Home » Трансляція відео з телефону до LG TV

Трансляція відео з телефону до LG TV

Способи підключення телефону до телевізора

Найпростіший спосіб підключення до використання мобільного пристрою як флеш-накопичувача. Правда, відтворення буде зберігатися лише у пам’яті телефонних файлів: фотографії, відео та аудіо.

Що робити

Підключіть телевізор із телефоном за допомогою кабелю USB.

Виберіть на телевізорі як джерело порт USB Source.

При необхідності підтвердьте режим з’єднання по телефону.

На великому екрані структура папки або список файлів, які відскануються та визнавали телевізор. Що саме ви побачите, буде залежати від моделі пристрою.

Використовуйте пульт дистанційного керування для навігації та перегляду.

Щоб відобразити вміст телефону на екран телевізора, використовуються бездротові технології Miracast LG Smart TV. Використовуючи його, ви можете безперечно дублювати зображення та звук з пристрою на смарт-телевізорі. Miracst. це технологія, розроблена Microsoft для бездротової передачі даних. У цьому випадку зв’язок здійснюється безпосередньо між телевізором та телефоном. Відповідно, Wi-Fi повинен бути включений у обох пристроях. Вони не повинні бути підключені до однієї мережі. Цей метод працює лише з пристроями Android.

трансляція, телефон

На смартфоні, в меню швидкого запуску, коли ви називаєте “трансляцію”, його можна також назвати “бездротовим проекцією”, “дисплей” або “Підключитися до телевізора”, коли ви натиснете на нього список телевізійних моделей з’являтися. При натисканні на ім’я свого телевізора буде відбуватися миттєве з’єднання, а екран телефону буде дублюється на екрані Smart TV. У цьому випадку все буде на екрані вашого розумного пристрою, те ж саме буде на екрані телевізора.

Істина буде незручно грати в ігри.До. Існує частка затримки передачі даних. Але при перегляді фільмів не буде проблем. Шити в браузері, де швидкість реакції не потребує такого з’єднання, буде досить комфортно.

Ще однією особливістю цього з’єднання полягає в тому, що при керуванні курсором з миші або пульта дистанційного керування ви можете натиснути кнопки та посилання безпосередньо на екрані телевізора. Всі телефонні функції одночасно працюватимуть, як якщо б ви натиснете палець на екрані вашого смартфона. Цікава функціональність.

Якщо ви залишили режим перегляду екрана мобільного телефону, ви можете повернутися на додаток до екрана з нижнього ряду програм на екрані Smart TV

Як відображення відео з телефону на телевізор за допомогою програми Smart TV

Найпростіший спосіб з’ясувати, як відобразити зображення з телевізором смартфона з Smart TV Support. Більшість виробників дозволяють транслювати екран гаджета без додаткових дротів та налаштувань. просто завантажте на смартфон Smart TV програми для телевізора. Samsung. AllShare, Philips Philips MyRemote, Sony пропонує свій медіа-сервер, а LG. Smart Share. IPhone підключені до телевізорів через програму Apple TV Console та Airplay.

See also  Як розібрати зарядку з iPhone.

Перевірка підтримки перекладу екрана на Android і увімкніть трансляцію

Для того, щоб не витрачати час, я рекомендую переконатися, що ваш телефон або планшет підтримує виведення зображень на бездротові дисплеї: той факт, що не будь-який пристрій Android не здатний до цього. багато хто з них належать до дна і Частково до середнього цінового сегмента не підтримує Miracast.

 • На Android 9 (у випадку чистої ОС) перейдіть до параметрів. підключених пристроїв. Параметри з’єднання. трансляція та переконайтеся, що зображення увімкнено з можливістю передачі зображення з телефону, як у скріншоті нижче.
 • На смартфонах Samsung Galaxy відкрийте зону сповіщень повністю і перегляньте, чи є значок розумного перегляду (вважайте, що значки в області сповіщень можна перевернути, і ви не можете бути на першій сторінці).
 • На попередніх версіях перейдіть до налаштувань. екран і подивитися, чи є “трансляція” (у Android 6 та 7) або “бездротовий дисплей (Miracast)” (Android 5 та деякі пристрої з фірмовими оболонками). Якщо елемент присутній, ви можете негайно переключитися на стан “увімкнути” за допомогою меню (викликається на три точки) на чистому Android або перемикач у деяких оболонках.
 • Інше місце, де ви можете виявити наявність або відсутність функції передачі бездротового зв’язку (“Передайте екран” або “Broadcast”). область швидких налаштувань у зоні пошуку Android (однак, може бути, що функція є Підтримується, і немає ні кнопок, щоб увімкнути трансляцію, або він прихований і може бути включений у налаштуваннях, який відображається у відео нижче).

