Home » Відео на Android не відкривається. Переваги гравця BS

Відео на Android не відкривається. Переваги гравця BS

Чому Chrome не відтворює відео Android

Якщо Google Chrome на Android не відтворює відео, проблема може складатися у самому вмісті, налаштуваннях користувача, пристрою, додатковому програмному забезпеченні, анонімікам та багато іншого. Декілька десятків можна назвати такими причинами. Але, як правило, все набагато простіше, і в більшості випадків відео на Android не відтворюється з банальних мірк. Усі ці проблеми легко вирішені самостійно за пару хвилин. І ви можете безпечно переглянути будь.Яке відео з Android в Chrome.

У серпні 2021 року Google представив нові обмеження в Google Play-All New Applications, повинні бути 64-бітними, хоча поки що видалення 32-бітних додатків не планується. Але до початку 2022 року буде підтримуватися виключно 64-бітні програми.

Але хоча його використання обмежене такими умовами:

Щоб перевірити версію Chrome на своєму пристрої Android, відкрийте сторінку версії Chrome: //.

Довідка: За лютий 2021 р. 42,71% усіх Android-Smartphones у світі вже перейшли на Android 10 та 5,97% на Android 11.

android, гравця

Google Chrome на Android

Чому може не грати по телефону по телефону

Якщо ми говоримо про Інтернет.Відео, дуже ймовірно, що неможливість відтворити деякі відеоролики в мережі (і, можливо, ігри та ряд елементів сайтів) пов’язане з вимкненням Flash Player. Наприклад, мобільна версія браузера Chrome для Android, як правило, проходить без програвача Flash (і тривалий час), і ви не можете його увімкнути.

Як альтернатива, я б рекомендував спробувати браузери браузерів Dolphin або UC (посилання на Google Play). Вони все ще відтворюють подібне відео (приблизно.: для якого вам потрібен Flash Player). Крім того, наприклад, у браузері UC є вбудована «бібліотека» найпопулярніших відео (напевно, ви можете знайти більшість того, що ви хотіли переглянути).

Формат і кодек, до якого стискається відео

Як відомо, кожне відео є стислим у певному кодекі (інакше жодної ємності мережі не буде достатньо. ).

Отже, якщо відео не відкриється, під час перегляду немає зображення (або при спробі його відкрити, з’являється помилка “вона не вдається відтворювати відео”). Цілком ймовірно, що:

 • Формат відео не підтримується. Наприклад, не кожен телефон зможе відтворити формати FLV або MKV;
 • Немає бажаного кодека (часто в той же час відтворене відео або не має звуку або зображення (просто чорний екран)).

Ви можете вирішити таку проблему двома способами:

  Перед тим, як скопіювати відео на телефон. Проведіть їх через спеціальні. Перетворювач на комп’ютері. Наприклад, у “Master Video Master” (як користуватися) є готові шаблони для різних телефонів. Вибір одного з них. Програма швидко перетворює відео, яке, безумовно, буде відтворено;

Для якого пристрою для підготовки файлів / відео.Майстер

Встановіть спеціальний. Файловий програвач, який вже побудував усі найпопулярніші кодекси (наприклад, BS Player, MX-Player або VLC). Правда, вам слід негайно зробити примітку: що це не панацея з “всіх” проблем (наприклад, якщо відео дуже високої роздільної здатності, не кожен телефон може “тягнути” і тут, не перетворюючи. ).

Якщо відео відкрилося, але воно сильно сповільнюється, замерзає

Досить популярний тип проблеми. Зазвичай телефон починає замерзати або дуже сповільнюватися, намагаючись відкрити відео 4K (FullHD) (особливо якщо пристрій “слабкий”/старий).

Рішення в цьому випадку буде подібним. Відео.Транскодування у форматі MP4 з прийнятним бітрейтом та роздільною здатністю (для вашого пристрою).

