Home » Ви можете встановити Windows на планшеті Android. Плюси та мінуси зміни ОС

Ви можете встановити Windows на планшеті Android. Плюси та мінуси зміни ОС

Емулятори Windows для Android / запуск програм Windows (.Exe) на Android

Якщо ви хочете встановити Windows 10 на пристроях Android, вам потрібно врахувати одну з найважливіших речей. Вам потрібно використовувати потужний робочий пристрій Android. Якщо пристрій Android старий і недостатньо швидкий, Windows може повністю деактивувати пристрій, і не вдасться ввімкнути його знову.

Це може статися, коли встановлена ​​більш висока версія операційної системи для нижчої версії пристрою Android. Наприклад, якщо ви використовуєте Windows 10 у Samsung Galaxy J7.

Щоб правильно встановити ОС, потрібні такі умови:

 • Центральний процесор з архітектурою I386/ARM. Деталі виробників через AMD, IDT, Transmeta характеризуються Cross.Platform.
 • Два, і кращий чотириколак (з частотою ядер від 3 ГГц і вище) пристрій з роботою 2 ГБ для Windows 7, 8, 10.

Суть та функції встановлення Windows на планшеті з Android

Установка Windows на пристрої Android виправдана в таких випадках:

 • Найбільш вагома причина. Це ваша робота. Наприклад, ви займаєтесь на сайтах, і вам потрібна програма Adobe Dreamweaver, найбільш зручно, з якою Windows працює з ним. Специфіка роботи також пропонує використання програм Windows, аналоги яких не для Android. Так, і продуктивність праці страждає: наприклад, ви пишете статті для свого сайту або на замовлення, вам набридло перемикати макет. І програма перемикача Punto не є і не передбачена;
 • Планшет досить продуктивний: має сенс тестувати вікна та порівнювати те, що краще. Звичайні програми, які працювали на домашньому або офісному ПК (наприклад, Microsoft Office, яку ви ніколи не обмінюєте на OpenOffice), можна взяти з вами в будь.Якій поїздці;
 • Платформа Windows інтенсивно розробляє тривимірні ігри з моменту Windows 9X, тоді як iOS та Android були опубліковані набагато пізніше. Управління в тому ж великому Туризмо, Світ танків чи Warcraft, GTA та Call of Duty з клавіатури та миші. Це приємно, геймери звикли до цього з раннього віку, і тепер, через два десятиліття, задоволено ” Заїжджати ”та сама серія цих ігор та на планшеті з Android, не обмежуючи себе рамками цієї операційної системи.

Якщо ви не авантюрист пригод на голові, але, навпаки, маєте вагомий привід запускати Windows на смартфоні або планшеті, використовуйте поради нижче.

Для використання Windows на планшеті не потрібно мати попередньо встановлену версію

Практичні способи запуску Windows 8 та вищу платформу на пристроях Android

Існує три способи запустити Windows на гаджетах з Android:

Не всі вони дадуть результат: перенесення третьої партії.Це дуже клопітка справа. Не забувайте про дизайн обладнання-програмного забезпечення. На жаль, у світі гаджетів трапляються нефітальні ситуації.

Емуляція Windows та засоби для Android

Для запуску Windows на Android, емулятор QEMU підходить (він також використовується для перевірки флеш.Накопичувачів встановлення. Він дозволяє перезапустити Windows на ПК, перевірити, чи буде запуск працювати), Adosbox або Bochs:

 • Підтримка QEMU зупиняється. Вона підтримує лише старі версії Windows (9x/2000). Ця програма також використовується в Windows на ПК для імітації роботи флеш.Накопичувача встановлення. Це дозволяє перевірити його продуктивність;
 • Програма Adosbox також працює зі старими версіями Windows та MS-DOS, але у вас точно не буде звуку та Інтернету;
 • Bochs. Це найбільш універсальний, а не «прив’язка» до версій Windows. Запуск Windows 7 і вище на Bochs майже однаковий. Завдяки подібності останніх.

