Home » Скидання iPad до заводських налаштувань з кнопками. Як розблокувати iPad 2 без пароля?

Скидання iPad до заводських налаштувань з кнопками. Як розблокувати iPad 2 без пароля?

Висновок не зміг скинути iPad через iTunes? Це для вас посібник! Ось три найкращі способи відновлення налаштувань фабрики iPad без iTunes, і тоді ваш iPad буде виглядати як новий.

«Мій iPad Mini 4 використовувався так довго, що він зберігав занадто багато вмісту та даних. Я планую відновити його до заводських налаштувань за замовчуванням. Я намагався використовувати iTunes, щоб втратити його, але не вдався. Як встановити фабричні налаштування для скидання iPad без використання iTunes? “

У деяких випадках ви хочете відновити iPad до заводських налаштувань, коли iPad зберігає занадто багато файлів або даних, можливо, вам доведеться їх видалити. Ви можете швидко очистити весь вміст iPad, відновлюючи налаштування заводської iPad. Як ми всі знаємо, використання iTunes може завершити цей процес. Але іноді ви не можете отримати доступ до iTunes. Сьогодні ми поговоримо про те, як скинути iPad до заводських налаштувань без iTunes.

Коли вам доведеться відновити iPad?

 • Ваш iPad заморожений, і він навіть не підтримує вас виконувати деякі найосновніші операції, такі як фотографія та прослуховування пісень.
 • Ipad часто замерзає і не може працювати належним чином, і він працює дуже повільно.
 • Якщо ви хочете продати, відремонтувати або надати iPad, вам потрібно стерти всі свої особисті файли та дані, щоб захистити свою конфіденційність.
 • Ваш iPad заражений вірусом, підозрюється у злом і хоче відновити фабричні налаштування.
 • Вимийте всі персональні дані на iPad, щоб звільнити місце для зберігання, інакше вони перезавантажиться.

Якщо у вашого iPad є ті самі проблеми, що і вищі, але ви не можете отримати доступ до iTunes, щоб відкинути його. Не хвилюйтеся, ви можете вивчити наступні три методи відновлення налаштувань заводських iPad без iPad.

Як скинути код Паралла на самому iPad (лише для планшетів на iPados 15.2 або більше нової версії)

З ipados 15.2 Користувачі значно спростили процедуру скидання забутого коду-паруля. Відтепер це можна зробити безпосередньо на пристрої. Що потрібно для цього:

 • Ipad повинен бути встановлений ipados 15.2 або більше нової версії.
 • Ipad повинен бути підключений до стільникової мережі або мережі Wi-Fi. Майте на увазі, що якщо ви перезавантажуєте пристрій у режимі пристрою “iPad не отримує доступ” на екрані блокування, ви не зможете повторно підключитися до мережі Wi-Fi, поки пристрій не буде розблоковано. Стільникові пристрої переберуться до стільникової мережі, якщо у вас є активна послуга.
 • Потрібно знати ідентифікатор Apple та пароль, якщо ви використовували його раніше, щоб налаштувати пристрій.
See also  Як розповсюджувати Інтернет з телефону на iPad

Якщо ви неодноразово намагалися ввести код промисловості на екрані iPad, майте на увазі, що планшет спочатку заблокований протягом 1 хвилини. Вам дадуть чергову спробу, якщо це також виявиться неправильним, час блокування збільшиться до 5 хвилин, потім до 15 хвилин тощо.

Через 15 хвилин минуло, і ви знову представили неправильний код-парал, внизу екрана з’явиться опція “Epipate пристрій”.

скидання, ipad, заводських, налаштувань, кнопка, розблокувати

Клацніть “Стерти пристрій”, а потім знову натисніть “Стерти пристрій”, щоб підтвердити дію.

скидання, ipad, заводських, налаштувань, кнопка, розблокувати

Введіть пароль ID Apple, щоб вийти з Apple ID на своєму пристрої.

Клацніть “Стерти пристрій”, щоб безповоротно видалити всі ваші дані та налаштування.

Перезавантажуючи iPad, дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб знову встановити пристрій, відновити дані та налаштування з резервної копії та встановіть новий пароль.

