Home » Використання iPad як монітора.

Використання iPad як монітора.

Огляд повітря дисплея для iPad

Користувачі Mac, які розміщують другий монітор, часто захоплюються підвищенням продуктивності. Однак РК.Монітори дороги і лише додають плутанини з проводами. Використовуючи додаток AirDisplay, ви можете перетворити iPad на другий невеликий монітор, який розширить ваш робочий стіл на додаткові 1024768 пікселів без будь.Яких проводів. Це також дозволить використовувати iPad Touch-Screenshin як величезну керовану поверхню. Такий варіант дійсно збільшується, хоча і не багатьом, можливість як домашніх, так і мобільних офісів.

Системні вимоги, установка та перші враження

Повітряний дисплей вимагає 32 або 64-бітної Mac версії 10.6.3, остання версія леопарда на момент написання цієї статті. Процесор Intel також потребує. Для цього огляду я використовував iPad 32 GB Wi-Fi та 13-дюймовий MacBook Pro. Під час першого запуску на екрані на екрані на екрані IPAD відображаються інструкції з установки на екрані iPad. У MAC, у свою чергу, потрібно відвідати сторінку для накачування та запуску інсталятора на стаціонарному комп’ютері. Ipad та Mac повинні бути в одній мережі Wi-Fi, це означає, що при купівлі капсули часу або аеропорту Extreme з останніми налаштуваннями мережі «гостьового» з нерухомого маку, що працює на протоколі 802.11n та гостьовий пристрій iPad, iPhone, інші пристрої, що працюють на протоколі 802.11г, вам потрібно налаштувати iPad для роботи над протоколом 802.11n, що може уповільнити мережу.

Специфікація

Після встановлення значок дисплея повітря з’являється у завданнях у верхній частині на робочому столі Mac. Там ви можете вибрати iPad як другий екран або запустити панель налаштувань, де ви можете перевірити наявність оновлень та увімкнути та вимкнути програму. Для початку я запустив програму та підключив до iPad. Я перетягнув Windows TweetDeck та Ichat. Тоді я продовжував працювати над головним монітором, подорожуючи в Інтернеті та описуючи цей огляд, тримаючи ці вікна в активному стані з іншого боку. Windows TweetDeck та ICHAT були оновлені негайно, ніби вони були на головному моніторі.

Використання, кілька функцій та висновку

Airdisplay працює як у режимах книг, так і в альбомі. Я використовував орієнтацію альбому для більшості моїх тестів. У цьому випадку додавання 1024 пікселів iPad до 13 дюймів MacBook дало мені загальну ширину 2304 пікселів, що, в свою чергу. Висота залишається такою ж, хоча це 800 пікселів від MacBook, а iPad 768. Для порівняння, 24-дюймовий Mac дає резолюцію 1920 року на 1200 пікселів, тоді як 27-дюймовий Mac пропонує роздільну здатність 2560 для 1440 пікселів.

Після підключення iPad розширює вам робочий стіл додатковим екраном з роздільною здатністю 1024768. Меню залишається на головному моніторі. Windows можна перемістити за допомогою курсору.

Ви можете перейти на орієнтацію на книгу без будь.Яких труднощів для цього, вам просто потрібно повернути iPad 90 градусів. Для перезапуску екранів MacBook Pro та iPad буде потрібно приблизно 10 секунд. Після закінчення AirDisplay він повертає всі вікна, відкриті до iPad назад до головного монітора, тому вам доведеться налаштувати все ще раз. Вибір вікон на екрані Mac був швидким та плавним. Але на момент переміщення їх на iPad гладкість замінюється конфіденційністю. Це не так страшно на практиці для багатьох застосувань. Цей ефект присутній у додатку iPhoto: По.Перше, зображення з’являються на нечіткому зображенні, а потім після секунди чіткість зображення повертається до нормальної. Коли вікно на iPad, звичайно, крім курсору, ви можете перемістити пальці, що дуже зручно.

