблокований пальцем працює в iPhone швидше і надійніше, це спосіб, який виграє розблокування. Враховуючи, що всі нові iPhones позбавлені цього методу, ця модель виглядає сприятливою.

станеться, iphones, 2020, році

Причиною є найновіший і швидкий процесор Apple

Маленький діагональний екран, низька роздільна здатність не вимагає спеціальної продуктивності з чіпсету. Але Apple не зберігав і не поклав останній чіпсет у цьому пристрої. A13 Bionic. Для тих, хто використовується для вимірювання результатів синтетичних тестів, це безумовний подарунок. низький рівень екрана та потужний процесор створює чудеса, пристрій показує відмінне число у віртуальних папугах. Це додаткова причина з гордістю, щоб кинути Android і зауважте, що він ніколи не зможе. Ця правда полягає в тому, як знайти такі екрани на смартфонах Android надзвичайно складна, якщо не сказати, що це неможливо.

Викликати захист води. стандарт IP67

Для флагманів захист від води де-факто став стандартом, але моделі просто не можуть похвалитися. І ось iPhone SE вигідно відрізняється від багатьох моделей, що на ринку, ця оборона повністю присутня. Для тих, хто любить говорити у ванній кімнаті (ніколи не зберігайте пристрій на зарядку!) Це додаткове страхування від води. І ось ми можемо сказати, що SE хороший, ви не можете турбуватися про воду. Це особливо підходить для всіх, хто йде в походи, але в той же час він не знімає там, використовує телефон для дзвінків. У цій якості SE також є достатнім.

Викликати відображення IPS замість екрану OLED

Всі сучасні флагмани, включаючи iPhone, оснащені OLED-дисплеями, почалося під час iPhone x. Лояльні шанувальники яблука довели довгий час, що OLED дисплеї жахливо та погано, вони мають найгірші характеристики можливого, але IPS, навпаки, ідеально. Не всім вдалося переключити свою свідомість того, що ОЛЕД несподівано був не так погано, вони в полоні цих помилок і сьогодні. Для таких людей, матриця IPS у SE є єдиним вибором, вони можуть бути впевнені, що вони не мають екрану, як у флагманах, і це не так “шкідливо”. Це також є частиною сприйняття продукту. Крім того, багато людей вважають, що екрани не повинні мати жодних скорочень для камер, прихованих у камер та бажаних кадрах на всіх сторонах. Здоровий консерватизм, який підтримує Apple і дає можливість отримати такий продукт.

Причина Apple Ecosystem. найкраща система на планеті

Якщо у вас є iPhone, то ви обов’язково придбаєте місце в ICloud, ви будете використовувати інші послуги компанії. Наприклад, приємно дивитися телевізійні шоу в Apple TV, одноразова передплата буде вільною, коли ви купуєте SE для вас. У той же час посилюйте мову, користь субтитрів російською мовою. Кажуть, що Apple Ecosystem дуже проста, зрозуміла і підходить для всіх. Наскільки це важливо в телефоні для дзвінків, мені важко судити, але це, безсумнівно, радує тих, хто вибирає SE у такому якості.

Причиною довгострокового терміну оновлень до трьох років

Apple постійно виробляє нову версію iOS, вони виправляють помилки, приносять нове, одним словом, робота кип’ятять і дає користувачеві відчуття, що вони не забули про нього. Це надзвичайно важливо, тому що в Android це почуття не так чітко виражене, прошивка йде, оновлюється, але немає почуття догляду за користувачем. Пам’ятайте, як у старій фразі: дерев’яні іграшки однакові, але не будь ласка. Отже, тут, здається, щось оновлюється, але немає радості. Є багато цієї радості, оскільки пристрої працюють набагато швидше з кожною прошивкою, у будь-якому випадку, тому вони кажуть, що ті, хто виділяє цю перевагу як причину покупки iPhone. Потрібно приєднатися до цієї магії і переконати себе, що все працює швидше, ніж раніше.

