Home » Трансфер з Android на iPhone 11

Трансфер з Android на iPhone 11

Android ➡️ iPhone 11 передача даних, фотографії, контакти, SMS.

Передача даних з Android до iPhone за допомогою ShareIt

ShareIt Чудова програма, яка може мати величезну допомогу у бездротовій передачі даних між різними телефонами. Він сумісний з iOS, Android та Windows пристроями. Він швидко передає файли і не вимагає мобільних даних. Ви можете використовувати його для передачі додатків, відео, фотографій, музики та файлів між телефонами. Прийняття “Відео” як приклад даних, ми повідомимо, як передавати дані з Android на iPhone за допомогою ShareIT. Дотримуйтесь інструкцій нижче:

 • Встановіть та відкрийте додаток на Android та iPhone. Ви можете завантажити його тут.
 • На телефоні Android ваші дані будуть в різних папках у менеджера файлів. Отже, натисніть “Надіслати”, а потім перейдіть до “Відео”.

Коли процес завершено, ви можете насолоджуватися вашими даними на iPhone. І ви можете використовувати той самий метод для передачі файлів з Android на iPhone.

Виконувати передачу даних з Android до iOS

При зміні одного смартфона Android до іншого, працюючи над тією ж ОС, не повинно бути проблем з передачею інформації. Але що робити, якщо дані переносяться між пристроями на різних операційних системах, наприклад, з Android на iOS? Чи можна рухатися без серйозних проблем?

Як передати дані з Android на iPhone 11 за один раз

[Висновок]: Хочете знати, як передати всі дані з попереднього телефону Android до нового iPhone 11? Ви хочете скопіювати дані від Samsung Galaxy телефонів, Huawei, LG, HTC, Sony, Google Pixel, Nexus, Oneplus, Motorola, Xiaomi, Redmi, Oppo, Meitu, Windows Phone, Sharp телефонів та інших пристроїв на iPhone? Прочитайте цей підручник і дізнайтеся простий та швидкий спосіб передачі даних з Android на iPhone безпосередньо.

Офіційні представники Apple проведуть осінній запуск нового продукту на театрі Джобс у 10 вересня. За чутками, Apple випустить три нові моделі iPhone: 6.1-дюймовий iPhone 11r, 6.5-дюймовий iPhone 11 Pro і 5.8-дюймовий iPhone 11, який збереже функцію розблокування структурованого світла 3D. Форма екрана лише завдяки прийняттю більш розширеного поліцейського упаковки

iPhone 11 буде оновлено до процесора Bionic A13 та оснащений першим у світі системою iOS 13. На веб-сайті Geekbench був виявлений оціночний результат роботи Apple iPhone 11. Він оснащений 4 Гб пам’яті, використовуючи систему IOS 13.1, одно ядро ​​5415 балів, Multi-Core 11294 бали. Продуктивність покращилася майже на 20%. Крім того, темний режим теми додано в iPhone11. Крім того, потужність акумулятора iPhone11 збільшується до 3000 мАг або більше, а стандартний швидкий заряд 18 Вт.

Хоча отримання нового iPhone 11 досить цікаво, якщо ви раніше використовували телефон Android, він може бути сильно дратує, якщо ви не знаєте, як передавати дані з Android на iPhone 11 та інших пристроях iOS 13/12. Якщо ви перебуваєте в тій же ситуації, не хвилюйтеся, ми рекомендуємо вам потужний та корисний програмне забезпечення для перемикання телефону, яке може допомогти вам. Щоб передати дані з Android на iPhone, з iPhone на Android, з iPhone на iPhone / iPad та, навпаки, якщо ваші пристрої iOS знаходяться в IOS 8 та пізніших версіях (включаючи iOS 13).

iOS Toolkit. вимикач, який допомагає перевозити контакти, фотографії, відео, фотографії, посади та музику з Android на iPhone 11 / x / 8/7 / 6s / 6 (плюс) з одним клацанням миші. Крім того, функція “відновлення соціального застосування” підтримує повідомлення резервного копіювання WhatsApp iOS / Android повідомлень на комп’ютерах та резервному відновленні Whatsapp iOS / Android на iPhone, iPad, iPod Touch та Android.

