Home » Видалити контакти з карток SIM Android. Видалити контакти з використанням спеціальних програм

Видалити контакти з карток SIM Android. Видалити контакти з використанням спеціальних програм

Table of Contents

Як видалити контакти з SIM-картки-Як очистити пам’ять SIM-карт, як зберігати контакти з мобільними телефонами КПК

Всі сучасні смартфони на операційних системах Andorid або IOS дозволяють вам зв’язати контакти до облікового запису та зберігати їх у хмарі. Це дуже зручно, тому що у випадку втрати, збитку або розбиття телефону ви можете швидко і просто відновити всю телефонну книгу, а не збирати телефонний каталог за допомогою біт. Тому повністю не потрібно зберігати цифри на SIM-KE. Залишається лише для надання мобільних комунікацій.Але тут користувачі NewFangleD Gadgets стикаються з труднощами, вони не можуть видаляти контакти з SIM-картки. При спробі зробити це, числа легко видалити, але з пам’яті телефону. Я не можу чистити картку будь-яким способом. З карт, щоб видалити їх жодним чином. Що робити? Не впадай у відчай! Є кілька способів!

Найпростіший і найшвидший спосіб

Щоб легко очистити пам’ять SIM-картки на смартфоні. Просто витягніть його та вставте його в якийсь старий простий телефон. Не дивно, що вони кажуть. “Простота. Найкраще”. На таких пристроях все це робиться дуже просто і швидко. Досить перейти до контактів, і в налаштуваннях виберіть опцію “Видалити все” або “Видалити кілька” та покладіть прапорець “Всі”.

Пристрій запитує. Де видалити. Виберіть опцію “з SIM-карткою”. Ambonna цієї пам’яті SIM-картки буде очищено.

Очищення SIM на Android

Операційна система Android має дуже велику функціональність і дозволяє вам багато чого зробити. Але просто щоб видалити всі цифри на SIM-картці так просто не дасть. Для цього ви повинні копати в налаштуваннях.

Наприклад, розглянемо телефон на Android 6. На старих версіях все робиться приблизно однаково. Принаймні, алгоритм однаковий.

Отже, ми перейдемо в контакти та відкриваємо меню параметрів:

Виберіть пункт меню “Видалити кілька контактів”. Меню вибору джерела з’явиться тут:

Виберіть SIM-картку, чистою, яку ми хочемо. Після цього відображаються список номерів та контактів, які присутні на ньому:

Оскільки ми хочемо зробити повну прибирання. Покладіть галочку “вибрати все”. Прибуток!

Примітка. Якщо ви не змогли знайти таку можливість у вашому Android. Використовуйте сторонні програми. Наприклад, HTC SIM-менеджер. Це дозволить вам зберегти контроль SIM-картки, створюючи або видаляти контакти.

Видаліть номери з SIM на iPhone

Це офіційний шлях від Apple.На жаль, це не дуже зручно, і тому. Цей параметр дозволяє повністю видалити всі цифри з пам’яті iPhone, в тому числі на його SIM-картці. Тобто, якщо ви хочете зберегти контакти на самому пристрої. Їм доведеться зберегти їх, синхронізувати їх з службою iCloud.

Після цього вам потрібно підключити телефон до комп’ютера та запустити iTunes. У вікні програми відкрийте свій смартфон і перейдіть до розділу “Інформація” (інформація). Тут потрібно перевірити прапорець “Синхронізувати контакти”:

Нижче наведено прапорець “Всі контакти”. Прокрутіть вікно нижче, щоб підрозділ “Розширений” (Розширений):

Тут ви повинні поставити галочку “Контакти”. Натисніть кнопку “Застосувати”.Потрібно з’явитися вікно підтвердження, в якому потрібно натиснути кнопку «Замінити інформацію». Готовий. Після цього пам’ять пристрою та SIM-картки буде очищено.Щоб повернути контакти до самого пристрою. Синхронізувати його з iCloud, і вони знову вийдуть по телефону.

Як видалити контакти з SIM-карткою на Android

Крихітна SIM-карта може врятувати сотні контактів. І якщо вам потрібно використовувати їх на абсолютно новому телефоні Android, вам доведеться просто вставити Sims у пристрій. Але в деяких випадках необхідно видалити контакти з SIM-картки “Android” назавжди (наприклад, коли ви хочете продати старі пристрої).

Як видалити контакт з SIM-карткою

Використовуються різні способи видалення контактів з SIM-картки в телефоні Android, і ви можете вибрати найбільш підходящим відповідно до ваших потреб.

