Home » Sony Xperia Як видалити кришку. Інструкції для ремонту

Sony Xperia Як видалити кришку. Інструкції для ремонту

Як відкрити покриття телефону Sony

Перший крок потрібно включити фен і почати нагрівати задню частину телефону, щоб пом’якшити клей і видалити задню панель. Після цього прикріпіть кубок всмоктування у верхній частині корпусу і обережно потягніть на себе, щоб ви виявив невеликий розрив між задньою кришкою та тілом телефону.

Для початку необхідно зняти кришку, для якої в зазорі між тілом телефону та кришкою слота для SIM.Картки потрібно вставити тонкий / гострий предмет (ви можете зробити цвях) і відкрити тримач для SIM-карти (Micro Sim-Card вставляється в Xperia Z1 Compact).

Як видалити акумулятор з телефону Sony Xperia?

Акумулятор розташований між материнською плату та екраном. На задній частині телефону є невелика зовнішня кришка з виїмкою. Слідом за обкладинкою для видалення за допомогою посередника для нігтів / гітари / спеціального плоского пластикового інструменту підтягніть його та вийміть.

Як вставити SIM.Карту в Sony Xperia Z3

  • Відкрийте слот для картки, який розташований на правому кінці телефону. Відкрийте вилку.
  • Відкрийте вилку. Всередині є пластикова основа, в яку потрібно вставити карту
  • Слідом за слотом з пінцетом або іншим поданням агента, вийміть його з роз’єму.

Як замінити Sony Xperia XA2 Ultra H4213, H4233 динамік, камери та акумулятор

Як відкрити задню панель, розбирати, замінити камеру, акумулятор і динамік по телефону Sony Xperia HO2 ультра. Ручне подання заявки на всю лінію SONY XPERIA XA2 ULTRA, DUAL H4213, H4233, H3213, H3223. Складність ремонту полягає в тому, що доведеться розібрати весь смартфон, щоб замінити модуль відображення, як кажуть, “Мелти”. Цей гаджет схожий на його менші розміри Sony Xperia Xa. Ремонт вимагатиме фен (ви можете використовувати фен), тонкі пластикові картки (ви можете скористатися кредитною карткою або гральною карткою), Torx T4 “Star” Шість променів, пінцет

Вимкніть свій мобільний телефон, витягніть лоток SIM-карти, картку пам’яті.

Теплий фен задня кришка градусів до 80, щоб пальці рук майже спалили. Він пом’якшує клей і полегшує розібрання кришки

Прикріпіть присоску, натисніть гніздо між корпусом та кришкою пластикової картки. Почніть спринкування кришки навколо периметру.

Обережно відокремлюйте кришку, заохочуючи пластикову карту навколо периметру та нагрівається феном.

Ретельно! Не пошкоджуйте кнопку циклу з датчиком відбитків пальців.

Плюм прикріплений до дошки, обережно підніміть кришку.

Від’єднайте шлейф плюм з пластмасовим лезом. Тепер ви можете остаточно вилучити задню кришку.

Відкрутіть відмічені гвинти Crested Scroll.

Зніміть задню пластикову панель. На додаток до болтів, він все ще тримає вирвати.

Від’єднайте акумулятор та підключення від дисплея.

Від’єднайте роз’єм основної петлі між пляма.

Від’єднайте з двома коаксіальними кабельними дошками.

Зніміть задню основну камеру, попередньо відключення роз’єму підключення.

Як розібрати �� Sony Xperia XA Ultra F3211 розбирання та ремонт

Розповсюджуйте мідну фольгу, що закриває першу передню камеру.

Від’єднайте перший роз’єм передньої камери.

Зніміть маленьку передню камеру.

Відкрутіть гвинт, який утримує роз’єм виведення звуку Крестовка.

Від’єднайте роз’єм для роз’єму гарнітури.

Зніміть гніздо звуку звуку навушників.

