Home » Вставити SIM-картку на Xiaomi Redmi 7

Вставити SIM-картку на Xiaomi Redmi 7

Table of Contents

Fashion Extract SIM-картка з смартфона Xiaomi

Всі смартфони Xiaomi постачаються з металевим кліпом (ключ).

Кліп має вид овалу, на одному кінці якого є довгий дріт.

 • Переглянути смартфон. Зазвичай слот знаходиться на лівій стороні (іноді справа).
 • Знайдіть невелику дірку поруч з лотком і обережно вставте кліп у нього.
 • Натисніть на кліп з деякими зусиллями до кліків.
 • З телефонного тіла кілька міліметрів підштовхнуть лоток, який потрібно ретельно витягнути пальцями.

Після цього виконайте маніпуляцію, необхідну для SIM-картки або картки пам’яті, а потім просто вставте слот назад до зупинки.

З цими операціями смартфон не потрібно вимикати.

Досить поширена проблема старих версій прошивки. неможливість активації сімки російською мовою. Тому спробуйте змінити мову системи на англійську. Процедура наступна:

 • Спочатку потрібно залишити обліковий запис MI. Щоб це зробити, перейдіть до налаштувань MI Exit Exit
  вставити, sim-картку, xiaomi, redmi
 • Тепер змініть мову: Налаштування Додаткові параметри мови та введіть вибір англійської мови
 • Знову введіть обліковий запис і SIM-картку необхідно активувати
 • Змініть мову назад на російську мову

У деяких випадках, після даних маніпуляцій, вам може знадобитися перезапустити смартфон.

Як вставити SIM-картку в Xiaomi телефони

SIM-карта. це електронний чіп, який є ідентифікатором абонента в клітинній мережі. Це SIMKA. це ваш ідентифікатор у клітинній мережі. За словами SIM-карт, стільниковий оператор розуміє, який номер телефону зараз належить до вас, який тарифний план, який ви підключені, і де ви знаходитесь. Так, оператор знає, де ви знаходитесь, тому що телефон завжди підключений до стільникової мережі. Оператор має точні координати кожної вежі стільникової мережі, тому він може приблизно зрозуміти, де знаходиться будь-який абонент, який до мережі підключений. Звичайно, точність визначення вашого розташування дуже низька, з помилкою понад 100 метрів, однак, виявляється достатньо для більшості завдань.

Це завдяки SIM-картці, яку ви вставили в Xiaomi, телефон стає вашим, т.Е. Є дзвінки, повідомлення та Інтернет-трафік, який призначений для вас, а не ваших сусідів.

Як одночасно вставити флеш-накопичувач і другу SIM-картку на Redmi

Багато моделей смартфонів Xiaomi мають гібридний лоток, який дозволяє вставити два SIM, або замість другої SIM-картки, встановити картку пам’яті. Більшість користувачів вистачає цієї функції, оскільки обсяг приводу є великі телефони. Але іноді необхідно встановити як другу SIM-картку, так і USB-флеш-накопичувач. Це реально, але відповідальність за можливі несправності буде лежати на користувачеві.

Процедура може пошкодити телефон або картки.

 • Позначте кут SIM на чіпі, поблизу якого знаходиться косою скибочку.
 • Злегка нагрівала задню поверхню SIM-картки з феном або легшим.
 • Коли пластик пом’якшує, ретельно відокремити чіп з тонким інструментом.
 • Очистіть деталі наждачного паперу з задньої сторони, щоб зробити це тонше 1-2 мм.
 • Нанесіть трохи суперкладу на пластиковій частині приводу сторони контактів. У той же час намагайтеся їх не забронювати.
 • Отримайте чіп у потрібне місце, а також слідуючи за клею до роботи.
 • Залиште дизайн для завершення сушіння.

Тепер він залишається лише для вставки SIM-картки в поєднанні з приводом у відповідному слоті, увімкніть смартфон і перевірте її продуктивність.

Як відкрити слот для картки пам’яті та SIM-картку на Сяомі (Redmi)

Смартфони сучасних Xiaomi (Redmi) слідують за світовою тенденцією, намагаючись бути настільки ж тоншим і надійним, як дизайн. Навіть з падінням на твердій поверхні, корпус залишався цілим.

