Home » Xiaomi Air True Wireless Як з’єднатися

Xiaomi Air True Wireless Як з’єднатися

Враження та відгуки

Загалом, гарнітура залишає приємне враження. Якість Асамблеї як самого випадку, так і навушників, дуже хороша. У цьому відношенні немає скарг, але є ряд інших моментів, щоб звернути увагу. Існує також невелика затримка, яку ви можете побачити під час перегляду фільмів, приблизно 0.3 секунди.

Різні кодеки використовуються з різними смартфонами. Наприклад, його якість звуку з Xiaomi Redmi Note 7 отримується нижче, оскільки там використовується кодек SBC (1-й скріншот), а у випадку Xiaomi Mi 8. AAC (2-й скріншот) і, відповідно, якість вище.

 • Якість побудови;
 • Вони добре тримаються у вухах, не випадають, коли водіння та біг;
 • Активне зменшення шуму;
 • Хороша звукоізоляція;
 • Сенсорний контроль;
 • Підтримка AAC CODEC;
 • Швидко заряджається у випадку;
 • Бокс досить товстий;
 • Немає підтримки aptx;
 • Якість звуку середня, бас невеликий;
 • Ви не можете налаштувати гучність та перемикач доріжок;
 • Маленький час роботи з справою.

Я також хотів би додати дотримання системи активного шуму. За замовчуванням вона вимкнена, для її активації потрібно доторкнутися до сенсорної панелі будь-якого навушника, потримати 3 секунди і дочекатися повідомлення китайською мовою, дівчина повідомить що режим увімкнено.

Аналогічним чином, можна відключити його, тому що це не багато сенсу, приблизно 5-10% менше шуму і не більше.

При покупці китайських навушників, ми потрапляємо на пошту або в магазині щільна картонна коробка з зображенням самих навушників.

Всередині це ще одна ще одна тонка картонна упаковка з відсіками. У кожному з них є справа з навушниками Xiaomi Mi, а також інструкції на китайській та англійській мові.

Справа навушників розташована в захисному прозорому фільмі. Вона захищає його від подряпин та пошкоджень.

Для популярних моделей пристроїв компанія Xiaomi робить спеціальну версію навушників для експорту до різних країн. У їхньому наборі ви можете знайти інструкції по-російськи. Але якщо пристрій повинен бути проданий у своїй країні, він буде китайською. Переклад на англійську мову існує з причини, що вона вважається міжнародною.

Параметри: Характеристики Xiaomi Earbuds
Метод з’єднання: Bluetooth 5.0
Ємність аккумулятору: 43 м
Автономний безперервний час: 4 години
Час справи: 12:00
See also  Як обійти Google Lock на Samsung.

Характеристики MI TRUE Wireless Earbud Basic

Виробник заявляє, що ми можемо використовувати повністю заряджені навушники протягом 12 повних годин без перерви. Фактично, музика може бути слухана приблизно 10 годин, що цілком достатньо, якщо ми вважаємо, що ми можемо обійтися без перезарядки. І зарядні навушники з футляром.

Серед інших показників можна відзначити:

Параметри: Особливості MI TRUE Wireless Earbud Basic:
Потужність власної батареї. 40 мАх (кожен з навушників).
Вага навушників. Користувачі зазначили, що навушники дуже легені. Кожен окремо важить у площі 4 грам. І коли вони використовуються, пристрій практично непомітно в вусі.
Випадок випадок. 300 мАг. Ви можете скористатися своєю енергією кілька разів, щоб зарядити навушники.

Не забудьте видалити фільм з контактів на навушниках або на отворах для навушників, перш ніж підключити їх до телефону. Це може спричинити відсутність контакту. Подібні прокладки захищають контакти від окислення під час зберігання та транспортування. Але зовсім не потрібні при експлуатації пристрою.

За допомогою кнопок на навушниках ви можете керувати дзвінком. При необхідності натисніть кнопку Механічної роботи. Щоб скинути дзвінок. натисніть і утримуйте його близько 2 секунд. Якщо ви слухаєте музику в MI TRUE Wireless Enerbuds Основні навушники, то один натиснувши кнопку без утримання, поставить паузу доріжки. Натисніть ще раз, щоб продовжити відтворення. Ці функції застосовуються до перегляду фільму на мобільному пристрої. Існує також невеликий недолік у навушниках. функція перемикання доріжок.

Спочатку ви хочете активувати на смартфоні Bluetooth, після чого гарнітура видаляється з справи. У налаштуваннях з’єднання Bluetooth, навушники Xiaomi називаються Mi AirDits Basic_r. Зверніть увагу, що спочатку виявлено лише правий навушник, а другий буде визначено трохи пізніше.

xiaomi, true, wireless

Натисніть на ім’я, після чого на екрані телефону з’явиться запит на дозвіл на перевірку. На цю синхронізацію завершено.

По-перше, музика може звучати лише у правій навушниках Xiaomi, тому щоб активувати ліворуч, потрібно доторкнутися до сенсорної зони, після чого стереопара буде створена негайно.

Проблеми зв’язку телефону

Незважаючи на всю простоту підключення, непідготовлений користувач може зіткнутися з деякими проблемами. Практично завжди ситуація вирішується після виконання нескладних дій, які докладно описані далі.