Розбирання Sony Xperia Z

Детальні характеристики Sony Xperia Z

Процесор: 1500 МГц (4-ядерний), графік.Процесор пам’яті: 16 Гб 32 ГБ, 2 ГБ оперативної пам’яті, MicroSDXC, MicroSDHC, MicroSD Платформа: Android 4.1 батарея: 2330 Mach Li-Ion, 11 годин.(GSM), 14 годин.(WCDMA) екран: 5 “, торкніться, 1920 × 1080, ємнісні, TFT, 16 мільйонів.Колір. Камера: 13.1 MPIX, 4128 × 3096, 16x Nights Zum, флеш-вигляд: моноблок, 146 г, 139x71x7.9 мм

See also  Як встановити кермо на комп’ютер.

Особливості: Водонепроникний та пилозахисний корпус 1500 МГц 4-ядерного процесора Графік.Процесор подряпаний скло, 2 Гб RAM FULL HD Екран Резолюція (1920 × 1080) 13.1-мегапіксельна камера, стандарт зв’язку LTE (4G)

Як розібрати Sony Xperia Z C6603 і замінити дисплей

Якщо на вашому Sony Xperia Z Cracked на екрані динамік також застряг або телефон був зупинений, щоб замінити суперечливі частини, доведеться розібратися. Багато несправностей, які не потребують пайки та дорогого обладнання, можуть бути усунені власними. Цей посібник застосовується до Sony Xperia Z C6603 Smartphones правителів C6602, C6606, Yuga Rex C6616.

Потрібна викрутка, фендер (придатна нормальна для стилю для волосся), лопатки (можна замінити пластиковою карткою), пінцет.

Спочатку потрібно витягнути пластиковий лоток SIM-карти та флеш-накопичувач. Вони запобіжні і можуть бути пошкоджені, якщо ви будете витягти материнську плату. Щоб замінити лише відобразити, вам не потрібно витягувати материнську плату.

Задній покрив приклеєний до корпусу. Він виготовлений зі скла і легко розбити його. Так що клейка стрічка стала більш кришкою палива, вам потрібно нагріти фен навколо периметру. Застереження, щоб пластикові деталі тіла не починають плавки. Ступінь до 100 буде достатньо.

Вибір кришки від краю, а посередник або пластикова картка продовжують м’яко відірвати периметр, нагрівається феном

Зніміть роз’єм акумулятора. Як видно на задній панелі кришки, антена НФК склеєна. Не забудьте переставити його на нову кришку (якщо ви зміните, звичайно)

Від’єднайте петлю та кабельний роз’єм антени. Як видалити акумулятор?

Акумуляторний акумулятор склеєний. Візьміть акумулятор з резервуаром знизу, продовжуйте роздумувати пластикову карту в розрив. Застереження, не використовуйте металеві інструменти з гострими краями, ви можете пошкодити плюми! Під батареєю на дошці дві петлі. Дисплей та царя петля для бічних кнопок обсягу та включення, музична динаміка та мікрофон.

Якщо вам потрібно замінити розмовний динамік, зарядки роз’єми. Навушники або SIM-картки отримують основний збір

Відкрутіть перехресні гвинти, що тримають материнську плату

Від’єднайте фронтальний (передній) роз’єм камери та видаліть його

Від’єднайте задній (основний) роз’єм камери та видаліть його

Обережно починають витягти головну дошку з нижнього лівого кута. Дошка склеєна, поступово розмахуючи з боку в бік і вгору і вниз.