Через меню телефону

Це найпростіший спосіб, який не вимагає завантаження та використання будь-яких спеціальних програм. Це зроблено так:

 • Перейдіть до програми “Контакти” на Android.
 • Знайдіть контакти, які потрібно видалити.
 • Натисніть вибрані позиції, поки всі вони будуть позначені.
 • Тепер виберіть опцію “Видалити”, щоб стерти їх з Android Sim.

Крім того, якщо ви хочете видалити групи контактів з “Android”, просто перейдіть до розділу “Group” та позначте необхідні позиції. Щоб завершити цей процес, натисніть опцію “Видалити”.

See also  Як вирізати відео на Android.

Samsungkies App

Samsungkies. Це вільне програмне забезпечення, яке використовується для спілкування між операційними системами Windows або Macintosh та нещодавно випущеними смартфонами та таблетками Samsung. З нею контакти з SIM-картки видаляються наступним чином:

 • Підключіть свій смартфон Samsung на ПК за допомогою кабелю USB.
 • Запуск Samsung Kies на комп’ютері.
 • У програмі виберіть “Контакти” у розділі “Підключення”.
 • На відкритті контактної сторінки виберіть вкладку SIM.
 • Виберіть позиції, які потрібно видалити, і натисніть значок “Кошик”.
 • Тепер натисніть “Зберегти на пристрої”, щоб застосувати зміни на своєму телефоні.

Служба Samsungkies з смартфонами на версії Android 4.3 і вище. Старі моделі телефону не підтримують програму.

Використання облікового запису Google

Як ви знаєте, ОС Android розроблена Google. Щоб використовувати смартфон на цій платформі, потрібна обліковий запис Google, що автоматично синхронізує контакти з послугою Gmail. Таким чином, іноді з’являються повторні контакти. Щоб видалити їх за допомогою облікового запису Google, вам потрібно буде зробити наступне:

 • Перейдіть до налаштувань смартфона, виберіть Google, а потім обліковий запис Google. Поспішайте з меню ліворуч, щоб побачити підпункт “Контакти”.
 • Натисніть на нього, і він перенесе вас до браузера, щоб показати всі збережені контакти.
 • Якщо список має повторне положення, ви отримаєте повідомлення про це. Натисніть кнопку “Перегляд”, а потім виберіть “Злитися”.

Ви також можете вручну видалити непотрібні контакти. Натисніть на будь-яку конкретну позицію, а потім натисніть на три вертикальні точки у верхній частині сторінки, а в меню відкриється, виберіть “Видалити“. Це допоможе видалити контакт з облікового запису Google.

Стороні програми

Якщо вищезгадані методи не працюють, ви можете завантажити третю.Партійську програму для керування контактами Android. Якщо ви не хочете видалити одну позицію, спробуйте встановити ластик даних Android або помічник для Android, які є найкращими диспетчерами даних для Android. Вони дозволяють видалити контакт із SIM-карткою одним клацанням миші. Крім того, використовуючи помічника для Android, ви можете переглянути всю контактну інформацію. Не тільки номер телефону, але й електронний лист або іншу інформацію перед видаленням.

Крім того, цей інструмент для “Android” також дозволяє додавати нові контакти, редагувати існуючі контактні дані та виконати їх резервну копію до комп’ютера. Передача контактів з одного телефону Android до іншого підтримується. Отже, як виконати вищезгаданий процес з сторонніми додатками.

З помічником Mobikin

Ця програма для Android працює на Samsung, HTC, LG, Sony, Motorola, Nexus, Huawei, ZTE та іншому іншому. Щоб видалити всі контакти з телефону з ним, вам доведеться виконати наступні кроки:

 • Завантажте та встановіть Assistant Mobikin для Android на вашому комп’ютері або Mac.
 • Запустіть програму та підключіть телефон до “Android” на комп’ютер через кабель USB.
 • Увімкнути налагодження USB на пристрої, і додаток скоро виявить його.
 • Виберіть вкладки “Контакти“, а потім “Всі контакти” у лівій частині програми Intege, і в списку відображається вся контатна інформація, що міститься на смартфоні.
 • Перевірте контакти, які потрібно стерти, і виберіть опцію “Видалити” у верхній частині меню.