Якщо бездротові навушники Xiaomi не підключаються до телефону, то, швидше за все, проблема криється не в самій гарнітурі, а в системній помилці смартфона. Пропонуємо ознайомитись з основними варіантами усунення збою:

 • Спробуйте перезавантажити смартфон, попередньо вимкнути Bluetooth. Як показує практика, після цієї дії багато помилок з невідомої причини зникає.
 • Тимчасово відключіть навушники, тримаючи палець на дотик або механічну кнопку протягом 4-5 секунд. Зауважте, що ви не повинні просто переносити гарнітуру в режим очікування, але повністю вимкнути його.
 • Спробуйте підключити бездротові навушники на інший смартфон. Якщо завдання є можливим, то проблема точна по телефону.
See also  Fastboot Rescue Mode Huawei Що робити

Як підключити Xiaomi Mi Earphones Lite навушники до телефону. Кон’югація з пристроєм

Що саме я не можу звернути увагу при пошуку рішення проблеми, тому це на версії Bluetooth. Якщо навушники працюють з Bluetooth 5.0, а телефон підтримує лише Bluetooth 4.0, то жодних перешкод до підключення бути не може. Обмеження можуть бути перекриті лише на відстані безперервної дії гарнітури.

Підключення гарнітури

Оскільки гарнітура працює через Bluetooth, то неважко здогадатися, що налаштування будуть проходити через цю функцію.

Утримувати єдину кнопку на пристрої до появи світлового індикатора синього кольору.

Використовуйте кнопку “Оновлення” у випадку, якщо новий телефонний телефон не знайшов.

Натисніть додане обладнання та зачекайте, поки з’єднання.

Коли світлодіод включить одну з капсул, пристрій вважається пов’язаним.

Як підключити навушники Xiaomi Redmi AirDots?

Навесні 2019 року з’явилася нова бездротова гарнітура з Xiaomi. Redmi AirDots, яка також відома як MI True Wireless Earbuds Basic. Пристрій вміє синхронізуватися зі смартфоном через Bluetooth. Для підключення потрібно зробити кілька простих дій, про які ми вам розповімо.

Навушники Xiaomi постачаються в захисній плівці, яку ви хочете видалити перед першим використанням. Після цього пристрій повинен бути поставлений у випадку заряджання. Хоча показник буде світити червоним світлом, перезаряджається. Отримати гарнітуру Xiaomi, коли індикатор буде світитися білим світлом.

Після завершення заряджання, обидва заробітку повинні бути вилучені з справи і почекати 2 секунди, поки вони не будуть активовані. Потім буде автоматичне підключення лівої гарнітури вправо, що розповість про світловий світло.

На наступному етапі активується Bluetooth на телефоні з подальшим пошуком доступних девайсів. У списку, що відкрився, ви знайдете назву Mi True Wireless EBs Basic_R. Потрібно натиснути на нього і погодитися на пропозицію про поєднання, після чого активізується опція обміну контактами.

Коли пару буде завершено, то в меню будуть представлені дані про те, в якому статусі знаходиться гаджет і який рівень його заряду. Після цього всі варіанти гарнітури Xiaomi стають доступними.

See also  Як увімкнути фільм на телевізорі через інтернет

З подальшим використанням з’єднання буде здійснюватися в автоматичному режимі, наданому на смартфоні Bluetooth.

Огляд Xiaomi Redmi Airdits Переглянуто бездротовим Bluetooth (TWS) навушниками

Дивно, але не встигли взяти презентацію на ApirDots бездротові навушники Redmi з Xiaomi, як це бездротова (справжня бездротова бездротова, TW) Bluetooth гарнітура негайно затопила весь ринок, отримавши велику кількість позитивних відгуків на форумах, таких як 4PDA. Звичайно ж, ми не могли пройти повз них і не замовити собі екземпляр з AliExpress для огляду та порівняння з аналогічними за вартістю моделями. За традицією, крім скасування по відношенню до Redmi AirDots в кінці статті, буде докладні інструкції російською мовою, як підключити їх до телефону (iPhone або Android) або комп’ютера та використання.

Підключення бездротових навушників Xiaomi Earbuds та Redmi Airdits до смартфона Android через програму Bluetooth

У цьому посібнику я хочу розібрати тему, як підключити Xiaomi Mi Earbuds бездротові навушники до телефону на Android за допомогою Bluetooth та налаштування музики керування та дзвінки з використанням жестів через мобільну програму для смартфонів. Чому одна стаття відразу на двох бренда? Справа в тому, що це, по суті, ті самі навушники, але виробляються для різних ринків. Зазвичай я купую гарнітуру на AliExpress для внутрішнього китайського ринку, і ці модифікації частіше називають Redmi AirDits. Якщо ми візьмемо їх у офіційному магазині в Росії, то зазвичай ви знайдете міжнародну версію під назвою Xiaomi Mi Earbuds. Немає різниці у їх зв’язку та конфігурації. Але розповісти тут про те, що, оскільки передові моделі Xiaomi та Redmi підтримують роботу з мобільним додатком, за допомогою якого ви можете змінити програмні функції через телефон через телефон. І це буде працювати з будь-якими смартфонами на Android Samsung, Huawei, Honor, Realme, Poco, Meizu, Oppo, Vivo та T.D. У цьому детальному інструкції російською мовою ми детально зрозуміємо, як підключити навушники Xiaomi та Redmi до телефону та налаштувати їх функції через Bluetooth.