Скидання iPad через iTunes

Ви також можете скинути iPad до заводських налаштувань за допомогою iTunes. У цьому випадку на початку вам потрібно відключити функцію “знайти iPad”. Для цього перейдіть до налаштувань iPad, відкрийте розділ iCloud та вимкніть там функцію “Знайти iPad”. Слід зазначити, що для того, щоб вимкнути цю функцію, вам доведеться ввести пароль з Apple ID. Без цього вимкніть пошуковий iPad та налаштування розряду через iTunes, не працюватимуть.

Після відключення функції “Знайдіть iPad”, ви можете запустити iPad розряд на заводські налаштування. Для цього запустіть програму iTunes на комп’ютері та підключіть iPad до комп’ютера за допомогою кабелю. Після підключення iPad натисніть на значок пристрою, який з’явиться у верхньому лівому куті вікна iTunes.

Тоді вам потрібно перейти на вкладку “Огляд”.

І натисніть там на кнопці “Відновити iPad”. Слід зазначити, що поблизу все ще є кнопка «Відновлення з копії». Ця кнопка відповідає за відновлення iPad з попередньо створеної резервної копії і не має нічого спільного з скиданням до заводських налаштувань. Тому не плутайте кнопки “Відновити iPad” та “Відновити з копії”.

Після натискання кнопки «Відновити iPad» відкриється невелике вікно з вимогою підтвердження скидання iPad на заводські налаштування. У цьому вікні потрібно натиснути кнопку “Відновити”, і тоді програма iTunes розпочне процес скидання налаштувань на вашому iPad.

Увага! Щоб уникнути завантаження пристроїв iOS у режимі “Вічне Apple”, цей метод не може бути виконаний на пристрої з джейлбрейк (піктограма Cydia на головному екрані). В іншому випадку допоможе лише ця інструкція.

Відкрийте додаток Налаштування та перейдіть до основного розділу, в якому (в самому дні). Пункт меню скидання, який нам потрібно.

See also  Як опустити клавіатуру на iPad. Як видалити невелику клавіатуру?

скидання, ipad, заводських, налаштувань, кнопка, розблокувати

Далі виберіть “Витріть вміст та налаштування” та натисніть у вікно Pop.Up, якщо ви погоджуєтесь з тим, що дані на пристрої будуть безповоротно видалені, або опцію для створення копії, а потім стерти, якщо пристрій має дані, які є не виправлений у резервній копії даних.

скидання, ipad, заводських, налаштувань, кнопка, розблокувати

Введіть код промисловості та натисніть “Витріть iPhone (iPad, iPod)” у новому меню.

скидання, ipad, заводських, налаштувань, кнопка, розблокувати

Ios дурний і не хоче повертатися до порожнечі. З’явиться ще одне діалогове вікно з запитом про підтвердження своїх дій.

Для тих випадків, коли активується функція “Знайти iPhone”.

скидання, ipad, заводських, налаштувань, кнопка, розблокувати

Після натискання кнопки оберніть пристрій в бік. Процес видалення даних займе кілька хвилин, в кінці iPhone, iPad або iPod Touch буде скинуто до заводських налаштувань із видаленням усіх даних.

скидання, ipad, заводських, налаштувань, кнопка, розблокувати

Як стерти все за допомогою iPhone або iPad

Це найпростіший, швидкий та зручний спосіб стерти все з вашого iPhone або iPad. Інструкція актуальна для iPhone, iPad та iPod Touch.

 • Перейдіть до “Налаштування” “Основні” “Передача або Резетфон”.
 • Клацніть “Витріть вміст та налаштування”.
 • Перегляньте список усього, що буде видалено, і натисніть “Продовжити”.
 • Введіть пароль iPhone. Ви побачите попереджувальне повідомлення про те, що всі дані, засоби масової інформації та налаштування будуть видалені. Клацніть “Echoiphone”, щоб підтвердити.
 • Якщо у вас є функція “Знайдіть iPhone”, вам потрібно буде ввести свій ідентифікатор Apple та пароль. Після цього натисніть “Перегляньте” ще раз.

