Home » Віддалений доступ до іншого комп’ютера. Передача та завантаження файлів за допомогою віддаленого ПК

Віддалений доступ до іншого комп’ютера. Передача та завантаження файлів за допомогою віддаленого ПК

Віддалений доступ до ПК через Інтернет: Налаштування віддаленого робочого столу

Все чудово! З вашим системним адміністратором бородатий! Сьогодні ми поговоримо про віддалений доступ до комп’ютера. Хто хоча б одного разу працював як. Адміністратор або ІТ.Інженер знає, наскільки це потрібно. Коли в компанії є близько сотень комп’ютерів, і вони розташовані на різних поверхах або адресах. Звичайно, просто нереально ходити або їздити на кожному невеликих труднощах.

Ось чому програми приходять на допомогу для віддаленого доступу до ПК або сервера. Але я поспішаю догодити багатьом, ви також можете використовувати стандартні інструменти Windows. Спочатку ми проаналізуємо віддалене з’єднання у Windows, а потім я розповім вам про список найкращих програм управління. Якщо у вас є додатки, пишіть про них у коментарях.

Для початку коротко проаналізуємо питання: Що таке віддалений доступ?. Це можливість з одного комп’ютера керувати іншим комп’ютером, побачити його робочий стіл, робити різні маніпуляції, налаштування та t.D. Підключення може бути як в локальній мережі, так і через Інтернет.

Вікна віддаленого робочого столу

Якщо вам потрібно встановити з’єднання двох комп’ютерів або ПК та мобільного пристрою, один з яких (віддалений) працює з Windows, а другий-під Windows, iOS, Android або Mac OS X, іноді ви можете обійтися без сторонніх програм (Якщо ви берете участь у з’єднанні лише комп’ютерами Windows). Системний додаток “Віддалений робочий стіл” присутній у всіх випусках “Windows”, починаючи з XP. Не варто, щоб на обох машинах однакова версія ОС ви не можете встановити з’єднання без проблем, наприклад, між Windows 10 та Windows 7.

Microsoft Remote Desktop для Android та Apple доступний для безкоштовних завантажень у Google Play та App Store.

Що ще потрібно для створення з’єднання:

 • Дозвіл на віддалений доступ. Налаштований на комп’ютері, ви збираєтеся керувати зовні.
 • Обліковий запис із паролем на віддаленому комп’ютері. Для вирішення адміністративних завдань (встановлення та видалення програм, зміни в налаштуваннях системи тощо. П.) Необхідно враховувати права адміністратора.
 • З’єднуючи обидва машини до Інтернету або знайдіть їх у одній локальній мережі.
 • На приймаючій стороні. Відкритий порт TCP 3389 (використовується пультом дистанційного робочого столу).

Як дозволити дозвіл

Це та додаткові інструкції показані на прикладі Windows 10.

  Поки у вікні “Система” натисніть “Налаштування віддаленого доступу”. У вікні “віддаленого робочого стола” ми встановимо етикетку “Дозволити” (дозволяйте прапорець підключення лише для того, щоб залишити автентифікацію))). Натисніть кнопку “Виберіть користувачів”.

 • Щоб додати користувача, до якого буде дозволено віддалене з’єднання з вами, натисніть “Додати”. У полі “Ввести імена” ви введете назву свого облікового запису на цьому комп‘ютері (не забувайте, це має бути з паролем!), натисніть “Перевірте назви” і OK.

доступ, іншого, комп, ютера, передача

Як налаштувати параметри з’єднання

На комп’ютері виконуються наступні дії, з яких ми виконуємо віддалене з’єднання.

 • За замовчуванням вікно програми відкриється складений, де є лише поля для введення назви комп’ютера та даних користувачів. Щоб отримати доступ до всіх параметрів, натиснувши стрілку “Показати параметри”. У нижній частині першої вкладки. “Загальний”, кнопка для збереження параметрів з’єднання до файлу є. Це зручно, коли ви використовуєте різні налаштування для підключення з різними машинами.
 • Наступна вкладка. “Екран” дозволяє змінювати властивості дистанційного зображення екрана комп’ютера на вашому моніторі. Зокрема, для збільшення та зменшення дозволу, використовуйте кілька моніторів, змініть глибину кольору.

  Далі ви налаштуєте “локальні ресурси”. Звук з віддаленого комп’ютера, умови використання скорочень клавіатури, доступу до віддаленого принтера та буфер обміну.