Викликати єдиний смартфон для консервативних людей

Якщо у вас є iPhone 4 / 5/6 / 7 / SE, ви звикли до розміру пристрою, не хочуть нічого не змінювати, тоді новий SE 2020 підходить для вас. Ви зіткнетеся з зростанням діагональної екрана, не люблять те, що зараз у пристроях поклав багато пам’яті і роблять великі батареї, це дратує. Я впевнений, що iPhone SE 2020 не розчарує вас для вас. невелика батарея, стара зарядка, яка використовується протягом багатьох років. Це так, як ви звикли і люблять. І за наявність бездротової зарядки ви можете закрити очі, це все одно не вимагає уваги і не видно для вас. Ніщо не викликає роздратування, все знайоме і добре, приблизно так само, як п’ять-шість років тому. Це чудовий телефон для тих, хто повільно звикає до нового, залишається вірним старим звичкам.

Викликати бренд Apple. люкс для фаворитів!

Смартфони Android вибирають Nishbooth, це відомий факт для частини любителів Apple. Тільки бренду Apple здатна забезпечити правильне розташування людини в очах інших з першого моменту, коли ви отримаєте свій телефон з кишені, покажіть, хто ви і що уявляє себе. Не просто людина, яка прийшла з деякими китайцями, але людина з iPhone. Напевно, треба було писати слово “людина” точно. З іншого боку, користувачі iPhone демократичні, і згадують, що вони зробили правильний вибір, не дуже часто, приблизно через десять днів протягом перших місяців використання пристрою. Це свого роду клуб у інтересах, де ви знайдете друзів, які поділяють свої погляди на життя, суспільство, вибір продукту.

У вівторок ми будемо “10 причин проти покупки iPhone SE 2020“, я думаю, що цей матеріал також буде цікавим, як завжди, ми розглядаємо ситуацію з обох сторін. Цей текст, як це можливо, до iPhone SE та його можливостей, я щиро намагався знайти сильні сторони в цьому продукті і згадав їх, здається, це, здається, забули. Але якщо я забув, то не звинувачуйте мене, у коментарях ви можете залишити ваш гнів або інші емоції.

Десять причин не купувати Apple iPhone SE 2020

Написання десяти причин для покупки iPhone SE 2020 Це було важко, довелося загорнути їх, оскільки, крім бренду Apple, немає інших причин. Буває, що продукт плюс-мінус не поганий, але всі псують вартість. І трапляється, що продукт виявився достатнім, і навіть низька вартість не може дати йому блиск. З iPhone se виявилося щось подібне, це пристрій з минулого. Далеке минуле, коли всі металі люблять на ринку, датчик відбитка повинен був бути в очах, а дисплеї були величезними, і, здається, нікого не хвилювало.

See also  Як змінити обліковий запис на телефоні Samsung

Давайте розглянемо разом, що в iPhone SE 2020 не робить і чому цей пристрій важко рекомендувати купити. Але давайте почнемо з дизайну.

Викликати дизайн iphone se. привіт від далекого минулого

Уявіть собі на хвилину, що на ринку немає нікого, крім Apple. Закрийте очі і намагайтеся не пам’ятати про білу мавпу, точніше, про Samsung, Huawei, китайських виробників. Їх на хвилину не стали в нашому всесвіті. І тоді ви можете оцінити лише дизайн iPhone SE 2020 за аналогією з продуктами Apple, немає іншого.

Перше покоління iPhone SE було створено без упередження для розробки, це був iPhone з мінімальною вартістю, але вигляд, як модель iPhone 5S. За часів, коли фактичний флагман був 6s iPhone, цей пристрій не виглядало привіти з минулого, все функціональні елементи були на місці, все було знайоме. кнопка, рамка екрану і так далі.

І тепер подивіться, як виглядає поточний iPhone, у них менше екрана, абсолютно інший блок камери, естетика цих рішень зовсім різні.

І якщо перший дизайн iPhone SE був відмінним від старших моделей, але ці відмінності не носили фундаментальний характер, тоді SE 2020 випускає зовсім іншу естетику, здається, що це бюджет, застаріла модель. Він суперечить мові дизайну Apple. І це кидається в очі.

Все доцільно в контексті вашого часу. Наприклад, шоста модель “Жигулі” була мрією багатьох на даний момент, коли ця машина з’явилася.

Наш сусід купив нові “Жигулі”, це була явна машина. Мрія. Але навіть у 90-х роках у мене не було багато бажання придбати такий автомобіль, контекст змінено, і багато інших автомобілів з’явилися, що було поставлено попросив Бар для сприйняття. Сталь “Шість” за гірше? Не. Вона залишалася гладко однаковою, сприйняття того, що може бути в змозі виглядати. Вентилятори рідкісних автомобілів люблять цей автомобіль сьогодні, але масивний покупець довго проголосував рубля на користь сучасних автомобілів.