За допомогою android ластик даних

Ще одне відоме та популярне застосування для управління даними на Android. Щоб видалити за допомогою його контактів у SIM-картці, вам доведеться виконати наступні кроки:

 • Перш за все, відкрийте встановлене програмне забезпечення на комп’ютері, а потім підключіть телефон Android на ПК через USB-шнур. Після цього перейдіть на підказки на екрані, щоб програма розпізнає ваш смартфон.
 • Потім натисніть “Erase” на головному Inteeis, а потім виберіть “Середній” на наступному Integs. Після натискання слова з’явиться вікно з трьома рівнями безпеки. Просто виберіть потрібний рівень видалення даних та натисніть “OK”, щоб підтвердити свій вибір.
 • У наступному відкритті Intecees з’явиться питання “Видалити всі дані?»І порожнє поле. Введіть “Видалити” до нього та підтвердьте вибір, щоб запустити процес видалення контактів з SIM-карткою Android назавжди.

Поточна версія програми дозволяє одночасно видаляти лише всі дані, тому рекомендується заздалегідь зробити резервний телефон.

Видалення повторюваних номерів

Щоб вирішити повторення тих самих контактних даних, ви можете використовувати опцію, надану системою Android за умовчанням. Він працює майже на всіх пристроях на цій платформі та безкоштовний.

Для цього використовуйте параметр “Дубльований комбінат”, розташований у меню “Android”. Об’єднайте ті ж контакти в тому ж обліковому записі, якщо у вас є два телефонні номери однієї людини з однаковою назвою. Дотримується наступним чином:

Як видалити контакти з SIM-карткою

Щоб видалити контакти з SIM-карткою, спочатку потрібно налаштувати їх дисплей. Послідовність дій полягає в наступному:

Запустіть програму контакту.

Натисніть кнопку Меню смартфон.

Налаштування програми відкриються, натисніть кнопку “Дисплей”.

видалити, контакти, android, використанням, спец

Встановіть прапорець “Контакти” Контакти SIM-картки “в” включеному “положенні.

видалити, контакти, android, використанням, спец

Поверніться до контактів контактів контактів, знайдіть контакти SIM-карти у списку номерів (вони будуть відображатися з відповідною позначкою), виберіть та видалити їх на свій розсуд.

See also  Як заблокувати рекламу на комп'ютері. Безкоштовна рекламна блокатор

Як очистити пам’ять SIM-картки та видалити всі старі контакти на смартфоні Samsung Galaxy?

Далі ми детально описуємо цю процедуру, на прикладі редакційного смартфона Samsung Galaxy A50 з Android OS 11.

З екрана програми потрібно запустити програму контакту.

Далі на головній сторінці програми “Контакти“, потрібно відкрити головне меню, натиснувши значок “Три лінії” у верхній частині екрана зліва

Екран. Запустіть контактну програму, натиснувши значок “Контакти”. Екран. На підставі сторінки контактів Щоб відкрити головне меню, натиснувши значок “Три лінії”.

У верхній частині головного меню є вікно джерела контакту, з якою тепер ви можете працювати. У своїй суті це фільтр контактів. Тепер активовано “Всі контакти 143”.

Для того, щоб виділити контакти лише за допомогою “SIM-1”, потрібно натиснути вікно джерела контакту та вибрати позицію “SIM 1. 105”. Тобто встановити контактний фільтр лише для контактів з “SIM-1” з 105-м телефонними номерами, що зберігаються на ньому.

Екран. Натисніть верхню лінію “Всі контакти 143”. Екран. Встановіть контактний джерело (t.Е. Фільтр). Натиснувши положення “SIM 1”.

Тепер контакти відкриті на головній сторінці лише за допомогою “SIM 1”. Карти.

Щоб видалити контакти з SIM-картки, спочатку потрібно натиснути значок “Три точки” у верхній частині екрана праворуч. І в меню відкриття виберіть положення “Видалити контакт”.

Екран. Клацніть піктограму “Три точки”. Екран. Клацніть положення “Видалити контакт”.

Тепер ми переїхали до режиму відбору контактів, щоб видалити. Ви можете натиснути потрібні позиції контактів, виберіть кілька контактів для видалення. Або, у нашому випадку, відзначте всі контакти відразу, натиснувши на коло з написом “Все”.

Як результат, було відзначено 105 контактів з “SIM-картою 1”.

Всі позначені контакти можуть бути видалені, натиснувши кнопку “Видалити все” у нижній частині екрана. Натисніть кнопку “Видалити все”.

Екран. Щоб вибрати всі контакти, які потрібно натиснути на колі з написом “Все”. Екран. Щоб видалити всі позначені контакти, натисніть кнопку “Видалити все” у нижній частині екрана.

Після цього вікно відкриється, в якому потрібно натиснути кнопку “Додати до кошика”.

Екран. Натисніть кнопку “Додати до кошика”.

Тепер на головній сторінці програми “Контакти” з фільтром “SIM 1” не контакти. Ми успішно видалили їх з SIM-картки, щоб згодом копіював останню місцеву версію всіх телефонних контактів.