Як конвертувати відео в MP4 (яке підтримує більшість телевізійних, ПК та мобільних гаджетів: iPhone, iPad, Samsung, PSP, HTC). Https: // ocomp.Інформація/KAK-KONVERTIROVAT-VIDEO-V-MP4.HTML

Повільне підключення до Інтернету / альтернатива

Якщо у вас не вистачає швидкості вашого каналу для перегляду онлайн.Відео (наприклад, через деякі з них. Робота постачальника)-“висить”, спостерігається часті паузи за 1-2 секунди. (буфер) та PR.

Як альтернативний варіант, в цьому випадку в цьому випадку спочатку завантажте відео в пам’ять телефону, а потім перегляньте. Це можна зробити за допомогою старих старих програм торентів ☝ (до речі, не всі знають, що ви також можете використовувати торренти по телефону).

See also  Як скинути шпильку на Android. Як розблокувати завантажувач

Крім того, за допомогою торрент.Трекерів ви завжди можете знайти аналог відео, яке ви не відтворюєте (лише в іншій якості та стисненому чудовим кодекам!).

Як налаштувати та використовувати торрент на Android (або як завантажувати торрент-файли з телефону).Https: // ocompp.Інформація/торрент-не-androide.HTML

У деяких випадках нездатність браузера відображати сторінку з відео та зображеннями пов’язана з помилками кешу. Найчастіше, з цією проблемою, макет сторінки залишається, а замість блоку з відео він відображається “невідомо, що”.

Щоб очистити кеш у Chrome (наприклад), просто введіть налаштування, відкрийте вкладку особистих даних та натисніть на точку очищення історії (див. Скріншоти нижче). Рекомендується видалити весь кеш та історію повністю.

Якщо замість блоку з відео, рекламні пропозиції відображаються, нав’язливі вікна спливають (навіть на тих сайтах, де вони не були раніше). Цілком ймовірно, що ваш Android заражений вірусом (або рекламою). Це також може бути однією з причин неможливості перегляду відео, фотографій тощо.

У деяких випадках можна видалити повністю віруси та рекламне програмне забезпечення з телефону лише за допомогою виписки (так.Обчислене жорстке скидання. T.Е. Повернення апарату до заводських попередніх залів). Важливо: під час цієї операції всі файли, контакти тощо. Інформація з телефону буде видалена, зберігайте все необхідне заздалегідь.

Як скинути налаштування Android на фабрику [жорстке скидання] (t.Е. Видаліть усі дані з телефону, планшет). Https: // ocomp.Інформація/kak-sbrosit-nastroyki-android.HTML

Досить поширена проблема користувачів планшетів та телефонів на Google Android. Це неможливість перегляду відео в Інтернеті, а також фільми, завантажені на телефон. Іноді проблема може мати інший погляд, взятий на одному телефоні, не відображається в галереї або, наприклад, є звук, але замість відео є лише чорний екран.

Деякі з пристроїв можуть відтворювати більшість форматів відео, включаючи Flash за замовчуванням, для деяких інших вам потрібно встановити плагіни або окремі гравці. Іноді, щоб виправити ситуацію, необхідно визначити третю частину програми, яка заважає відтворювати. Я спробую розглянути всі можливі випадки в цих інструкціях (якщо перші методи не підходять, я рекомендую звернути увагу на всі інші, ймовірно, вони можуть допомогти). См. Також: Усі корисні інструкції Android.

Основні причини, чому програми вилітають на Android

Перш ніж перейти до вирішення проблеми, вам потрібно розібратися з її причинами. Слід розуміти, що вони можуть бути або програмним забезпеченням, і обладнанням. У першому випадку постійне застосування додатків пов’язане з погано оптимізованим програмним забезпеченням для певної моделі смартфона. У другому випадку ігри, швидше за все, згортають помилку користувача. Нижче наведені найпопулярніші причини:

  Несумісність програми з операційної системи. Це можна спостерігати, коли людина намагається встановити програму, призначену для Android 7 на Andro

Використовуйте альтернативну камеру або галерею додатків

Тимчасове рішення, яке ми можемо використовувати для відтворення відео з телефонної галереї. Це використовується альтернативним додатком. Якщо проблема пов’язана з додатком для камери, ми можемо використовувати третій партійний додаток. У магазині Play є десятки додатків обох типів. Рекомендується перевірити програму за програмою, щоб переконатися, що кожен з них працює.