 • Вкладка “Додатково” дозволяє визначити дії під час перевірки автентичності віддаленого ПК, а також встановити параметри з’єднання при підключенні через шлюз.

Після встановлення з’єднання робоча сесія на комп’ютері поточного користувача буде завершена, і керівництво піде до вас. Користувач віддаленого ПК не зможе побачити його робочий стіл, оскільки заставки з’явиться на екрані замість цього.

Після цієї інструкції ви можете легко з’єднатися з комп’ютером, який знаходиться в тій же мережі з вашим. Якщо пристрої підключені до різних мереж, вам доведеться зробити кілька додаткових налаштувань.

Як підключитися до віддаленого комп’ютера через Інтернет

Існує 2 способи налаштування підключення віддаленого робочого столу Windows через Інтернет, створюючи канал VPN, так що пристрої бачили один і те ж саме, як ніби в одній локальній мережі, а також перенаправляючи порт 3389 до локальної мережі і змінити динамічні (чергові) IP-адреси віддаленої машини до постійного (статичного).

Існує безліч способів створення каналів VPN, але опис їх займе багато місця (крім того, багато інформації про це легко в мережі). Тому ми розглянемо, наприклад, один з простих. За власними засобами Windows.

Як створити канал VPN у Windows

На віддаленому автомобілі, який буде сервером:

Після цього компонент “вхідний зв’язок” з’явиться у папці мережевого підключення, який буде сервером VPN. Так що зв’язок не заблоковано брандмауером, не забудьте відкрити порт TCP 1723 на пристрої. І якщо сервер призначений локальний IP-адресу (починається з 10, 172.16 або 192.168), порт повинен бути перенаправлений до зовнішньої мережі. Як це зробити, читати нижче.

See also  Як видалити екран блокування на Сяомі

Відкрийте віддалений доступ і покладіть пароль

Тепер на одному ПК (до якого ми хочемо підключити) у програмі Anydesk, відкрийте розділ “Налаштування”. См. Екран нижче.

На вкладці “Безпека” натисніть кнопку “Налаштування безпеки”. (Рецепт адміністративних прав може знадобитися)

Розблокувати параметри безпеки / Anydesk

Після того, як ми поставили галочку навпроти пункту “Дозволити неконтрольований доступ” та запитав пароль.

Примітка. Цей параметр дозволяє підключитися до цього ПК без дозволу користувача!

Тобто, якщо ваша бабуся закликає вас і просить побачити, що відбувається з її ПК. Вам не доведеться пояснити їй, щоб вона запустила будь-який поділ і дав дозвіл на підключення до свого пристрою. Просто скажіть їй: “Увімкніть ПК, і тоді я зроблю все себе. “.

Цей пароль повинен бути запам’ятовується / запис (разом з ідентифікатором, який був на 1-й етапі). Це буде потрібно, щоб дистанційно підключений до цього ПК.

Все, насправді, на цьому всі налаштування на цьому комп‘ютері завершено.

Як я можу налаштувати віддалений доступ до Android, iPhone, iPad

Все більше популярність смартфонів і таблеток. Кожна друга людина має принаймні один гаджет. Зрештою, це зручно, коли в руці є компактний помічник, завдяки якому ви можете віддалено йти на ваш комп’ютер. Це допоможе нам спеціальні програми, які ми зараз отримуємо.

Віддалене з’єднання з смартфона (Chrome Remote Desktop)

Віддалений робочий стіл Chrome користується великим попитом від користувачів. Встановлення утиліти може бути практично будь-якою операційною системою. Передача файлів між двома пристроями заборонено. Запуск програми ви побачите дві точки “віддаленої підтримки” першим, а другий “мої комп’ютери”. Перший необхідний для того, щоб мати можливість підключати різні пристрої між собою. Другий елемент допоможе підключити гаджети, з якого один обліковий запис.

Встановлення та налаштування Chrome Remote Desktop

 • Завантажте за допомогою “Play Market”, то ми зробимо встановлення програми.
 • Якщо ви запускаєте перший раз, то вам потрібен авторизація з вашим обліковим записом.
 • Виберіть ПК (лише ті, які мають дозволи для віддаленого з’єднання).
 • Ми пишемо PIN-код (який ви встановили на ПК). Натисніть “Connect”.