Windows 8 або 10 також можна поставити, перетворивши ізо-зображення в IMG-формат

Практична робота з Windows 8 і вище на емуляторі Bochs

Щоб встановити Windows 8 або 10 на планшеті, зробіть наступне:

 • Завантажте Bochs з будь.Яких джерел та встановіть цю програму на планшет з Android.
 • Завантажте зображення Windows (файл IMG) або підготуйте його самостійно.
 • Завантажте прошивку SDL для емулятора Bochs і розпакуйте вміст архіву в папці SDL на картці пам’яті.

Створіть папку на картці пам’яті для передачі розпакованого архіву емулятора там

Windows працює на планшеті Android за допомогою емулятора Bochs

Пам’ятайте. Тільки дорогі та високоефективні таблетки працюватимуть з Windows 8 та 10, не помітно “висить”.

Для запуску Windows 8 і вище за допомогою ізо-зображення, він може зажадати його перетворення на зображення формату.Img. Для цього є купа програм:

 • Magiciso;
 • Знайомий багатьом “інсталяторам” ультраїзу;
 • Poweriso;
 • Anytooliso;
 • Isobuster;
 • Gburner;
 • Magicdis тощо. D.

Конвертувати.ISO в.IMG та запустіть вікна з емулятора, виконайте такі дії:

  Відрегулюйте ISO-IMAGE Windows 8 або 10 в.IMG з будь.Якою програмою перетворювача.

Використовуючи програму Ultraiso, ви можете конвертувати файл із роздільною здатністю ISO в IMG

Якщо ви розчаровані низькою ефективністю Windows від емулятора. Саме час спробувати змінити Android на Windows на вашому гаджеті.

Встановлення Windows 10 як друга ОС

Тим не менш, емуляцію неможливо порівняти з повною частиною “чужої” ОС, вам потрібен більш повний запуск. Так що Windows на гаджеті “як вдома”. Експлуатація двох-трьох операційних систем на одному мобільному пристрої забезпечується технологіями з подвійною/мультибітом. Це контроль завантаження будь.Якого з декількох програмних ядер. У цьому випадку Windows та Android. Суть полягає в тому, що, встановивши другу ОС (Windows), ви не зламаєте роботу першого (Android). Але, на відміну від емуляції, цей метод є більш ризикованим-це необхідний для заміни стандартного відновлення Android на певний подвійний завантажувач (мультиладер), переживаючи. Природно, смартфон або планшет повинні задовольнити вищезазначені умови.

У разі несумісності або найменшого відмови при зміні консолі відновлення Android, ви можете зіпсувати гаджет, і лише в сервісному центрі Android (Windows Store) зможе відновити його. Зрештою, це не просто завантаження на “неправильну” версію Android, а заміну попереднього навантаження ядра, що вимагає максимальної обережності та впевненості користувача в його знаннях.

See also  Де SIMKA вставляється в планшет Samsung. Під кришкою на задній панелі корпусу

У деяких планшетах вже реалізовано технологію Dualboot, Windows, Android (а іноді і Ubuntu) були встановлені. Вам не потрібно переглядати завантажувач. Ці гаджети оснащені процесором Intel. Це, наприклад, планшети брендів Onda, Teclast та Cube (сьогодні у продажу є більше десятка моделей).

Якщо ви впевнені у своїх можливостях (і своєму пристрою) і все.Таки вирішили замінити операційну систему планшета на Windows, дотримуйтесь інструкцій.

  Запишіть зображення Windows 10 на флеш.Накопичувачі з іншого ПК або планшета за допомогою інструменту створення медіа Windows 10, WinSetupFromusB або іншої програми.

Використовуючи інструмент створення медіа Windows 10, ви можете створити зображення Windows 10

Але якщо прошивка UEFI завантажує від зовнішніх операторів (флеш-накопичувач, Cardrider з SD-карткою, диск HDD/SSD із зовнішньою потужністю, USB-MICROSD-Crossbar з карткою пам’яті MicroSD), то відновлення не таке просте. Навіть якщо ви підключите зовнішню клавіатуру за допомогою пристрою MicroUSB/USB-HUB із зовнішньою потужністю для одночасно підзарядки планшета-це навряд чи, що консоль відновлення швидко реагує, щоб натиснути клавішу DEL/F2/F7.

