Home » Ситуації, які потребують включення телефону без акумулятора

Ситуації, які потребують включення телефону без акумулятора

Діаграма з’єднання планшетів без акумулятора. Як увімкнути планшет без акумулятора. Повернення планшета безпосередньо через контакти акумулятора

Неможливо передбачити, коли акумулятор на телефоні перестає працювати, оскільки часто акумулятор виходить з ладу і з обережністю. Якщо ви стикаєтесь із подібною проблемою, і вам потрібно запустити телефон без акумулятора за будь.Яку ціну, то прочитайте можливі методи увімкнення телефону без акумулятора в цій статті. Зверніть увагу, що в цьому випадку існує ризик спалювання телефону.

Важливий! Автор статті та адміністрація ресурсу не несе відповідальності за пристрій, який ви зіпсували. Включення телефону без акумулятора. Це складний і непередбачуваний процес. Для початку роботи без належного досвіду та знань заборонено.

Запустіть планшет за допомогою зарядного пристрою

Це найпростіший спосіб, оскільки нам потрібна лише зарядка. Перш ніж підключити пристрій до мережі, вийміть акумулятор. Як показує практика, планшет не буде постійно працювати з мережі. Він постійно відключається, тому не розраховуйте на ігри, відео та повне використання Інтернету.

Розв’яжіть проблему може бути більш потужним адаптером. Але тут вам потрібно знати, які індикатори напруги та поточні є прийнятними для вашого пристрою. Керівництво містить всю необхідну інформацію.

Шлях

Другий метод. Через USB.Кабель. Спочатку може здатися, що це практично нічим не відрізняється від першого. Але насправді існує значна різниця. Через заряд планшет отримує номінальний струм, але якщо ви підключите пристрій до ПК за допомогою USB.Кабелю, то отриманий струм буде обмежений на 0,5 ампер. Тож за допомогою цього методу можуть виникнути труднощі. Успіх застосування такого підходу безпосередньо залежить від самого планшета. За порадами експертів можливе аналогічне визначення підключених пристроїв в результаті обміну даними DM DP (Диференціальні лінії даних мінус та дані плюс). Обхід цієї проблеми можливе шляхом включення режиму зі стандартної зарядки. Тут не існує універсального рішення. Існують рішення виключно для певних груп пристроїв, отриманих експериментально, так що їх реалізація залишається на ваш страх та ризик. Ви можете знайти поради щодо закриття DM DP для пристроїв, що працюють в операційній системі Android. Для пристроїв від Samsung подача напруги 2,5 вольт на дані мінус даних та дані плюс може допомогти. Що стосується продуктів Apple, то це 2 вольти на iPhone, а на iPad для даних мінус. 2, дані плюс. 2,5 вольт.

включення, телефон, акумулятора

Шлях

Ще один ефективний метод-спробувати увімкнути пристрій через USB-пристрій, який є адаптером для підключення різних додаткових компонентів, таких як інший акумулятор, геймпад, клавіатура тощо. D. При використанні USB в дорозі все відбувається так само, як і у вищезазначених методах.

Спробуйте підключитися безпосередньо

Цей метод вимагатиме використання спеціальних пристроїв, без яких виконувати будь.Які дії, це буде нереально. Як мінімум, джерело живлення потрібен від пристроїв, що захищають від короткого замикання, мультиметра, USB.Шнур та паяльне залізо.

 • Беруться непотрібна чохол акумулятора, в якій є платформа для контактів;
 • Контакти припаяться до бажаних опорів, придатних для цього телефону;
 • Затискачі між двома екстремальними працівниками для підключення через опір до кабелю, що має негативний заряд;
 • З джерела живлення прикріпіть дроти;
 • Увімкніть гаджет.
See also  Підключіть телефон Samsung до комп'ютера через USB

Якщо пристрій не працював після всіх спричинених дій, то нічого не допоможе. Буде простіше піти і придбати новий акумулятор.

Доступні варіанти

Вибір опції залежить від моделі телефону, оскільки підхід до старих пристроїв та сучасних смартфонів дещо відрізняється. Але ви можете увімкнути без акумулятора.

Через роз’єм живлення

Цей метод більше підходить для старих телефонів, і успіх можливий, якщо потужність не переходить до акумулятора, а після нього. До гаджета, а безпосередньо до телефону.

На першому етапі акумулятор повинен бути видалений, а потім підключити оригінальний зарядний пристрій. Якщо результатів немає, ви можете спробувати змінити навантаження. Якщо при потужному навантаженні пристрій знову вимикається, вам доведеться експериментувати з адаптером, призначеним для більшої потужності. Інший варіант. Скоротити кабель або змінити його на коротший, оскільки довжина в цьому випадку має значення і може створити завдальні ефекти.

У випадку, якщо телефон не вмикається, схема потужності потребує фундаментального уточнення, і лише людина, яка розуміє електричні ланцюги, може впоратися з цим.