доступ, іншого, комп, ютера, передача

Rms програми віддаленого доступу

Цей продукт виготовлений з двох різних модулів. Перший (клієнт) встановлюється на пристрій, з якого буде виконуватися з’єднання. Другий (хост), він повинен бути запущений на пристрої, до якого буде виконуватися з’єднання. Вам все ще потрібно знати, як легко закрити доступ до комп’ютера. Найпростіший варіант. Це запит, натисніть кнопку відмови.

Vnc Viewer, що підключається до віддаленого робочого столу

Vineer VNC перетворить ваш смартфон на віддалений робочий стіл. Щоб почати користуватися утилітою, спочатку встановіть додаткове програмне забезпечення на всіх комп‘ютерах, які планують підключити. Далі завантажте програму перегляду VNC на смартфон, встановіть. Готові можна використовувати.

Програми для віддаленого доступу до комп’ютера через Інтернет

Розглянемо верхню частину найпопулярніших програм для віддаленого доступу до комп’ютера через підключення до Інтернету. Наведені нижче утиліти допоможуть отримати доступ до потрібного ПК або ноутбука, обмінюватися файлами та папок, переглядати зображення, відео та документи, щоб продемонструвати те, що відбувається на екрані іншим користувачам, спілкуйтеся з ними в текстових чатах та т.D. Деякі програми надають інструменти для роботи між настільними системами, іншими. Дозволяють підключитися до настільного пристрою з мобільних телефонів та планшетів. Ви можете швидко організувати високоякісне з’єднання та використовувати побудовану функціональність для реалізації ваших завдань у віддаленому режимі.

Radmin. Це знаменита програма віддаленої адміністрації, що виробляється для робочих місць на базі Windows. Ви можете одночасно додати кілька клієнтів до однієї сесії та організувати робочий процес будь-якої складності. Забезпечує високу продуктивність, а також стабільне та безперервне з’єднання.

Утиліта може бути запущена як системна служба. Перехід до повного режиму перегляду, натиснувши одну клавішу, доступна, можна масштабувати об’єкти робочого столу. Є варіанти вимкнення та перезавантаження віддаленої машини. Забезпечує засоби для обміну текстовими повідомленнями та різноманітними файлами.

Має набір додаткових попередньо встановлених інструментів для захисту персональних даних. Ви зможете налаштувати дозволи на доступ до сеансу та створити пароль для нього, після чого кожен користувач повинен передавати автентифікацію за запитом та підтвердженням.

У пожежі TeamViewer! Віддалений без прогресу та проблем!

 • Переглянути або створити приховані папки;
 • Підтримка дисплеїв з високою роздільною здатністю;
 • Проста інтайз, зручна панель управління;
 • Використання NT та технології безпеки NT та Telnet;
 • Файлова програма Вимкнути функції у разі проблем зв’язку;
 • Інтеграція з іншим програмним забезпеченням Famatech, включаючи Radmin VPN та інструмент розгортання;
 • Робота з ПК, які знаходяться в одній локальній мережі або за допомогою підключення до Інтернету.
 • Пробний період обмежується тридцяти днів;
 • Немає можливості підключитися до віддалених настільних Windows з мобільних пристроїв, мобільна версія віддаленого помічника не передбачена в Google Play, App Store.

Team Viewer-це потужний додаток між платформами, яка дозволяє підключитися до віддаленого комп’ютера. Підтримує створення бпасних брандмаузерів, заблокованих портів та Nat маршрутизації локальних IP-адрес.

Інтуїтивно зрозумілий Inteeis помітно спрощує наступну роботу з функціональністю. Варто відзначити наявність асистента російського мови, коли ви вперше почнете. До речі, відкриваючи програмний інсталятор, ви можете точно вибрати, як запустити його (з установкою або без нього).

Можна продемонструвати екран та презентації. Ви можете передавати та завантажувати різні файли. Забезпечує високий ступінь цілодобувності, шифрування сеансу за допомогою AES, алгоритмів RSA.

 • Відмінна швидкість надсилання даних;
 • Працює з віддаленим автоматом через веб-браузер;
 • Запущено в різних режимах, у тому числі без установки;
 • Додаткові інструменти адміністратора для користувачів глобального сеансу;
 • У магазині App Store і Play Market є команда TeamViewer QuickSupport версія для смартфонів;
 • Можливість налаштування неконтрольованого доступу до комп’ютерів адміністрування без необхідності вводити ідентифікатор та пароль кожного разу.
 • Більше варіантів у платній версії Pro;
 • Програма безкоштовна для домашнього використання, але алгоритм часто працює неправильно і забороняє використання вільної версії підозрювати користувачеві у використанні програмного забезпечення для комерційних цілей.
See also  Комп'ютер не бачить Windows на SSD. Які типи дисків SSD

Anydesk. Багатофункціональне програмне забезпечення з широким спектром корисних інструментів. Підходить як для Новиков, так і професіоналів. Не вимагає складних налаштувань та маніпуляцій з конфігураціями. Дозволяє легко встановити надійне високопоставлене з’єднання для управління дистанцією.

