Home » Скинути iphone, якщо ви не пам’ятаєте пароль

Скинути iphone, якщо ви не пам’ятаєте пароль

Passfab iPhone Unlocker

Потужна утиліта зібрала кілька функцій відразу, дозволяє вирішити різноманітні проблеми з iPhone:

 • Це чудовий спосіб скидання iPhone до заводських налаштувань, якщо ви забули пароль.
 • Допоможе повернути доступ, якщо хтось змінив код пароля або ідентифікатор обличчя або сенсорного ідентифікатора.
 • Якщо ви забули ідентифікатор Apple, програма забезпечить можливість вийти з рахунку.
 • Ви можете обійти профіль MDM на робочому смартфоні.
 • Дозволяє розблокувати iPhone з розбитим екраном, де неможливо ввести пароль за допомогою стандартного способу через непрацюючий датчик.

Ось як використовувати його, щоб видалити пароль блокування екрана та встановити новий. Метод підходить для всіх типів паролів (як 4-значний, так і 6-значний), так і навіть найновіші моделі iPhone з терміновою версією системи (під час написання матеріалу, це iOS 15.1, на якому ми перевірили програму).

Завантажте з офіційного сайту Passfab iPhone Unlocker та встановіть його на свій комп’ютер (версії для Windows та MacOS). Активуйте ліцензію на доступ до всіх його можливостей.

Підключіть свій смартфон до комп’ютера, використовуючи кабель USB-блискавки.

Запустіть Passfab iPhone Unlocker. На головному екрані натисніть кнопку Почати розблокувати.

Як скинути пароль на iPhone. Забули пароль на iPhone. Як легко видалити пароль на iPhone.

Переконайтеся, що програма правильно розпізнає ваш смартфон (ім’я та модель пристрою). Прочитайте умови використання програми та підтверджуйте свою угоду з ними, поклавши галочку. Після цього натисніть кнопку Пуск.

Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб перекласти свій смартфон до режиму DFU, не вимикаючи його з комп’ютера.

Далі виберіть місце на комп’ютері, де програма завантажить нову прошивку. Ми говоримо про офіційну версію iOS, підписану Apple: ви не витрачаєте втечу, і не позбавляйте смартфона. Якщо у вас вже є файл (наприклад, ви вже пройшли цей етап, але чомусь ви не завершили скидання iPhone до заводських налаштувань), виберіть його, натиснувши на LAN LAN на екрані.

Після цього варто це бути терплячим, особливо якщо у вас немає дуже швидкого Інтернету: прошивка важить кілька гігабайтів, а завантаження може взяти з пару хвилин до години залежно від стабільності з’єднання. Не від’єднуйте смартфон у цей час і не намагайтеся використовувати його, інакше він буде знову ввести в режим DFU.

Коли на екрані з’являється повідомлення про успішне завантаження прошивки, натисніть кнопку Почати видалити його.

Дотримуйтесь статусу процесу на екрані та не від’єднайте iPhone з комп’ютера, доки програма не буде завершена.

скинути, iphone, якщо, ятаєте, пароль

Коли з’являється повідомлення на екрані, щоб успішно видалити пароль екранів, ви можете використовувати iPhone знову. Ви матимете можливість створити новий код пароля, а також повторно додати дані біометрії (сканування обличчя або палець для друку для обличчя / сенсорного ідентифікатора).

See also  Як видалити копії iPhone з iTunes. Перейдіть на вкладку "Пристрої":

ВАЖЛИВО: Якщо на пристрої увімкнено локатор, вам потрібно буде ввести пароль Apple ID, щоб продовжити роботу з пристроєм.

Ви також матимете можливість відновити дані з резервного копіювання ICLOUD, або з комп’ютера, до якого ви зберігаєте резервну копію локально читати далі про це в кінці статті.

скинути, iphone, якщо, ятаєте, пароль

Віддалений відкат заводських налаштувань за допомогою iCloud

Якщо ваш телефон не з вами, але все ще підключений до Wi-Fi або стільникової мережі, ви можете відновити віддалено. Він також працює, якщо ви не можете отримати доступ до телефону, навіть якщо це з вами. Єдина причина, чому вона не працює, якщо у вас є двофакторна ідентифікація (2FA, налаштована), і ви не можете отримати код на своєму номері телефону або іншого пристрою Apple.