І все-таки відновлення спочатку було здійснено для перевстановлення прошивки та ядра в рамках Android (заміна “фірмової” версії від оператора комірок, наприклад, “MTS” або “Beeline”, на CyanogenMod типу на замовлення), а не Windows. Найбільш безболісне рішення. Придбати планшет з двома.Трьома ОС “на борту” (або дозволити його зробити), наприклад, 3Q QOO, Archos 9 або Chuwi Hibook. Вони вже мають для цього процесор.

Щоб встановити Windows в тандемі з Android, використовуйте планшет із опитуванням UEFI, а не з відновленням. Інакше поставте вікна “зверху” android, ви просто не можете. Варварські способи змусити Windows працювали будь.Яку версію “поруч” з Android, не призведуть до нічого. Планшет просто відмовиться працювати, поки ви не повернете Android назад. Ви також не повинні сподіватися, що ви можете легко замінити відновлення Android на нагороду/AMI/Phoenix BIOS, який знаходиться на вашому старому ноутбуці. Ви не можете обійтися без професійних хакерів, і це варварський спосіб.

Незалежно від того, хто пообіцяв вам, що Windows працюватиме над усіма гаджетами. Головним чином такі поради надаються любителями. Так що це працює, Microsoft, Google та виробники планшетів та смартфонів повинні тісно працювати і допомагати один одному у всьому, а не боротися на ринку, як зараз, розмежування програмного забезпечення один від одного. Наприклад, Windows стикається з Android на рівні сумісності ядер та іншого програмного забезпечення.

Як встановити Windows на Android за допомогою емуляторів

Використовуючи емулятори, ви можете одночасно запускати кілька операційних систем на пристрої Android, оскільки ви будете використовувати більше однієї операційної системи на одному пристрої.

Ми перераховуємо прості кроки, як завершити встановлення Windows 10, Windows XP або Windows 7 на телефонах Android за допомогою емулятора.

 • Завантажте та встановіть файл APK емулятора, наприклад, Limbo, на ваш Android.
 • Завантажте та встановіть менеджер файлів з Play Store на пристрій.
 • Завантажте файл ISO операційної системи Windows на Android Phone.
 • Після встановлення та завантаження необхідних файлів пристрій Android готовий до встановлення Windows 10.
 • Розблокуйте телефон Android та перейдіть на домашню сторінку. Після цього відкрийте кінцівку або інший емулятор.
 • В емуляторі натисніть “Завантажити комп’ютер” та виберіть опцію “Новий”.
 • Виберіть опцію “Завантажити машину”.
 • Вкажіть назву операційної системи, яку ви збираєтеся встановити. Тому введіть Windows 10 і натисніть “Створити”.
 • Введіть назву машини, яку ви встановлюєте.
 • Прокрутіть вниз і відредагуйте процесора або дошку. Для архітектури виберіть версію X64 для типу комп’ютера, виберіть ПК, для моделі процесора, виберіть модель процесора Android, дайте 4 ядра, а для оперативної пам’яті виберіть розмір оперативної пам’яті для Windows 10.
 • Тепер виберіть Hard Disk 1 та натисніть на меню Drop.Down та вкладку на партію Open. Після цього перейдіть у папку «Завантажити» та виберіть файл IMG для Windows 10, який ви завантажили раніше.
 • Прокрутіть вниз і виберіть VMware для дисплеїв VGA.
 • Перейдіть на вкладку “Завантажити з пристрою” та виберіть вкладку “Hard Drive” у меню відкриття. Після цього виберіть SDL для Integer користувача.
 • Тепер виберіть Full.SCREEN та виберіть Високий пріоритет. Ви можете отримати попередження після вибору дуже пріоритетного варіанту.
 • Нарешті, прокрутіть вгору та натисніть кнопку відтворення, щоб почати встановлювати Windows 10 на Android Phone.

