Home » Xiaomi AirDots Як вставити в вухо

Xiaomi AirDots Як вставити в вухо

двадцять.02.2020 оновив огляд інформації, яку я використовував навушники протягом більше шести місяців, і вони насправді зараз рідко почали відключати (але це відбувається).

Почнеться з того, що це мої других бездротових навушників. Перші та улюблені “вуха” у мене є маршал великі II. Тому я повинен порівняти з чим, але я намагаюся бути адекватним до Xiaomi Redmi AirDots, тому що це зовсім інший ціновий сегмент.

Чому я купив другий навушників? Тому що мені потрібні навушники без сильної шумоізоляції, як Маршалл. Мені часто потрібно дивитися відео і одночасно контактувати з колегами. Тому в офісі найкращий варіант має невеликі та непомітні “вуха”, щоб ви могли почути в будь-який час, коли колега каже, а не видалити навушники, але просто вимкніть звук (ви також можете вимкнути Звук у Маршалл, але все ще сильно чутливість співрозмовника, якщо ви їх не видаляєте). І я намагаюся носити навушники на вулиці, яка не повністю приховує звуки міста. До речі, з правильним вибором нісенітниць інкубусується на Redmi AirDits, створюється хороша шумоізоляція.

Я не буду писати про красу бездротових навушників, але повірте мені, спробуйте один раз, і ви не зможете протистояти пізніше)))

Зв’яжіться з телефоном, який вони швидко. Дуже зручно, щоб ви могли і залишити окремо і праворуч окремо і одночасно.

Ми часто перемикаємо вуха, використовуючи фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4: HTTPS: // iRecommend.RU / CONTENT / ODIN-IZ-LUCHSHIKH-BR.

Як увімкнути Airdots Xiaomi Redmi одночасно

Скасувати спарювання (видалити навушники) на своєму телефоні або комп’ютері.

 • Витягуйте обидва заробітку з справи, і вимкніть їх: затискайте кнопки протягом 6 секунд, поки не світиться червоними світлодіодами.
 • Щоб натиснути обидві кнопки протягом 15 секунд: спочатку вони будуть флеш-білі, після 10 секунд червоно-білий і ще раз через 5 секунд.
 • У той же час увімкніть навушники, щоб утримувати кнопку 2 секунди.

Ліворуч почне шукати праворуч і синхронізувати з ним: одночасний звук буде чути, і тільки правий буде викручений.Далі вони можуть бути підключені до телефону або комп’ютера. Якщо ви робите раніше, то навушники не знайдуть один одного.

Якщо скидання не допомогло, спробуйте повторити його ще кілька разів.

Технічні характеристики

 • Версія Bluetooth: 5.0 (HFP / A2DP / HSP / AVRCP)
 • Діапазон з’єднання: до 10 м
 • Діаметр динаміків: 7.2 мм
 • Автономія: до 4 годин без справи, до 12 годин з футляром
 • Акумуляторна потужність: 40 мАх у кожному навушники, 300 мАх у випадку
 • Час заряджання навушників у випадку: До 1,5 годин
 • Час заряджання випадків: до 2 годин
 • Вага: 4.1 г (один навушники), 35.4 г (навушники з футляром)
 • Розміри: 62 × 40 × 27.2 мм (випадок), 26.65 × 16.4 × 21.6 мм (навушник)
 • Захист: IPX4 тільки для навушників
 • Порт для заряджання: MicroUSB
 • Контроль: Механічні кнопки
 • Мікрофон з чіпом DSP та зменшення шуму для голосових дзвінків
 • Підтримка голосу: Siri, Assistant Google
 • Робота з 2 пристроями: Ні
 • Підтримка APTX: Ні

Маленький матовий і дуже легкий випадок, який зручно розміщений у кишені.

Як я радий, що навушники займають так мало місця. Але сама черепа цілком ау, вам потрібно розглянути його, коли ви кидаєте його в сумку.

Додаток: Справа дуже подряпана. Але є вихід: на Аліку є дешеві, кольорові захисні кришки для випадку.

І я не знаю, чому багато людей мають проблему витягнути навушники з справи, я цього не мав.

Самі заглушки комфортно сидять у вусі раковини, не випадають у режим сидячого. Але коли я перебуваю в місті, є постійні побоювання, що вони можуть впасти.

