Home » Віддалений управління комп’ютером за допомогою iPad. Знайомство з параметрами

Віддалений управління комп’ютером за допомогою iPad. Знайомство з параметрами

Як: Як керувати ПК за допомогою iPad. 2022

Ви можете не повірити, як легко керувати ПК зі свого iPad. Здається, що дуже складний процес фактично зменшується до трьох відносно простих кроків: встановлення частини програмного забезпечення на своєму комп’ютері, завантаження програми на iPad та історія програми iPad про те, як побачити комп’ютер. Насправді вибір програмного забезпечення для виконання завдання може бути складнішим, ніж саме завдання.

Усі програмні пакети, які дозволяють ПК віддалено керувати цими простими кроками, але для цієї статті ми зосередимось на двох пакетах: RealVNC та Parallels доступ.

Як керувати ПК за допомогою Windows через AnyDesk на iPhone

Вам також потрібно завантажити програму AnyDesk для iPhone та iPad.

  • Запустіть програму AnyDesk на своєму комп’ютері за допомогою Windows та знайдіть адресу свого ПК на лівій панелі. Тепер натисніть значок із трьома смужками у верхньому правому куті та виберіть елемент “Налаштування”.
  • Виберіть розділ безпеки зліва та поставте прапорець поруч із елементом “Дозволити неконтрольований доступ”, як показано на скріншоті нижче. Вам потрібно буде придумати і встановити пароль.

управління, комп, ютером, допомогою, ipad

управління, комп, ютером, допомогою, ipad

управління, комп, ютером, допомогою, ipad

  • Встановлено віддалене спілкування з комп’ютером. Ви можете зробити проведіть зліва з лівого або правого краю екрана в горизонтальному режимі, щоб відкрити клавіатуру. Щоб виконати пульт дистанційного керування, зробіть проведіть проведіть і перемістіть палець до значка “X” внизу екрана.

управління, комп, ютером, допомогою, ipad

Це весь процес. Після вас буде ще простіше встановити віддалене з’єднання між комп‘ютером та смартфоном.

See also  Як встановити час на планшеті Lenovo. Як встановити дату на екрані телефону?

Важливо зазначити, що для віддаленого доступу програма Anydesk повинна бути запущена на комп’ютері принаймні на задньому плані.

Використовуючи Anydesk, ви можете віддалено керувати іншими комп’ютерами. Наприклад, для технічної підтримки.

Якщо ви хочете більше варіантів? Є програма TeamViewer, про яку ми вже говорили. Вона працює подібним чином.

Як налаштувати віддалене з’єднання iPhone

Завантажте безкоштовну програму TeamViewer QuickSupport для пристрою, який потрібно підключити віддалено.

Завантажте звичайну версію TeamViewer на пристрій, з якого ми будемо підключитися.

На пристрої, до якого ми підключимось, перейдіть до налаштування. Точка управління. Налаштуйте елемент. Управління та додайте перемикач запису екрана.

Тепер ми запускаємо програму TeamViewer Quicksuport і бачимо ідентифікатор для з’єднання. Ми вводимо цей ідентифікатор на пристрій, з якого потрібно підключитися.

Підтвердьте запит на з’єднання, відкрийте точку управління та затисніть кнопку запису екрана.

У меню, яке відкриється, позначте програму TeamViewer та натисніть на мовлення.

Через кілька секунд ви побачите трансляцію зображення з одного пристрою на інший.

Ви можете підключитися до iPhone або iPad як з мобільного пристрою, так і з комп’ютера. З інших можливостей варто відзначити внутрішній чат, можливість обміну фотографіями та запит на скріншот з пристрою управління.

Ось така цікава можливість у нашому мобільному девайсі, не віддаленому управлінню, звичайно, але вже є великим кроком вперед. Кілька років тому про це можна було мріяти.

До закладок

Як керувати ПК за допомогою Windows через TeamViewer на iPhone

Спочатку вам потрібно завантажити та встановити TeamViewer на комп’ютер, яким ви хочете керувати віддалено. Вам також потрібно буде завантажити програму TeamViewer для iPhone та iPad з App Store. Після цього перейдіть до кроків нижче.

управління, комп, ютером, допомогою, ipad

управління, комп, ютером, допомогою, ipad

управління, комп, ютером, допомогою, ipad

  • Запускається віддалене управління компютером.

управління, комп, ютером, допомогою, ipad

управління, комп, ютером, допомогою, ipad

Це все, тепер ви знаєте, як віддалено керувати компютером із смартфона. Все дуже просто. Використовуючи TeamViewer, ви можете керувати своїм комп’ютером, де б ви не були.

See also  Як зробити jailbreak ipad mini.

Не забувайте, що TeamViewer повинен бути запущений на комп’ютері, принаймні на задньому плані. Якщо програма не активна, ви не зможете встановити з’єднання.

Використовуючи програму, ви також можете керувати одним комп’ютером з іншого точно так само.

Є й інші подібні програми, як Anydesk та Microsoft Remote Desktop.

Де завантажити TeamViewer для Android та iOS

Програма дистанційного керування пристроями, призначеними для використання на мобільних пристроях Android та Apple IOS, доступна для безкоштовного завантаження в магазинах додатків для цих платформ. Google Play та Appstore. Просто введіть у пошук “TeamViewer”, і ви можете легко його знайти, і ви можете завантажити його на телефон або планшет. Майте на увазі, що існує кілька різних продуктів TeamViewer. Нас цікавить “TeamViewer. Віддалений доступ”.

управління, комп, ютером, допомогою, ipad

Використовуйте AnyDesk для професійних цілей?

Щоб переглянути це відео, ввімкніть JavaScript та розгляньте оновлення веб.Браузера, який підтримує HTML5 Video

Управління комп’ютером через iPad

Realvnc. Безкоштовне програмне забезпечення для тих, хто використовуватиме його для особистих цілей. У безкоштовній версії немає спеціального шифрування під час передачі даних та деяких інших функцій безпеки, але вони не є критичними під час домашнього використання. Як і в інших програмних рішеннях дистанційного керування, ви будете контролювати мишу пальцем на планшеті. Одне клацання на екрані iPad відповідатиме одній клацанці кнопки лівої миші на комп’ютері, натисніть двічі. Буде двічі клацання. Натиснувши двома пальцями на планшеті, на контрольованому комп’ютері клацання правої кнопки миші відбудеться.

Realvnc також дає можливість використовувати масштабування та прокручування на вашому комп’ютері завдяки стандартним мульти.Тунельним функціям.

Паралельне доступ. Оплачений та коштує 649 на рік Окрім можливості повного контролю миші, це дає набагато більше можливостей порівняно з безкоштовними аналогами. У iPad ви можете запускати різні програми через спеціальне меню, тоді як планшет буде працювати в режимі повного синхронізації з ПК А також використовувати мобільні миші, наприклад, у ваших комп’ютерних програмах, наприклад, розмова через Skype.

See also  Як підключити мікрофон до планшета. Як увімкнути мікрофон через навушники?

Встановіть iPhone/iPad

За допомогою мобільного пристрою все набагато простіше.

Завантажте Chrome Remote Desktop з App Store.

Ми вводимо під нашим обліковим записом Gmail і дивимось список доступних пристроїв. 3. Виберіть потрібний комп’ютер та введіть код, який ми винайшли раніше. Ласкаво просимо до вашого комп’ютера!

Додаток дозволяє перемикатися між екранами, якщо їх є кілька, це дозволяє керувати курсором та вводити дані з клавіатури на екрані.

Щоб видалити програму, слід знайти хромовану віддалену робочу робочу роль у папці програми Mac, запустити програму та натисніть на видалення. Ось як виглядає просте і безкоштовне рішення для віддаленого доступу від Google.

До закладок

Найпростіше і найсміливіше рішення. Перетворення смартфона або планшета на панель управління комп’ютером зараз досить просто. Parallels Access, TeamViewer та інші подібні програми більше нікого не здивує. Однак більшість програм мають власні характеристики та обмеження. Часто ціна програми занадто висока, або послуга не працює найкращим чином. Мало хто знає, що є просте безкоштовне рішення.