У 2000-х роках слоти для карт пам’яті та сими були позаду, під знімною панеллю, де знаходиться акумулятор. Це було зручно, доступ був простим і швидким, але час зміни.

Відсутній у Redmi Note 7. Як вставити SIM-картку та Redmi Note 7 карта пам’яті

Сьогодні вам потрібно знати, як відкрити слот для карт пам’яті на Сяомі, інакше ви не можете його знайти, або пошкодити, якщо ви не знаєте, що ви робите.

See also  Як синхронізувати навушники Xiaomi

Щоб відкрити слот, нам буде потрібно особливий інструмент, який поставляється з будь-яким телефоном Xiaomi. металевий кліп спеціальної форми. Звичайно, ви можете використовувати звичайний канцелярський кліп, але це буде незручно в руках.

Жести

Щоб активувати функцію, потрібно ввести меню “Налаштування”, а потім до “безмежний екран” та перейдіть до “повноекранних жестів”.

Іконки керування, меню, введення клавіатури за допомогою жестів:

 • Відображення дотику: Відкрийте програму, виберіть пункт меню, натисніть кнопку або введіть символ за допомогою екранної клавіатури, торкніться.
 • Натискання та утримання: Для доступу до параметрів натисніть та утримуйте елемент більше 2 секунд.
 • Світло: витратити ліворуч або прямо на робочому столі або екрані програми для перегляду інших панелей. Витрачати або вниз, щоб прокрутити веб-сторінку або список.
 • Plipok: Запустіть пальці один до одного на веб-сторінці, карті або зображенні, щоб збільшити масштаб, і, навпаки, до центру, щоб зменшити масштаб.
 • Рух: Натисніть і утримуйте елемент для переміщення.
 • Подвійне натискання: двічі клацніть на веб-сторінці або зображенні, щоб збільшити масштаб.

Важливо! Функція налаштування жесту знаходиться на прошивці MIUI 9.5.

Налаштування та керування SIM-картками на Сяомі

Налаштування та керування SIM-картками на Сяомі. Ми купили смартфон Xiaomi 2-жахливі та як ви можете налаштувати роботу SIM-карт? Наш сайт поспішає за допомогою!

Xiaomi зазвичай випускає смартфони на дві SIM-картки, які мають досить гнучкі налаштування, але є одна річ, деякі параметри розкидані по всій меню Android, або добре приховано.

Налаштування SIM карт Xiaomi

Більшість налаштувань SIM-картки ви можете знайти, натиснувши меню “Налаштування” Android. «SIM карти та мобільні мережі».

Яку карту куди вставити?

У більшості випадків лише один приймач може працювати в 4G, 3G, коли як другий тільки в діапазоні GSM. Після встановлення SIM-картки в лотку та запуску телефону, перейдіть до розділу “Налаштування” та в кінці розділу “SIM-карту та мобільних мереж”, встановіть за замовчуванням, закріплюючи в одному дзвінку (або завжди з’явиться поп- до вікна з якої картки для дзвінка), а після іншого Інтернет.

У нижній частині меню мережі SIM Xiaomi ми запитуємо, з якою карткою зателефонуємо та використовувати Інтернет

Встановити тип мереж для SIM-картки, який буде використовуватися для Інтернету, виберіть потрібний SIM-версію. “Тип мережі” та вибрати 4G, 3G або 2G.

Як включити бажану мережу на Сяомі

Залишається зробити останній штрих-код. він включений у “SIM-карту та мобільну мережу” у головному розділі “Передача даних”.

Увімкнути передачу даних Xiaomi (увімкнути Інтернет з SIM-карткою)

Налаштуйте точку доступу

Якщо оператор мобільного зв’язку не надіслав вам налаштування Інтернету, то введіть розділ “SIM-картки та мобільні мережі”. виберіть SIM-картку, яка використовується для Інтернету. “Точка доступу”.

Налаштування назви SIM-картки та панелі дисплея

За замовчуванням назва оператора у стані статусу бару не відображається, Xiaomi також представив два різних варіанти для однієї майже однакової назви, але розташована в двох різних місцях. назва SIM-картки.

Щоб полегшити налаштування SIM-карт у меню “Налаштування” та “Dialer”, то вам потрібно встановити їх у меню “SIM-карта та мобільна мережа”. Виберіть SIM-повідомлення “SIM-карту” та встановіть ім’я.

