Home » Телефон швидко заряджається і швидко розряджається

Телефон швидко заряджається і швидко розряджається

Table of Contents

Ви просто нерозумно витрачаєте заряд акумулятора

Nicolas Menijes

Це з категорії дурних та ірраціональних дій, які нещадно заводувати вашу батарею смартфона. Наприклад, ви переглядаєте прогноз погоди на десяток або інший час, перевірте своє місцезнаходження в Картах Google, перевірте сповіщення в таких програмах, як Viber або WhatsApp, хоча відповідний звуковий сигнал був отриманий.

Всі ці дії можуть швидко поставити вашу батарею смартфона. Це не означає, що необхідно відмовитися від використання програм, які потребують, наприклад, контактні GPS, якщо вам потрібні ці програми. Однак, варто переконатися, що ви дійсно використовуєте їх у випадку. І якщо вам не потрібні, закрийте дані програми, щоб вони не працювали у фоновому режимі.

Нарешті, якщо ви постійно розміщуєте відео, діліться відео в різних програмах, використовуйте гучне з’єднання, слухайте музику, фотографуйте все або якось інше витрачати телефонну заряду на повну котушку, то нічого не здивовано, що батарея “висихає” надзвичайно швидко.

Росселен

Рекомендується, принаймні, уникнути декількох порожнього використання тих же програм, якщо це викликано звичкою. Це не працює. зверніться до психіатра, або не скаржитися, що телефон швидко сидить. Важливо також не запускати відеокамери, відеоігри, відеокамеру, якщо індикатор акумулятора показує, що заряд акумулятора знаходиться в останньому спрей.

Швидко заряджає і швидко вивантажив телефон, що робити?

У цій статті ви дізнаєтеся, чому телефон заряджається повільно, а також, як це виправити.

Звичайно, ви зіткнулися з проблемою, коли ваш смартфон був швидко заряджений, і в той же час також швидко розряджається. Зазвичай користувачі починають стикатися з такою проблемою протягом 3-5 років після покупки нового мобільного смартфона

Отже, сьогодні ми розглянемо багато причин і проблем, через які страждають не тільки ваш смартфон, а також ваші нерви при роботі з ним.

Чому ваш смартфон заряджається так довго: 8 найпопулярніших причин

Є багато причин, які можуть вплинути на зарядку смартфона: зі скриптів використання мобільного пристрою до апаратних невдач. У цій статті ми проаналізуємо всі випадки, то наслідок яких може бути повільним зарядом акумулятора, і ми також спробуємо виправити поточну ситуацію.

Є багато причин, які можуть вплинути на зарядку смартфона: зі скриптів використання мобільного пристрою до апаратних невдач. Це дійсно неприємно, коли смартфон стояв всю ніч при зарядці, а ємність акумулятора лише наполовину. У цій статті ми проаналізуємо всі випадки, то наслідок яких може бути повільним зарядом акумулятора, і ми також спробуємо виправити поточну ситуацію.

Чому телефон повільно заряджається?

Проблема: у вас є поганий кабель

Якщо ваш телефон заряджається повільно, він може означати лише, що він запускає багато фонових додатків, або USB-кабель, який ви стягуєте смартфон, не має достатньої потужності.

телефон, швидко, заряджається, розряджається

Зрештою, в повсякденному житті ми не помічаємо, що відбувається з нашими USB-кабелями. Наприклад, сучасні кабелі мають палаюче майно, падіння. Але врешті-решт це може призвести до його розбиття і заміни нового.

Якщо ви хочете розрізняти робочий кабель від непрацюючого, ви просто подивитеся на нижню частину USB-роз’єму. Ви побачите дві тонкі маленькі “зуби”, які утримують USB-кабель, надійно підключені до вашого пристрою. Ви також повинні побачити передню частину роз’єму. Ви знайдете серію крихітних маленьких зубів.

See also  Як увімкнути телефон Samsung а 10

Таким чином, вам доведеться придбати новий USB-кабель в одному з магазинів цифрових технологій.

Проблема: у вас є слабкий блок живлення

У випадку, якщо ви заряджаєте смартфон із комп’ютера, то вам потрібно зрозуміти, що USB-порт комп’ютера або ноутбука не виробляє достатньо потужності. В результаті можна відзначити, що заряджання з ноутбука дає приблизно 1,2А, а заряджання смартфона з мережі дає 2.1А.

Тому, якщо ви вважаєте, що ваш USB-кабель винен у повільному зарядку, то вам потрібно спробувати стягувати смартфон з мережі. Зауважте, що для цього потрібен відповідний адаптер, який має регуляторні значення, придатні для вашого смартфона, інакше він може призвести до короткого замикання або знову, щоб повільно заряджання.

Проблема: у вас є слабкий адаптер

Проблема повільного заряджання, як зазначено вище, також може бути адаптером. Тому, якщо ваш кабель USB є оригінальним, і немає адаптера, то проблема в ньому.

Проблема: у вас є застаріла модель смартфона

Сучасні мобільні пристрої підлягають новим технологіям, які підтримують швидку заряду. Тому, якщо ваш телефон заряджений надзвичайно повільно в порівнянні з іншими, то вам доведеться відповісти на питання. Не є моїм смартфоном застарілим?

Однак навіть у випадку сучасних пристроїв ця проблема відбудеться. Наприклад, для нових пристроїв виготовляються спеціальні запатентовані адаптери та кабелі, які відповідно до стандарту дають близько 3,5А. Тому, якщо ви заряджаєте новий смартфон із зарядкою, що дає 2,1А, то, безумовно, ваш смартфон буде стягуватися довше.

Проблема: у вас є погана батарея

Часто ви можете знайти ситуацію, коли виробники смартфонів виробляють моделі, які ходили акумулятори та інші несправності.

Тому в цьому випадку вам потрібно звернутися до заводчика виробника або просто придбати нову батарею для смартфона.

Проблема: ви висять на смартфоні

Дивно, що величезна кількість користувачів смартфона не знає, що сама батарея зріджена за телефоном цей екран. Таким чином, необхідно розуміти, що висока яскравість дисплея, безумовно, відтворює зменшення заряду акумулятора на смартфоні.

Тому, якщо вам потрібен ваш телефон, щоб швидко зарядити, дозвольте йому розслабитися, поки він знаходиться на зарядному пристрої.

Проблема: фонові програми. це зріджені батарею

Незважаючи на те, що ваш екран займає найбільший акумулятор на вашому смартфоні, ви також можете мати декілька прихованих програм, що працюють у фоновому режимі, що сприяє швидкому розряду акумулятора вашого смартфона. Після того, як всі програми Android мають майно, щоб постійно оновлювати, навіть у фоновому режимі.

Найпростіше рішення цієї проблеми. відкрити менеджер програми та закрити всі фонові програми. Коли ви виявите, що один з робочих додатків сильно похований заряд батареї, вам потрібно його видалити.

Що робити, якщо телефон швидко розряджений? Моя порада

Проблема: Ваш USB-порт був п’яний, забитий

Протягом усього дня, ваш телефон утримує у вашій кишені або сумочці з усіма пилом, пилом та частинками. Нерідко, сміття, пил, бруд, а т потрапляють у порт USB.D.

Тому вам потрібно використовувати ліхтарик, щоб перевірити USB-порт вашого телефону. Якщо ви бачите, що USB-порт містить додаткові маси, вам потрібно взяти будь-який вказівний інструмент. Будьте дуже обережні, щоб не пошкодити будь-які компоненти порту, інакше ви можете зіткнутися з більш серйозною проблемою, ніж зараз. Ми рекомендуємо використовувати пластик (а не дерев’яний) зубочистку.

Проблема: порт USB пошкоджений

Якщо ви випадково розбиті під час використання смартфона або зігнута контакту в USB-порту телефону, у вас буде невеликий ремонт, щоб замінити USB-порт на смартфоні.

телефон, швидко, заряджається, розряджається

Таким чином, якщо ваш смартфон коштує для гарантії, ви можете зв’язатися з гарантійною карткою, щоб отримати дешевий або безкоштовний ремонт.

Проблема 0: USB-порт окислюється

Серед іншого, ви також можете мати певну корозію від потови або вологості. Коррозія є особливою проблемою, оскільки вона створює певний шар над сполучними контактами, який служить перешкодою для зарядки, але навіть гірше, якщо ви не позбудете його. У цьому випадку він буде продовжувати зіпсувати ваш пристрій, викликаючи всі великі та великі проблеми.

Тому, якщо ви хочете зберегти телефон з корозії, ви повинні розбирати пристрій, щоб визначити зону корозії.

See also  Як зробити геймпад з телефону. Gamesir F1 Gris Gamepad

Варто зазначити, що корозія може бути видалена за допомогою алкоголю або оцту.

 • Дивись всю корозію на чіпі, і переконайтеся, що оцет не потрапив до робочої області мікросхеми.
 • Як тільки ви покриваєтеся корозійного оцту, зачекайте 10 хвилин, потім використовуйте паперову серветку, щоб видалити оцет. Повторіть цей процес до пропозицій корозії.
 • Після цього вам доведеться покласти смартфон на підвіконня або будь-яке місце, яке добре провітрюється. Залиште телефон протягом 2-3 годин.
 • Потім зібрати смартфон, і спробуйте увімкнути його!

Очищення контактів

Коли Сяомі заряджається протягом тривалого часу, то однакова проблема може бути окисленням, засмічення або механічне пошкодження контактів. І якщо цього достатньо просто очистити гніздо з ПДВ, попередньо занурюватися спиртом, щоб усунути бочку та окислення, то для усунення фізичного збитку вже необхідно зв’язатися з сервісним центром.

Причини, чому телефон заряджається довгий час і швидко скидає

Коли телефон почав заряджати довгий час і майже миттєво розряджено, треба негайно “бити сигналізацію”, інакше існує ризик того, що він принесе вам найбільш відповідального моменту, і ви матимете мінімум для декілька годин. Термін служби зменшується через:

 • Плавання akb. Найчастіше це відбувається завдяки використанню непридатних зарядних пристроїв з іншими напругами та поточною потужністю.
 • Механічний збиток: тріщини, подряпини, пастки та інші.
 • Інтенсивне споживання енергії за допомогою модулів зв’язку. Цей пункт відразу відразу кілька нюансів: погане з’єднання, коли модулі працюють у інтенсивному режимі, його не оптимізоване споживання, постійно включену передачу даних, Bluetooth та датчики.

Можливі рішення

Після того, як ви помітили проблеми з оплатою рахунку, це негайно варто зробити перші надзвичайні заходи для вирішення цієї проблеми:

 • Перевірте вигляд акумулятора для механічних пошкоджень або кривавого.
 • Видалити всі програми Android, які несуть відповідальність за зарядку, енергозбереження, включаючи популярний чистий майстер.
 • Візьміть телефон до сервісного центру. найкращим та найбезпечнішим способом вирішення будь-яких проблем з гаджетами. Буде діагноз, зрозуміє з причин, вони дадуть поради та рішення.
 • Самокалібрування допоможе. Однак варто готова втратити гарантію, якщо вона все ще діє. Всі програми для калібрування, включаючи рекомендовані калібрування батареї, вимагають кореневих прав, тобто, насправді, зламаючи смартфон.

Важливий! Іноді причиною може бути стороннім додатком, жодним чином не пов’язане з акумулятором. Спробуйте запам’ятати, можливо, проблеми почалися після встановлення певної програми. Спробуйте видалити його, і знову перевірте продуктивність акумулятора.

Чому телефон швидко заряджений і швидко розряджений

З довгим використанням гаджета, користувачеві, як правило, “підстилки” останній, встановлюючи величезну кількість не завжди необхідних додатків, ігор та т.D. Така апеляція з телефоном призводить до надмірного навантаження “заліза”, що, у свою чергу, призводить до швидкого скидання телефону. Знайти всі сміттєві та невикористані програми та перевірте продуктивність акумулятора.

Акумулятор швидко на телефоні: вимкнути непотрібні програми

Чому новий телефон швидко викидає акумулятор? Все не є будь-якими енергопоглинаючими вірусами, а програми, встановлені на смартфоні. Часто у фоновому режимі існує занадто багато додатків, використовуючи Інтернет та надсилання повідомлень. Наприклад, постійно працюючи на тлі, буде дуже швидко планувати акумулятор будь-якого смартфона. Не кажучи вже про забуту вкладку з активною грою.

телефон, швидко, заряджається, розряджається

На щастя, апетити додатків можуть бути зменшені. По-перше, перевірте, які програми на смартфоні можуть працювати у фоновому режимі. Це можна знайти у розділі “Програми”.”Запуск додатків”. На Android налаштуйте параметри запуску, можна вручну, забороняючи операцію у фоновому режимі та непрямий запуск програми іншими додатками.

Що робити, якщо смартфон швидко вивантажений на Android

Автономний час є одним з найважливіших факторів, які враховуються при виборі моделі смартфона. Зі збільшенням діагоналі смартфонів, використання енергоємних застосувань, збільшення споживання енергії “апаратного”, термін служби акумулятора смартфона зменшується. Одним з кроків виробників шляхом вирішення цієї проблеми є збільшення потужності батарей, встановлених в смартфонах. Тепер ви рідко побачите смартфон з “серйозного” виробника, який завершується з акумулятором 3000 мАх або менше. Малюнок 4000 MAH сьогодні є мінімальним стандартом. Батареї такого контейнера під час використання смартфона в режимі середньої активності, дозволяйте вам заряджати його не більше одного разу на день.

See also  iPad нагрівається і швидко викидає акумулятор. Обмежте відстеження реклами

Але відразу після покупки смартфона, час його автономної роботи без перезарядки виправдовує очікування, потім після певного періоду роботи, термін служби акумулятора зменшується. Це природний процес, який нікуди не йде. Так, якщо термін служби акумулятора помітно зменшився через півтора року, два після покупки. Здається, це нормально і не викликає особливих питань. Зрештою, з часом “знос” акумулятора відбувається. Потужність акумулятора, воно більше не може “поглинути та тримати” заряд, що відповідає потужності, який спочатку був. Щоб повністю зупинити цей процес, на жаль, це неможливо, але для уповільнення старіння акумулятора є здатність їсти (якщо ви зацікавлені в цій темі. читати статтю “Як правильно стягувати смартфон, щоб продовжити роботу акумулятора” ).

Але якщо “процес” зменшення терміну служби акумулятора став помітним через місяць або два після початку роботи, або термін служби акумулятора різко знизився одночасно. тут вже необхідно шукати причину, що призводить до швидкого акумулятора розряд. Там може бути кілька причин, але ви можете “впливати”. Якщо смартфон почав вивантажувати набагато швидше, ніж звичайна. проблема мазків бути в “енергоємних” програмах та програмах, які працюють навіть у фоновому режимі, активно “завод” батареї смартфона та у налаштуваннях смартфон.

Збільшити термін служби акумулятора Смартфона може бути спеціальним вбудованим інструментам для оптимізації та збереження заряду акумулятора Android, видалення або зупинки невикористаних програм та програм за допомогою спеціальних програм.

Розглянемо весь приклад смартфона Xiaomi з десятою версією Android (на смартфонах інших виробників та смартфонів з іншими версіями візуалізації AnroR, може бути трохи різним, але “загальне значення” вибору дії однакова).

Вбудований інструмент

Введіть запит “батарея” на панель пошуку та виберіть знайдений за запитом.

Ви потрапляєте в розділ “Енергозбереження енергії батареї”.

Орієнтовний час, що залишився автономної роботи смартфона, тут можна включити “енергозбереження” та “ультрасферну енергію”, постачання виправлення проблем споживання енергії (якщо такі є) та список (рейтинг) найбільш енергоємних програм та програм.

У “Проблеми з енергоспоживання” ви можете включити або вимкнути пропоновані компоненти та переглянути щось або інше вплине на заряд акумулятора.

При включенні режиму “енергозбереження”, термін служби акумулятора смартфона повинен збільшити на 54%, що дуже добре.

Коли ви вмикаєте режим “ультразберігаючого часу”, термін служби акумулятора смартфона повинен збільшуватися майже десять разів, але енергоємні функції будуть обмеженими, а продуктивність смартфона буде зменшена, що з великою часткою ймовірності це не відповідає звичайному користувачеві. Насправді, у цьому режимі ви отримуєте лише функції звичайного ключового дозволу. вихідні та вхідні дзвінки плюс можливість надсилання та отримання SMS-SMS. Хоча в умовах формування, включення цього режиму може бути цілком виправданим.

Видалити або зупинити невикористані програми та програми

З часом існує безліч програм та програм, які ви не використовуєте, але які постійно “годують енергію”, розрядні батареї. Такі програми можуть бути попередньо встановленими (t.Е. Вже встановлено у смартфоні, коли його придбав), і може бути встановлений користувачем, а потім просто забутий як непотрібний, а не видаляється (не видалено). Найчастіше це те, що наявність великої кількості встановлених та абсолютно непотрібних застосувань викликається різким зменшенням терміну служби акумулятора смартфона.

 • Щоб переглянути всі програми, встановлені на смартфоні, перейдіть до “Налаштування”,
 • Знайти та виберіть “Програми”,
 • Ми йдемо до “всіх програм”.

І тоді все залежить від вас. У довгому списку додатків виберіть програми, які більше не використовують, або які просто не потрібні. Ми видаляємо їх без жалю. В результаті цієї операції віддалені програми більше не споживають енергію та вивантажувати акумулятор смартфона. Термін служби акумулятора обов’язково збільшиться!

Програми для аналізу та зменшення заряду акумулятора

Є багато сторонних програм, які аналізують можливість збільшення терміну служби акумулятора акумулятора, оцінюють швидкість розряду акумулятора та обмежити роботу найбільш “ненаситних” програм та програм.