Давайте покажемо вам спосіб перенесення даних від Huawei, HTC, Samsung, Nokia, Google Pixel, Motorola та інших пристроїв у iPhone 11 (Pro).

See also  Як підключити NFC до Samsung. Що таке NFC на Android?

Перший завантаження iOS Toolkit на ПК або Mac.

Передача даних з Samsung Galaxy на iPhone 11 за 1 клік (10 хв)

Цей посібник показує, як, наприклад, для передачі контактів, повідомлень, фотографій, відео та музики з телефону Samsung на iPhone 11. Ви також можете виконати ті самі дії, щоб скопіювати дані до нового iPhone 11 з інших пристроїв iOS / Android.

Запустіть телефонний інструмент та підключіть обидва телефон, спочатку потрібно завантажити інструментарій телефону на своєму комп’ютері та встановити його. Запустіть програму та виберіть “Переключитися”, а потім підключіть як iPhone до комп’ютера за допомогою кабелів даних.

Виберіть дані для програмного забезпечення, щоб показати ваш телефон Samsung та iPhone 11 на вашому екрані, і вам потрібно вибрати типи даних, які ви хочете передати, включаючи контакти, текстові повідомлення, журнали викликів, фотографії, відео, музику та календар.

Початок роботи з Android Samsung на iPhone 11 Просто натисніть кнопку “Почати трансмісію”, щоб розпочати процес передачі даних. За дуже короткий час дані Android будуть передані до iPhone 11.

Скажіть: Вам потрібно ввійти до того, як ви зможете коментувати.Ще не обліковий запис. Натисніть тут, щоб зареєструватися.

Сильно страждають від повільної швидкості передачі даних Android на iPhone поступово? Вам це не потрібно. Ось потужний інструмент Android на iPhone-MobileTrans. Телефонний переказ, який допоможе вам передавати контакти, відео, фотографії та музику з Android на iPhone 12/11 / X / 8/7 / 6S / 6 (плюс) одним клацанням миші.

Найпростіший спосіб переключити Android на iPhone за допомогою 1 клацання

  Легко передавати дані між системою Android, iOS та Windows.

 • Передача до 17 типів даних, включаючи контакти, фотографії, посади, програми, музику, нотатки, книги та багато іншого.
 • Безпечно переміщатися, без падіння пристроїв і без видалення вихідних даних.
 • Чудово працює з Apple, Samsung, HTC, LG, Sony, Google, Huawei, Motorola, Zte, Nokia та іншими смартфонами та планшетами.
 • Призначений для нетехнічних підкованих людей, супер світло і швидко.

3 кроки для передачі даних з Android на iPhone в 1 клацання

 • Контакти У рахунку: MobileTrans. Передача телефону може передавати контакти Google та будь-який інший обліковий запис, підтримується вашим пристроєм Android. Тому, будь ласка, переконайтеся, що ви хочете передати контакти на рахунки чи ні. Якщо так, будь ласка, введіть облікові записи на своєму пристрої Android.
 • Резервне копіювання та відновлення одним клацанням миші: Використовуйте цей режим, коли у вас є тільки один телефон під рукою. Просто створіть резервну копію даних з вашого телефону Android на комп’ютер і відновіть їх на своєму iPhone, коли це потрібно.

Запустіть інструмент передачі даних з Android на iPhone

Запустіть передачу мобільних телефонів, найкращий інструмент передачі даних з Android на iPhone на вашому комп’ютері, і ви побачите наступне вікно. Після цього підключіть телефон Android та iPhone до комп’ютера за допомогою USB-кабелів відповідно. Переконайтеся, що обидва пристрої можуть бути успішно виявлені вашим комп’ютером.

Виберіть функцію “Телефонна передача”.