Ось пара вікон на екрані iPad.Вибір вікон трохи повільніше, ніж на головному Mac, але це не спричиняє значних незручностей. Ніяких графічних недоліків, нерухомі вікна чи якісь інші дивацтва під час огляду. З іншого боку, є великі проблеми з відео через дуже помітну зміну кількості кадрів в секунду, що пов’язано з сполукою Wi-Fi. Граючи в серії Black Tag у програвачі Hulu уповільно 2-3 кадри в секунду після переміщення вікна на iPad. Проблема полягає не лише в цьому. Спроби відтворити відео на зображеннях, зроблених iPad, на змащеному екрані, включаючи вікно TweetDeck. Якщо ви дивитесь з позитивної сторони, то як би я не переміщую вікно Hulu між дисплеями, це збільшує або зменшує кількість кадрів в секунду відповідно, щоб ви могли регулювати його без проблем. Якщо ви переглянете відео на головному моніторі, то проблем не буде. Цікаво також, що iPad може використовуватися як панель управління музичним програмним забезпеченням або малювати на його сенсорному дисплеї. Загалом, можливості безмежні, хоча я перевіряв би реальність використання тієї чи такої програми на iPad, як на додатковому дисплеї. Що для мене, я пішов купувати підставку для iPad, тому що збираюся використовувати цю програму. Якщо у вас є Mac та iPad, а останній лежить бездіяльно, то чому б вам не використовувати цю програму?

See also  Tablet Samsung Galaxy Tab. Інструкції з налаштування планшетів

Що ОС підтримує бікар

Для використання функції Sidecar iPados 13 (або новіші) та MacOS Catalina (або новіші) необхідні.

 • 27-дюймовий IMAC (кінець 2015 року або новіший);
 • Imac Pro;
 • Macbook Pro (2016 або новіший);
 • Macbook Air (2018);
 • 12-дюймовий MacBook (на початку 2016 року або новіший);
 • Mac Mini (2018 та новіший);
 • Mac Pro (2019).

Дуже дивно, що в цьому списку немає попереднього Mac Pro. Незважаючи на всю владу, яку пропонує це рішення, якось воно виявилося несумісним з Sidecar.

Як налаштувати робочий стіл Windows за допомогою iPhone або iPad як допоміжного дисплея?

Спочатку вам потрібно переконатися, що iPhone або iPad не будуть автоматично заблоковані, для яких:

Відкрийте параметри → Основні → Автоблокування.

Встановіть значення “ніколи”.

На першому підключенні iPhone або iPad до ПК через службу SpazeSk, iOS.Гаджет буде виконувати функції дублікатів пристрою монітора.

Для того, щоб використовувати iPhone або iPad як допоміжний дисплей:

Клацніть праву клавішу миші на робочому столі та виберіть елемент “Скріншот”.

використання, ipad, монітора

У полі “кілька дисплеїв” замість елемента “дублікат цих екранів” виберіть “Розширіть ці екрани” та натисніть кнопку “Застосувати”.

використання, ipad, монітора

Якщо дисплей мобільного пристрою стає основним, тоді перейдіть у налаштування «Роздільна здатність екрана» та у полі «Дисплей», виберіть дисплей «Мобільний ПК» та поставте перевірку з протилежного «Зробіть основний дисплей» та Натисніть кнопку “Застосувати”.

використання, ipad, монітора

За замовчуванням допоміжний дисплей у особі iPhone або iPad буде розташований праворуч від дисплея комп’ютера. Досить витягнути будь.Яке вікно програми в ПК Windows праворуч, оскільки воно негайно відображатиметься на додатковому екрані.

використання, ipad, монітора

На закінчення ми висвітлюємо плюси та мінуси такого рішення. Переваги:

 • Ви можете використовувати два облікові записи: на одному віджетах та різному корисному матеріалі, на іншому ви працюєте.
 • Метод дає другий вітер для марного пристрою.
 • Збереження коштів для другого дисплея для вашого Mac.
 • Низьке оновлення на старому iPad-About 15-20 кадрів в секунду.
 • Ви не можете перетягнути вікно з Mac на iPad і навпаки. Пам’ятайте, що це два різні облікові записи.
 • Ви не можете скопіювати щось на Mac і вставити на iPad, оскільки бухери біржі також різні.

Не забудьте коментувати матеріал, якщо вам це подобається, і підпишіться на нашу телеграму. Дякую за вашу увагу, все найкраще!

Переможець

Чесно кажучи, спроба використовувати iPad як другий екран просто змусила мене косити, незважаючи ні на що. Знову ж таки, мій головний семінар-27-дюймовий IMAC-якщо ви розмістили iPad поруч із 13-дюймовим MacBook Air, ви можете бути вдячнішими за будь-які додаткові дюйми, які могли б отримати.