Щоб відкрити контакти самого телефону, спочатку спочатку відкрийте основне меню програми, натиснувши значок “Три лінії”. І після натискання верхнього вікна джерела контактів з фільтром “SIM-1”.

Екран 0. Відкрийте головне меню, натиснувши значок “Три рядки”. Екран 1. Торкніться лінії джерела контактів “SIM 1”.

У вікні, що відкривається, потрібно вибрати “Всі контакти 122”.

Тепер на головному екрані всі контакти смартфона.

Екран 2. Вам потрібно вибрати “Всі контакти”. Екран 3. Вид головної сторінки “Контакти”.

Як видалити контакти з телефону Redmi?

Введіть налаштування пристрою та перетягніть до категорії “Програми”; Натисніть рядок “Системні програми”, після чого ви виберете підрахунок “Контакти”; Перейдіть до “Налаштування дисплея” та натисніть на “Фільтр контактів”; Боляче непотрібні контакти, виберіть «Видалення» у параметрах.

Виберіть телефон для SIM-картки. Тепер вам буде запропоновано вибрати контакти, які потрібно додати. Зроби це. У меню, який з’явиться, вийміть прапор SIM, а ваші контакти з SIM-картки більше не відображатимуться у програмі.

Як видалити контакти з SIM-картки Xiaomi Redmi Note 8t?

[Питання] Як Redmi Примітка 8 Видалити контакти з SIM-картки? Я переходьте до контактів Контакти Конфігурація фільтра інший SIM-небудь Контакти. Потім я вибираю всі контакти та видалити!

Відкрийте параметри смартфона та перейдіть до розділу “Усі програми”. У списку програм знайдіть меню “SIM-карта”. У вікні керування програмою натисніть кнопку “Стоп” або “Вимкнути”. Вони розташовані у верхній частині інтенсивного. Щоб підтвердити бажання вимкнути меню, натисніть кнопку “Так”.

Як видалити контакти з SIM-картки Android

Крихітна SIM-карта може врятувати сотні контактів. І якщо вам потрібно використовувати їх на абсолютно новому телефоні Android, вам доведеться просто вставити Sims у пристрій. Але в деяких випадках необхідно видалити контакти з SIM-картки “Android” назавжди (наприклад, коли ви хочете продати старі пристрої).

Використовуються різні способи видалення контактів з SIM-картки в телефоні Android, і ви можете вибрати найбільш підходящим відповідно до ваших потреб.

Через меню телефону

Це найпростіший спосіб, який не вимагає завантаження та використання будь-яких спеціальних програм. Це зроблено так:

видалити, контакти, android, використанням, спец

 • Перейдіть до програми “Контакти” на Android.
 • Android покаже вам всі дублікати контактів. Під кожним дублікатом ви можете побачити опцію “Link”, і вам просто потрібно натиснути на ньому.

Тоді ви можете використовувати опцію “Запропоновані злиття”. Цей параметр додасть два телефонні номери до одного контакту, якщо вони підписані одним ім’ям. Якщо контакти зберігаються в декількох облікових записах Google, ця опція також підключіть облікові записи та номери телефонів. І наступного разу, коли ваш телефон синхронізує контакти, проблема їх дублювання не виникне.

Щоб використовувати функцію злиття телефону Android, виконайте такі дії:

 • Відкрийте програму контакту.
 • Натисніть три вертикальні точки, щоб отримати доступ до налаштувань.
 • У налаштуваннях натисніть опцію “Запропоновані злиття”. Тепер Android покаже вам всі контакти, які ви можете поєднати. Якщо ви хочете поєднати певні позиції, просто натисніть на опцію злиття під одним з них.
 • І об’єднати кілька контактів одночасно, натисніть значок зі стрілкою вгору, який з’являється у верхньому правому куті екрана.
See also  Як налаштувати панельну мишу на LG. Як підключити магічну віддалену консоль до LG TV.

Якщо ви використовуєте стару версію Android, ці параметри можуть бути недоступними. У цьому випадку вам доведеться видалити повторювані контакти вручну.

Видалення повторюваних номерів

Вручну простежуйте відповідні адреси у телефонній книзі дуже проблематично, особливо якщо є абсолютно ідентичні дані під різними назвами. Найкращий спосіб уникнути багатогодинного чек. Використовувати два перевірені послуги:

Google

За замовчуванням кожен власник смартфона з операційною системою Android зареєстрований у Google (принаймні заради використання ринку PLAY), і тому контактна служба не буде новинами (перед використанням сайту, варто ввести Налаштування операційної системи та встановлення вікна навпроти “синхронізації” чисел з номера Google).