Для того, щоб відобразити назву SIM-картки в рядку стану, який вам потрібно, перейдіть до головного меню параметрів Android. розділ «Повідомлення та рядок стану», після чого увімкнути опцію «Показувати оператора» і далі трохи ви побачите параметр де можна «Змінити назву оператора».

Зателефонування

Якщо ви не вказали раніше в налаштуваннях за замовчуванням для SIM-карт, розділ “SIM-картки та мобільні мережі”, то при введенні контактів та набору абонентів ви покажете наступне вікно:

Для того, щоб таке вікно відображатиметься, встановіть SIM-SIM за умовчанням, або навпаки, видалити (на початку статті “, яка карта для вставки?”).

Якщо ви знаходитесь у номері, то щоб зателефонувати з будь-якої конкретної SIM-картки, то для цієї нижньої частини екрана є кнопка спліт-виклику з вибором оператора.

Надсилання SMS-повідомлень з різних SIM (операторів)

Як щодо надсилання повідомлень? Тут також передбачає надсилання повідомлень від необхідного оператора. Для цього вам потрібно:

Створити повідомлення і в нижньому правому куті натиснути на кнопку у вигляді SIM-карти і вибрати необхідного оператора.

Тепер SMS буде надіслано за допомогою цієї SIM-картки!

Як дізнатися, який номер він прийшов SMS

Щоб дізнатись, який номер SMS прибув до Сяомі, перейдіть до програми повідомлення та подивіться на правий край екрана. Там буде значок у формі Sims з номером всередині SMS-повідомлення.

Огляд Xiaomi Redmi 7A не соромно в 2 SIM-картці та картці пам’яті

Через Xiaomi Redmi Redmi 7a 2/32 GB Огляд смартфонів та 2 SIM-карта плюс карта пам’яті. Чи не соромний смартфон за сотню баксів і в 2019 році.

Як вибрати смартфон на 2 SIM-картках та картці пам’яті або чому Xiaomi Redmi 7A?

Отже, я потребував бюджетного смартфона на 2 символах картки пам’яті. Скоріше мені це не потрібно, мій старший брат закінчив попередній смартфон. Брат вже в неправильному віці, досить так багато. Що вже є пенсія на горизонті. Однак реалії світу такі, що ви або 16 років, або 56 ви все ще потребуєте Viber / Cart, Chrome та доступ до Інтернету з смартфона. Я також хотів би, щоб цей смартфон жив трохи довше і варто менше.

See also  Xiaomi Redmi Примітка 8 Підтримує бездротовий заряд

Взагалі, брат у смартфонах не зосереджений і попросив мене підібрати мені щось подібне. Беручи до уваги довіру, напевно, треба було вибрати щось нестримне і негайно викинуло вибір Хомтомов і Дуггі як клас технології.

Більше того, брат живе в селі, і якщо якийсь датчик наближення починає відставати або раптом, якийсь симкар починає падати, прошивка не буде літати навколо людини, щоб виправити ситуацію. Потрібен смартфон, який, безумовно, поводиться. Також моделі на MTC також хотіли Qualcomm Snapdragon, навіть якщо це молодше покоління.

Нехай не поспішаючи, нехай без топової камери та суперпотужного процесора, але щоб не підвів. І так, в той же час не переплачувати за всілякі свідомо, незатребувані функції у стилі бездротової зарядки або навіть швидко. Більш того! Раніше я запитував мого брата всіх видів Павебанку та кабелів під мікро-USB, тому тут встановлений роз’єм є навіть плюс =)

Оскільки 2 SIM-картки та навіть раніше встановлена ​​карта пам’яті на 64 доступні (існує декілька дискотек будь-якого фільму / Nautilus / BG та подібних) 100 років тому, полювання була 2 карта пам’яті SIM, а не комбінований слот. Це насіння Xiaomi 6A.

Слідуючи результатами, Xiaomi Redmi 7A 2/32 GB був обраний за сто доларів.