Модель iPhone SE 2020. це сама “Жигулі” на сучасному ринку. Дизайн смартфонів сильно розвивався, з’явилися інші технологічні рішення, наприклад, відбитки, вбудовані в екран, інші матеріали, що використовуються в корпусах, і так далі. Але в яблуці вони забули про це у старших моделях, тому в бюджетному iPhone, тим більше не запам’ятовується. Дизайнери компанії намагалися створити ідеальний ретро-апарат, і в цьому вони досягли успіху, це не з контексту сучасності, і це важко сперечатися з нею.

Досить подивитися, як виглядають екрани сучасних смартфонів, що займають всю передню панель, тоді як у iPhone SE 2020 є величезною основою та тече з цього сприйняття.

Тому, скільки дюймів екрану принесла вам?

Всі сучасні виробники смартфонів конкурують у тому, як встановити найбільший показ у найнижчому випадку. Протягом багатьох років вони вказують на співвідношення екрана та поверхні смартфона, це високі технології. Це був цей конкурс, який призвів до того, що з’явилися камери, приховані під екраном, і кадри витончені майже невидимими.

У флагманах це співвідношення максимально, але, наприклад, подивимося на початкові моделі рівня, наприклад, Samsung A51, є цей параметр 87.4%. Тобто більша частина передньої поверхні. це екран. У першому iPhone x, який позбулася кнопки з датчиком друку, це співвідношення було 82.3%. І що в iPhone se 2020? Це 65.3%, тобто пристрій у буквальному сенсі прийшов з далекого минулого. Це просто не відповідає сучасним смартфонам у цьому аспекті.

Екран діагоналі в SE. 4.7 дюймів, але якщо ви берете розмір тіла, виявляється, що дисплей легко розміщується в 5.8 дюймів принаймні. І тут ви можете обговорити той факт, що великий екран “поганий”, оскільки він призводить до збільшення розміру пристрою. Не веде! Цей випадок має місце для більшого розміру екрану, а також для інших компонентів, наприклад, більші батареї.

І той факт, що в Apple використовує відверто застарілий екран, розповідає про найсміливіші заощадження, такі екрани, придбані давно, і у великих обсягах вони недорогі порівняно з сучасними матрицями. Добре відомо, що це дисплей. один з найдорожчих компонентів смартфона, то на екрані збережено.

Сам тип екрану. IPS, хоча в цьому сегменті вже давно є звичайним використанням OLED MATRIX. Ви можете подумати, що OLED-дисплей поганий, і тому не купуйте старші iPhone або смартфони інших виробників. Але факт, як правило, визнається на ринок, полягає в тому, що це ОЛЕДНІ Екрани, які стали найкращими, вони настільки позиціонуються, і сприймаються. У Apple, навіть у флагманах ще не освоєні на відображення, що інші виробники дають своїм клієнтам протягом багатьох років, у тому числі в бюджетному сегменті. Це лише один бар, коли не отримує покупців iPhone. Але те, що говорить! Це саме те ж саме заощадження на все, щоб отримати супер-прибуток від кожного проданого смартфона. Ви переплачуєте двічі для кожного компонента, який знаходиться всередині вашого iPhone.

І ви знаєте, що дозволяють у цьому iPhone SE? Це 1334×750 балів! У 2020 році відпустіть смартфон з роздільною здатністю HD? Необхідно врятувати дуже багато. Заради інтересу, подивився в магазин, щоб знайти принаймні деякі бюджетні смартфони з такими екранами. Вгадайте, яка цінова група? Це приблизно 10-20% від вартості iPhone SE 2020.

Причина ходити так ходити, як збережено на батареї

Потужність літій-іонного акумулятора в iPhone не досягає до 2000 MAH (1821 MAH). Відмінно, що компанія змогла досягти більш-менш пристойної роботи протягом одного дня, оскільки екран невеликий, дозвіл мінімальний, процесор досить економічний. Але є кілька прихованих дефектів, заощаджень, які не видно на самому початку використання пристрою.