  Введіть iCloud і натисніть кнопку «Знайдіть iphone»

скинути, iphone, якщо, ятаєте, пароль

Поки ваш пристрій підключено до Інтернету, він автоматично видає весь вміст та налаштування. Перезапустіть телефон, увійдіть до ідентифікатора Apple та налаштуйте його. Ви можете вибрати відновлення з iCloud або налаштувати його як новий пристрій.

Як розблокувати iPhone 4, 4S

Блокування пароля iPhone. Стандартний спосіб захисту особистої інформації від чужих очей. Доступ до контактних списків, соціальних мереж та посланців, банківських карток та особистих фотографій надійно захищені кодом, який не дозволить вам піти далі вікна розблокування. Однак пароль має серйозний мінус. легко забути. Достатньо для цього дня без смартфона. Не варто відчай, то стаття описує, як розблокувати 4 iPhone, якщо ви забули пароль. Існує варіант, за допомогою якого він не втрачає даних, але в інших випадках розблокування iPhone 4 видаліть всю інформацію.

Видалення блокування iPhone через “Локатор” (“Знайти iPhone”)

Якщо у вашому розпорядженні є більше одного iPhone / iPad / iPod touch, де функція “локатор” була активована та налаштувана, і існує доступ до місця розташування, найпростіший спосіб вирішити завдання через застосування такого ж назва цей пристрій, виконуючи скидання з ним. Налаштування. Перш ніж продовжувати здійснення інструкції, слід мати на увазі, що всі дані на заблокованому пристрої будуть видалені.

Торкніться пункту “Стерти цей пристрій”

Очікуйте, поки на iPhone буде виконано процедуру скидання параметрів, після завершення якої ви можете налаштувати його як новий, зареєстрований у Apple Iidi. Ви також можете відновити дані з резервного копіювання або передачі їх з іншого пристрою.

Як розблокувати iPhone 11 через iTunes

iTunes добре відома всім продуктам Apple. Ця програма використовується для синхронізації iPhone з комп’ютером, щоб створити резервні копії пристрою, а також відновити телефон для заводських налаштувань. І в цій ситуації також можна використовувати iTunes, вірніше, його функція скидання всіх налаштувань пов’язана з подальшим відновленням даних з резервного копіювання. Якщо ви зацікавлені в тому, як видалити блокування екрана на iPhone, використовуючи iTunes, використовуйте покрокові інструкції нижче. Перед початком роботи, переконайтеся, що ваш ПК має останню версію iTunes, якщо це необхідно, оновіть його, а потім почати розблокувати телефон.

See also  Як підключити irpods до iPhone через Bluetooth

Підключіть свій iPhone за допомогою кабелю USB до комп‘ютера, на якому раніше виконувалося синхронізація. Запустіть iTunes на ПК.

Після завершення процесу синхронізації пристрою з iTunes і створення резервної копії заблокованого пристрою, перейдіть на ліву панель вікна програми. Тут виберіть розділ “Огляд”.

На правій стороні вікна програми виберіть опцію “Відновити iPhone”. Зверніть увагу, що в той же час всі налаштування скидаються на заводські та видаляти файли, доступні на телефоні.

Після цього додатково буде запропоновано підтвердити відновлення iPhone. Щоб підтвердити своє рішення, натисніть кнопку “Відновити”. Зачекайте, поки процес завершення, після чого останню версію системи буде встановлена ​​на iPhone, і всі особисті дані будуть стерті.

Щоб відновити файли, перейдіть до розділу “Огляд” та у правій стороні вікна, виберіть “Відновити з iTunes”. Перегляньте список доступних резервних копій та виберіть останню дату. Після цього зачекайте деякий час, щоб завершити налаштування вашого iPhone. Тепер ви можете запитати на новому паролі.

Цей метод зручний, оскільки користувачі не потрібно завантажувати додаткове програмне забезпечення, щоб утримувати операцію скидання телефону до заводських налаштувань, оскільки iTunes вже встановлено для кожного користувача iPhone. У той же час, це користувачі продуктів “Apple” знають, що помилки, які порушують функціонування всього процесу, можуть виникнути в роботі цієї програми. Однак, як перша спроба, було б досить розумно використовувати програму, яка вже існує під рукою. Якщо ви хочете спочатку обмежити лише одну спробу, ми рекомендуємо, щоб ви почали використовувати спеціалізоване програмне забезпечення, розроблене спеціально, щоб розблокувати iPhone.