Дає можливість організувати інтерактивні конференції. Може працювати з кількома пристроями одночасно. Відкриває доступ до вмісту файлу іншого комп‘ютера. Підтримка протоколу TLS гарантовано захищати конфіденційні дані користувача та захист від несанкціонованого проникнення.

 • Простота використання;
 • Запис сеансу доступний;
 • Чуйна технічна підтримка;
 • Знає, як зробити скріншоти монітора;
 • Друк документації на принтер;
 • Сумісність з Windows XP, Vista та вище;
 • Зручна цільова лінія, підтримка адреси адрес;
 • Для звичайних користувачів. Це абсолютно безкоштовна програма для віддаленого доступу до домашнього комп’ютера.
 • Безкоштовно для неправомірного використання, однак ця версія не має деяких можливостей для системних адміністраторів корпоративних та приватних мереж.

Supremo Remote Desktop. Універсальне програмне забезпечення для управління іншими ПК та адміністрування мережі. Користувач не потрібно встановлювати програму, а також витрачати час налаштування брандмауера або маршрутизатора. Після першого запуску ви автоматично призначаєте ідентифікатор та пароль. Ця інформація залишається передана користувачам Supremo, яка може підключитися до вашого пристрою.

Варто відзначити потужні інструменти для моніторингу та редагування вашого з’єднання, включаючи надбудову параметрів безпеки. Весь переданий трафік зашифрований, ніж гарантує можливість безпечного цілодобового доступу до вашого комп’ютера.

 • Високоякісна контактна книга;
 • Інтеграція з менеджером файлів;
 • Генерація онлайн-звітів про сесію;
 • Налаштуйте маршрутизатор за допомогою послуги DDNS;
 • Ssh, RLOGIN, SSL, підтримка протоколу PPTP тощо;
 • Вкладка з докладними інструкціями для навчання новачок.
 • Миттєве з’єднання між сервером та клієнтською частиною;
 • Він працює однаково добре на Windows та іншому робочому столі, мобільній ОС;
 • Розділ з інформацією про динамічну та статичну IP-адресу, ім’я хоста DNS, шлюз тощо.

Безкоштовний інструмент, який популярний з 80 мільйонів. Людина.

 • Захищене з’єднання;
 • Запустити без установки;
 • “Прозорість” для брандмауерів;
 • Інтегрований голосовий чат;
 • Текстове повідомлення;
 • Багатомовний inteeis;
 • Віддалене з’єднання без супроводу (запит);
 • Книга контактів.

Мешцентральний

Інший проект з відкритим вихідним кодом для віддаленого доступу до комп’ютерів. Мешцентральний. Для підключення пристроїв ви можете використовувати як державні сервери, так і власні. Частина сервера записується на Nodejs, тому він розміщений і досить починається. Приклад для Linux:

Під Windows існує готовий інсталятор, який автоматично поклав Nodejs і сам мешкуцентральний сервер.

Управління віддаленим господарям здійснюється через браузер. Вона відрізняє мешцентральну від багатьох подібних систем. Від вільного мене взагалі невідомо.

У локальній мережі самі агенти є багатошаровим сервером. В інших випадках, у налаштуваннях агент, вам потрібно буде вказати адресу сервера, щоб мати можливість організувати через нього. На додаток до безпосереднього доступу до екрана комп’ютера, ви можете переглянути інформацію про обладнання, підключитися до консолі, переглянути графіки завантаження процесора та пам’яті, надсилати файли.

Youtube має докладну серію відео на всіх видів налаштування. Є все можливе. Пряма установка сервера, двома авторизаціями, робота через Nginx зворотний проксі, налаштування дозволяємо шифрувати сертифікати та багато іншого. Це незвично бачити таку докладну серію відео для відкритого джерела проекту.

Розширення та пробуття MeshCentral дуже простий. Досить встановити сервер. Перейдіть до нього через веб-сайт Inte. Виберіть агент для операційної системи та встановлення. Є підтримка мобільних пристроїв. Після встановлення агента ви можете підключитися до хосту з панелі керування.

Якщо хтось використовує мешцентральний вдома, дайте відгук. Як це програмне забезпечення в реальній операції. Це виглядає дуже комфортно за зовнішнім виглядом. Я сам використовую комерційне програмне забезпечення для керування віддаленим комп’ютером через браузер. Я куплю його як послугу.

доступ, іншого, комп, ютера, передача

Віддалений комп’ютерний контроль: топ-програми

У сучасному виборі ми склали список найкращих програм для віддалених комп’ютерів та інших пристроїв на різні ОС. Від Windows до FreeBSD. Тут ви знайдете як рішення для домашнього використання та професійне програмне забезпечення, створене для системних адміністраторів з Devops-Ami.

Teamviewer. Пульт дистанційного керування, найпопулярніша у світі. Він розташований під гаслом “все в одному!”, Дуже простий і безпечний. Величезний плюс. Програма безкоштовна для приватного використання (але оплачується за комерційне використання).

Основні характеристики TeamViewer:

 • Можливість підключення до компютера віддалено та працювати абсолютно такою ж, як якщо б користувач був за ним (включаючи використання ключових комбінацій та інших зручностей);
 • Інтуїтивне управління;
 • Керування віддаленим доступом з будь-якої операційної системи. Windows, Mac та Linux;
 • Безперебійне віддалене адміністрування власних автомобілів в офісі, не виходячи з дому або іншого офісу;
 • Високий обмін інформацією з комп’ютерами, захищеними брандмауером;
 • Взаємний віддалений доступ, проста передача файлів в обох напрямках;
 • Широкі додаткові функції веб.Конференцій та відео.Сеансів;
 • Ви можете допомогти другові чи родичу, дістатися до робочого столу до колеги миттєво, без затримок та затримки.

Можливості постійно доопрацьовуються та доповнюються. Утиліта може функціонувати навіть без установки. Існує спеціальна версія TeamViewer QuickSupport для швидкого одноразового забезпечення термінової допомоги.

Радмін. Програма віддаленого доступу спочатку була розроблена для корпоративної роботи. Два основні завдання. Персонал підтримки та технічної підтримки, а також адміністрація місцевої мережі та серверів без фізичних відвідувань офісу. Компанії, які знають про існування РАДМІН, можуть зберегти здоровий вміст ІТ-відділу. Це майно, хоча ви можете спробувати це безкоштовно протягом 30 днів

 • Дозволяє працювати з великою кількістю автомобілів одночасно. Це зручно для великих компаній з філіями в різних містах;
 • Операційна проблема вирішення на віддаленому ПК (усунення несправностей, встановлення програмного забезпечення та ін.);
 • Надійний захист даних для стандарту AES, налаштування рівня безпеки, динамічний DNS;
 • Після підключення до комп’ютера користувача. Двостороннім передачею даних, текстових та голосових повідомлень;
 • Режим багатомоніторного зв’язку через протокол RDP, незахищений для підтримки послуг та презентацій;
 • Технологія DirectScreTranntransfer забезпечує суперечко обмін інформацією з віддаленого робочого столу одного комп’ютера до іншого. Radmin є однією з найшвидших програм для таких завдань;
 • Сумісність з різними версіями Windows, починаючи з NT4.0/95/98 та закінчення Windows 10.
See also  Redmi Note 8 Pro What Android

Radmin складається з частини сервера (встановлена ​​на ПК системного адміністратора) та частину клієнта (розміщена на машинах працівників). Розробник надавав кілька варіантів програми для компаній з різними завданнями, ви можете вибрати найбільш зручний та відповідний час.

Anydesk з точки зору можливостей та Inteeis найбільш схожий на Timwiere. Але ця послуга має ряд приємних відмінностей. По-перше, програмне забезпечення не вимагає встановлення, а в встановленій формі пожирає менше системних ресурсів. Процес спокійно висить у лотку, і очікує, що той самий віддалений клієнт дасть запит, щоб дозволити з’єднання, і ви натискаєте кнопку і погоджуєтеся. Звичайно, ви можете встановити параметри, які дозволять вам автоматично переглядати робочий стіл, але це не завжди зручно. Загалом, процес споживає не більше парних мегабайтів оперативної пам’яті.

По-друге, після декількох використовує, Enidec не розпочнеться бомбардування вам сповіщень на екрані, що розробник підозрює вас у комерційному використанні. Хоча все схоже на “Тім” дещо назад. Ви можете вільно підключитися до декількох віддалених ПК, не купуючи ліцензію. Шляхом дорожнього руху та системних ресурсів, будь.Який також “їсть” менше.

По.Третє, наш герой підтримує більше операційних систем. Розробники зосереджувались на впровадженні доступу не лише до Basic Today Windows, Mac, Linux, Android Yes iPhone з ipadami. Зокрема, підтримує FreeBSD, Raspberry Pi та Chrome OS.

Основні характеристики AnyDesk:

 • Простота використання для різних категорій користувачів;
 • Невелике навантаження на системні ресурси, перехресна платформа;
 • Можливість підключення навіть зі швидкістю 100 кб / с;
 • Підтримка режиму конференції та співпраці;
 • Шифрування технологій TLS.2 захистити від несанкціонованого доступу;
 • Можливості для тонкої настройки та налаштування, оптимізація для вирішення корпоративних завдань.

Аероадмін. Потужна, універсальна та безкоштовна програма управління програмним забезпеченням через Інтернет з ОС Windows. Щоб отримати доступ до користувацької машини, вам не потрібно змінювати параметри Faervola або Routher. З усією простотою, робота над локальною мережею проходить відповідно до високих стандартів безпеки (128-бітний ключ шифрування).

 • Не потрібна реєстрація, монтаж та конфігурація. Все надзвичайно просте;
 • Робота з локальним комп’ютером або сервером;
 • Здатність вести декілька паралельних супроводів;
 • Висока швидкість (доступ до віддаленого комп’ютера за 30 секунд від першого підключення до можливості успішно працювати), немає необхідності попередньо налаштовувати з’єднання;
 • Зручність використання ключових комбінацій;
 • Комп’ютери контролюють через Інтернет або через локальні мережі (ви можете одночасно працювати з машинами з різних мереж);
 • Автоматичне оновлення, підтримує російську та англійську мову;
 • Здійснює віддалене відстеження дій працівників.

Aeroadmin підходить для конфіденційності та для бізнесу, керуючи віддаленим користувачем та сервером. Багатофункціональна програма не потребує знань іноземних мов.

Splashtop. Прогресивний додаток для обслуговування дистанційного робочого столу Mac та Windows, планшет або смартфон на Android. Дозволяє не тільки обслуговувати машину, але й грати, переглянути відео та виконувати інші розваги. За даними статистики розробників, програма була встановлена ​​до 15 мільйонів. Користувачі.

Будь.Яке з цих програм можна успішно використовувати для організації віддаленого доступу.

Якщо ви приватна людина (не організація) та ваше завдання з епізодичного доступу до декількох комп’ютерів, зручніше використовувати програму безкоштовно для некомерційного використання. Наприклад, AnyDesk або Ammyy Admin.

Для управління комп’ютерами всередині мережі організації ви можете використовувати Lite Manager або Radmin.

Коли не просто епізодичний контроль, але повний контроль та реєстрація всіх, що відбувається на комп’ютерах, або переглядати екрани декількох комп’ютерів у режимі реального часу. Виберіть Lanagent.

Lanagent повністю відповідає своїй меті і виконує всі зазначені функції. З зручностями та простотою використання, програма вирішує відстеження завдань.

Програма дуже зручна і проста у використанні. Lanagent дозволяє відстежувати всі дії користувача для комп’ютера, яка дає повну картину свого робочого дня. Інтуїтивно зрозумілий Inteeis.

Lanagent. Добре показав себе при роботі з 300 робочих станцій, що доводить хорошу масштабованість цього програмного пакету. Особливо варто відзначити особливі особливості.

Лім Володимир Григорович, кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних систем та захист інформації Астраханського державного університету

Lanagent програма стала для мене та персоналу нашого відділу з одним з ключових інструментів керування комп’ютерами. Засоби пульта дистанційного керування дозволяють.

В результаті монтажу Lanagent, було встановлено, що один працівник провів 65% робочого часу, не виконував свої обов’язки. І найбільш продуктивний працівник заплатив лише 73% часу своєї роботи. Також знайдені аматори для перегляду онлайн-відео. Після проведення навчальної розмови ми підвищили продуктивність в середньому на 30% відсотка, а в перший місяць вартість придбання цього програмного продукту виплатив.