Тепер ви можете замінити розмовний (слуховий) динамік

Усуньте блокування роз’єму Vibromotor

Від’єднайте роз’єм для вібрації. Відкрутіть модуль антени болтів

Без раптових рухів вийміть модуль антени з вібраційною землею та музичним динаміком. Модуль навіть прикріплений від дна з кабельним кабелем антени

Витягніть невеликий зелений ша з модуля з кабелем

Відкрийте поїзд контактних платформ музичної динаміки

Ми розбираємо компактний Sony Xperia Z1: невеликий смартфон з серцем великого флагмана

Сьогодні, незвичайний смартфон Sony Xperia Z1 Compact прибув до продажу та відразу ж потрапив у мої руки. Звичайно, неможливо написати повний огляд, заснований на результатах декількох годин знайомства, але тут розібрати пристрій, подивіться на його внутрішні та оцінюють ремонт. Ми можемо це зробити. Саме такий аналіз, який пропонується Вашій увазі.

sony, xperia, видалити, кришку, ремонт

Який незвичайний смартфон? Той факт, що, незважаючи на зменшені розміри, майже всі характеристики флагману Xperia Z1 зберігаються в ньому. Єдиний компроміс був роздільну здатність екрана: 1280×720 очок замість 1920×1080. Але якщо ви нагадаєте, що діагональ екрана становить лише 4.3 дюйми, немає потреби турбуватися про зниження роздільної здатності, тому що різниця між Full HD і тільки HD не відчувається взагалі. Цей час IPS матриця з майже бездоганним кутом перегляду як компенсація.

Решта є реальним Z1 у компактному будинку. У Sony, до речі, вони не вимагають жодного випадку, щоб зателефонувати новий міні-смартфон, тому що слово “зіпсована” іншими компаніями, що під виглядом зменшених флагманських флагманів продають відверто бюджетні рішення. Z1 Compact. Nothevo. 22 тисячі запитують. Про те, наскільки добре це працює, я буду писати пізніше, але зараз всередині, всередині, читача!

За розмірами, Z1 Compact можна порівняти з iPhone 5 (зовнішнє порівняння з великим Z1 можна переглядати тут). На задній панелі його, на відміну від великої моделі, не скло, але пластик. Це не добре і не погано, але вартість, швидше за все, трохи нижче. Він тримається на двосторонній стрічці, а також видалити кришку, пристрій повинен бути зігрітий з спеціальним феном або утримувався на паяльній станції. Майстер Левченко і я вибрав другий варіант.

See also  Як поставити час на комп'ютер. Консоль PowerShell

sony, xperia, видалити, кришку, ремонт

Під кришкою ми зустрічаємо антену NFC і акумулятор потужністю 2300 мАг. Це менше 3000 мАг у Z1, але зона екрану значно зменшилася, тому вам потрібно витратити менше енергії на підсвічування.

sony, xperia, видалити, кришку, ремонт

Зніміть акумулятор і зіткнувся з першим сюрпризом. Попередні флагмани Sony доступ до електронного заповнення почалися відразу після видалення кришки (очищення xperia z1 можна переглянути тут). Тут вам потрібно видалити акумулятор, а потім іншу проміжну частину з пластику. Вона розташована частина антени.

sony, xperia, видалити, кришку, ремонт

На додаток до болтів, цей елемент закріплений на двосторонньому скотч, забезпечуючи вологостійкість структури. Видаліть елемент, не пошкоджуючи скотч, це неможливо. Тому, якщо ви вирішите зробити щось подібне самостійно, я рекомендую отримати резерв цього скотч, або прийняти той факт, що смартфон після зборів не може бути розкиданий у воду.

Інший сюрприз чекав нас при видаленні материнської плати. Всі роз’єми під ним. І якщо ви знизите їх у сліпих відносно простих, то зв’яжіться назад. Вже проблема. Я згадав, як у моєму дитинстві поранений фільм на котушку, застряг її та руки всередину старого тулу. Чесно кажучи, це не завжди працювало вперше. Отже, в цьому випадку майстер Левченко справлявся лише з третю спробою, яку для нього, м’яко кажучи, був нехарактерним.

sony, xperia, видалити, кришку, ремонт

Материнська плата з задньої сторони майже гола, яка не дивно. Акумулятор щільно вписується.