У комплекті до продукту йти 3 розміру засідки. Але засідка буде замінена кращою, хоча самі навушники є серед себе середні між лайнерами та вилками та вибирають взаємозамінні амбузуші, необхідні спеціально під вухом.

Якщо ви приймаєте найбільші нативні амбули, то з ними навушники не включені в боксерське місце для заряджання.

Багато людей пишуть, що з навушниками навушників в певний час починають сильно і випадати. Хоча цей момент я не прийшов, але я обов’язково змінить ваш відгук, якщо це станеться.

Я хочу відзначити, що самі навушники слабкі пластикові корпуси. Потрібно бути обережним, щоб ніщо не розбилося.

Оскільки навушники мають мікрофон дуже зручно спілкуватися по телефону за допомогою “вух”. Але це теоретично. Я дуже багато для того дня, коли я розмовляю по телефону, але Xiaomi Redmi Airdots є дуже поганим мікрофоном. Голос стає металом і чує відлуння. Тому, як мікрофон, я не можу використовувати їх у роботі.

Я навіть не хочу писати зворотний зв’язок на навушниках, так коротко.

Звук досить гучний, я слухаю 30-40% від максимуму. Але є скарга до басу. Весь відтворювальний діапазон відтворюється без дефектів, хоча існує переоцінка верхньої, але вона відновлює еквалайзер.

Світлові індикатори на навушниках не загоряються, коли вони в цьому випадку.

При зарядному випадку, червоний індикатор горить, в кінці він повинен гладко.

Крім того, AirDits відключаються після 5 хвилин бездіяльності або під час підключення до зарядного пристрою.

Я використовую заробіток близько 3-3,5 годин на день. Навушники достатньо за цей час за обсягом 30-40%, після чого він доведеться повернути навушники у випадку, що перевозиться на півтора години. У випадку вбудованої батареї потужністю 350 мАг. це достатньо для трьох повних відновлення навушників з маржею.

See also  Підключіть Xiaomi Box S для телевізора

Сама ситуація заряджається щонайменше 2 години за допомогою стандартного кабелю MicroUSB для цього.

Ці навушники не є активним способом життя та однозначно не для спорту. Я купив їх за користування в офісі, щоб слухати відео та просто музику, коли я працюю одноманітно. Також візьміть його в місті, коли є невелика відстань для ходьби.

Є відключення. Але не дратує на даний момент.

За ціною 1250. Це чудові навушники. Тепер вони дешевші!

Інші відгуки (краще негайно перейти до профілю)

Бездротові навушники Xiaomi AirDots. Інструкція

Щоб увімкнути режим сполучення, необхідно утримувати обидві навушники, а точніше їхні сенсорні панелі, розташовані ззовні, протягом декількох секунд, поки білі індикатори не загоряються. Після цього лише правий навушники буде Flash. це означає, що навушники доступні для з’єднання з вашим пристроєм. Перейдіть до налаштувань Bluetooth пристрою, до якої ви хочете підключити навушники. Mi AirDits Basic_r з’являться в наявних пристроях. це ваші навушники.

Таким чином, пристрій підключений до правого вуха, і він вже з’єднує ліворуч. Право навушник є головним, але в той же час вони можуть бути підключені індивідуально та використовувати гарнітуру як Bluetooth, навіть на різних пристроях. у цьому випадку Mi AirDits Basic_r або Mi AirDits Basic_l буде відображатися у наявних пристроях. відповідно, залежно від підключеної гарнітури. Метод з’єднання аналогічний, але тримайте сенсорну панель одного необхідного навушника.

Redmi AirDits 2. Як носити / Як зробити голосніше на iPhone / Як підключитися

Керування відтворенням та викликом.

Одноразове відтворення або відповідь на вхідний дзвінок.Подвійне дотику. виклик голосового помічника.Тримайте одну або кілька секунд. Скасувати виклик.Двомісний дотик під час дзвінка. вимкнення мікрофона.Під час включення та вимкнення, жіночий голос вимовляє деякі китайські слова.Навушники працюють з будь-яким голосовим помічником: Siri, Assistant Google, Аліса.Щоб вимкнути та скинути навушники, потрібно тримати сенсорні панелі протягом декількох секунд до червоних показників.