Тепер ви можете використовувати функції Windows 10 на своєму пристрої Android. Інструкції щодо встановлення приблизно однакові для більшості емуляторів.

Далі розгляньте деякі емулятори, які можна використовувати для встановлення Windows на телефон за допомогою Android.

QEMU.Це швидкий емулятор хреста з відкритим кодом, який може наслідувати величезну кількість апаратних архітектур. QEMU дозволяє запускати повну незмінну операційну систему (гість VM) поверх існуючої системи (VM Host Server).

Ви також можете використовувати QEMU для налагодження. Ви можете легко зупинити робочу віртуальну машину, перевірити її стан, а потім зберегти та відновити її.

 • Емулятор процесора (X86, IBM Z, PowerPC, SPARC).
 • Виправляючі пристрої (графічна карта, мережева карта, жорсткі диски, миші).
 • Універсальні пристрої, що використовуються для підключення випромінюваних пристроїв до відповідних хостів.
 • Описи емульованих машин (ПК, Power Mac).
 • Налагоджувач.
 • Взаємодія користувача, яка використовується для взаємодії з емулятором.

На додаток до забезпечення основної інфраструктури віртуалізації та драйверів, специфічних для процесора, QEMU також забезпечує конкретний простір користувачів для управління віртуальними машинами для гостей, специфічних для архітектури.

Бохс

Bochs.Це програма, яка імітує повний комп’ютер Intel X86 Intel X86. Він включає емуляцію процесора Intel X86, загальні пристрої введення-виводу та BIOS користувача. Bochs можна скласти для імітації багатьох різних процесорів X86, починаючи з початку 386 і закінчуючи останніми процесорами Intel та AMD X86-64, які можуть навіть не з’являтися на ринку.

Bochs написаний мовою програмування C і призначений для роботи над багатьма різними формами хостів, включаючи X86, PPC, Alpha, Sun та MIPS. Незалежно від платформи господаря, Bochs все ще імітує обладнання X86.

See also  Як видалити Facebook від телефону Android Samsung

Adosbox

Adosbox. Це емулятор DOS, який можна використовувати для ігор з минулого безпосередньо на пристроях Android, а також для багатьох інших завдань. Додаток. Це порт емулятора Dosbox для Windows і постачається з багатьма віртуалізованими пристроями, такими як картки Soundblaster, щоб забезпечити максимальну сумісність з іграми.

Adosbox дозволяє використовувати системну клавіатуру для введення командного рядка, а потім розміщує на екрані набір елементів управління на екрані, коли в грі. Дисплей екрана легко налаштовано, від клавіш зі стрілками та клавішами до макета та прозорості.

Adosbox. Це безкоштовна програма з підкатегорії “Системна служба”, яка є частиною категорії “Системні утиліти”. В даний час програма доступна англійською мовою, і востаннє вона була оновлена ​​в 2016 році. Програма можна встановити на Android.

встановити, windows, планшет, android, зміни

Які пристрої можна встановити на Windows

Перевантаження Windows недоступний для всіх планшетних комп’ютерів. Перш ніж зрозуміти, чи можете ви встановити іншу операційну систему на своєму пристрої чи ні, радимо вам побачити управління та технічні характеристики пристрою. Процесор повинен мати архітектуру руки (у більшості сучасних, а не китайських пристроїв) або I386 (гаджет на процесорі Intel). Якщо ваш планшет має архітектуру руки. У вас мало варіантів зміни Windows, ви можете поставити Windows 8.0, 8.1 або Windows RT.

З процесорами Intel все набагато простіше. Ви можете поставити не лише 7 вікон внизу, але й попередні версії, наприклад, XP, CE тощо.D. Нижче наведено список пристроїв, на яких цей метод був протестований, і перевстановлення 7 Windows був успішним:

Як використовувати Windows та Android на планшеті одночасно?

Щоб організувати Windows поруч з Android на планшеті, є вісь UEFI. Зрештою, режим відновлення не дозволить вам використовувати іншу вісь. В кінці встановлення другої системи на планшеті, яка відповідає вимогам цього, з’явиться режим подвійного завантаження. При запуску пристрою меню відбудеться з можливістю вибору системи для завантаження. Дві системи будуть мирно сусідні.