У головному вікні виберіть режим “Телефонний”, і ви побачите, що програма відображається наступним чином. Ви можете використовувати кнопку “Flip”, щоб переключити місця ваших телефонів і переконайтеся, що iPhone є місцем призначення.

SMS, контакти, календар, фотографії, відео та музика з Android на iPhone

Після цього ви можете побачити, що весь вміст, який може бути переданий, перераховується посередині вікна. Перевірте потрібні файли та натисніть кнопку «Пуск». Під час цього процесу ніколи не відключайте будь-який з пристроїв. Тоді всі дані будуть передані з Android на iPhone 12/11 / XS / X / 8/7 / 6S / 6 (плюс).

Щоб дізнатись більше про те, як передати дані з Android до iPhone, дотримуйтесь цього

Передача інформації за допомогою програми відновлення Desktop

У ідеальній ситуації ви просто вирішили придбати новий смартфон замість підкусового. Але, можливо, так, щоб старий мобільний пристрій пошкоджений. Як у цьому випадку передача даних з Android на iPhone? По-перше, їм доведеться відновити.

трансфер, android, iphone

Завантажте будь-яку з утиліт, зазначених нижче:

трансфер, android, iphone

Незалежно від вибраної вами програми, процедура буде приблизно однаковою:

 • Запустити утиліту.
 • Використовуючи кабель, підключіть пристрій до комп’ютера, з якого потрібно витягти.
 • Зачекайте, поки не буде визначено мобільний пристрій.
 • Вкажіть, які файли ви хочете витягти.

Далі програма зробить все автоматично. Вам доведеться лише вибрати папку на комп’ютері, до якої будуть збережені відновлені файли.

Тепер ви можете перенести ці дані на iPhone. за допомогою хмарних сховищ або iTunes відповідно до вищезгаданих інструкцій.

See also  Зовнішня батарея для телефону, як вибрати

Як передати дані від Samsung до iPhone 11 / XS / XR / X

Selena Komesz оновлено 18 жовтня 2019 року

[Висновок]: Якщо ви перейшли з телефону Android Samsung до нового iPhone iPhone 11 / XS / XR / X, ви можете бути порушені шляхом передачі всіх ваших даних. Контакти, повідомлення, музика, фотографії, відео, виклики та т. D. Скористайтеся цим рішенням, щоб легко передавати дані від Samsung Galaxy на iPhone 11 / XS.

Мені потрібна допомога. Тільки придбав новий iPhone 11, але я не знаю, як передавати контакти, текстові повідомлення та інші дані з мого старого Samsung Galaxy S8 до нового iPhone 11. Будь-який простий розчин передачі даних від телефону Android Samsung на iOS 13 iPhone 11 ?- Від Кімі

Я використовував Samsung Galaxy Note 8 більше двох років, я придбав новий iPhone 11, але зараз у мене є проблеми, у яких немає ідеї, як передати контакти з Samsung Galaxy Note 8 на iPhone 11?”- Сінді

iPhone 11, iPhone 11 Pro та iPhone 11 Pro Max запущено о 10 у 10 вересня 2019 року в Apple, Театр Стів Джобс. Ви були користувачем Samsung, і тепер ви придбали новий iPhone 11 або iPhone XS / XR / X, оскільки ви можете передавати дані зі старого телефону Samsung на новий iPhone 11 або iPhone 11 Pro (макс.)? Передача даних між Android та iPhone телефон не буде настільки простим навіть за допомогою iTunes або iCloud. Ця стаття повідомляє, як легко передавати контакти, повідомлення та інші дані від Samsung до iPhone 11 без iTunes або iCloud.

Для ефективних контактів, повідомлень, музики, відео, фотографій, журналів дзвінків та багатьох інших телефонів Android Samsung на новому iPhone 11, нам потрібен потужний інструмент передачі даних з Samsung на iPhone, який допомагає економити час для прямих даних Android на iPhone. Ця публікація надається простий інструкцію передачі даних Samsung до iPhone 11, ви також можете виконувати ті ж дії для передачі даних з Android (Huawei, HTC, Nexus, Google Pixel, Zte, OnePlus, Xiaomi, Moto, Sony та T. D.) На iPhone.

