Home » Скріншот на Xiaomi Redmi Примітка 8 Pro

Скріншот на Xiaomi Redmi Примітка 8 Pro

Метод 1:

Цей метод полягає в тому, щоб зробити екранний скріншот на Redmi 8 і Примітка 8 стандарт для всіх пристроїв на ОС Android.

Щоб створити знімок, ви повинні одночасно натискати кнопку “живлення” та ключ “зменшення гучності”.

У той же час кнопки повинні бути утримані, затиснуті кілька секунд, до появи на екрані “Flash”, що означає, що скріншот виконаний та розміщений у галереї зображень.

Жести

Починаючи з MIUI 8 ви можете вивести скріншот відразу після того, як зробив один жест. Це третій простий метод. Потрібно синхронно з 3 пальцями, витрачаючи на екрані. Рухи повинні перейти від верхньої частини екрана до дна.

На жаль, цей метод не підтримується на всіх пристроях. Тому, перш за все, необхідно перевірити:

  • Перейдіть до налаштувань смартфона.
  • Виберіть “Розширений”.
  • Знайти скріншоти. Якщо пристрій підтримує їх, ви можете активувати, або вимкнути функцію.
  • В іншому випадку, в меню просто не буде такого розділу.

Як зробити скріншот

Створіть скріншот, може бути кількома способами. Як згадувалося, багато залежить від версії Android, яку ви використовуєте. Розглянемо варіанти, які найчастіше зустрічаються:

  • Щоб зберегти новий скріншот, одночасно натисніть та утримуйте кнопки живлення та зменшити гучність протягом 2-3 секунд. Цей метод працює над більшістю смартфонів.
  • На Xiaomi і Redmi телефонів, проведіть три пальці зверху вниз. Мініатюра з’явиться у верхньому правому куті.
  • На телефонах Samsung Galaxy, проведіть руки на екрані зліва направо (функція повинна бути активована у налаштуваннях). Екран характерний для блимання, а скріншот з’явиться в області сповіщень.

Зверніть увагу! На деяких телефонах, скріншот може бути створений кількома з цих методів.

Як робити скріншоти в додатках Android на Сяомі (Redmi), що заборонено

Я думаю, ви зіткнулися з тим, що використання смартфона Xiaomi (Redmi) не міг зробити скріншот відображення деяких програм, особливо тих, що означають певну конфіденційність, наприклад, секретні чати в WhatsApp або іншим на ньому.

See also  Як зробити скріншот на телефон Lumia

Але ви є власником телефону, ви створили цей чат, і все-таки немає можливості викреслити, не шукати тривалий час в історії кореспонденції.

На щастя, Google приходить до порятунку разом із голосовим помічником, який ми будемо використовувати в безпосередньому призначенні. Застосування блоку системи функцій для створення скріншотів, але однакова функція з помічника не заблокована.

Як зробити довгий скріншот екрана на Сяомі (Redmi)

Я вже говорив про різні способи зробити скріншот на Сяомі.

У цій статті я скажу вам, як зробити довгий скріншот дисплея на Xiaomi (Redmi) у випадках, коли всі ці програми не розміщені на дисплеї.

Щоб згодом не закріпити декілька знімків екрана в одному, Shell Miui пропонує можливість зробити один великий скріншот не обмежується довгим.

Довгий знімок на Сяомі буде зроблено, лише якщо програма дозволяє прокручувати вниз на екрані вниз або вгору.

Не всі програми дозволяють зробити довгі скріншоти, наприклад, подає заборонити за допомогою телефону цієї функції.

Наприклад, я використовую популярну програму Picaba. Я запустив це, стрічка з статтями завантажена, я можу перевернути його вгору і вниз, але вся стаття не підходить на дисплеї, кілька заголовків не розміщуються. Але я можу зробити безмежний екран, щоб він мав інформацію, подібну до того, що одночасно розміщується на декількох екранах.

Для цього я створюю скріншот звичайним способом, після чого мініатюра з’являється у верхньому правому куті, час, щоб натиснути на нього, перш ніж він зникне.

Скріншот розгортається на повному екрані, нижня частина кнопок буде розташована, серед якої буде “прокрутка”, натисніть на нього.

Ви повернетеся до програми, і це повільно прокручує вниз, а внизу ви побачите кнопку “Стоп”. Як тільки прокручування приходить до потрібного вам місця, натисніть кнопку “Зупинити”, після чого буде сформовано довгий дисплей. Він автоматично зберігається в галереї Xiaomi, звідки можна передати його до будь-якої людини з звичайним способом.

Зробити скріншот жест

І в кінці я опишу мій улюблений шлях, який з’явився в MIUI 11 і все ще працює, а саме, створюючи скріншот, використовуючи жест на екрані, не натискаючи кнопки або дзвінок меню.

Візьміть три пальці і витрачайте їх проведіть пальцем зверху вниз навколо центру екрана. Спробуйте кілька разів, якщо він не працював вперше. Як тільки ви звикнете, щоб не буде більш зручним способом зробити скріншоти на Сяомі.