Це не рішення для використання, але це допоможе нам знайти потенційні проблеми телефону з записом та відтворенням відео. В ідеалі передайте відео на комп’ютер та відтворюйте їх на відповідному комп’ютері.

Якщо у них є помилки форматування або їх просто не можна відтворити, пам’ять телефону, ймовірно, псує файли. Він також може бути пов’язаний з можливим конфліктом з камерою мобільного телефону або навіть вірусом шифрування. Рішення у всіх випадках. Повністю відформатувати телефон, як ми побачимо нижче.

Виправлення інших помилок

Якщо вищезазначені методи не допомогли вирішити проблему, тоді використовуйте наступні методи:

 • Коли не відтворювати відео на Android 5 або 5.1 Потрібно увімкнути режим розробника, а потім переключити програвач потоку з Nuplayer на AwesomePlayer або навпаки.
 • Відключіть варіанти розробника, які відповідають за апаратне прискорення візуалізації.
 • Якщо відео не відтворюються в одній програмі, то вам потрібно відкрити розділ “програми” в налаштуваннях, знайти проблеми, очистити кеш у ньому.
 • Можливо, не вистачає швидкості підключення до Інтернету, щоб відтворити відео у високій якості. Щоб вирішити проблему, ви можете зменшити роздільну здатність відео або підключитися до доступу до Інтернету з вищою швидкістю.

На пристроях, які працюють над процесорами MTK, також може виникнути проблема з високим розширенням. Якщо відео перестає відкриватися, його роздільна здатність також повинна бути зменшена до мінімального рівня.

See also  Як відключити голосовий помічник на Android Huawei

Є звук, але відео не завантажується

android, гравця

Якщо є звук, але не відображає відео на Android, завантажте програвач MX

Часто власники гаджетів не показують відео матеріалу, створеного у форматі AVI. Ця ситуація повинна була мати справу з тими, хто має не тільки мобільні пристрої, але й особисті комп’ютери.

Для перегляду медіа.Вмісту по телефону потрібно негайно завантажити відповідний формат кодека. Якщо їх немає, медіа.Контент не буде відтворюватися, але звук буде присутній. Іноді це трапляється навпаки.

Ви можете швидко впоратися з цією складністю за допомогою MX Player. Щоб працювати з ним, вам знадобиться гравець на мобільному телефоні.

Це доповнення вважається найкращим гравцем для ОС Android, оскільки воно успішно втрачає будь.Які формати і легко використовується.

Отже, щоб позбутися проблем з перегляду матеріалу, зробіть наступне:

 • Знайдіть відповідний вміст у Google Play та завантажте його.
 • Запустивши гравця, перейдіть до налаштувань та виберіть “рішення”.
 • Позначте необхідні елементи для використання локальних файлів за замовчуванням.
 • Ті, хто має застарілу модель смартфона, завантажте додаткові кодекси для Flash Player. Правильне завантаження програм див. Наприклад, якщо програма порадила завантажити ARMV7, перейдіть на ігровий ринок. До кодека напишіть ім’я програвача. Після завантаження не забудьте перезапустити медіаплеєр.

Чому відео на Android?

android, гравця

 • Якщо телефон старий, і на ньому немає плагіну Flash, то відео може не відтворюватися;
 • Різні сайти використовують різноманітні методи відтворення. Ці методи цілком сумісні з більшістю телефонів, але вони можуть не працювати для деяких з них;
 • Часто ця помилка відтворення з’являється на Android версії 4.4 і внизу.