Усі дані на пристрої будуть видалені, і вони будуть розв’язані з вашого облікового запису Apple ID. Кілька хвилин можуть зайняти процес видалення даних. Після цього ваш iPhone буде як новий, і ви можете налаштувати його знову або продати/дати його.

скидання, ipad, заводських, налаштувань, кнопка, розблокувати

Як скинути заблокований iPad без пароля

Висновок Якщо ви не знаєте, як скинути iPad, коли ви забули пароль, подивіться на це посібник, щоб знайти способи відновлення заблокованого iPad Pro / Air / Mini без пароля, використовуючи 4.

“Наскільки я дурний, я забув свій пароль, і тепер мій iPad заблокований. Як скинути заблокований iPad без пароля? “

Якщо ви також стикаєтесь з тією ж описаною вище ситуацією, ви хочете скинути налаштування iPad без використання пароля, ви отримаєте допомогу з цієї статті. Загалом, вам потрібно перезапустити iPad, якщо ви стикаєтесь з наступним:

Вам потрібно видалити всі існуючі дані на iPad, перш ніж продати або надати вам використаний iPad, але вони заблоковані, і ви не знаєте пароля. Ви забули свій пароль. Ваш iPad відключений або не відповідає, тоді вам потрібно кинути його на заводські налаштування, ви хочете скинути налаштування, щоб вирішити деякі проблеми з програмним забезпеченням на iPad.

See also  Xiaomi Mi Band 4 Як розблокувати

Встановлення пароля на iPad. Один з найкращих засобів захисту вашої конфіденційності. Однак іноді це може бути складно, адже якщо ви не використовували свій пароль протягом певного часу, ви можете забути свій пароль. Блокування iPhone можна активувати шляхом повторного введення неправильного пароля. Якщо ваш iPad заблокований, і ви не знаєте правильного пароля, розслабтеся, читайте та знайдіть чотири ефективні способи відновлення налаштувань фабрики iPad без пароля.

Як скинути iPhone 5 на заводські налаштування з кнопками?

Одночасно стисніть кнопки “домашні” та кнопки “харчування”. Пристрій покаже повзунок відключення, після чого екран вийде на вулицю. Не відпускайте кнопок. Зачекайте, поки пристрій почне завантажуватись і відпустіть кнопку “їжа”.

Стисніть кнопки “повороту” та “домашні” на 10 секунд, не випускаючи кнопку “Домашня”, відпустіть кнопку “Увімкнення” Якщо з’явиться логотип Apple, запустіть всю процедуру з самого початку. Зберігайте кнопку “додому”, поки iTunes не визначатиме новий пристрій у режимі відновлення (приблизно 20-30 секунд).

Як відновити налаштування фабрики iPad

Якщо ваш iPad доступний, ви можете скинути свій iPad до заводських налаштувань за допомогою вбудованої опції, натисніть, щоб дізнатися більше.

Скидання iPad до заводських налаштувань призведе до видалення всього вмісту та налаштувань на вашому iPad, який часто широко використовується для виправлення помилок або повторного використання iPad. Крім того, пароль та пароль Apple. Це ключ до плавного скидання налаштувань iPad.

Для тих, хто забув пароль або пароль, ми перелічили практичні способи скидання налаштувань iPad у різних випадках. Виберіть метод залежно від вашої ситуації та дотримуйтесь інструкцій. Через кілька хвилин ви отримаєте новий iPad.

Якщо ця стаття допоможе, сміливо поділіться нею з друзями.

Продовжуйте вводити неправильний код доступу та вимикати iPad? Розблокування iPad видалить пароль для вас, перейдіть до методу 3 та дотримуйтесь інструкцій, ви розблокуєте iPad.

Так, вам знадобиться інструмент, який допоможе вам. Коли ви можете розблокувати iPad, тоді використовуйте 4ukey, щоб видалити Apple ID.

Якщо припустити, що ви не змогли активувати iPad на екрані налаштувань на початку, 4Mekey доступний для обходу блокування активації, за допомогою цієї програми ви отримаєте максимальну віддачу з iPad.