Чому старий iPhone поводиться погано на холоді? Чому несподівано можна вимкнути пристрій, хоча на екрані показано 40% заряду, але ви навіть не можете назвати його на цьому? Відповідь полягає в тому, що відбувається деградація батареї. І це нормально через пару років роботи смартфона. Врешті-решт, акумулятор споживається.

Але Apple була зраджена на невеликій батареї потужністю, це призводить до зовнішнього, наприклад, з відносно невеликим мінусом на вулиці (мінус п’ятий. це не страшний мороз), він зависає. І пристрій вимкнено. Інші виробники додають захист від цього, Apple вважає, що він спуститься, і користувач повинен зв’язатися з офіційною службою, щоб замінити акумулятор. І навіть краще замінити старий iPhone на нову модель. І яблуко вже потрапила в руку, коли компанія сповільнила роботу iPhone під час деградації батарей, їх не можна використовувати без сліз. Після цього Apple обіцяв це більше не робити, але все, що повернулося до кола, тепер, тепер користувач стверджує, що вам потрібно замінити акумулятор, і ця подія приходить швидше.

Робота кожного буде власне, хтось лише закликає, хтось на невеликих однолітках екрана на сторінці мережі. Але для тих, хто використовує смартфон не тільки для дзвінків, така батарея буде нещастя.

І знову, як певна орієнтирна точка. за середньою моделлю аналогічного рівня за ціною в 2020 році, є батареї з місткістю 4000 мАх або вище. Існує також економіка.

Причина збереження на зарядному пристрої. привіт, 5 Вт з минулого

Потужність акумулятора мінімальна для сучасного смартфона, і тут можна було б перемогти, що акумулятор може бути заряджений дуже швидко. Особливо, оскільки підтримується швидка зарядка! Але користувач iPhone повинен платити за все, у тому числі для швидкого заряджання, це шлях нескінченних витрат, врешті-решт, капіталізація в трильйонів доларів не з’явиться сама по собі, вам потрібно зробити покупців на розповіді.

Мені важко пам’ятати виробників, які не поставляються в стандартний набір доставки швидкого заряджання. Це може відрізнятися потужністю, але це завжди швидкий заряд (25 Вт. це середнє значення сьогодні). У iPhone SE повільно заряджається від далекого минулого. 5 Вт. Хочете швидко заряджати ваш пристрій. зробити його для швидкого заряджання окремо. Ви повинні платити за всю шитриогу, ось це так, переплата близько трьох разів. Ми повинні скоротити аудиторію. Правило просте: ті компоненти, які всередині телефону повинні коштувати для покупця в два рази дорого, аксесуари. принаймні три рази.

Причина зберегти більше? Залиште мінімальну кількість камер

Я подивився на календар, і я раджу вам подивитися на двір 2020, в ходу жарту, що кількість камер у телефонах незабаром перевищить будь-яку сміючу мрію минулого. Роздільна здатність камер зростає, з’являються нові алгоритми обробки зображень, тепер камери можуть вимірювати відстань до об’єкта зйомки, красиво тупий фон. одним словом, зробіть багато років тому, здавалося, фантастично. Це обчислювальна фотографія, яка переміщує якість фотографій вперед, і тут один з якісних змін став комбінацією програмного забезпечення та наявності декількох камер. Кожен з них індивідуально не є ідеальним, але разом вони створюють нові якісні фотографії.

Що в iPhone se? Стародавня передня камера на 7 мегапікселів, це той самий модуль, який знаходиться в старому iPhone. Економія компанії завжди була максимально: чому покласти гарну передню камеру, якщо вона спускається і так? Саморобний? Це не так важливо для людей. Відеодзвінок? Яка різниця в якій потужності ваш співрозмовник бачить вас. У дні ізоляції це значно видно на відеокарті, коли людина йде по повітрю з передньої камери iPhone, то “якість” може бути оцінена неозброєним оком.

Основна камера також з минулого, це хороший модуль з 2017 року. Нічний постріл? Тоді Apple не було дуже добре, щоб стріляти вночі, цей модуль трохи краще, але далеко навіть від бюджетних пристроїв на Android.

Тут ми бачимо точно такий самий принцип, якщо ви розглянете внесок у вартість камери, то вийде, що покупець iPhone SE 2020 повинен був отримати мінімальну камеру з двома модулями, а також додатковим датчиком глибини. І добре, чотири модулі. Але це позбавить компанію з можливістю взяти вдвічі більше грошей. І це не підхід Apple, вони потребують клієнта, змусити його платити кілька разів більше.