Встановіть браузер

Якщо у вас є Android 4.4 або навіть нижче, буде доречно встановити додатковий браузер, який підтримує плагін Flash. Ви можете завантажити його з ігрового ринку чи іншого сайту.

Якщо ваша телефонна система становить 5.0 або вище, можливо, цей метод не допоможе. Але спроба. Це не катування, як сказав товариш Берія. Доцільно спробувати цей метод. Також для сучасних пристроїв можна використовувати інші методи. Наприклад:

Давайте розглянемо список браузерів, які підтримують спалах:

Після того, як ви встановили один із цих браузерів, вам потрібно переглянути, відтворюється відео чи ні? Можливо, проблема зникла. Особливо це стосується сайтів, що використовують технологію Flash. Браузери, такі як браузер дельфінів, UC, Maxthon, рідше, ніж інші, але вони підтримують технології, необхідні для відтворення медіа.Формату.

Тому цей метод слід застосувати. Можливо, ці браузери сподобаються вам більше, ніж стандартного від Android. Деякі з них швидше в ковзаннях, і, як я вже сказав, у них є розширення, необхідні для відтворення відео в мережі.

Встановіть Flash

android, гравця

Як уже було зазначено, цей метод використовується для пристроїв, які мають систему нижче Android 5.0. Але є один нюанс, цей плагін досить проблематичний для завантаження. У нього немає в Google Play, оскільки сучасні пристрої не потребують цього програмного забезпечення. Тому вам доведеться завантажити його з третього партії ресурсу у вигляді ARK. Файлу. Перш ніж завантажити, потрібно перевірити, чи ресурс заражений програмним забезпеченням саботажу, оскільки є шанс забрати вірус. Існує багато послуг для сайту для наявності шкідників. Наприклад, Adguard.

Чорний екран, звук не відтворюється по телефону по телефону

Відео не відтворюється? Чорний екран, є звук, відео немає. Це може бути відсутність кодека, налаштування браузера, встановлення телефону, встановлення програм для відтворення відео.

Не відображає відео з веб.Сайтів

Інтернет.Відео з таких сайтів, як YouTube та інші, показані в браузері. Раніше проблема показу була у Flash Player, тепер у налаштуваннях Webrtc браузера.

Налаштування хрому. Відкрийте браузер Chrome. У полі URL.Адреси Напишіть: Chrome: // прапори. Сторінка відкриється. У полі пошуку введіть “обладнання”. Помістіть “інваліди” скрізь, де в налаштуваннях є слова “відео” та “обладнання”.

Ще один браузер. Якщо у вас є стара версія ОС Android, то в Chrome не буде налаштувань апаратного прискорення. У цьому випадку завантажте та встановіть інший браузер, який успішно завантажує відео з сайтів. Наприклад, встановіть браузер на телефон: Opera, UC.Браузер або браузер Dolphin. І відкрийте проблемний сайт із відео в ньому.

Рекламні блокатори. Деякі телефони мають спеціальне програмне забезпечення, яке блокує рекламне шоу в додатках та показує комерційні відеоролики. Видалити такий рекламний замок або тимчасово вимкніть його.

Блокування постачальника. Зверніть увагу на те, чи мають усі відеоролики з шоу. Можливо, проблема лише з одним сайтом, наприклад, з YouTube. А на інших сайтах: відео Yandex, Mail, Odnoklassniki, VK, все працює. Тоді проблема не у вашому браузері. Можливо, у вас є послуга з постачальником, який блокує YouTube та соціальні мережі.

See also  Як включити сповіщення Android. Подивіться на налаштування окремих програм

Adobe Flash Player. Технологія Adobe Flash Player наразі не використовується на сучасних сайтах. Його замінили технологією HTML5, а саме тегом. Але, можливо, на деяких старих відеоеколах сайтів за допомогою Adobe Flash Player все ще є. Рішення проблеми: Встановіть Adobe Flash Player з Play Play Market. Детальніше тут читайте.