Для основних завдань, таких як підтримка вікна чату, перевірка поштового клієнта або, можливо, як державний монітор. Ipad працює чудово. Безумовний переможець для мене в цьому огляді. Splashtop xdisplay. Так, це не відображається при скиданнях сітківки, але на практиці це насправді краще, ніж інші програми, які в кінцевому рахунку відображають вікна з неймовірними деталями, але настільки крихітними, що вони марні.

See also  Як додати принтер до комп’ютера. Комп'ютер не бачить мережевого принтера, не підключається

XDISPLAY дозволяє перемикатися між роздільною здатністю більш високої якості (але не сітківкою) та більш ніж прийнятним відео. На жаль, це підняло складний і дещо складний процес встановлення. Airdisplay вартий чудової секунди після того, як ви вимкнули графіку сітківки, і установка стала набагато зручнішою. Це складний виклик між двома.

Ви знайшли найкраще рішення для використання вашого iPad як другого монітора? Повідомте нас у коментарях, якщо у вас є, або якщо ви часто використовуєте свій iPad як другий монітор, ми хотіли б почути ваш досвід та які програми ви там підключаєте.

Як використовувати iPad як другий монітор для Mac

Розмістіть iPad біля Mac або підключіть пристрої один до одного за допомогою кабелю.

Примітка. Якщо ваш iPad не відображається у списку AirPlay, ви можете підключити його вручну за допомогою налаштувань Sidecar.

Тепер виберіть піктограму AirPlay на панелі меню вашого Mac, а потім виберіть свій iPad.

Зображення з екрана Mac з’явиться на екрані вашого iPad.

Щоб відключити, знову виберіть піктограму AirPlay.

Як перетворити iPad на другий монітор для ПК, що працює на Windows або Mac

Справжні шанувальники Apple ніколи не втомлюються шукати нові способи використання улюблених гаджетів. Наприклад, власники iPad можуть використовувати його як другий монітор для настільного комп’ютера. Безумовно, кожен, хто має планшет хоча б одного разу, намагався перетворити його на додатковий екран для Mac, але що робити, якщо ПК працює з Windows?

Додаток Duet Display, який дозволяє легко використовувати iPad як другий монітор для Mac, тепер доступний для Windows. На честь цієї події розробники програми вирішили один день, 13 травня, надати користувачам iOS 40.Відсоткову знижку. Окрім Mac, Duet Display для Windows безкоштовний, але для встановлення програми на iPad потрібно заплатити 599.

Заявка була розроблена в грудні минулого року командою інженерів, які працювали в Apple. З його опису в App Store випливає, що “Дует. Це перше ефективне рішення з нульовою затримкою”. Версія програми ПК працює так само, як для Mac-просто підключити планшет до комп’ютера за допомогою USB-кабелю під роз’ємом блискавки.

На відміну від Apple OS, Windows визначає iPad як універсальний монітор штекера та відтворення. У цьому випадку роздільна здатність планшетного дисплея буде обмежена 1024 x 768 пікселів, що не дуже зручно, особливо для перегляду HD-відео. В іншому випадку функціональність програми не відрізняється від версії для Mac. Дисплей дуету також може використовуватися на iPhone, який працює на основі iOS 7 і вище.

Програма офіційно підтримує Windows 7 та 8, однак, згідно з незалежними тестерами, вона чудово працює з версією попереднього перегляду Windows 10.

Зі світлим рухом руки планшет перетворюється на додатковий монітор

Після публікації теми з фотографіями роботи Хаброванка, я все ще чекав реакції на “Пасхальне яйце” на фотографії мого чіпленого робочого місця, а саме на питання типу: “Який планшет з вікнами і чому він має на ньому такі маленькі піктограми?”

використання, ipad, монітора

Відповідь схожа на “Смерть Кошхеєва”-після всіх, планшет (звичайний iPad 3Gen) у нашому випадку виступає як додатковий монітор, на якому запускається віртуальна машина Windows 7, і все це працює для повного щастя в Wi.Fi. Такий другий невеликий IPS-монітор з високою роздільною здатністю.