Причина, чому вам це не потрібно, ми вирішили. “зручність” iOS

Щороку IOS запозичуйте все більше і більше можливостей для Android. Але на користь системи вона не йде, тому що жодна свобода цієї пісочниці не передбачена. Ви можете робити тільки те, що пропонує Apple. Компанія займає гроші за все на Android безкоштовно або дешевше. Це просто такий підхід, він системний. З іншого боку, у пісочниці IOS на SE вам буде потрібно мало.

Принцип, який ви зрозуміли. за те, що на Android коштує x, на iOS ви платите x на 2. Це просто потрібно прийняти і прощати, врешті-решт, покупці iPhone будують найдорожчу компанію у світі.

Але це може бути вижив, з іншого боку, важче відчути той факт, що за останні кілька років якість ІО, а кількість помилок перевищує такий на Android. Калькулятор перерви? Неможливий? Ios змогли досягти таких висот в той час, що це досить весело.

See also  Як підключити бездротові навушники до iPhone 6

Викликати другу SIM-карту? Вам це не потрібно!

У Китаї Apple створює свої смартфони з двома фізичними SIM-картками, але в Росії та інших країнах вони недоступні. Чому? Відповідь проста. тому, що компанія висловлює свою повагу до мешканців інших країн до своїх потреб. Ринок вже давно є нормою смартфонів для двох SIM-карт давно, але вони не існують в Росії для Apple. Передбачається, що ви будете купувати два iPhone, кожен за вашою SIM-карткою. Це наївне припущення про маркетологи Apple колись працювали, але бренда позолота вилітала давно, і тепер приїхала сувора реальність. Ринок повинен бути наданий, що можна вважати основними можливостями. І наявність другої ситуації з висипом ESIM не правильна.

Викликати якість радіочастот, рівень SAR

Зазвичай Apple негайно публікує значення SAR для свіжих моделей, для iPhone SE 2020 це не відбулося. Тут є кілька причин. компанія використовувала той самий шасі, що стосується флагманів компанії, щоб заощадити на створенні модему та чіпсету. Це добре? Формально це чудова новина, максимальна агрегація частот, відмінна робота в LTE. Але ми знаємо, що останнє покоління iPhone є погано налаштованими пристроями, оскільки їхнє творіння становило період судового розгляду з Qualcomm. І тому всі проблеми на радіочастотах були вирішені просто. підвищення максимальної потужності до межі.

І тут SE є хороша спадковість, перша SE у 2016 році була найбільш проблемним пристроєм для SAR цінності серед усіх iPhone, і вони не є у всіх рекордно-власників на ринку, а навпаки. Тут ви можете прочитати матеріал часу про це.

І сьогодні мало змінилося, постійні інженери в Apple ніколи не з’явилися, вони не навчилися працювати з радіо. Тому для кожного, хто трохи цінує своє здоров’я, варто обійти застарілий SE 2020 у дузі, випромінювання в цьому апараті більше, ніж більшість смартфонів Android. Нещодавно ці цифри ви можете побачити і безпосередньо від Apple, з початком продажів вони з’являться на веб-сайті компанії. Так чекати і дивитися.

Причина обслуговування

Все, що ви робите з Apple, дорого. Неважливо, чи буде це гарантійний ремонт або лава, яка ремонтує ваш пристрій за допомогою китайських запасних частин, вона все одно буде дорогою. У порівнянні з смартфонами Android, завжди є переплата. Звик? Готовий до оплати? Потім сміливо ігноруйте цей елемент, це для людей раціональні. Особисто я не готовий до сприйняття бренду Apple, щоб дати дві ціни на компоненти, які також дуже застарілі. Моя внутрішня жаба не дає це зробити.

Причина. трохи за iPhone?

Здається, що (400 доларів плюс податки в США) трохи. Зрештою, ви отримуєте iPhone! Для всіх, хто з якоїсь причини використовується для iOS, вважає, що Android важко і не настільки комфортно, це дійсно вибір. І здається, що все добре.