Найбільш забавно, що нещодавно я купив себе флагманом від Xiaomi Xiaomi MI 9 6 / 128GB, і в якому Xiaomi Redmi 7A перевищує: згадується вище 2 карта пам’яті SIM; Дисплей не оточений, але зрештою, а не шиміт очі не так втомилися з довгим читанням на низькій яскравості; FM-радіо працює без навушників (хоча він ловить лише пару станцій); На задній панелі не глянцевий, як загальна більшість смартфонів. Взагалі, ця сумна тенденція. це всі смартфони з потужним обладнанням, щоб зробити лопати, а з дивовижним слизьким заднім кришкою пригнічує. Я плюю це в моїх руках, і все спіймало себе, думаючи, наскільки він приємніше в руці потрапляє в порівняння з Mi9! 3.5 Аудіо рахунок-фактура!!

Комплект Xiaomi Redmi 7A Достатньо спартанинного заряджання за 5 вольт 2 ампер, мікро-USB-кабель Так Clip. На інструкції, щоб згадати багато сенсу.

Динамік з нижньої частини праворуч, на правий край кнопки і на верхній частині звукового гнізда.

Згори вище, Xiaomi Redmi 7a Екран Світловий індикатор Події! Поблизу камери / динаміка та датчик наближення. І найцікавіший наступний це SIM-лоток на 2 символи та окрема карта пам’яті!

Xiaomi Redmi 7A програмне забезпечення та системна потужність

Перший перемикання і відразу прибуває до оновлення. Відмінно! Все обертається на Miui, і, якщо перед цим не було ніякого Xiaomi, тут немає ніяких функцій. Ті самі завіси, що створена, той самий параметр, однакові меню налаштувань. Свіжий Android 9 пиріг і дуже не навіть нульова ймовірність підтримки в найближчому майбутньому, тому що 7а все ще є свіжою моделлю!

Останній екран з CPU-Z Я взагалі здивований тим багато датчиків більш доцільно, щоб побачити, коли смартфон цінової категорії вище середнього, а не у ultra-Jet Xiaomi Redmi 7A

І мультитад для 10 торкається того, що тільки варто! Зрештою, у державних службовцям є 2-3-5 сенсорних датчиків, а потім спробуйте піти з першого разу. Ви відкриваєте веб-сторінку, і всі намагаються масштабувати нормально, щоб дістатися до потрібного елемента. І чим більше екскурсії визнає, тим зручніше працювати з нею в таких умовах.

Загальна потужність все ще не вразила, і це середній сегмент середнього сегмента десь 2017 року. У 2019 році смартфон Xiaomi Redmi 7A виглядає відверто слабким. Економить ситуацію відсутність необхідності грати в найвищі ігри або займатися деякими серйозними завданнями. Але я все ще намагався!

Ігри на смартфоні Xiaomi Redmi 7A (PUBG та World of Tanks)

Були приємні відкриття, там були неприємні. Скоріше, як неприємний очікуваний. PUBG розпочав за замовчуванням за низькою якістю налаштувань, і я сподівався, що я міг присягати на міні-картах RASP з Fast Respauna, коли графіка більше не настільки важлива.

Скажімо, тому граючи в PUBG Xiaomi Redmi 7A в принципі, і реально, це просто виграє важко. І ще більше насолоджуйтеся процесом. Витрата батареї в пару відсотків за 5 хвилин гри.

Інший Redmi 7A та World of Tanks. Запустив гру на низькому рівні (не ультра-низько, де пікселі з розміром Herfran!), І я отримав дуже відтворюваний (стабільний 60 кадрів!). Споживання заряду акумулятора схожа, деталі на відео.

See also  Як налаштувати NFC на Xiaomi 8T

Камера Xiaomi Redmi 7A та можливості фото

Тут теж все неоднозначне. У денному освітленні старий модуль (з’явився, як і раніше, в останніх державних службовців) може видавати гідний персонал. І якщо ви не плануєте знімати фотографії смартфона на камеру, то. І тоді ви можете бути закриті до деталей, а до кольору, але чи варто це зробити в ніші бюджетного смартфона?

Von selfie до передньої камери у 5 мегапі взагалі. І нехай у задньому тлі є якийсь спосіб, нехай не розмиває задній тло в цілому, я боявся, що це було б суттєво гіршим.

Redmi 7a Акумулятор, заряд та споживання та рибчак

З точки зору стягуючих сюрпризів, це не було особливо виявляється поточним до 1.5-1.7А. Почалося на 10%, закінчивши вимірювання майже до 100% і поступово скинули струм.

Синтетичний розряд показав трохи збільшену цифру. Звичайні смартфони на 3000 мах показані в тесті на першому екрані десь 5-6 годин, і тут ще 8.5 годин безперервного навантаження для розряду від 100 до 20. Вона виявляється на 3-4 години екранної активності два дні автономії, і якщо обставини використання будуть 3-4 дні. GPS не відстає, холодний початок на хвилину, а кількість супутників ловили досить на рівні.

Тестування 4G показали результати вище, ніж у мене дротовий Інтернет у будинку.

Існує також можливість деякого роду подвійного 4G, звучав для зон з нестабільним зв’язком. FM-радіо без навушників взагалі вразила мене, чому флагмани з Сяомі не зможуть, а також деякий вид затяжної державної промисловості? Де в цьому світі справедливість?

Ну, найважливіший чіп 32 вбудований 2 карта пам’яті SIM та з можливістю встановлення додатків на карту пам’яті!

Нижче малий відеоогляд Xiaomi Redmi 7A буде 2 SIM-монтаж та картки пам’яті. Також буде обсяг рівня гучності, оскільки в цьому відношенні існують підвищені показники. Там все одно буде демонстрацією відсутності проблем з мерехтливим екраном так, дуже круто в цьому розумному. І я ще не зачепив всілякі ідентифікатор обличчя, який я просто не потрібний тут і не є важливим. А також незатребуваний, щоб бути сканером відбитків пальців або подвійна потрійна камера.

Загалом, тепло рекомендується Xiaomi Redmi 7A як не об’єднаний державний бюджет на 2 SIM-картки та картку пам’яті. Щоб і коштував недорого, і поводився пристойно, і не мав якихось свідомо провальних елементів конструкції. Єдине вузьке місце в 2 гб ОЗУ при задачах схоже на сеінг або листування в месенджерах особливо і не розглядаю як мінус, мені здається ще кілька років вистачатиме їх для невибагливих завдань і просто щоб картинку в браузері промальовував.

Посібник користувача Ксяомі Redmi Ноут 7:

Скоро ви дізнаєтеся як користуватися Redmi Note 7, перше включення та налаштування пристрою.

Як включити

Щоб увімкнути телефон, потрібно утримувати клавішу живлення (POWER).

Якщо це перший перемикання, то ви з’явиться назва графічної оболонки MIUI та її версії. Після того, як буде основне налаштування:

 • Виберіть російську;
 • Підключитися до Інтернету;
 • Надсилати умови договору;
 • Вставте SIM-картку;
 • Увімкнути / вимкнути служби Google;
 • Встановлення розблокування смартфона;
 • додаткові налаштування, увімкніть оновлення автоматично;
 • виберіть тему, це останній крок.

Тепер ви знаєте як правильно налаштувати при першому увімкненні.

Як вставити SIM-картку

Для цього вам потрібен ключ з коробки. Знайдіть отвір у лівому кінці, ретельно натисніть кліпи та видаліть комбінований лоток для SIM-картки. Далі, вставте SIM-картку ретельно в лотку, а лотка назад до смартфона. Готовий. Відео покаже, як це зроблено візуально:

Як стягувати плату

 • Використовуйте лише оригінальний зарядний пристрій.
 • Спробуйте поставити на зарядку, коли рівень заряду становить 15-20%.
 • Звинувачення кожного разу 80% і більше.

Як видалити рекламу

Щоб вимкнути рекламу в графічній оболонці MIUI, потрібно виконати ряд дій у кількох додатках. Щоб відповісти на це питання, вам потрібна ціла стаття, читати тут.

Як зробити скріншот екрана

Проведіть панель сповіщень на дзвінок та виберіть знімок екрана (зображення з ножицями). За замовчуванням синтез зберігаються в галереї.

Як увімкнути NFC

Незважаючи на досить високі характеристики, смартфон не підтримує NFC.

Як налаштувати камеру

Огляд всіх налаштувань та чіпів камери на пристроях KSYomi, що працюють MIUI 10: фільтри, HDR, Flash, режими та ручні налаштування (баланс білого, освітлення, фокус, експозиція та ISO).

Тепер ви знаєте, як використовувати та налаштувати Xiaomi Redmi Note 7. Приємне і комфортне користування!