Про те, як швидко та просто навчити планшет/смартфон запустити Android/iOS працювати як додатковий бездротовий дисплей для Windows/Mac OS X, можна прочитати далі. Оскільки у мене часто є пристрої вдома під контролем широкого спектру мобільних операційних систем, головний критерій вибору «програми для перетворення планшета/смартфона на другий монітор» був для мене:

Приємним сюрпризом для мене стало той факт, що програма Idisplay, обрана врешті.Решт, розроблена за знаменитою формою компанії, про яку я (з власної вільної волі та власної ініціативи) вже писав про продукцію продукції про це і було навіть один раз і навіть. Заздалегідь дивлячись, я зауважу, що я б оцінив рівень комфорту від використання програми як 80-85%, але альтернативні рішення широко відомого AirDisplay та інших виробників розчарували мене набагато більше.

See also  Чому iPad не бачить картки. Ви також можете бути цікавими

Опис переваг програми з офіційного сайту є досить стислим, єдине, що може загнати «в ступор». Це згадка про можливість одночасно з’єднання 36 (!) Пристрої iOS Якщо Mac OS X використовується версія idisplay. Мені важко уявити інші варіанти використання, за винятком флешмобу з “довгим.Циклом” на 36 iPad у 36 iPad. Ну, або ви можете побудувати “плазму” з iPhone 🙂 До речі, в описі версії Windows, така функціональність не оголошена.

Як і в будь.Якому іншому додатковому моніторі, робоча зона може бути розширена на другий монітор або зображення може дзеркальне відображення. Існує підтримка вибору орієнтації пристрою. Просто розширіть планшет або смартфон. Крім усього іншого, можливий “подвоєння” режиму пікселів. T.Е. Екран 2048×1536 працює як 1024×768. Я не відчував принади такого рішення. Звичайно, зображення в чотири рази більше, але чіткість втрачається.

Для роботи програму слід встановити як на планшеті/смартфоні, так і на ноутбуці/робочому столі. Ну, обидва пристрої розташовані в одній мережі Wi-Fi.

У той час як версія Windows працювала без коментарів, після встановлення Idisplay на Mac OS X (до речі, установка вимагає перезавантаження), я зіткнувся з дивовижним «помилкою»-дражевом, зупиняється на ноутбуці. Так Так! Ви можете схопити що завгодно, але нехай. Листування з Службою підтримки дозволило мені з’ясувати причину цього дивовижного ефекту. Вона підлягає лише MacBooks з графікою Switced Nvidia (9400 м/9600 м Gt). Під час встановлення альтернативного відео.Драйвера у будь.Якій версії Mac OS X виникає така дивовижна проблема. На щастя, було просте рішення. Достатньо ввести систему в режим сну на секунду. І проблема дивом зникає (до наступного перезавантаження). Можливо, ця помилка не тягне за собою функцію, але я, на жаль, не знайшов способів вирішення.

На відміну від версії Windows, яка прихована в лотку, і, крім невеликого меню, не примітна, версія Mac є більш красивою та зручною. Зокрема, є окреме вікно з налаштуваннями продуктивності та навіть значком пристрою, який наразі підключений.

використання, ipad, монітора

Усі налаштування запам’ятовуються автоматично, на початку системи є завантаження автомобіля. Програма з Windows XP (лише 32-бітна версія), Windows Vista (32- та 64-бітна), Windows 7 (32- та 64-бітна) і навіть Windows 8 працюють. Сумісність з Mac OS X. З версії 10.5 і вище. Мова програми. Англійська мова, але в службі підтримки вони пообіцяли додати російську переклад у новому випуску.

Що стосується сумісності з пристроями, я перевірив продуктивність на Android 2.3 і 4.0, а на iOS 5 та 6.Й версії. Проблем не було, і нові версії програми були випущені достатньо регулярно.

Продуктивність, звичайно, недостатньо, скажімо, для перегляду відео (для цього є й інші програми), але як місце, де ви можете «перетягнути» месенджера, браузер з вікном Habrahabro або iTunes. Це чудово працює.

Я сподіваюся, що мій досвід буде корисним для всіх власників планшетів. І з початком Nexus 10 всі зможуть отримати недорогий додатковий екран з ультра.Високою роздільною здатністю. До речі, Nexus 7 також дуже добре працює в цій якості. Я не дам посилання на програму. Хто зацікавлений без проблем, знайде це в App Store та Google Play.

Незважаючи на описані недоліки, я вважаю це найбільш зручним для осіб, які випробували особисто. Якщо ви прочитали в цьому місці. Дякую, то я не намагався даремно.

UDP: Забув згадати. Звичайно, сенсорний екран на планшеті \ працює. Таким чином, ви отримуєте не лише другий монітор, а й додатковий монітор із сенсорним екраном.