See also  Як клонувати додаток на Android. Створюйте копії за допомогою вбудованих інструментів

Як зробити екран скріншот на Сяомі?

Розглянемо всі способи зробити екран, знятий на Сяомі, працюючи з MIUI 8 і вище. Інструкції актуальні для більшості моделей. Наприклад, Redmi 4 / 4x, Redmi Note 4, MI 5, Redmi 3S, Redmi 4 Pro, Rn 3 Pro, Redmi 5a, Mi 6 та багато інших.

Два кнопок і скріншот готові!

Так, щоб зробити скріншот на Сяомі нам знадобиться лише дві кнопки: зменшення потужності та гучності. Це найшвидший і найпопулярніший спосіб отримати зображення екрану смартфона Xiaomi, який знайомий для найсучасніших користувачів MIUI.

Метод 1

Щоб отримати скріншот, перейдіть на екран, який ми хочемо захопити, потім з двома пальцями (або одним великим, до когось, як зручно), натисніть та утримуйте кнопку живлення та зменшити гучність протягом 2-3 секунд.

Тоді ви побачите, як з’являється екран, і почуйте звук затвора камери. Отриманий скріншот буде сховатися в ескізі, і з’явиться у верхньому правому куті екрана, як попередній перегляд знімка екрана.

Ви можете натиснути на цей ескіз, щоб переглянути знімок екрана, редагувати його, поділіться ним або видалити його.

Метод 2

Якщо у вас є кнопки керування на передній панелі, ви можете використовувати кнопку “Меню” в той же час (замість харчування) і гучний гойдалка.

Три пальці, які можуть бути легше?

Метод підходить для найбільш ледачих фанатів MI, оскільки для захоплення екрана нам доведеться вертикально витрачати три пальці в датчику.

Єдиним недоліком цього методу полягає в тому, що функція швидкого скріншоту викликає телефон Xiaomi з слабким процесором та оперативною пам’яттю.

У повідомленні завіси також є спеціальна кнопка, з якою ви можете зробити знімок екрана.

Щоб зробити скріншот, перейдіть на екран, який ви хочете захопити, а потім витягніть панель сповіщень пальцем, виберіть пункт “Знімок” (“Скріншот”. Далі з’являється екран, звук затвора та ескізного зображення рухається у верхню праву частину екрана.

Якщо ви хочете перенести значок знімка до верхніх чотирьох позицій, вам потрібно відкрити “Налаштування”, а потім “Повідомлення”, а потім “Статус” та виберіть пункт “Положення”. Тепер вам потрібно перетягнути значок скріншоту.

See also  Як змінити шрифт на телефоні Xiaomi

Розумне меню

Одна з чіпів MIUI Graphics Integs 8 і вище стало швидкою функцією м’яча. Це дотик помічник у вигляді прозорого плаваючого м’яча, який дозволяє швидко отримувати швидкий шлях до розумного меню п’ять різних функцій телефону, включаючи скріншот.

Xiaomi Redmi 8. Як зробити скріншот

Після цього перейдіть до “Вибрати етикетки”. Натисніть на будь-який з п’яти кол на наступному екрані. Функція Snapshot буде розташована в області “Швидкі налаштування”.

Як тільки він налаштований. Щоб зробити скріншот на Сяомі, використовуючи цей шлях, достатньо торкнутися “м’яч” до розумного меню та натисніть “Скріншот”. Далі все, як перші два способи.

Чи можна зробити довгий скріншот?

Може здатися, що це якась незвичайна функція, але не для фірмового користувача MIUI. Багато хто цікавиться, як зробити скріншот на Сяомі, щоб сфотографувати всю сторінку. Пара простих рухів та знімка всієї сторінки у вашому сервісі. На першому етапі ми використовуємо одну з вищезазначених варіантів отримання звичайного скріншоту. Потім, коли ви бачите ескіз зображення, негайно натискайте його, після чого буде доступно додаткові вікно опцій. Такі варіанти пропонуються: “Додатково”, “Надіслати”, “Редагувати” та “Видалити”. Натисніть на перший елемент, тепер ми доступні для області, яка спочатку не знімається. Окремо або автоматично прокручуйте вниз до потрібної позначки, а потім натисніть “Заповніть”, зберігаючи довгий скріншот на Android Xiaomi. Все буде добре, якщо вам потрібно лише прокрутити, спробу захопити верхній ділянку може викликати невдачі. Використовуйте Opera, браузери Firefox або системне додаток, проблеми з Chrome.

Це, по суті, те ж саме, що і в першій версії, лише інша комбінація клавіш затискається: гучність зменшує ключ меню.

Фактично, на всіх нових смартфонах, екран займає всю передню частину, а скріншот здійснюється шляхом затискання зменшення гучності до сенсорного ключа у вигляді квадрата: