Home » Висіли планшет iPad що робити. Найкращі причини, чому iPad не включається

Висіли планшет iPad що робити. Найкращі причини, чому iPad не включається

Як перезапустити iPad, якщо він повісив

Операційна система IOS, яка використовується на iPad та інших мобільних пристроях Apple, є стабільним і рідко зависає. Тим не менш, це іноді трапляється.

Зіткнувшись з підвісним iPad, багато користувачів не знають, як його перезапустити. Зрештою, на пристрої немає кнопки скидання, як на робочому столі, так і тривалий натиск на кнопку живлення не допомагає.

У цьому матеріалі ми розповімо вам, як перезапустити iPad, якщо він вивішений або просто не працює. Матеріал буде актуальним для всіх моделей, включаючи iPad 2, 3, 4, Mini, Air, Pro.

Вийдіть з режиму відновлення iPad

Якщо ваш пристрій зависає в режимі відновлення, не панікуйте. Це не означає, що ваш пристрій загинув або ви його назавжди втратили. Це просто означає, що ваш пристрій знаходиться в кімнаті коми і може вийти. Єдина відмінність полягає в тому, що ви можете зняти свій пристрій з цього стану. Ось покроковий посібник щодо того, як вручну відображає iPad з режиму відновлення.

Запустіть iTunes на своєму комп’ютері. Тепер підключіть iPad до ПК за допомогою кабелю USB. Зачекайте, доки програмне забезпечення не виявляє вашого пристрою.

Тепер натисніть кнопку “Потужність / сплячий режим” та “Головна” одночасно протягом 10 секунд. Відпустіть кнопку “Потужність / сплячий режим” та “Домашня сторінка”.

Натискайте кнопку живлення миттєво і чекайте перезавантаження iPad. Після цього ви успішно відобразили iPad від режиму відновлення.

Оновити сторінку з відгуками Опубліковано: Ярославна 06-12-2018 12 годин. 54 хв.Повідомлення: Вам просто потрібно витягнути акумулятор з iPode і увімкнути його або просто дати ремонт

Huawei p40 pro смартфон з кращою камерою 2020 2021. У рейтингу телефонних камер, новинка забила рекорд 128 бала, зайнявши перше місце.

Безкоштовний телефон за допомогою просування. Безкоштовні телефони, смартфони сенсорної та кнопки, як фірмові виробники Samsung, iPhone і маловідомі.

Залишаючи відгук, ви допомагаєте іншим зробити правильний вибір. Ваша думка має значення.

Очистіть порту заряджання

Іноді iPad не включений через порт зарядки. Потрібно провести ретельну перевірку за наявність бруду, сміття, пуху. Все це може розмістити кабель, щоб міцно підходити до контактів гаджета, що означає, що не буде зарядки.

See also  Як очистити пам'ять на iPad mini.

Очистіть порт зарядки, наприклад, з зубочистками. Необхідно ретельно чистити та видалити накопичений сміття з роз’єму. Особливо запущені випадки різного сміття в роз’ємі накопичуються по-справжньому.

планшет, ipad, робити, чому, включається

Після очищення роз’єму знову спробуйте заряджати iPad. Якщо iPad ще не увімкнено. Перейдіть до таких способів вирішення проблеми.

Яка причина для iPad Pro висіла після оновлення до iOS 15?

Є багато факторів, які можуть призвести до просвітлення iPad Pro, наприклад, дефектних програм. Крім того, якщо у фоновому режимі є занадто багато додатків, також вплине на виконання iPad, викликаючи проблему висячого. Тут ми перераховуємо деякі можливі причини, які можуть призвести до заморожування iPad Pro.

 • На задньому плані одночасно було запущено занадто багато додатків.
 • Довгострокове використання iPad призведе до пристрою, що може вплинути на продуктивність системи.
 • Ipad не вистачає місця для підтримки його додатків.
 • Помилка оновлення програмного забезпечення
 • На iPad Pro нападає шкідливий
 • Inos Нестабільна системна помилка або невизначена помилка iCloud.
 • Деякі програми нестабільні або пошкоджені
 • Проблема обладнання

Найпоширеніша причина

Я почну з найчастішого, і в той же час найочевидніший і простий з точки зору вирішення проблеми.

Отже, iPad зазвичай не вмикається через відсутність заряду. Тобто акумулятор просто виписаний після повного розряду.

 • По.Перше, зарядні пристрої можуть зламати, і вони роблять це без будь.Яких проявів, але просто перестають працювати. Люди поставили свій iPad Mini, iPad 2 або іншу модель для заряджання, навіть не звертаючи уваги на відсутність значка блискавки на екрані. Потім вони беруть пристрій через кілька годин, і він більше не вмикається. Якщо це в зарядному пристрої, його дуже легко визначити. Візьміть іншу зарядку та підключіть її до планшета або спробуйте заряджати інший пристрій Apple з тією ж зарядкою, наприклад, iPhone. Негайно буде зрозуміло, що “зарядка” винна чи ні.
 • По.Друге, перевірте, чи може розетка чи розширення працювати, до якого підключений планшетний комп’ютер. Можливо, що джерело енергії є несправним, а не заряджається або iPad. Я не говорю про перевірку, чи є електроенергія в приміщенні.
 • По.Третє, переконайтеся, що роз’єм зарядного пристрою на планшеті, а сам порт в кінці кабелю USB не засмітиться. Apple використовує матеріали, які важко піднятися, але є ситуації, коли сміття буквально стирчить. Наприклад, якщо випадково залити липкою рідиною на мобільному пристрої або заряджання, пил і сміття накопичили багато за кілька днів. Загалом, подивіться на вхід для заряджання на пристрої та порт на дроту зарядного пристрою, і якщо ви знайдете засмічення, усуньте його.
See also  Висів ipad mini що робити. Не оновлюйте iOS (або ваші програми), якщо iPad уповільнюється

Я вирішив всі причини та способи їх вирішення, коли iPad Mini, iPad 2 або інша модель не включається через відсутність енергії в батареї. На жаль, є проблеми та інша природа.