Частина обличчя досить щільна. Чіпсет з душі покритий тепловим. Може бути, це не так естетично, як термоскотч, але це дешево, надійна і практична.

Більшість антен використовують не засувки, але контактні сайти.

sony, xperia, видалити, кришку, ремонт

Мікрофони лише два, тому система зменшення шуму навряд чи буде демонструвати чудеса ефективності. Однак я пам’ятаю часи, коли пара мікрофонів вважалася більш ніж достатньою.

Радий головний динамік. Це класичний дизайн, і де тільки я не зустрічав її. І в Nokia 5800, а на поверхні Microsoft все тече, все змінюється, а спікер залишається. Плівка на задній частині також для захисту від води.

Камера переїхала до Z1 Compact з попередньої моделі. Обіцяють, що програмне забезпечення в ньому покращується, і вона повинна бути пристойною. Але перевірте, поки у мене немає часу.

sony, xperia, видалити, кришку, ремонт

Здивований дизайн розетки та гарнітури. Це не монолітно, як це, як правило, є справою, але складний.

sony, xperia, видалити, кришку, ремонт

Враховуючи той факт, що гніздо може постійно піддаватися впливу вологи, це досить плюс: дешевше замінити частини структури, ніж все цілком. Але перш ніж нам довелося виконати таке рішення.

Розміщення потужного заповнення невеликого випадку. Це складне інженерне завдання. У Sony вони мали гідність з нею, нема чого скаржитися. Правда, це стало набагато складніше розібратися, і особливо збирати смартфон у порівнянні з старшою версією, і це, звичайно, не варто робити це самостійно. І не кожен буде впоратися з майстерні.

Чисто психологічно важко прийти до умов з тим, що невеликий смартфон коштує стільки, скільки великих. Тому Z1 Compact зробив дешевше. На початку він коштує 22 тисячі. Заради цього, злегка знижується будівництво (пластикова задня кришка замість скла), але в цілому пристрій виробляє не менш “дорого” враження, ніж BIG Z1. Першим відчуттям дуже правильне поєднання потужності та розмірів. Але ми оцінимо це через два тижні, ретельно ознайомившись із Z1 Compact у справі.

Розібрати Sony Xperia M2 D2303

Тип: Версія смартфона ОС: Android 4.3 Тип 3 Тип: Класичний контроль: кнопки екранів Кількість SIM.Карт: 1 Вага: 148 G Розміри (SKVXT): 71.14 × 139.65 × 8.64 мм

See also  Як видалити шаблон блокування на Samsung. Декодування пристрою або картки пам'яті

Тип екрана: Колір TFT, 16.78 мільйонів кольорів, сенсорний сенсорний екран: багатотак, ємнісний діагональ: 4.8 дюйм. Розмір зображення: 960 × 540 Кількість пікселів на дюйм (PPI): 229 Автоматичний поворот екрану: Є

Задня камера: 8 мегапікселів Foovskya: реальні, світлодіодні функції задньої камери: автофокусування, цифрове Zoom 4x Розпізнавання: обличчя, усмішки записують відео: Є (3GPP, MP4) Макс. Резолюція 1920 × 1080 Макс. Частота персоналу 30 кадрів/S Гео.Літочка: Є передня камера: Є аудіо: MP3, AAC, WAV, FM Radio

Стандарт: GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE Підтримка LTE-діапазонів: модель D2303. Смуга 1, 3, 5, 7, 8, 20; Модель D2306. Смуги 2, 4, 7, 17 Integs: Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.0, USB, ANT, NFC Супутникова навігація: GPS / Glonass A-GPS Система: Існує підтримка DLNA: Так

Процесор: Qualcomm Snapdragon 400 MSM8926, 1200 МГц Кількість процесорних ядер: 4 відеопроцесори: Adreno 305 Об’єм вбудованої пам’яті: 8 Гб оперативної пам’яті 4 ГБ: 1 Гб слот для карт пам’яті: Так, до 32 ГБ