Зауважте, що це можливо виключно на пристрої з подвійним процесором. В результаті такої операції подвійний завантажувач замінить відновлення Android. Будуть додаткові ризики через невідповідну сумісність праски планшета з новою прошивкою, і майже неможливо передбачити ймовірні негативні наслідки.

Дозвольте нагадати вам, це слід показати обмежувальну увагу, оскільки неможливо скасувати початковий процес введення програми подвійного завантаження.

Перш ніж розпочати процедуру, вам потрібно подбати про створення резервної копії даних на Android, щоб створити резервну копію. Збережіть все це на деякому окремому середовищі, використовуючи спеціальну програму на пристрої або за допомогою сторонньої утиліти. Тоді вам слід почати роботу:

 • Підключіть флеш.Накопичувач програмного забезпечення до пристрою.
 • У налаштуваннях UEFI Виберіть носій завантажувача.
 • Встановіть систему Windows, використовуючи ті самі правила, що і при подібній операції на домашньому комп’ютері.
 • Зробіть додаткове завантаження всіх необхідних драйверів, щоб система могла працювати без проблем.

З дуже успішним набором обставин, можливо, вам не знадобиться пошук драйверів. Негайно можна буде по черзі використовувати систему Windows з Android на планшетному комп’ютері.

Створення флеш.Накопичувача встановлення

 • Вам знадобиться флеш.Накопичувач щонайменше 4 ГБ. Це потрібно відформатовано, в той час як усі файли на ньому будуть стерті, тому перенесіть їх на інше місце. Форматування можна проводити без третійпартійних програм: Підключіть його до комп’ютера, в провіднику, натисніть на нього за допомогою правої клавіші миші та виберіть функцію формату. У вікні, що відкривається, вкажіть формат FAT32 та закінчіть процес.
 • Після цього перейдіть на офіційний веб.Сайт Microsoft, завантажте інструмент оновлення до Windows 10 та запустіть його. Використовуючи цю програму, ви можете записати зображення останньої версії системи на флеш.Накопичувачі USB, яку ви відформатовали раніше. Після завершення запису носій встановлення можна вважати готовим.
встановити, windows, планшет, android, зміни

Для емулятора вам знадобиться зображення системи у форматі ISO, його можна отримати за допомогою тієї ж програми, за допомогою якої створюється флеш.Накопичувач встановлення. Інструмент створення медіа.Інсталяцій або завантажте готовий файл з Інтернету. Перший метод рекомендується, оскільки з ним ви отримаєте офіційний продукт Microsoft, а не його піратська копія. Зображення повинно містити 32-бітну систему, оскільки двоядерний планшет не підтримуватиме.

Є два основні емулятори: Qume та Bochs. Ми будемо використовувати перший на комп’ютері для створення жорсткого диска з встановленою ОС, а другий на самому планшеті для запуску отриманої системи:

 • Завантажте програму та розпакуйте її по шляху D:/QEMU. Розділ може бути іншим, але, наприклад, візьміть диск D, на якому розташована папка QEMU. Після цього запустіть командний рядок і виконайте в ньому команду CD D:/qemu.
 • Тепер давайте перейдемо до створення віртуального диска, на якому згодом буде встановлена ​​система. Ми використовуємо для цього команду QEMU-IMG Create.F raw x.Img 1m, де x. Назва диска, а 1м. Кількість мегабайт, під ним наведено. Рекомендується взяти щонайменше 5 ГБ, тобто близько 5000 Мб, але краще взяти 6-8 ГБ, щоб пам’ять достатньо точно. Якщо ви збираєтеся встановити будь.Які програми в емульованій системі, тоді обчисліть для себе, скільки більше пам’яті вам знадобиться.
 • Раніше вам довелося отримати зображення системи у форматі ISO, нехай він має назву Obraz.ISO. Скопіюйте його в папку, в яку емулятор розпакував. У цьому випадку це D:/qemu. Лише після того, як зображення знаходиться в папці, виконайте наступну команду в командному рядку: QEMU.Екзе.М 100.Завантаження D.Cdrom obraz.ISO.HDA X.IMG, де M 100. Це пам’ять, задана для емуляції, але цей параметр не враховується при емуляції з планшета, CDROM OBRAZ.ISO. Зображення зображення, мав x.IMG. Раніше створений віртуальний диск.
 • Після цього розпочнеться звичайний процес встановлення системи. Після його закінчення всі системні файли Windows будуть на віртуальному диску.
 • Тепер ми йдемо на планшет. Завантажте та встановіть на ньому ще один емулятор Bochs. Коли вам запропоновано розпакувати елементи програми, вкажіть будь.Яким способом, але в прикладі він використовуватиме SDCARD/SDL. Рекомендується встановити карту пам’яті, інакше може бути недостатньо місця.
 • Ми переносимо раніше отриманий віртуальний диск у папку SDL. Відкрийте файл bochsrc.TXT, який розташований у одній папці, і змінює його параметр # Скільки пам’яті емульована машина буде Havy Megs: 1, де 1. Кількість оперативної пам’яті для емуляції. Майте на увазі, що якщо цього недостатньо, то ні система, ні програма в ній не будуть запущені. У рядку ata0-made: type = disk, path = “x.IMG »Ми змінюємо значення шляху в назві раніше створеного віртуального диска. Збережіть усі внесені зміни та закрийте файл.
 • Готовий, залишається ввести програму та запустити емуляцію. Помилки, що виникають під час процесу, можна знайти у файлі Bochsout.TXT, який розташований у тій же папці SDL. Орієнтуючись на них, ви можете знайти рішення проблеми, якщо вони є.
See also  Як кинути фільм на iPad. Як завантажувати фільми на iPhone через торрент

Як встановити Google Android на мобільний телефон Windows

Ми поважаємо вашу конфіденційність та здійснюємо захист вашої конфіденційності, працюючи на нашому веб.Сайті. Нижче наведені методи збору та розповсюдження інформації для цієї мережі. Веб.Сайт.

Востаннє Політика конфіденційності була оновлена ​​10 травня 2018 року.

встановити, windows, планшет, android, зміни

Makeuseof (“веб.Сайт”) належить і керує Valnet Inc.(“Ми” або “ми”), корпорація зареєстрована відповідно до законодавства Канади, з головним офісом за адресою 7405 Transcanada шосе, Люкс 100, Сен.Лоран, Kvebek H5T 1Z2.

Коли ви відвідуєте наш веб.Сайт, ми збираємо певну інформацію, пов’язану з вашим пристроєм, наприклад, з вашою IP.Адресою, які сторінки ви відвідуєте на нашому веб.Сайті, чи зверталися до іншого веб.Сайту, і в який час ви зайшли на наш веб.Сайт.

Ми не збираємо жодних інших персональних даних.Якщо ви переходите на наш сайт через бухгалтерський облік соціальної мережі, зверніться до політики конфіденційності постачальника соціальних мереж, щоб отримати інформацію про їх збір даних.

Як і більшість стандартних веб.Сайтів, ми використовуємо журнали. Сюди входять адреси Інтернет.Протоколу (IP), тип браузера, Інтернет.Провайдера (ISP), сторінки переходу / виводу, тип платформи, дата / час та кількість кліків для аналізу тенденцій, адміністрування сайту, відстеження користувачів разом та збирання Широка демографічна інформація для сукупного використання.

Файл файлів cookie. Це фрагмент даних, що зберігається на комп’ютері користувача, пов’язаний з інформацією користувача. Ми та деякі наші ділові партнери (наприклад, рекламодавці) використовуємо файли cookie на нашому веб.Сайті. Ці файли cookie контролюють використання сайту для цілей безпеки, аналітиків та цільової реклами.