Але за ціну iPhone SE 2020 ви можете придбати пристойний смартфон Android у половині вартості, і це не буде гірше. І через пару років або навіть раніше, якщо він втомився від вас, ви будете випадково розірвати або дати дитину, у вас буде можливість придбати більш сучасну модель, яка з’явиться до цього часу. І в той же час ви витрачаєте на все це, скільки грошей, як один. один iPhone se. Цей апарат від Apple є неадекватними дорігами, ви витрачаєте вдвічі більше, ніж це реально, але тоді яблуко буде страждати, оскільки швидкість прибутку зменшиться до рівня середнього, він не буде можливим звільнення ваших лояльних покупців.

Як ви можете бачити, iPhone SE 2020. це лише певний маркетинговий розлучення, коли люди купують застарілий пристрій: некомпетентні технології, інший досвід використання смартфона, відмінно навіть з сучасного iPhone, не кажучи вже про смартфони Android. Це дуже старовинний пристрій за ціною вищого смартфона. І цей дисонанс багато на свідомості будь-якої особи, яка більше зацікавлена ​​в стані ринку смартфонів. Apple, нарешті, вирішив, що найважливіші гроші, і все інше є вторинним, і, перш за все, як вони візьмуть своїх лояльних покупців. Це просто нерозумне. Купуйте такий смартфон у 2020 році. Але ви можете голосувати за своїми грошима, це ваше право.

iPhone 6S / 6S плюс

Дивно, але iPhone 6S та iPhone 6S Plus ще не продаються у великих російських мережах електроніки. Довгий час немає нових поставки смартфонів, тому їхня присутність легко пояснюється. ніхто не купує залишки.

І правильно! Смартфони знаходяться далеко за більш сучасними моделями у всіх відношеннях, починаючи від швидкості, що закінчуються фотографіями. У той же час, як гарячі торти.

Крім того, iPhone 6S та iPhone 6S Plus близькі до того, що йти до скидання застарілого. Смартфони, швидше за все, отримують оновлення до iOS 14, але на iOS 15 вони, безумовно, не йдуть. Їхня підтримка закінчиться дуже скоро. його потрібно запам’ятати.

Новий iPhone зразка 2020 від Apple занурює всіх у шоці, і саме тому

Наприкінці 2017 року корпорація “Apple” знову зумів змінити весь світ, представляючи такий революційний смартфон як iPhone x. Він отримав унікальний дисплей з вирізкою у верхній частині, який був зроблений під передню камеру. Спочатку всі думали, що такий різання буде дуже важко заважати процес використання смартфона, але все було дуже помиляється за цим витратами. Як незабаром вони зрозуміли наявність висіку під камеру та стискає обличчя Scanner, повністю не заважає, тому, з його присутністю, все швидко завершується. Одного разу пройшли більше двох з половиною років, і за цей період часу Apple зумів зробити те, що багато людей вже давно чекали. їй вдалося розвинути найсучасніший світ у світі, випуск якого станеться У другій половині цього року.

Отже, зокрема, American Corporation Apple вже в вересні 2020 року, як очікується, офіційно представляє публікацію свого нового мобільного пристрою флагманського рівня, але як саме це буде називатися ніхто, ще не знає. Можливо, це буде iPhone 12, і, можливо, iPhone 11s. У будь-якому випадку точні дані про цей бал ще не є, але вони вже мають інформацію про іншу. Як повідомляється журналістами з випуску “Кредит Suisse”, новий флагман “Apple” Corporation “зможе похвалитися новим екраном, який не матиме вирізання під передньою камерою. На практиці це означає, що всі власники цього зможуть повністю повністю використовувати свій екран, не зазнаючи труднощів через те, що невелика частина цього не доступна завдяки наявності виріз для різних датчики.

Перший смартфон Apple без видалення у верхній частині екрана стане новим iPhone зразка 2020, приписаний, до якого є надзвичайно багато різних приємних функцій, завдяки чому воно буде дуже привабливим у всіх відношеннях. Крім того, на додаток до нового ідентифікатора особистого сканера наступного покоління, що займає менше, ніж простір і працює швидше, у про-моделях нового телефону буде повноцінним ідентифікатором відбитків пальців, вбудований безпосередньо в дисплей. Завдяки цьому всім власникам такого зможуть використовувати два способи захисту, вибираючи будь-який з них залежно від конкретної ситуації та їх уподобань. Тепер компанія не має жодного смартфона, який міг би запропонувати все це негайно.