Якщо ніякого місця не існує місця для виявлення параметрів бездротового дисплея, функції дзеркалювання екрана, Smart View, трансляція, Miracast або WIDI, спробуйте шукати параметри, ввівши параметри та використання поля пошуку. Якщо нічого не не виявляється. з високою ймовірністю, ваш пристрій не підтримує бездротову передачу зображення на телевізор або інший сумісний екран.

Як включити підтримку мовлення MiraCast (WIDI) на Samsung, LG, Sony та Philips TV

Зазвичай, щоб мати можливість передати зображення з телевізора телевізора до телевізора, достатньо, щоб телевізор буде включений, а адаптер Wi-Fi був включений, але іноді функція бездротової дисплеї вимкнена Телевізор і спочатку може знадобитися включити його в налаштуваннях. Нижче наведено приклади таких налаштувань, на телевізійних пунктах можуть бути трохи різними, але логіка, як правило, однакова, і ви можете знайти необхідні параметри.

 • Samsung. На телевізійному пульті дистанційне керування натисніть кнопку SECKET SELECT SELECT та виберіть Дзеркало екрана. Також у мережевих параметрах деяких телевізійних телевізорів Samsung можуть бути присутні налаштування зображення екрана.
 • LG. Перейдіть до налаштувань (кнопка Налаштування на пульті дистанційного керування). Мережа. Miracast (Intel Widi) та увімкніть цю функцію.
 • Sony Bravia. натисніть кнопку вибору джерела сигналу на пульті дистанційного керування телевізора (зазвичай вище) та виберіть “Duplicate Screen”. Крім того, якщо в налаштуваннях телевізійної мережі (перейти на головну сторінку, щоб там відкрити параметри. мережа) Включити вбудований Wi-Fi і окремий Wi-Fi Direct точка, широковещательная може бути запущений без вибору джерела сигналу (Телевізор автоматично перейде до бездротової трансляції), але в той же час телевізор повинен бути вже включений.
 • Philips. Параметр увімкнено в налаштуваннях. Параметри мережі. Wi-Fi Miracast.
See also  Як підключити телефон до LG Smart TV

Теоретично, з моделі до моделі, елементи можуть змінюватися, але майже всі сучасні телевізори з модулем Wi-Fi підтримують прийом зображення через Wi-Fi та, звичайно, елемент меню ви зможете знайти.

Як відобразити зображення з телефону до LG Smart TV телевізор

Передача зображень на телевізор з Android через Wi-Fi (Miracast)

Перш ніж почати, обов’язково ввімкніть Wi-Fi на своєму телефоні Android або планшет, інакше наступні кроки покажуть, що бездротові екрани недоступні.

Щоб передати зображення з телефону на телевізор, вам може знадобитися дещо різні дії залежно від версії Android та марки смартфона, але зазвичай доступні наступні параметри:

 • У області сповіщень знайдіть значок трансляції та після пошуку наявних телевізорів, натисніть потрібну та зачекайте, поки початок трансляції.
 • Якщо у вас є телефон Samsung Galaxy, в області сповіщень, знайдіть значок Smart View, натисніть на неї, зачекайте, поки телевізор, натисніть на нього і зачекайте, коли трансляція починається.
 • Перейдіть до Налаштування. Екран-трансляція (або бездротовий екран Miracast), ваш телевізор з’явиться у списку (він повинен бути включений у цей момент). Натисніть на нього і зачекайте, поки підключення буде завершено. На деяких телевізорах вам потрібно буде “увімкнути” підключення (запит з’явиться на екрані телевізора).
 • Відкрийте список швидких дій у області новин Android, виберіть кнопку “Live” (може бути відсутній), після того, як ви знайдете телевізор, натисніть на нього.

На цьому, все. якщо все було успішно успішно, після короткого часу ви побачите екран вашого смартфона або планшета на телевізорі (на фото нижче, пристрій відкрив камеру, а зображення дублюється на телевізорі).

Можливо, ви також будете використовувати додаткову інформацію:

 • Це не завжди відбувається з’єднання з першого разу (іноді він намагається довго з’єднуватися і не виходить), але якщо все необхідне включено та підтримується, зазвичай можна досягти позитивного результату.
 • Зображення та швидкість передачі звуку можуть не бути кращими, грати так багато ігор не працюватимуть.
 • Якщо ви запустили якесь відео на телефоні, а на телевізорі він передається чорним екраном (який може бути в деяких гравцях та за допомогою захищеного вмісту), краще використовувати методи передачі, описані нижче в розділі з додатковими Методи передачі зображень.
 • Якщо ви зазвичай використовуєте портрет (вертикальну) орієнтацію екрана, то вмикаючи автоматичне обертання та увімкніть пристрій, ви зробите це таким чином, щоб зображення займе весь екран телевізора.

Як підключити телефон до Smart TV LG за допомогою HDMI

Це з’єднання використовується дуже рідко, але ми повинні доторкнутися до нього. Він використовує спеціальний кабель і, можливо, додатковий адаптер. На одному кінці кабелю використовується штепсель HDMI, який вставляється в аналогічний роз’єм на телевізорі, а на іншому кінці вилки з вашого порту по телефону. Як правило, цей дріт важко знайти, тому давайте звернемося до найпоширенішого типу зв’язку. Wi-Fi

See also  Що поставляється з iPhone 11

Через dlna

Для того, щоб з’єднатися з цим методом, необхідно мати бездротовий маршрутизатор вдома. Це вимагатиме кожного з пристроїв підключення до маршрутизатора.

Щоб виконати мобільне та телевізійне з’єднання, вам потрібно буде зробити наступне:

 • Вам потрібно виконати бездротовий телефонний зв’язок з маршрутизатором. У цьому випадку введіть свої налаштування мережі, а у списку доступних бездротових мереж вибираються необхідними, а потім введіть вхід.
 • LG TV також повинен бути підключений до домашнього маршрутизатора. Для цього ви можете, наприклад, використовувати мережний кабель.
 • Після того, як обидва підключені пристрої включені до домашньої мережі, потрібно активувати з’єднання. Він активується на телевізорі.
 • На смартфоні ви хочете почати галерею. Тоді вам потрібно знайти та запустити потрібний файл. Коли з’явиться меню, дозволяючи вибрати потрібний плеєр, вам потрібно знайти телевізор у ньому та натисніть на цю лінію.

Якщо є необхідність проведення розширеного налаштування, то для цього ви можете використовувати спеціалізовану програму. Є кілька варіантів для цього. Наприклад, ви можете використовувати програму Bubbleupnp.

Як підключити смартфон до телевізора: від простого до складного

Як підключити смартфон до телевізора? Це питання задається багатьма власниками мобільних телефонів, які хочуть переглядати свої фотографії та відео на великому екрані. Чіп підготував вибір корисних аксесуарів та готових рішень, які допоможуть вирішити цю проблему.

Більшість сучасних мобільних телефонів з операційною системою Android або IOS мають потужне заповнення, забезпечуючи користувачем функціями повноцінного ПК, а також оснащена сучасними камерами, що перетворює їх у справжнє аматорське фото та відео. Звичайно, для всього цього просто потрібно підключитися до телевізора, щоб демонструвати закриття та друзів ваших фотографій відпочинку та відео.

Однак, не кожен користувач знає, як підключити улюблений гаджет до домашнього телевізора. Якщо немає проблем з домашніми гравцями. з’єднання виконується через кабель HDMI, то ви не будете дотримуватися його в смартфон. Навіть за допомогою сучасного інтелектуального телебачення (телевізор з функцією підключення до Інтернету та різними вбудованими програмами), налаштуйте можливість перенесення вмісту від смартфона або планшета на великий екран не так просто.

У сучасній статті ми проаналізуємо всі основні способи підключення смартфону до телевізора, а ви можете вибрати найбільш підходящим для вас.

Як подивитися відео з телефону на телебаченні

Можливості сучасних смартфонів набагато більше, ніж телевізій. На додаток до інтелектуальних варіантів, які практично є повноцінним комп’ютером, через який ви можете дивитися фільми, телевізійна серія онлайн, перейдіть до соціальних естес і навіть грати в онлайн-ігри. У той же час на мобільному пристрої, домашнє відео та фотографії, які я хочу подивитися на великий екран. Ми зрозуміємо, як перекласти з телефону на телевізійні відеофайли, які для цього потрібні налаштування.