Якщо ви отримаєте вушний навушники під час використання, відтворення не зупиняється, як у Airpods. Вони вимкнуті лише під час введення справи, і підключіться до пристрою, коли не у випадку. Якщо у випадку вимкненого лівого навушника, він вимикається, і право продовжуватиме працювати. І якщо ви видалите праворуч. обидва вимкніть.Див. Живі фотографії AirDots Xiaomi на нашому сайті. Ну, ось їх порівняння з Мезу поп, вільними бутонами та аеропланами.

Як підключитися до комп’ютера або інших пристроїв

Для підключення навушників до інших пристроїв вам потрібен порт Bluetooth. Принцип абіляції подібний, як для пристроїв Android. Якщо вам потрібно пов’язати гарнітуру з ноутбуком або ПК на основі Windows, ви повинні активувати функцію пошуку пристрою та запустіть пару.

xiaomi, airdots, вставити, вухо

Якщо користувач використовує AirDots Pro на двох різних пристроях, і вони на невеликій відстані один від одного, навушники автоматично підключаться до останнього пристрою.

Оскільки модель сумісна з кодеками AAC та SBC, його можна використовувати на гаджетах з різними операційними системами. Якщо виникають помилки, достатньо, щоб зробити скидання налаштувань та спробувати виконати алгоритм кон’югації.

Управління та конфігурація AirDots Xiaomi Redmi

Інструкції з навушниками Redmi Airdots в російській мові пояснюють деталізація пристрою. Підключіть та використовувати їх зручно:. Призупинити відтворення музики. торкніться сенсорної панелі пристрою або зробити це по телефону, планшеті або ноутбуці Одинокий кран виконує функцію паузи, подвійні перемикачі доріжки. З потрійним дотиком, попередня дія активується Якщо ви використовуєте подвійне натискання в режимі очікування, навушники включатимуть голосовий помічник за допомогою Dual Tapa ви можете відповісти на дзвінки або скинути їх Відсутній обсяг змін об’єму або перемикання доріжок без пари з пристроєм.

Загальна характеристика

Обладнання для повітряних точок включає в себе навушники безпосередньо, випадок, в якому надається вбудований акумулятор, апаратний кабель USB, а також додаткова засідка.

Елементи керування представлені виключно до сенсорної панелі. Він містить світлодіодні показники, які включають при зарядку або у випадку підключення до пристрою.

Матовий пластик використовується для виготовлення випадку. Верх виконаний з напівпрозорого матеріалу, так що індикатор заряду завжди видно. Якість Асамблеї дуже хороша, у замкнутому вигляді, обкладинка надійно закріплена через магніт. Подібні магніти використовуються для закріплення навушників у випадку. Сама ситуація характеризується компактними розмірами і ідеально поміщені в кишеню.

Повітряні точки можуть бути використані як гарнітура (вони можуть працювати разом або окремо) через те, що кожен навушник має вбудований мікрофон. Навушники прекрасно сидять у вухах, не надто великі і не залучають надмірну увагу.

Індикація світла Airdots має інше позначення:

 • Якщо пристрій розміщений у випадку, а червоний індикатор загориться. він говорить про процес заряджання.
 • Якщо після вилучення навушники з футляра і утримуйте кнопку протягом 10 секунд, червоний індикатор підсвічує. це означає, що пристрій вимкнено.
 • Швидкий мерехтіння білого кольору повідомляє користувача про пошук навушників для синхронізації.
 • Повільна біла індикація підтверджує готовність до спарювання.

Пристрій представлений у двох кольорових рішеннях: чорно-білий.

 • Пластикова капсула, яка виконує роль зарядного пристрою;
 • Самі навушники, які розташовані в капсулі;
 • Змінні амбули (форсунки) різних розмірів;
 • документація.

Виробник не включив кабель Micro USB: він повинен бути придбаний окремо, але необов’язково, кабель з смартфона з відповідним роз’ємом підходить.

Огляд AirDits Redmi з Xiaomi: найдешевші TW навушники з ім’ям

Сяомі продовжує ставити записи про вартість пристроїв під їхні бренди. Іноді мені здається, що через пару років ця чудова китайська компанія дасть смартфони та аксесуари взагалі безкоштовно. Або навіть платити додаткові покупці, щоб вони не переставали розглядати Xiaomi “Top для своїх грошей”.