Найкращий інструмент: як скинути iPhone, якщо ви забули пароль

Час від часу існує ситуація з нами, коли нам потрібно зрозуміти, як скинути iPhone до заводських налаштувань, якщо ви забули пароль. Для цього ми існуємо багато способів: деякі з них відмінно, а деякі з них досить марні.

В Інтернеті є великий обсяг методів того, як скинути iPhone до заводських налаштувань, якщо ви забули свій пароль з телефону. На жаль, ці методи найчастіше призводять до втрати величезної кількості даних, оскільки користувачі не завжди роблять резервні копії своїх телефонів.

У тексті ми побачимо, як скинути iPhone до заводських налаштувань, якщо ви забули пароль. Ми поділимося з вами найбільш простими та ефективними методами, які ви можете застосувати кожен день. Також з цими способами ви зрозумієте, як допомогти друзям у такій складній ситуації.

Щоб з’ясувати, як повністю скинути iPhone, дотримуйтесь нашого довідника та не складайте на півдорозі: ми покажемо вам найкращі інструменти та найефективніші методи, які допоможуть вам досягти бажаного результату.

Інструмент Passfab iPhone Unlocker: Що робити, якщо ви забули пароль з iPhone

Існує один і найбільш прохолодний метод того, як відновити доступ до вашого телефону.

See also  iPhone прив'язаний до Apple ID як розблокувати

Passfab iPhone Unlocker зможе допомогти вам розблокувати телефон, якщо це цифрове блокування, ідентифікатор обличчя та багато іншого. Якщо ви не знаєте пароль, то тут є кроки: завантажте нову прошивку та видалити старий пароль.

Ми можемо розглянути функції цієї програми:

 • Функція 1: Розблокувати пароль iPhone за пару хвилин
 • Функція 2: BUPASS Apple ID без пароля
 • Функція 3: Обставлення керування мобільним пристроєм та екран активації
 • Функція 4: Скидання пароля до заводських налаштувань

Далі ви можете ознайомитись із обробкою відео на роботі з Passfab iPhone Unlocker:

І тепер ми подивимося, що робити, щоб розблокувати iPhone з Passfab iPhone Unlocker.

Підключіть свій пристрій до комп’ютера та введіть його в режим DFA.

Зберегти файл, натиснувши пакет програмного забезпечення, якщо він не працює, то зробіть це вручну через команду, щоб скопіювати.Після завантаження його перенесіть програмне забезпечення на телефон, щоб зрозуміти, що робити, якщо ви забули пароль на iPhone.

Посол Ви можете видалити пароль і покласти новий, щоб використовувати пристрій для подальшого задоволення.

Якщо пристрій увімкнено на пристрої “Знайти iPhone”, ви можете видалити пристрій і відновити його з збереженої копії. Він також скине і пароль. Для цього:

 • Ідіть до iCloud.com.
 • Увійдіть, використовуючи ID Apple та пароль.
 • Натисніть “Знайти iPhone”.
 • На екрані з’явиться карта, на якій точка знаходиться місце розташування iPhone.
 • Натисніть цю точку, а у вікні, що з’явиться, виберіть “Erase iPhone”.

Ваш пристрій буде скинуто до заводських налаштувань. Ви можете відновити свої дані через iCloud або iTunes.

Коли вам потрібно розблокувати iPhone, якщо ви забули пароль?

Спочатку потрібно сказати, коли вам потрібно розблокувати iPhone, якщо ви забули пароль? Іноді відбуваються ситуації при встановленні функції пароля, що працює проти вас. Наприклад, ви можете зламати функцію ідентифікатора обличчя, параметри сканера відбитків пальців можна перемістити, або ви просто забув пароль і витратили всі спроби запам’ятовування його. Можливо, ваш смартфон скористався дитиною, який випадково заблокував його, ввівши 10 разів неправильний пароль. Тоді вам потрібно розблокувати iPhone.

Якщо в рядку кілька разів відображається неправильний пароль, вимкнено вимкнення пристрою. Якщо ви не пам’ятаєте пароль, вам потрібно буде стерти всі дані з пристрою iPhone разом із налаштуваннями та паролем. Якщо ви створили резервну копію пристрою iPhone, ви можете відновити дані та налаштування після відновлення iPhone. Якщо ви ніколи не зробили резервну копію пристрою iPhone, перш ніж забули пароль, збережіть дані на iPhone, буде неможливим. Ну що робити?

У цій статті ми надамо вам три способи розблокування iPhone, якщо ви забули пароль.