Відповідно, вам просто потрібно дотримуватися посилання, увійдіть, а потім, озброєний екраном меню, розташований у лівій стороні екрана, натисніть кнопку “Знайти аналогічні контакти”.

видалити, контакти, android, використанням, спец

Якщо були знайдені варіанти, придатні з точки зору сенсу, послуга негайно скаже вам, як це зрозуміти, з усіма непотрібними (покладіть галочки, натисніть “Видалити”), або як повернути зміни.

Дубльовані контакти

Якщо ви піднімаєтеся в браузер, налаштуйте деяку синхронізацію, і зрозумійте, інструкції не є цікавими (або час не залишається взагалі), то цифровий магазин Google Play пропонує хорошу альтернативу. Дублікати контактів. Ідея однакова. Автоматичний пошук повторень (або частково подібних) дублікатів та швидкого видалення пакету додаткових цифр. Всього кілька секунд, і результат справді вражає!

Як видалити один або кілька контактів на своєму iPhone

Що потрібно знати

 • Ios: Відкрийте телефон програми та виберіть контакти. Знайдіть контакт, який потрібно видалити, торкніться його та виберіть Змінити свій контакт.
 • Icloud: Перейдіть до iCloud.Com і введіть систему. Виберіть контакти. Знайдіть контакт, який потрібно видалити, натисніть його та виберіть Змінити контакт.
 • Використовуйте iCloud, щоб одночасно видалити кілька контактів. Тримає команду. Клацніть на всі контакти, які потрібно видалити. Виберіть Видалити. Потім виберіть Видалити.

Ми видаляємо контакти з SIM.Картки на смартфоні

Поточні версії IOS розташовуйте телефонні контакти в програмі “Телефон”, тоді як старіші версії контактів IOS Plate в окремих “контактах”, але після відкриття “Контакти”, процес видалення залишається незмінним.Ми покажемо, як видалити одну або дві контакти за один раз і як видалити кілька контактів відразу.

Як видалити окремий контакт на iPhone

Якщо у вас є один контакт, який ви хочете видалити з вашого iPhone, виконайте цей процес.

Торкніться програми телефону. Відкрити його.

Натисніть значок контактів у нижній частині екрана телефону.

Знайдіть контакт, який потрібно видалити.Ви можете зробити це, переглядаючи свої контакти або за допомогою пошуку за допомогою верхньої панелі.

Коли ви знайдете контакт, який потрібно видалити, торкніться назви.

Під час перегляду контактного екрана натисніть Змінити.

Прокрутіть вниз і натисніть Видалити контакт.

Якщо ви змінюєте свій розум і хочете зберегти контакт, натисніть Скасувати. В іншому випадку, щоб завершити видалення, натисніть Видалити контакт.

Як видалити приватний контакт у ICloud

Ваш iPhone не може бути єдиним місцем, де ви зберігаєте свої контакти. Якщо ви використовуєте ICLOUD та налаштовано для синхронізації контактів з іншими пристроями, сумісними ICLOUD, ваша адресна книга також знаходиться в хмарі. Отже, якщо ви віддаєте перевагу видаляти контакти з iCloud безпосередньо, а не на iPhone, ви можете це зробити. Просто виконайте ці кроки:

Коли ви видаляєте контакт в iCloud, він видаляється з усіх пристроїв Apple, які ви налаштували для синхронізації контактів з вашим обліковим записом iCloud.Це правда незалежно від того, видаляєте ви контакт з iCloud чи на своєму iPhone. Це простий спосіб переконатися, що контакти на всіх ваших пристроях збігаються.

Введіть iCloud за допомогою свого ідентифікатора Apple.

На головному екрані iCloud натисніть контакти.

Знайдіть контакт, який ви хочете видалити, переглянути або дотримуючись пошуку.

Клацніть на контакт, який потрібно видалити.

Ви можете використовувати iCloud для одночасно видалення декількох контактів. Для цього утримуйте командний ключ на Mac (або керуючому ключі, якщо ви використовуєте iCloud для Windows) та натисніть всі контакти, які потрібно видалити. Потім натисніть клавішу Видалити на клавіатурі та видаліть у спливаючому вікні.

Виберіть «Видалити контакт».

У спливаючому вікні натисніть Скасувати. Щоб зберегти контакт або видалити. Щоб позбутися від нього назавжди.

Як видалити кілька контактів на iPhone

Незважаючи на те, що ви можете видалити кілька контактів одночасно за допомогою iCloud, неможливо одночасно видалити кілька контактів на iPhone.