Нещодавно довгоочікувані навушники Redmi Airdots прийшли до мене. найдешевший TW-варіант. це не тільки в асортименті Xiaomi, але в цілому серед усіх навушників з ім’ям, а молодший брат Xiaomi AirDots.

See also  Як використовувати Xiaomi Mi Band 4 годинник

Дешевше або стільки ж, що триває виключно китайські нунні або сумнівні підробки під аеропод. І ці навушники були куплені мною з сильної цікавості. це було дуже цікаво для мене, як відчуються та звучать прот. Я поспішаю поділитися з вами враженнями через кілька днів з Redmi AirDits, і багато чого про те, що. Кращий!

Технічні характеристики

 • Версія Bluetooth: 5.0 (HFP / A2DP / HSP / AVRCP)
 • Діапазон з’єднання: до 10 м
 • Діаметр динаміків: 7.2 мм
 • Автономія: до 4 годин без справи, до 12 годин з футляром
 • Акумуляторна потужність: 40 мАх у кожному навушники, 300 мАх у випадку
 • Час заряджання навушників у випадку: До 1,5 годин
 • Час заряджання випадків: до 2 годин
 • Вага: 4.1 г (один навушники), 35.4 г (навушники з футляром)
 • Розміри: 62 × 40 × 27.2 мм (випадок), 26.65 × шістнадцять.4 × 21.6 мм (навушник)
 • Захист: IPX4 тільки для навушників
 • Порт для заряджання: MicroUSB
 • Управління: механічні кнопки
 • Мікрофон з чіпом DSP та зменшення шуму для голосових дзвінків
 • Підтримка голосу: Siri, Assistant Google
 • Робота з 2 пристроями: Ні
 • Підтримка APTX: Ні

Комплект поставки

Перше, що ви звертаєте увагу після розпакування AirDots Redmi. це розміри корпусу зарядного пристрою. Вони порівнянні з розмірами Airpods, і це, безумовно, плюс, у випадку з навушниками, без проблем у кишені джинсів і не створює дискомфорту. Важить повний набір з 35 г, що також майже не відчувається.

Корпус виготовлений з матового чорного пластику не найвищою якістю. Досі дійсно не використовує навушники, я знайшов кілька подряпин на тілі. Є підстави вважати, що вони були поставлені на фабрику. Сама пластик відчувається і виглядає досить дешево, є відчуття “китайців”. Але, з іншого боку, очікується, тому що це ультра-значок-варіант, і будь-яка огида не викликає.

Корпус має досить сильний магніт, випадкові відкриття не відбувається. У закритому, це підсвічування і ледве чутливо підкрадаються. наступна вартість витрат. Наверх є redmi або mi логотип. я побачив обидва варіанти, я отримав перший. Технічні дані вказані на нижній частині, а порт MicroUSB знаходиться позаду. До речі, немає кабелю з навушниками. це логічне рішення, враховуючи, що користувачі таких кабелів оптом, а для компанії це ще кілька китайських заощаджень.

Індикатор заряджання розташований на передній частині: він складається з одного світлодіодного і опіки червоний тільки при зарядці. Дізнайтеся, поки решта Case Catarce неможлива. Доведеться рухатися за допомогою інтуїції або хорошої пам’яті, немає інших варіантів. Очікується бездротова зарядка, але вона не має дорожчих два навушників Xiaomi.

Навушники та елементи керування

Тип навушників. внутрішній канал. Як і справа, навушники зроблені з чорного матового пластику, що охоче збирати подряпини навіть з ретельним використанням. Виправлено у випадку навушників з магнітами, тоді як вони не випадають звідти, навіть якщо ви намагаєтеся вирізати їх силою. Однак це незручно отримати їх, оскільки це насправді не для зміни.

Силіконовий амуврура щільно, ви навіть можете сказати, що суворий, але сильний дискомфорт він не доставляє. У вухах вони сидять тісно, ​​звукоізоляція хороша, посадка комфортно. За замовчуванням на навушниках середнього розміру, у вікні зменшуються та збільшені сопла. Навушники захищені від вологи в протоколі IPX4, тобто тільки з бризок. Це означає, що, щоб потрапити під невеликий дощ у них не страшно, але не більше.

На випадку кожного навушника є механічна кнопка, а на ньому. світлодіодний індикатор. Він горить червоним, коли навушники заряджаються, а блискавки білі під час з’єднання з джерелом звуку. Кнопки на обох головках несуть відповідальність за ті ж функції. Одиночна преса. це відтворення / пауза або відповідь дзвінка, подвійне натискання. запуск голосового помічника, другий утримання. полегшення викликів, три-секундне утримання. вимушене або вимкнене навушники. Дуже дивно, що Сяомі не здійснив комутаційні доріжки, тому що це може бути, наприклад, призначити другому навушнику. І так для цього ви повинні постійно отримати смартфон. Де логіка незрозуміла. Що стосується кнопок, я також відзначаю, що на мій екземпляр, ключ з права заробляючи періодично боляче, і немає такого. Кнопки мають кілька різних часів тактильних, хоча вони виглядають зовні абсолютно ідентичні. Напевно, це ще одна вартість низької вартості.

Навушники автоматично включаються при виведенні з справи, але необхідно пам’ятати про таку нюансу: якщо буде більше 20 секунд між захопленням першої та другої гарнітури, другий не буде автоматично вмикати. це буде повинні активувати його примусово утримання кнопки.

Автоматична пауза при видаленні з вуха немає, але якщо обидві навушники покладуть у справу, то відтворення буде призупинити. Підключіть навушники до двох пристроїв, не будуть випущені одночасно. цей чіп не підтримується. Якщо нічого не відтворюється протягом 5 хвилин, навушники автоматично вимикаються.

Звук і гарнітура

Природно, найбільша інтрига в цих навушниках не було дизайном, а не розмірами, а якість звуку. Я зізнаюся, що я не чекав чогось добре від них, але Redmi Airdits міг здивувати мене.

Звук має упередження до басу, це дещо більше середнього. Це не дивно, оскільки в недорогих навушниках виробник часто маскує не найвищу якість середньої та високої частоти з більш виразними носами. До 60-70% обсягу до них немає скарг, але при більш високому обсязі бас починає “подрібнити”. Верхні частоти грають більш-менш хороші, але середній погано розроблений і майже невидимий. При максимальному обсязі і близьким до нього, хрипи. я не рекомендую прослухати в цих навушниках щось на об’єм більше 75%, оскільки звук погіршиться.

Електронний і поп-музика добре звучать, а з рок-композиціями, як очікується, панорама перетвориться на кашу, але знову ж таки, через глибокий бас, оновлення не відбувається. Останнім часом у мене був безкоштовний JBL x tw-навушники на тесті, що більше 6 разів більше, тому вони звучать порівнянні.

See also  Як зробити скріншот на Xiaomi A3

Якщо ви не прив’язані до вартості навушників, вони звучать на необхідному та достатку. Я не хочу плювати від якості звуку, незважаючи на майже повну відсутність середини, якщо не відкрутити гучність. Але якщо ви відштовхуєте від ціни, то для її Redmi Airdots звучать просто чудово.

Обсяг гучності в пакеті з iPhone, відкрутіть звук на 75%, і більше не надходить, і тут він також допомагає гарною шумоізоляцією та щільною посадкою. Затримка при перегляді відео є помітним, але це незначне, відео взагалі не заважають. Підтримка APTX та інші кодеки в навушниках, виробник обмежується лише поточною версією Bluetooth 5.0.

При використанні навушників як гарнітури, я хочу відзначити пару позитивних моментів і один негатив, який перетинає перші два. Голос співрозмовника негайно подається у двох навушниках, і це добре, оскільки деякі два навушники будуть використовувати лише один, коли розмова. Вбудований мікросхеми DSP з функцією скасування шуму, співрозмовники відзначають, що не чутно сторонні звуки. У той же час, якщо я мовчав, то на бік вакуумного ефекту, а співрозмовники навіть були зацікавлені в кілька разів, якщо я. Але якість передачі вашого голосу дуже кульгава, вона перетворюється на кашу, яку співрозмовник звільняє з труднощами. Таким чином, використовуючи AirDits Redmi як гарнітуру, буде мати лише в екстремальних випадках, і якщо ви готові повторити щось кілька разів. Але успіх був настільки близьким.

Автономія

Заявлений час роботи. до 4 годин, але я не міг би отримати такий результат. У першій пару днів використання навушників працювали 3 години, після того, як термін служби акумулятора був “розмахуючи”, і вони почали тримати до 3,5 годин, але не більше.

Корпус дозволяє повністю заряджати навушники приблизно в 2,5 рази, тобто у суму, яку ми отримуємо близько 12 годин автономної роботи. Це досить скромний результат, ви навіть можете сказати, що це мінімальна дошка в класі. Але багато хто досить і це.

За повним зарядом навушників з справи займає трохи більше години, для заряджання випадку. 2 години. Жодна швидка зарядка тут не очікується.

Враження та висновки

Стабільність зв’язку в питаннях Redmi AirDots не викликає питань, я не помітив звуку звуку між навушниками. Єдина скарга складається з короткочасних перерв, коли “падає” один з навушників, але це відбувається приблизно раз кожні 20-30 хвилин або рідше і тільки для розколу другого. Загалом, це не напружує.

Список скарг до навушників досить довго. Це якість використовуваних матеріалів, а також загальна точність справи з створенням та задньою кришкою, а відсутність здатності перемикати доріжки з кнопками на навушниках та хрусткій кнопці на одному з них. Коротше кажучи, заощадження дійсно відчуваються буквально на кожному квадратному міліметрі продукту. Однак всі ці мінуси вирівнюються необхідними та достатньою якістю звуку для незмінного користувача та, звичайно, мінімальної ціни. Звук дуже краще, ніж ви очікуєте від навушників для цих грошей, і я навіть не засмучений, якщо вони перервалися через шість місяців, що, до речі, може статися. Варто розглядати покупку будь-якого дешевого пристрою в класі.

Серед конкурентів за ці гроші можна зустріти лише сумнівні підробки під повітряними паперами або продуктами маловідомих китайських нодянських брендів. Я не зустрічав нічого варто, тому я не принесе я в прикладі. Отже, Xiaomi Airdits виглядають досить гідно місця у вашій кишені за наявності мінімального бюджету, і якщо ви хочете, щоб істинний бездротовий. Тільки про всі недоліки слід пам’ятати і бути готовими до них.

Офіційно, Airdits Redmi в Росії не продаються, тому вам доведеться бути замовлені з китайських сайтів або придбати від “сірих” реселлерів. У першому випадку, у другому. кілька сотень більше.

xiaomi, airdots, вставити, вухо

Скинути настройки навушників Xiaomi (Redmi Airdits, Earbud, True Wireless Earphones)

У цій статті я покажу, як виконати розвантаження настройків навушників Xiaomi на заводські та синхронізувати навушники один з одним. Багато хто називає цей процес “перевантаження” або “Перезавантажте навушники”. Можна і так. Інструкції, придатні для всіх моделей: MI TRUE Wireless Earbud Basic 2, Air 2, Airdits Redmi, True Бездротові навушники, Air 2 SE, Air 2 Pro, Airdits Pro і T. D. Ми говоримо про всі Wireless TWS формату Навушники з Сяомі.

Навіщо зробити скидання? Коли навушники не працюють, або не працюють за потребою. Наприклад, навушники перестали підключитися до телефону або іншого пристрою, телефон не бачить навушників, підключено лише один навушник, тобто правий і лівий навушники працюють окремо окремо. Крім того, скидання може вирішити проблему з перериванням звуку, і коли самі навушники відключені від телефону. Якщо ваші навушники Xiaomi почали працювати не так, як вони повинні. зробити скидання до заводу. По суті, це єдине рішення, яке ви можете застосувати себе. Все інше. у сервісному центрі.

Залежно від моделі, скидання здійснюється різними способами. Навіть у різних версіях тієї ж моделі процес скидання налаштувань може відрізнятися. У інструкціях я покажу кілька варіантів. Якщо не працював, ми використовуємо іншу. Все вийде! Після скидання налаштувань, навушники Xiaomi синхронізуються автоматично. Вам потрібно почекати 10 секунд, і ви можете їх підключити. Синхронізація, це коли один навушник підключається до другого, щоб працювати в стерео режимі.

xiaomi, airdots, вставити, вухо