Перш ніж виконати описаний зв’язок, необхідно ознайомитись з технічними характеристиками гаджета детально

Основними параметрами, на які варто звернути увагу, є допустиме значення струму та напруги. Якщо ці умови не будуть дотримані, то поточний не піде на телефон

Але якщо все відповідає вимогам, то це можна включити і використовувати протягом певного часу, наприклад, щоб зателефонувати. Єдине, що в цьому випадку. Це час, який не завжди доступний у надзвичайних ситуаціях.

Через USB

Коли увімкнено через USB.Порт, виникають інші питання. Багато користувачів на практиці переконані, що навіть коли батарея заряджається, цей процес відбувається набагато повільніше, ніж класичним чином. Це пов’язано з тим, що через USB-провідність гаджет приймає обмежену кількість струму. Під час підключення до персонального комп’ютера або ноутбука обмеження становить 500 мА.

Головне, на що потрібно буде звернути увагу при виборі цієї опції. Це довжина кабелю: чим коротше це буде, тим краще. Також краще використовувати повний зарядний пристрій

Працюючи з “рідним” пристроєм, є більше шансів на успіх, оскільки в цьому випадку мобільний телефон зосереджується на стабільній ширині даних DP для нього.

Щоб забезпечити характеристики “рідного” зарядного пристрою при включенні через USB, вам потрібно врахувати наступні фактори:

 • Для більшості Android, DM DP потрібно буде закрити;
 • Деякі моделі виробництва Samsung повинні годувати DM та DP 2.5 В;
 • Для iPhone цей параметр становить 2,0 В, а для iPad DP має бути 2,5 В, а DM. 2 В/

Щоб вибрати необхідні параметри, експерти використовують специфікацію USB-зарядки, але ця інформація не доступна для звичайного споживача, щоб ви могли зосередитись на вищезазначених даних, вибираючи успішну комбінації.

Включення безпосередньо

Цей варіант буде дещо складнішим, але він є найнадійнішим. Це знадобиться:

 • Адаптер живлення з інтервалом напруги 3,4,5 В (потрібен захист від короткого замикання);
 • Мультиметр;
 • Набір паяльного заліза, паяльного та паяльного кислоти.

Блок живлення із зазначеним інтервалом роботи може бути складений незалежно, але лише людина, яка розбирається в електричних схемах або з електричною освітою, може це зробити, тому легше придбати готовий пристрій з потрібними характеристиками.

Алгоритм дій, щоб увімкнути телефон без акумулятора, таким чином:

 • Повністю вимкнути пристрій;
 • Витягнути акумулятор;
 • Знайдіть позначення контактів “плюс” та “мінус”, і якщо вони не вказані, тоді перевірте полярність з мультиметром на висновках;
 • Щоб зв’язатися з контактами відповідних проводів з адаптера.
See also  Як зробити другий монітор із планшета.

Якщо для вилучення даних потрібно лише кілька хвилин, то ви можете використовувати затискачі “крокодилів”. У випадку, якщо робота триватиме довгий час, краще стабільно припалювати дроти.

Дріт не може залишитися ледь, оскільки це може спричинити коротке замикання та виникнення вогню.

Слід зарезервовано, що коли смартфон працює на цьому методі. Ще одним важливим моментом є дотримання запобіжних заходів безпеки не лише для того, щоб зберегти пристрій, але й не шкодити собі.

 • Як правильно заряджати літієвий полімерний акумулятор
 • Як правильно зарядити літієві батареї
 • Як правильно зарядити новий акумулятор смартфона

Заміна акумулятора на планшеті))

Перш ніж увімкнути телефон без акумулятора, необхідно придбати стабілізацію живлення з інтегрованим захистом від короткого замикання. Такий пристрій можна придбати у спеціальному магазині або зробити його без допомоги інших. Напруга, яку він виробляє, повинна становити 3,7 в.

Вимкнено мобільний телефон повинен бути відключений від стандартного зарядного пристрою та зняти акумулятор. Тоді вам потрібно знайти два контакти з акумулятора, напруга, при якій змінюється в межах від 3,2 до 3,7 В. Ви можете це зробити за допомогою вольтметра.

Не виливши на дотримання полярності, слід застосовувати напругу до відповідних контактів акумулятора мобільного пристрою. Тим, хто вирішив використовувати цей пристрій далі як елемент системи безпеки в майбутньому, можуть бути рекомендовані для деенергійного джерела живлення. Ви також можете припалювати контакти для контактів.

Тоді вам потрібно увімкнути джерело живлення і спробувати активувати мобільний пристрій. Якщо вам це вдалося, то гаджет не оснащений модулем для обміну інформацією з чіпа, встановленої в акумуляторі. Це вказує на те, що він підходить для використання в системах безпеки. У цьому випадку телефон здатний функціонувати без акумулятора, але лише якщо є електроенергія.

Для того, щоб забезпечити власну безпеку, необхідно утримуватися від проведення таких експериментів та використання цього методу лише у виняткових ситуаціях. Не знижуйте той факт, що у випадку сильного опалення телефонний акумулятор може вибухнути.

Як можна увімкнути телефон без акумулятора через інтеграцію USB?

На перший погляд, це один з найпростіших і найочевидніших способів. Але насправді все трохи складніше. Мобільні пристрої на USB Incegse можна взяти з обмеженням струму. Базова зарядка передає номінальний струм на смартфон. Під час підключення його до комп’ютера або ноутбука за допомогою USB.Кабелю обмеження становить 500 мА.

Будь.Яка техніка не вічна. Пристрої не вдається через кілька років через знос, або порушувати фізичні пошкодження, або, як правило, приходять до магазину вже несправний. Ніхто не безпечний від таких обставин. Деякі люди цікавляться: чи можливо це за відсутності акумулятора. Відповідати. Так можна. Це може знадобитися, коли акумулятор просто має експлуатаційний період або він не працює з будь.Яких інших причин. У цій статті ми розберемося, як увімкнути планшет без акумулятора. Тож давайте почнемо. Йти!

Існує кілька способів зробити це. Розглянемо для того, щоб кожен із них.

Спочатку. Використовуйте роз’єм живлення. Цей підхід є найпростішим. Досить отримати акумулятор з планшета і підключитися до нього. Дуже просто, погоджуйся. Багато користувачів не знають, що планшет може працювати в подібному режимі без акумулятора.

Коли ранок не починається з кави ⁠

Під час навчання в школі, в той час до третього класу, вони перевели дівчину Наташу, її батьки приїхали до постійного проживання в нашому місті. Дівчина виділялася для зростання, вона була розрізом понад усі хлопці нашого класу. Вона була дуже гарне, кучеряве каштанове волосся, дуже гарне обличчя, мигдальне ущільнене очі. Природно, всі хлопці закохалися в неї, включаючи мене. Дівчата з нашого класу, звичайно, намагалися почати отруювати її, прозвали Ділда, але Наташа, крім краси, виявилася справжнім мегором і бійкою, вона витягнула лідера класу та свого друга за волосся, і взяла Місце королеви. Я був у той час, і протягом усіх шкільних років я був ботаном, я сидів на першому столі, мені було цікаво навчання. Звичайно, мені також довелося битися і навіть відпрацювати, тому у мене не було проблем зі шкільними хуліганами. Перед появою Наташи-Кролини. Коли вона вперше увійшла. Я боявся дихати, не віривши в те, що відбувається. Чи потрібно пояснити, що дівчата нашого класу ніколи не дружили зі мною ботаніком. І ось просто справжній ангел (ні) сама сиділа поруч зі мною. Я був щасливий точно до першої великої зміни, на якій ми пішли до їдальні, де вона налила мені суп у портфелі. Після обіду був урок фізичної культури, де ми грали вибухів, вона грала в протилежній команді, і кожен раз. Наступного дня вона побила мене в роздягальні, і я просто закрив руки, бо вдарити дівчину було немислимо. Я ніколи не зустрічав такої агресії від дівчат однолітків і не мав уявлення, як уникнути цієї агресії як цієї агресії. Через чверть я почав ховатися від неї в туалеті для хлопчиків, довгий час це не зупинило її. Мені здавалося, що вона просто любила мене мучити і знущатися над мною. Решта хлопців класу для неї, як би, не існували, вона просто уникала спілкування з ними. До п’ятого класу вона перестала бити мене і почала робити спроби принизити мене перед однокласниками, які почали заступатися за мене, бо я не міг повернути її назад. У той час я не знав правил, що якщо дівчина вдарить вас вдруге. Потім вона стає спарингу партнером. Тож приниження були різними, у свій день народження вона намагалася пригостити мене цукеркою. Так, так, у цукерковій обгортці з шоколадних солодощів вона не була занадто лінивою, щоб обернути пуп і, лікувавши всіх однокласників. План не спрацював, тому що я спочатку не збирався брати її солодощі. Наташа був моїм особистим шкільним кошмаром, я перестав ходити до шкільної бібліотеки замість безкоштовних уроків, тому що, перш за все, вона шукала мене в ній. Я перестав спілкуватися з однокласниками після школи, тому що Наташа поїхала туди, просто щоб знайти і бити або в наступному шляху, щоб принизити мене після школи.

Це тривало до сьомого класу, поки батьки Наташі не вирішили перенести його до гімназії, і мій кошмар повинен був закінчити. В останній день у нашій школі Наташа вкотре витягла мене з туалету для хлопців, потягнула мене під сходами, я вже примирився, що вони знову побили мене, вона притиснула мене до стіни і поцілувала мене в губи, тоді вибухнув і втік від школи.