Передача даних з Samsung на iPhone 11

Інструментарій IOS. Телефонний перемикач. це потужна передача даних з Android на програмі iPhone для надсилання фотографій, текстових повідомлень, музики, відео, дзвінків та контактів з Android на iPhone всього за три кроки. Таким чином, ви можете легко передавати дані від Samsung Galaxy S10 / S9 / S8 / S7 / S6 / Примітка 9 / Примітка 8 / Примітка 5 і Т. D. На iphone 11 / xs / xr / x. Крім того, цей телефонний інструмент також дозволяє передавати дані з Android на iOS, Android на Android, iOS на iOS, iOS на Android. Крім того, це дає вам можливість створювати резервні копії даних WhatsApp та відновлення їх на iPhone одним клацанням миші. Крім того, це рішення для передачі даних на один клік дозволяє створювати резервні копії даних Samsung на вашому комп’ютері та відновити файли резервного копіювання на будь-яких телефонах Android або iPhone. Просто завантажте і встановіть його, щоб почати.

 • 1 Клацніть, щоб передати все, від Android до iPhone.
 • Легко, швидко і безпечно передавати дані з одного телефону до іншого.
 • Передача даних між пристроями з різними операційними системами, такими як iOS на Android.
 • Підтримує пристрої iOS, яка встановила останню версію IOS 12.4 і iOS 13.
 • Передача фотографій, відео, аудіо, текстових повідомлень, контактів, журналів дзвінків та багатьох інших типів файлів. Підтримує більше 8000 пристроїв Android, таких як Samsung, HTC, LG, Sony, Google, Huawei, Motorola, ZTE, Nokia та інші смартфони та планшети.
 • Працює для всіх моделей iPhone, iPad та iPod.
 • Повністю сумісний з основними постачальниками, такими як у T, Verizon, Sprint та T-Mobile.

Як передати контакти з Samsung на iPhone 11 / XS / XR / X

Запустіть програму та виберіть “Переключитися” Натисніть кнопку Завантажити вище, щоб завантажити IOS Toolkit Free, а потім встановіть та запустити його на своєму комп’ютері. Якщо ви хочете перемикати дані з одного пристрою до іншого, виберіть параметр “Переключення” на екрані привітання.

Тепер підключіть телефон Samsung та iPhone 11 до комп’ютера за допомогою USB-кабелю та чекайте їх, щоб їх виявити.

Встановіть iPhone як цільовий пристрій та виберіть вимикач типу даних виконує інтуїтивно зрозумілий процес і автоматично перераховує пристрої як джерело та призначення. Тим не менш, ви можете натиснути кнопку “Flip”, щоб обмін позицією.

Примітка. Ви також можете вибрати опцію “Очистити дані перед заголовком”, щоб видалити існуючі дані на цільовому iPhone.

See also  Як відновити фотографії на Android. Minitool Mobile Recovery

Samsung Data Starting на iPhone 11 Просто натисніть кнопку “Початок перенесення” Початок контактів з телефону Samsung на iPhone “дозволяє контролювати прогрес за допомогою індикатора екрана. Як тільки процес передачі буде завершено, ви будете повідомлені. Нарешті, ви можете безпечно вимкнути обидва пристрої з комп’ютера, і знайти всі передані контакти на вашому iPhone.

Примітка. Переконайтеся, що обидва пристрої підключені під час процесу передачі.

Ця медитація IOS Toolkit може не тільки допомогти вам передати дані з одного телефону до іншого, але також може допомогти вам передати контакти, SMS, фотографії, музику, відео на ваш iPhone та iPad, керуйте своїми iPhone, використовуючи експорт, додавати, видалити та видалити і t. D. Тепер, будь ласка, завантажте інструментарію iOS і спробуйте перемістити свої дані між iPhone, Android та комп’ютером.

Скажіть: Вам потрібно ввійти до того, як ви зможете коментувати.Ще не обліковий запис. Натисніть тут, щоб зареєструватися.

Цей метод дозволяє передавати: телефонні записи, повідомлення, фотографії та відео, закладки з інтернет-браузера, облікових записів та календарних даних. Деякі безкоштовні програми за наявності програм у App Store.

 • Завантажте безкоштовну програму Перемістити до iOS (Перейти до iOS) на пристрої Android.
 • Запустіть програму, дотримуйтесь інструкцій програми. Натисніть кнопку “Далі”, а потім виберіть “Пошук коду” у верхньому куті праворуч. У цей час, на новому iPhone, ви повинні завершити початкову активацію. Якщо попередньо завершена активація, вам доведеться скинути дані або передачу даних на інший спосіб.
 • Підключіть iPhone до мережі Wi-Fi.
 • На екрані активації дістаньте до розділу “Програми та дані”, де “Передача даних з Android“.
 • У новому вікні натисніть кнопку Продовжити, доки не з’явиться цифровий код.
 • Введіть код по телефону, звідки дані будуть передані. Очікуйте, щоб помітити “передачу даних”.
 • Примітка на дані пристроїв Android, які ви хочете передати.
 • Після відображення інформації про передачу даних, пристрій повинен бути відкладений. Тривалість передачі даних впливає на суму переданої інформації. При необхідності підключіть пристрій до зарядного пристрою.
 • Врешті-решт, підтвердьте передачу даних. Перевірте, чи всі дані були передані на новий пристрій.

Якщо номери телефонів зберігаються на SIM-картці, достатньо переставити карту на iPhone. Потім перейдіть до налаштувань, елемент “Пошта, адреси, календарі”. Клянуться і вибрати елемент “Імпортувати контакти з SIM”.

Якщо контакти не зберігаються на SIM-картці, то попередньо утримайте наступну операцію:

 • На пристрої Android відкрийте каталог.
 • Далі розширити приховане меню, де ви вибираєте імпорт / експорт.
 • У новому вікні з запропонованих варіантів виберіть “Експортувати до SIM-карти”.
 • Виберіть цифри, а потім натисніть кнопку “Експортувати”.

Важливий! Обмеження SIM-картки на 255 записів, тому частина контактів не підходить.

Shareitit

Поділіться вмістом вашого пристрою з ПК, MAC або іншим пристроєм, який працює на абсолютно іншому програмному забезпеченні. Вона поставляється з швидкістю передачі блискавки та вражаючими рисами, завдяки якому близько 12 мільйонів користувачів встановили цю заявку на свої пристрої.

 • Швидкість передачі даних 200 разів вище, ніж Bluetooth. Найшвидша швидкість, записана в цій заявці, становить 20 м / с
 • Підтримуваний або непідтримуваний формат, він може перемістити всі типи додатків та файлів Android на iPhone одночасно, зберігаючи якість.
 • У той же час ви можете використовувати спільний доступ до декількох пристроїв
 • Забезпечити доступ до використання крос-платформного спільного використання. Він може передавати дані між телефонами, комп’ютерами, iOS, Android, Windows та багатьма іншими.
 • Використовує пряму функцію Wi-Fi у пристроях, щоб зв’язати їх разом.
 • Також складається з місця розташування та функції Bluetooth, щоб знайти сусідні пристрої за допомогою програми Shareit.
 • Включає медіаплеєри для організації та потокового музики та відео. Підтримуваний пристрій: пристрій Android 2.2 I. iOS 7.0 і він не сумісний з Mac OS.
 • Може поділитися будь-яким файлом, незалежно від формату та розміру, між будь-якими двома підтримуваними пристроями.
 • Набагато швидше, ніж звичайне Bluetooth.
 • Для підключення пристроїв, не потрібно кабель дроту, ні підключення до Інтернету. Недоліки:
 • Якщо пам’ять вашого пристрою невелика, вона може уповільнити.
 • Оскільки він передає всі типи файлів та програм, він може передавати вміст з помилками та вірусами.