Очікується, що яблуко буде представляти iPhone зразка 2020 року, який занурює весь шок з його трісним екраном, вже у вересні, тобто вдень. Скільки коштує такий пристрій, так що невідомий, тому що немає даних. Можна лише припустити, що новинка буде насолоджуватися покупцями вісім-хрямового процесора Apple A14 Bionic і, крім того, 6 Гб оперативної пам’яті. Очікується також, що цей мобільний пристрій преміум-класу зможе підключитися до мереж 5G, здатність розвиватися за такою швидкістю до 5 Гбіт / с, тобто найвища з усіх можливих. Однак, звичайно, розраховувати на цінову мітку нижче 1000 (62 000), це не варто покупців, що означає, що викласти нові предмети, і багато грошей доведеться.

Раніше стало відомо, що російський президент Володимир Путін з 2020 року заборонив смартфони Сяомі, Samsung, Apple та Huawei.

станеться, iphones, 2020, році

Відкрийте повну характеристику та ціни на п’ять нових iPhone 2020

Пару днів тому мережа має інформацію, яка восени 2020 року, не три, але відразу чотири нові моделі iPhone. Тепер AppleHub Themed Resource опублікував докладний опис п’яти нових нових продуктів Apple, запланованого для випуску на наступний рік.

У березні очікується недорогий iPhone SE 2 за ціною 399. Він оснащений 4,7-дюймовий РК-екран, одноколірна платформа A13, одномірна основна камера 12 метрів, фронтальна одноразова камера для 12 метрів, сенсорний сенсорний ідентифікатор відбитків пальців, 3 Гб оперативної пам’яті та 64 або 128 ГБ з Вбудована флеш-пам’ять, потужність акумулятора 2000 мА·C. Підтримуються 4G LTE стільникові мережі, існує захист від води на рівні IP68 та бездротової зарядки.

У вересні Apple буде представити iPhone 12, iPhone 12 Plus, iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max. Найбільш компактним і простим з осені iPhone 12 лінія отримає 5,4-дюймовий OLED-екран, однозначна платформа A14, подвійна основна камера для 16 мегапікселів, фронтальна одноразова камера для 12-мегапікселя, система розпізнавання обличчя. Обличчя ID, 4 ГБ оперативної пам’яті та 128, 256 або 512 ГБ вбудованої флеш-пам’яті, ємність акумулятора 1800-2000 мА·C. 5G стільникові мережі підтримуються (нижче 6 ГГц). Ціна буде 699-799 доларів.

IPhone 12 плюс відрізняється OLED-екраном з діагоналлю 6,1 дюйма, потужність акумулятора 3100 мА·h та вартість 799-899 доларів.

iPhone 12 Pro також оснащений OLED-екраном з діагоналлю 6,1 дюйма, але з підтримкою частоти оновлення 120 Гц, потрійна камера на 16 метрів з датчиком TOF, 6 ГБ оперативної пам’яті, 5г з частотами MMWave, 1 ТБ флеш-пам’ять. Крім того, смартфон перейде до USB-порт типу-С, а також на додаток до ідентифікатора обличчя, також інтегрований з екраном Scanner Printer Scanner Touch ID. Ціна буде 999-1099 доларів.

iPhone 12 Pro MAX у порівнянні з iPhone 12 Pro буде більшим діагональним екраном буде 6,7 дюйма. Ємність батареї до 4000 мА також буде збільшуватися·C. Ціна очікується 1099-1199 доларів.

iPhone xr

Apple видалив iPhone XR від продажу на офіційному веб-сайті, але це сталося не так давно. під час презентації iPhone 13. Отже, знаходження нового, запечатаного XR у магазинах, які ви все ще можете. Але варто поспішати, тому що продавці знизять ціни до мінімуму, щоб позбутися застарілих моделей, і це збільшить попит на XR.

iPhone XR був представлений у 2018 році як бюджет альтернативи XS та XS MAX флагманів. Смартфон отримав “залізо” від старших моделей, одна камера, шість кольорів корпусу та сучасний дизайн яблука з ідентифікатором обличчя. XR не купуйте, якщо ви можете додати 110, щоб купити фактичний iPhone 11.

Вартість в Ташкенті: від 540 за версію від 64 Гб.