Налаштування екрана телефону були втрачені. Перейдіть до налаштувань. Спеціальні можливості. Відключіть “інверсію квітки”, “високий заражений колір”, “нічний режим” та “корекція кольору”.

Видаліть програми, які змінюють кольорову температуру: f.Люкс, Сутінки та інші.

Безпечний режим. Перезавантажте телефон у безпечному режимі. Для цього тримати кнопку вимкнення телефону тривалий час. Меню відключення з’явиться на екрані. Клацніть довгий час на символі екрана, щоб вимкнути телефон. Щоб з’явитися меню “Безпечний режим”. Клацніть “Безпечний режим”.

Після цього телефон буде перезавантажений, а додатки для не.Систем, які впливають на роботу телефону, будуть відключені. Якщо відео починається успішно, то вам потрібно шукати програму, додаток, яка блокує відео, що відтворюється. Це можуть бути такі програми, як рекламні замки або вдосконалення, програми очищення пам’яті та прискорення телефону.

Відеофайли, фільми, чорний екран не відкриваються.

Деякі відеофайли записали “не в рідні” кодеки OS Android. Якщо у вас є файл розширення.Аві.MKV.FLV.MP4, тоді вам потрібно перевірити, який код він записаний. Для Android проблема полягає в тому, що кодек h.265.

Необхідні кодекси для відтворення відео. Це програми програвача, які відтворюють відеофайл.

Ще один відеоплеєр. Рішення проблеми: Завантажте та встановіть інший відеоплеєр файлів. Наприклад, програми: VLC та MX Player.

Апаратне прискорення. Але навіть у цих двох програмах щось не так. Перейдіть до налаштувань програми VLC. Клацніть “апаратне прискорення”. І змінити налаштування на навпаки.

Встановлення MX Player. У MX Player перейдіть до налаштувань програми. Відкрийте меню “рішення”. Позначте всі точки назвою “HW Decoder”.

Не втрачає відео з галереї

Скидання налаштувань. Перейдіть до налаштувань по телефону. Потім програми. Покажіть усі програми. Клацніть на три бали. Виберіть команду “Встановіть налаштування”.

Тепер, коли ви запустите відео, система запитає, яка програма її відкриває?Що. Виберіть програвач VLC або інший хороший програвач, встановлений раніше у вашому телефоні.

Вибір програми. Подібну дію можна зробити без скидання налаштувань. Запустіть відео відтворення. Якщо екран чорний, але є звук, натисніть в цю програму (галерея або фото Google), в якому запущено відео, три точки зверху та відкрийте меню налаштувань. Якщо є момент вибору програми для відтворення, натисніть на нього та змініть його на іншу програму, наприклад, на VLC або MX Player.

Чому відео на Android

Android 5 або 5.Один. Для цієї версії ОС перейдіть до режиму розробника та переключіть програвач Nuplayer Stream на Awesome Player або на інше значення.

Китайські телефони. Деякі дешеві китайські телефонні моделі, просто тупо не можуть відтворити відео певного формату. Залізо телефону не дозволяє вам це робити.

Режим розробників Android. Проста порада. Від’єднайте режим розробника на Android.

Очистити кеш. Знайдіть встановлену програму в налаштуваннях телефону, яка неправильно відтворює відео. І очистіть кеш на ньому. Якщо це не допомогло, видаліть цю проблему оновлення з цієї проблеми. Якщо у вас є Android 10 або 9, то ви можете очистити кеш у розділі Налаштування. Зберігання.

Оперативна пам’ять. На слабких телефонах може бути недостатньо оперативної пам’яті в той чи інший час. Якщо відео тоді працює, то воно переривається, то не вистачає пам’яті. Рішення: Очистіть пам’ять за допомогою спеціального програмного забезпечення для гри на ринку.

Google Photo та Google. Не відключайте програми Google та Google System на телефоні. І не видаляйте з них оновлення. Це порада для старих телефонних моделей.