Ми використовуємо такі типи файлів cookie:

 • Основне файл cookie: Ці файли cookie необхідні для нашого веб.Сайту.
 • Функціональні файли cookie: Ці файли cookie допомагають нам запам’ятати вибір, який ви зробили на нашому веб.Сайті, запам’ятайте свої уподобання та персоналізують свій досвід роботи з сайтом.
 • Аналітичні та робочі файли файли cookie: Ці файли cookie допомагають нам збирати статистичні та аналітичні дані про використання веб.Сайту.
 • Кулінарія соціальних мереж: Ці файли cookie дозволяють вам взаємодіяти із вмістом у певних соціальних мережах, наприклад, “як” наші статті. Залежно від ваших соціальних мереж, мережа соціальних мереж записує це і може відображати своє ім’я чи ідентифікатор у зв’язку з цією дією.
 • Реклама Cookie та цільові рекламні файли: Ці файли cookie стежать. См. Деталі в розділі “Рекламодавці” нижче.

Якщо ви хочете відключити файли cookie, ви можете зробити це у своїх налаштуваннях браузера. Щоб отримати додаткову інформацію про файли cookie та способи їх управління, див. Http: // www.Allaboutcookies.Org/.

Ми використовуємо теги Pixel, які є невеликими графічними файлами, які дозволяють нам та нашим надійним стороннім партнерам відстежувати використання вашого веб-сайту та збирати дані про використання, включаючи кількість сторінок, які ви відвідуєте, час, який ви проводите на кожній сторінці, Потім те, що ви натискаєте, та іншу інформацію про відвідування вашого веб.Сайту.

Ми використовуємо послуги сторонніх рекламних компаній для відображення, коли ви відвідуєте наш веб-сайт. Ці компанії можуть використовувати інформацію (не включаючи ваше ім’я, адресу, електронну адресу або номер телефону) про ваші відвідування цього та інших веб.Сайтів для розміщення реклами товарів та послуг, що представляють інтерес для вас. Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про цю практику та дізнатися, як відмовитись використовувати цю інформацію цими компаніями, натисніть тут.

Рекламодавці, як третє постачальники партій, використовують файли файлів cookie для збору та демографічних даних для реклами на нашому веб.Сайті. Наприклад, за допомогою файлів DART Google Coole дозволяє користувачам показувати рекламу на основі відвідування наших сайтів та інших сайтів в Інтернеті. Користувачі можуть відмовитися від використання файлів cookie DART, відвідавши Політику конфіденційності Google для реклами та змістовної мережі.

Ми перевірили всю політику наших рекламних партнерів, щоб переконатися, що вони дотримуються всіх застосовних законів щодо конфіденційності даних та рекомендованих методів захисту даних.

Ми використовуємо такі рекламодавці:

Ми використовуємо інформацію, яку ми збираємо:

 • Адміністрація нашого веб.Сайту, включаючи усунення проблем, а також статистичний аналіз або аналіз даних;
 • Щоб покращити наш веб.Сайт та покращити якість послуг користувачів, надаючи вам доступ до персоналізованого вмісту відповідно до ваших інтересів;
 • Проаналізуйте використання та оптимізацію наших послуг.
 • Щоб забезпечити безпеку нашого веб.Сайту та захистити від злому чи шахрайства.
 • Поділіться інформацією з нашими партнерами, щоб надати цільову рекламу та соціальні мережі.

Ми не продаємо і не орендуємо ваші особисті дані третім сторонам. Однак наші партнери, включаючи рекламні партнери, можуть збирати дані про використання вашого веб.Сайту, як описано в цьому документі. См. Деталі в розділі “Рекламодавці” вище.

Усі дані, зібрані на нашому веб.Сайті, зберігаються на серверах, розташованих у Сполучених Штатах.Наші сервери сертифіковані відповідно до Угоди про захист конфіденційності між ЄС та США.

IP.Адреси та рядкові дані користувача.Агента від усіх відвідувачів зберігаються у файлах обертання журналу на Amazon. Сервер до 7 днів. Усі наші співробітники, агенти та партнери прагнуть зберегти ваші дані конфіденційними.

встановити, windows, планшет, android, зміни