Ємність акумулятора: 2330 мм акумулятор: Кінцевий час роботи: 11.4 Час очікування: 595 год. Час прослуховування в музичному прослуховуванні: 37.5-го типу роз’єм для зарядки: Micro-USB

Диспетчер (вбудований динамік): Так, управління: голосовий набір, режим польоту голосу: Є профіль A2DP: Є датчики: Світло, наближення ліхтарика: Є USB-хост: Є як USB-накопичувач: Так

Розібрати Sony Xperia Z

Процесор: 1500 МГц (4-ядерний), графік.Пам’ять процесора: 16 ГБ 32 ГБ, 2 ГБ оперативної пам’яті, MicroSDXC, MicroSDHC, MicroSD Платформа: Android 4.1 батарея: 2330 Mach Li-Ion, 11 годин.(GSM), 14 годин.(WCDMA) екран: 5 “, торкніться, 1920 × 1080, ємнісні, TFT, 16 мільйонів.Колір. Камера: 13.1 MPIX, 4128 × 3096, 16x Nights Zum, флеш-вигляд: моноблок, 146 г, 139x71x7.9 мм

Особливості: Водонепроникний та пилозахисний корпус 1500 МГц 4-ядерного процесора Графік.Процесор подряпаний скло, 2 Гб RAM FULL HD Екран Резолюція (1920 × 1080) 13.1-мегапіксельна камера, стандарт зв’язку LTE (4G)

Розібрати Sony Xperia Z1

Тип: Версія ОС смартфона: Android 4.4 Тип корпусу: Класичний дизайн: Водне рефрактерне управління: кнопки екрана Тип SIM-карта: Мікро SIM Кількість симпартів: 1 Вага: 170 г розмірів (SHXVXT): 74x144x8.5 мм

Тип екрана: Колір TFT, 16.78 мільйонів кольорів, сенсорний сенсорний екран тип: мультитуш, ємнісний діагональ: 5 дюймів. Розмір зображення: 1920 × 1080 Кількість пікселів на дюйм (PPI): 441 Автоматичне обертання екрана: Є стійкий до подряпини: Так

Задня камера: 20.7 Мегапіксель: Задній, світлодіодні функції задньої камери: Автофокус, Digital Zoom 8x Розпізнавання: Особи, усмішки записують відео: Так Макс. 1920 × 1080 Роздільна здатність географії: Є передня камера: Так, 2 мільйони пікселів. Аудіо: MP3, AAC, WAV, FM Radio Headphone Jack: 3.5 мм відео вихід: MHL

Стандарт: GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE, LTE-A CAT. Підтримка діапазону 4 LTE: Модель C6903. 800, 850, 900, 1700, 1800, 1900, 2100, 2600 МГц; Модель C6906. 700, 850, 900, 1700, 1900, 2100, 2600 МГц; Модель C6943-800, 850, 900, 1700, 1800, 1900, 2100, 2600 МГц Inteeis: Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.0, USB, ANT, NFC Супутникова навігація: GPS / Glonass System A-GPS: Існує підтримка DLNA: Так

Процесор: Qualcomm Snapdragon 800 MSM8974, 2200 МГц Кількість ядер процесора: 4 Відеопроцесор: ADRENO 330 Вбудована. В пам’ять: 16 Гб Обсяг оперативної пам’яті: 2 Гб карт пам’яті: є об’єм до 64 ГБ

Ємність акумулятора: 3000 мішків Акумулятор: остаточний час роботи в режимі спробу: 14 год Час очікування: 880 год часу прослуховування Музика: 110 годин зарядки: Micro-USB

Контроль: голосовий набір, режим польоту голосу: Існує профіль A2DP: Так Датчики: освітлення, наближення, гіроскоп, ліхтарик для компаса: Використовується як USB.Накопичувач: Так