Причина

Якщо пристрій увімкнеться, але зависає під час навантаження, для цього може бути кілька причин. Метод вирішення проблеми залежить від правильної діагностики кореневого кореневого кореня, тому важливо, принаймні, приблизно встановити причину.

Помилка оновлення операційної системи

планшет, ipad, робити, чому, включається

Це основна причина, через яку iPad не вмикається, а яблуко горить. Контрацирування в оновленні операційної системи IOS може відбуватися як через вину користувача, так і через безуспішно випущену оновлення.

Важливий! Для того, щоб не вирішити проблему, в якій iPad не вмикається, вам потрібно лише встановити поточні оновлення операційної системи. Крім того, таблетка не повинна вимикатися під час оновлення.

Повний розряд

Інша загальна причина, коли відображається логотип Apple на дисплеї, а потім пристрій вимикається, це повний розряд акумулятора.

Більшість користувачів контролюють заряд планшета і покладіть його на заряд приблизно один раз на день, але якщо зарядний пристрій не вдалося, це не можна помітити.

При зарядних розривах таблетка не отримує енергію, а при включенні, яблуко опіки і екран виходить. Або USB-shnur або адаптер не працює в зарядному пристрої. Частіше поза замовлення є USB-кабель, який скручений і отримує зовнішній збиток.

Адаптер може спалити або буквально розвалитися, якщо це погана. Технічна техніка.

Перевірте, що саме проблема, ви можете підключити інший адаптер та / або кабель. Тоді залишається купувати зарядний пристрій. Оригінальний кабель Apple коштує близько 1800, а адаптер коштуватиме близько 2200.

Проблема обладнання

Під апаратною проблемою випливає збиток і виходи компонентів мобільного пристрою. Якщо iPad впав, потрапив на нього, був неточно експлуатований і так далі, він може правильно завантажувати та працювати.

Якщо один з вищезазначених або подібних був з вашим пристроєм, то вдома не відремонтуватиме його. Ви повинні зв’язатися з сервісним центром, і бажано, щоб він офіційний від Apple або партнерів.

Вологість

планшет, ipad, робити, чому, включається

Внутрішні елементи таблетки можуть спалити через вологість, оскільки він провокує реакцію провідних елементів. У цьому випадку пристрій буде продовжувати включати взагалі, і доведеться замінити компоненти та відновити пристрій.

Надзвичайні ситуації

Наступні проблеми означають, що iPad 2, iPad 3, iPad повітря або інший планшет вимагає термінового сервісу.

 • На екрані з’являються смуги.
 • Коли ви вмикаєте пристрій, працює, але часом з’являється чорний екран, усунуто струшуванням.
 • Існувала коротке замикання або порушення параметрів електронної частини, внаслідок чого iPad вимкнений і не працює нормально.
See also  Де SIMKA вставляється в планшет Samsung. Під кришкою на задній панелі корпусу

Важливий! Проблеми з водою, що краще вирішити в сервісному центрі. Це явно регулює дизайн пристрою: ви можете розібрати таблетку лише шляхом нагрівання корпусу на спеціальному стенді. Це стосується повітряного та інших сучасних моделей iPad.

Власник iPad 2 або іншого пристрою, тіло якого збирається на болтах, може спробувати самостійно очистити внутрішню частину таблетки з води та забруднення. Для цього:

 • Пристрій вимкнено;
 • Заднє покриття видаляється шляхом відкручування болтів;
 • Акумулятор видаляється, його термінали сухі та втирають спирт;
 • Акуратно, без тиску, виявлені краплі води встановлюються на материнській платі;
 • Вода видаляється з поверхонь петель, особлива увага приділяється розташуванню їх входу в роз’єми.

Ipad не вмикає яблуко, що спалює, що робити?[2 варіанти в 2021]

Необхідно очистити будь-які поверхні всередині таблетки лише з чистим спиртом. Використання масел, пароплав, горілка, інгаляційні суміші, аміак не допускається. Вам потрібно уважно діяти, без тиску. Після операції пристрій залишається для повної сушіння у відкритій формі, потім задня кришка встановлена ​​на місці і загвинчується.

Якщо після ретельного очищення планшет iPad все ще не завантажується, ви обов’язково звернітесь до сервісного центру. Без кваліфікованої перевірки роботи частин апаратної платформи вона не буде працювати, щоб повернутися до життя таблетки.

Інші методи

Ви можете перезапустити iPad, навіть якщо він не відповідає на кнопки, включаючи натискання клавіші вимкнення. Ви можете повністю скинути налаштування мережі або вивантажувати акумулятор повністю, а потім підключитися до розетки, а на початку заряджання пристрій увімкнеться автоматично.

Інший варіант. Перейдіть до налаштувань, вибравши “Основний” елемент та підрозділ “Універсальний доступ”. Активація опції допоміжного дотику запускає плаваючу клавішу для керування параметрами на дисплеї. Вибравши замок, потрібно закріпити кнопку протягом декількох секунд, а планшет вимкнеться.